Sayfa 503 Toplam 918 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 403 453 493 501 502 503 504 505 513 553 603 ... SonuncuSonuncu
Toplam 22943 adet sonuctan sayfa basi 12,551 ile 12,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 11 -

drose61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ffırtına Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elimizdeki takımla en iyi kadro yapısı bu olurdu..

----------------- Onur -----------------

-- Bosingwa--Aykut--Yumlu-Güray--

----------- Okay--- Ekici--------------

--- Marin----------------------- Yusuf-

--------------- Muhammed------------

--------------- Cardozo ---------------
    mac başı 6-7 gol atabilirsek mac kazanır bu kadro.

kyodou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bizim içeride tek, dışarıda çift forvet oynamamız lazım aslında. Birde topu rakibe vermemiz lazım. Çünkü pas yapamıyoruz. Pas yapamayınca psikolojik üstünlük rakibe geçiyor.

İçeride 4-2-3-1
    Dışarıda 4-3-1-2
    Konu kyodou tarafından (30.01.2016 Saat 11:12 ) değiştirilmiştir.
    Şahıslardan önce kafalar değişmeli.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

an itibariyle ideal 11 im

onur

cavanda--bosi--yumlu--güray

-------aytaç--ekici---------

marin-----m.demir---yusuf

------------cardozo--------

4-4-2 ve 4-2-3-1 karışımı.

Karmam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Deniz Yılmaz
    Douglas
    Esteban
    Fatih Atik
    İshak Doğan
    Cavanda
    Sefa Yılmaz

Bu gereksizlerden kurtulsak acaba bütçemiz ne kadar rahatlıyor? Sırf şu adamların 2. devre için toplam alacakları parayı düşünsenize, bunlara Temmuz'a kadar ödenecek toplam paralarla müthiş bir transfer yapılabilir.

Eğer Bosingwa kadar güvenilir ve ucuza gelmeyecekse, Demir kadar gelecek vaadetmeyecekse veya Güray gibi elimizdeki gereksizlerden kurtulmamızı sağlamayacaksa transfer yapılmamalı.

Bir de şunu söyleyeceğim, anladığım kadarıyla birkaç tane gelecek vaadeden gencimiz var. Beşir mesela 19 yaşında. İyi olacak futbolcu bu yaşlardan oynamaya başlar. Bu adamları oynatmanın tam zamanı. 2 yıldır Ndoye, Waris, Yatabare'ye o kadar şans verildi, Beşir'e neden verilmiyor? O 3 adamı toplasan yarım futbolcu etmez ama bir sürü maç oynadılar. Beşir ne yapacak dönüp kendi kalesine gol mü atacak? Biraz da bu yüzden transfer yapılmasını istemiyorum. Oynatın bu gençleri işte..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    an itibariyle ideal 11 im

onur

cavanda--bosi--yumlu--güray

-------aytaç--ekici---------

marin-----m.demir---yusuf

4-4-2 ve 4-2-3-1 karışımı.
    Öndeki dörtlü pres yapmayan,Alan daraltmayan,Top tutmakta zorlanan oyuncular.
    Konu Fatih Öztürk tarafından (30.01.2016 Saat 11:27 ) değiştirilmiştir.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öndeki dörtlü pres yapmayan,Alan daraltmayan,Top tutmakta zorlanan oyuncular.
    bu sistem hızlı hücuma baskın hücuma dayanıyor.direk hücum anlayışı .cardozo en ileride gözüksede aslında duvar olup iyi pasör özelliğide var.ekici ve cardozo bol bol defansın arkasına oyuncu kaçıracaklar.gürayı yusufu marini m.demiri cavandayı.

slmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Bu Tolunay harbi kafadan kontak adam sözleşme imzalamadan geri dönen topçuyu havaalanında yakalayıp dövmüş
    Mustafa Yumlu.

Manava61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

benim de ideal kadrom:
    -------------ONur-----------
    Cavanda-----Yumlu----aykut-----güray
    ------------Aytaç------------
    ------Okay-------Ekici----------
    Boss-----------------------Marin
    ----------Cardozo(Mami)------------
    Sağ tarafı otoban yaparız.Ve defansif anlamda da sıkıntı yaşamayız sag tarafta
    Sol taraf defansif anlamda güçsüz kalabilir belki ama yapacak bir şey yok sene sonuna kadar idare edecegiz artık.Aytaç hüücuma çıkmaktansa defanstan top çıkarmalı gereksiz şutlarla atakları bitiriyor çünkü.Okay biraz daha defansif ekici biraz daha ofansif oynamalı.Forvet konusunda kararsızım güray boss faktörleri girince cardozodan daha çok verim alırız diye düşünüyorum

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sistem hızlı hücuma baskın hücuma dayanıyor.direk hücum anlayışı .cardozo en ileride gözüksede aslında duvar olup iyi pasör özelliğide var.ekici ve cardozo bol bol defansın arkasına oyuncu kaçıracaklar.gürayı yusufu marini m.demiri cavandayı.
    Içerdeki maçlarda işe yararda deplasmanda sıkıntı çıkarır gibi duruyor.

