Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 111 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Sevdim Seni Bir Kere Bakasn Sevemem... - Destek Zaman

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

Standart Sevdim Seni Bir Kere Bakasn Sevemem... - Destek Zaman

Son 4 haftadr takm deil 3 puan almay bir gol bile atamyor... takmda bir sistem yok .. yneticiler pasif bakan ne dediini bilmiyor.. taraftar bir yandan bu sorunlar yaarken eskiehir mana kadar kale arkalarnn 10 ytl olmasndan yaknyor... pfdk.dan anlamsz yere ceza stne ceza geliyor.. hakemler zellikle de yan hakemler malarmz katlediyor.. bir oyuncumuz kltrmze yakmayacak hareketler yapyor.. kaptan taraftarlarla atyor... kime sorarsanz takmdan hi bir ekilde memnun deil.. ziya hoca tartlyor ama o trabzonspor camiasnn yzde 90nnn istemedii bir oyuncu iin ondan vazgemem diyor.. kulp iyi ynetilmiyor hatta profesyoneller ilerinden karlyor ama aylardan beri yerlerine yenileri alnmyor.. bizimle bir milyon dolarlk anlama yapmasna ramen 3 ezik takma milyon dolarlar yadran bir sponsorla anlama yapyoruz yeniden ama bu anlamann tutar geen yllar aratmyor ve yneticilerimiz yine suskun...

btn bunlara ramen ben bu takm her yerde her zaman her koulda desteklerim ...
    ama en acmasz eletiriyi de yaparm.. niye? siz sevdiinize bazen aznza geleni sylemez misiniz? neden? ok sevdiiniz iindir.. onun her zaman iyi olmasn istediiniz iindir.. nk ondan kopamadnz iindir...

biz de taraftarlar olarak yapc bir ekilde azmza geleni syleriz.. ama konu balnda olduu gibi yine " sevdim seni bir kere bakasn sevemem deli diyorlar bana desinler deiemem" derim...

bu takma sahip kmak yerine sivasada yenilsin fb.yede yenilsin ziya hoca gitsin ynetim gitsin demek ok ac bir eydir..

bu takm iyi bir takm bu takma sonuna kadar destek vermemiz gerekiyor..

bir ak sevmeden yaar m?
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

frango - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2004
    Ya
    40

fazla sze gerek yok sylenecekleri hepsini slemisin bu gnlerde bu yazlara vede bu eklde dusunen arkadalara ok htyacmz var bakalm bu konuya ne kadar lg gosterlecek

evet trabzonsporuum sevdi seni bir kere bakasn sevemem deli diyorlar bana desnler deiemem hemde hibir eye
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandral...

smela61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

sevgili Nytre; kesinlikle sana katlyorum... Murat'n da dedii gibi senin gibi yaklaan arkadalara ihtiyacmz var ve biliyorum ki saymz az deil... ne olursa olsun, takmn arkasndayz...

yaz iin ellerine salk...

hep destek, tam destek...
    "7 tepeli ehir... bekle... son tepene de dikeceiz bayramz..."

TSunami - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

her ne kadar ynetimin u ana kadar ki icraatlarndan memnun olmasam da u anda bir ynetim yada hoca deiiklii zm deil. bizim bu aceleci tavrmz hem oyuncu hem ynetim zerinde byk bask oluturup daha byk yanllar yaplmasna sebep oluyor.
    ynetimler kongre ile gelmeli kongre ile gitmeli
    eee ne yapalm tecrbe kazanana kadar kulb batrmalarn m seyredelim diyeceksiniz.
    bu srete ynetimi ynlendirecek, hatalarn gsterecek, onlarla diyalog kuracak, derdimizi anlatacamz, onlar anlayacak, isteklerimizi ileteceimiz bir yap kurulmal.

-iyi bir kadromuz var. eksiklerimiz de var. takviye ve sabrla daha iyi oluruz.
    -kurumsal istikrar Trabzonsporun tek ilacdr. hami-nal-iskender gibi isimlerin kulbn kurumsal yapsna kazandrlarak yeni bir yap kurulabilir.

istanbul medyasna Trabzonsporlular ekrana karmadklar iin kzyorduk, imdi teekkrlerimi iletiyorum. dier takmlarda bakann kovduu yneticiler ekrana knca kulbe toz kondurmuyor bizimkiler kartralmda nasl olursa olsun. bu fosillerden kurtulmamz gerek.
    :::TS:::

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

dediklerinin hepsinde haklsn baka sze gerek yok

sismolog61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Sinop

bu sevda bitmez
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

altancakular
    Ziyareti

sevdik doru ama unu da sorgulamamz gerekmez mi
    sevdiimiz ey gerekte bu yaadmz ey mi
    20 yl ncede bu eyi mi sevmitik
    30yl nce
    40 yl
    bence her kuan sevgisini baka baka terif etmek gerek

bence zaman getike sevgimizin boyutu da deiiyor
    ilk sevenler ampiyon olduundan istanbula kafa tuttuundan sevmiti
    ama sanrm imdi sevenler karlksz bir ak hastalna tutulduu iin seviyorlar

yani bizimkisi

ne kavuurum
    ne de vazgeerim

artk akmz bu durumdadr

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

kimsenin kara kana karaggzne hevesli deiliz.....