Nereden
    İstanbul

reis geri geldı dıye aşka gelıp jaja jaja dıye ortalıkta dolasanların futboldan cok anladıgını dusunmuyorum cunku reıs ın profesyonellıgının en ufak bı zerresı yok jaja da,bu sebeple jaja yı gerı ıstemek sacmalık

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

onur

cavanda--aykut--yumlu--güray

-------aytaç--okay---------

(marint)mehmet-----m.demir---yusuf(erkan)

Sakatlık olmazsa ideal dizilim böyle olur bence.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

__________okay___aytaç

_____erkan____ekici_____yusuf

_____________demir(evimizde cardo)

Sefa, Marin ve Özer yedek güç olsunlar.

Transfer olmayacaksa en ideal kadro bu bence. Keşke Ndiaye, Jaja tipi oyuncumuz olsaydı.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yeri değil ama bu mbia nın yaşı için 29 diyorlar ama bence yaşı en az 35-36 bu zenci futbolcularda yaşları ile oynama çok oluyor zenci adam alırken dikkat etmek lazım.

diskus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arkadaslar bu Erkan in transferi ne oldu?Gecen aksam ne kadar heveslenmistik öyle 2,5 milyon euro filan.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

..cavanda...yumlu..aykut....guray
    ...................okay....aytaç
    ...sefa...........ekici (abdulkadir)...yusuf
    ....................muhammet (beşir)

Amaç oyuncu kazanmak, çok koşan mucadele eden bir takım yaratmak ise kadro bu olur.

Erkan, cardozo, marin, douglas ile yavaştan vedalasilir.
    Konu artvints tarafından (30.01.2016 Saat 12:05 ) değiştirilmiştir.

kyodou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Son 60 saat.
    Şahıslardan önce kafalar değişmeli.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı slmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Tolunay harbi kafadan kontak adam sözleşme imzalamadan geri dönen topçuyu havaalanında yakalayıp dövmüş
    3 gündür demek ki ne çektirdiler adama...

Doğan Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Hami koşan takım ve agresif oyun seviyor. Marin'i kanatlara yazarken bir daha düşünün..Marin sahada yürüyor adeta. Yusuf u banko yazın vazgeçilmez olur. Yusuf Muhammet Cardozo ileri üçlü olur göbekte Ekici Okay Özer olur bence böyle haa unutmadan Hami Erkanı da keser.
    Trabzonspor, tutkum.​

Doğan Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

-----------------------------Onur--------------------------

Cavanda ----------Douglas-----Aykut------------Güray

------------Okay----------Ekici----------Özer----------

--------Muhammet------Cardozo-------Yusuf------------
    Trabzonspor, tutkum.​

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mbia Kap ı hala gelmedi.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Alika87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Transfer Dosyası - 11 -

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada da içip içip maçlara çıkıyor diyorlardı ama rakip defansları maymun ediyordu. Jaja güvenilecek oyuncudur, böyle oyuncularla şampiyonluğa oynarsın ama Özer, Adrian gibilerle 10-4 arası takılırsın. Bide dünyanın parasını ödersin saçma sapan oyunculara. Jaja gibi taraftarı coşturacak, uygun fiyata gelip direk katkı verecek yeteneğe sahip başka oyuncu var mı piyasada ?

Süper Lig de bu tarz oyuncular iş yapıyor. Bizim 5 senedir 9.5 no diye tabir ettiğimiz adamımız yok. Tutturduk ön libero, 5 senedir aynı nakarat kabız futbol. Anadolu takımlarını bile yenemez olduk.