BORDOMAVNN SEVDALISIYIZ....
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Ozan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

Thumbs up

evet nytre gzel aklamsn katlyorum tm szlerine . baka sze gerek yokdur heralde ...

yelik tarihi
    15.10.2004
    Nereden
    Hakkari

Sevgili Nytre; bu konuyu atn iin sana son derece minnettarm. Byle bir balk altnda bende konu amay dnmtm. Gerekten byle bir konu balna ihtiyacmz olduunu dnyoruz...

u cmleye bir bakar msnz? Taraftarlk bu mu acaba?

Alnt tsmaniac Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    en byk taraftar artk utancndan TS atks giyip darda bile dolaamyor
    Yllarca hi bir maddi beklentimiz olmayan bu uurda tek istediimiz ampiyonluk grmekti; onu gremedik ama sevgimiz hala sonsuzdur... Bazlar gibi bizim akmz szde deil zde yaanmaktadr. Malarda grtlaklarn yrtan marlar syleyen baz Taraftar!!! oullar; sylediklerinin farkna varmadan sadece ses iin barmakta... Sylenenleri bir kere olsa sindirebilse belki byle talihsiz bir cmleyi sarfetmeye gc yetmeyecekti...

Taraftarlk, eer bu kadar basit ve ince ise BEN TARAFTAR DELM... Sevgiyi bu kadar basite indirgemek hele bu takm iin asla sz konusu olamaz.

Bir ka haftadr takm sallantda; bu aikar ancak takm zerinden kulis yapmaya alan ve ynetim kadrosundan bazlarnn maa!! olarak kullanlmas tarihe yeni lekeler eklemeye yetecektir..

Bu takm sevecekseniz sonuna kadar... Sadece galibiyetlerde yanmzda olmayn; malubiyetlerde de sizi kucaklyoruz....

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

ya onun yazlarnn tamam zaten negatif. normal bi yazsn grmedim ben yazd.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

yelik tarihi
    06.08.2006
    Nereden
    Trabzon

evet ynetimi, futbolcular, teknik kadroyu sevmeyebiliriz ama sonuta trabzonspor bizim takmmz ve ona sonuna kadar sahip kmalyz

ahmetansu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.12.2005
    Nereden
    ngiltere
    Ya
    35

ampiyonlukmu grdm ki ampiyon olamyonuz diye kzym. bizim ya grubumuzun kzd tek ey futbolcunu sahaya yreini koymamas. son ma il devre bunu grdm. ilk yar gollerimiz verilmemesine kar olsun atarz dedim ama futbolu yreini sahaya koymazsa gene yenemiyecez derse kazanamaz.
    yoksa takm futbolcu kalitesi olarak cok iyi ama takm takm olamyo. bakanmzn dedii gibi biz takm olduumuz zaman kimse trabzonun nnde duramyacak. sadece o gn deil ozamana kadar geen sre ne kadar olursa olsun herzaman arkandaym arkandayz. hermana gelirim destek veririm. yllarm urunda trbinde geiyo ite. ne yapalm....
    "Bizi asagiya ekmeye alismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." zkan Smer

BMN l TRABZON

Enes Berfin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2006
    Ya
    33

O benim kalbimin bi ksesinde ve herzamanda orda kalacaktir tek sevdigim tek yagdigarim odur sinirlenirim sverim elestiririm ama onsuz hayat lmden daha aci birseydir...
    Sensizlik lm kadar ac varlgn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar nem li canm kadar degerlisin Trabzonum.

ibrahim_yattara - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.08.2004
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    40

bence takm 1-2 ma daha kaybetsinde bari bu rezillie dur diyebilecek bir bakan, bir teknik direktr sahibi olalm diyen taraftarada kzmamak gerekiyor...

neden mi?

u anki futboldan anlamayan ve amaclar 24 senelik hasreti gidermek deilde baka eyler olan ynetimin bu kulbn banda bulunmasn devam etmesini istiyormusunuz? 100 de 90 hayr der...

bu takm bir iki galibiyet alrsa birka kii paasn kurtarr. pekiii bir st satrda yazdklarm deiirmi... tabiki hayr...

yani balk hafzalyz, takm en berbat dneminde olsun, perembenin gelii arambadan belli olsun, galip geldiimiz hafta hereyi unutuyoruz.
    bizim gibi davranan tehlikeyi nceden sezmeyen veya sezipte durum iyi bu hafta diye rt bas edelim iimizde tutalm diyen bir camiaya dzelmek tehlikenin farkna varmak iin ok sert bir tokat atlmas gerekiyor...

bakn bir rnek vereyim. geen seneki trabzonspor gaziantepspor ma 1-0 lehimize sonuland.. halilhodzi vard bamzda... galip gelmemize ramen ben ilk defa byk bir utan iinde tamamladm o ma. 1-0 ne getik -diye defansa getik 20-25 tane pozisyon buldular abartmyorum.

alamakl ayrldm o matan. eer bu kulpte tehlikeyi nceden sezen insanlar olsa idi biz fener manda 10 kii defans yapp kendimizi rezil etmez yattarayla balar byk ihtimallede kazanrdk.
    Bir Gne Doar Neler Deiir!

ozturk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.07.2006
    Nereden
    stanbul

sana katlyorum karde

yelik tarihi
    15.10.2004
    Nereden
    Hakkari

Alnt ibrahim_yattara Nickli yeden Alnt Mesaj gster

u anki futboldan anlamayan ve amaclar 24 senelik hasreti gidermek deilde baka eyler olan ynetimin bu kulbn banda bulunmasn devam etmesini istiyormusunuz? 100 de 90 hayr der...

bu takm bir iki galibiyet alrsa birka kii paasn kurtarr. pekiii bir st satrda yazdklarm deiirmi... tabiki hayr...
    Kaybediliin bitip yenilginin balayaca nokta buras olsa gerek; u ana kadar ynetip yenilmedi sadece kaybediyor; eer 1 2 galibiyetten sonra bu takma iyelik drts ile sahipleneceklerse; bu takm daha ok vahamete srklenecektir. Taraftar olarak elinden gelenin en iyisini yapan, sznde duran!!! gerektiinde tepkisini koyan; ancak hibir zaman iinde ki sevgiyi soldurmayan bir ounluk olabilmeliyiz...

Ynetim'in erk mcadelesi bu safhadan sonra balyor olsa gerek. Taraftar dl-ceza sistemine gre yarglayabilecek maalar szdrma ve suni gndem ile aciziyet safhalarn taraftaradan gizlemek, bazlarnn kellesini giyotine balayacaktr.. Taraftar hibir zaman unutmaz ve unutmayacakda...

Gemite taraftarn, ynetimin, teknik adamlarn, oyuncularn yapt bir ok hata tolere edilmitir fakat unutulmamtr. Kendimiz olarak taraftarlk dstrumuz ile zaman geldi kendimizi en acmasz bir ekilde eletirmesini bildik.; ancak kimseyi salak!!! yerine koymadk...Bazlarnn da bu taraftar ayn kefeye koymasna izin vermeyiz.

Baarszlk; en doal ruhaniyettir, durumsallktr. Herzaman baar salanamaz ki zaafiyetsiz bir insan;"mkemmel" olunamaz. Daimi olarak iyiyi beklemek poliyanaclktan ileri gtrmez... nemli olan hatann kkn yoketmektir...Bir daha ban ba olarak kmasn engellemektir....

gerekirse engizisyon, gerekirse giyotin...

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Her sabah BORDO MAV atkm yeniden yeniden boynuma sararken hi aklma gelmiyor benim takmmn 13. srada olduu.4 haftadr gol atamad.Yeniden yeniden boynuma sararken bu atky tylerim rperiyor hala ...sonsuza kadar srecek olan tek sevdamsn BORDO MAV
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Haa unutmadan..
    BORDO MAV bir sevdadr ....ve sevdas byk olmayann eylemide byk olmaz...Hep sen tek sen sonsuza kadar sen
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

hseyin toraman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    49

boynumda TRABZONSPOR kolyesi ile dolayorum bana hala takyormusun o kolyeyi diyorlar bende
    lene kadar boynumda takl kalacak diyorum
    nk bu sevda bende lnce biter
    Yoksula glmedim, zenginlie zenmedim, faistleri sevmedim, ezilenleri dvmedim, ben Devrimci dodum, Devrimci leceim..!

Mustafa AYDIN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    45

Biz Trabzonspor u sevinmek iin mi sevdik ?
    Cevab hayr olanlar...
    O zaman sevmeye devam.
    Gllerin iktidarna kar TRABZONSPOR

entrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    31

yle tuaf bir sevgi ki,istemsiz! istesende vazgeemezsin.

61viya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.12.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    35

Bu takmdan baka hayat kaynamz yok! beyinlerimize iyice sokalm bunu! bu takma yaam vermek bizim yaamamz iin en azndan art! kSTEK OLAN YETER MKTARDA VAR ZATEN! DESTEKKK!
    "Orada birisi farkl yryordur."

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    36

Geen sene fener mana hani u 2-3biten maa gittik bize harbidende deli dediler.O kadar yol ma iin gelinirmi diye.Gzel bi tezahurat.
    Recep Onur KIVRAK

galyanlim - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.09.2006
    Nereden
    Asya Dier

aga niye sivasa gideyruk sandunuz
    bu sevdamzn peine
    cebimizde 5 kuru olmasa bile
    sonuna kadar trabzon spor
    medicina humaniem veterineria humatitem

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)