Edit: Yok artık Ndiaye mesajını şimdi gördüm sen onuda beğenmiyorsun sanırım. Alika beğendiğin birkaç oyuncuyu yazar mısın ? Etliye sütlüye karışmayacak oyuncu grubu istiyorsun anladığım kadarıyla ama senin istediğin futbol burada olmuyor işte. Almanya ile arada dağlar kadar fark var. Burada alkolik Jaja lar kral oluyor. Kral 10 no oyuncun varsa bu ligde sırtın yere gelmez.
    Haklısın, sana itiraz etmiyorum, öyle oyuncular ile takımda ekstra bir üretkenlik yaratabilirsin ve rakip kaleye daha kolay gidebilirsin. Bu ama jaja değil, takımda zaten disiplin sorunu varken, jaja gibi sorunlu oyuncu almak mantıklı bir iş değil. Şimdi ki takımda jaja oynar mı? Büyük ihtimalle oynar ama bu jajanın iyiliğinden değil, takımın kötülüğünden. Jaja yerine ndiaye daha mantıklı olur, en azından iki sezon kalır takımda.

Ben ndiaye kötü ve beğenmiyorum demedim. Yeterince izlemedim ama izlediğim maclarda bana acık alan futbolcusu gibi geldi bana, çünkü bizde bizde rakip takım sana o boşlukları vermiyor. Yazdığım gibi onun tarzı oyuncular bizim ligde genelde başarılı oluyor ve bir transfere sevinirim. Sadece kapalı defanslara ne yapar diye tereddütlerim var ve biraz abartıldığını düşünüyorum, tipik Zenci oyuncusu, kuvvetli ve hızlı. 2m artı sefaya evet söylerim, ama daha fazlası zarar, çünkü piyasa ndiayelerle dolu. Norveç yada İsveç ligine bak. Ona benzer fiziğe ve oyun tarzına sahip olan bir cok oyuncu var ve fiyatları yarı yarıya. Bizim ligde uyum süresi hikaye, takıma ve şehire alışmak biraz zor, ama lige alışmak cok kolay. Temposu cok düşük ve bireysel yetenekle direk skora katkı verebiliyorsun. Nasıl ndiaye direk bir patlama yaptı, başka Zenci oyuncular da yapar.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Konu Alika87 tarafından (30.01.2016 Saat 12:26 ) değiştirilmiştir.

Ali Bektaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Alıntı slmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulan seviyorum bu adamı, bazen dayak gerçekten cennetten çıkma oluyor
    Ne güzel balıktın sen KOFANA

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Alika87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısın, sana itiraz etmiyorum, öyle oyuncular ile takımda ekstra bir üretkenlik yaratabilirsin ve rakip kaleye daha kolay gidebilirsin. Bu ama jaja değil, takımda zaten disiplin sorunu varken, jaja gibi sorunlu oyuncu almak mantıklı bir iş değil. Şimdi ki takımda jaja oynar mı? Büyük ihtimalle oynar ama bu jajanın iyiliğinden değil, takımın kötülüğünden. Jaja yerine ndiaye daha mantıklı olur, en azından iki sezon kalır takımda.

Ben ndiaye kötü ve beğenmiyorum demedim. Yeterince izlemedim ama izlediğim maclarda bana acık alan futbolcusu gibi geldi bana, çünkü bizde bizde rakip takım sana o boşlukları vermiyor. Yazdığım gibi onun tarzı oyuncular bizim ligde genelde başarılı oluyor ve bir transfere sevinirim. Sadece kapalı defanslara ne yapar diye tereddütlerim var ve biraz abartıldığını düşünüyorum, tipik Zenci oyuncusu, kuvvetli ve hızlı. 2m artı sefaya evet söylerim, ama daha fazlası zarar, çünkü piyasa ndiayelerle dolu. Norveç yada İsveç ligine bak. Ona benzer fiziğe ve oyun tarzına sahip olan bir cok oyuncu var ve fiyatları yarı yarıya. Bizim ligde uyum süresi hikaye, takıma ve şehire alışmak biraz zor, ama lige alışmak cok kolay. Temposu cok düşük ve bireysel yetenekle direk skora katkı verebiliyorsun. Nasıl ndiaye direk bir patlama yaptı, başka Zenci oyuncular da yapar.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Zaten bu genel tereddutlere karsı farklılıklar gosterdiği için çok istiyorum.bir kere çok net gol vuruşları var.çok iyi kullanıyor ayak içini tesadüf vuruşlar değil. Fiziği çok iyi olmasına rağmen sakin ve aklıyla oynuyor, yuksek eforla oynamıyor. Gerektiğinde kullanıyor gücünü. forvet değil de forvet arkası oynaması ipucu verir zaten.

Erman Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

--------------------------onur----------------------
    ----------bosingwa-----aykut------yumlu--------
    cavanda-------------------------------------güray
    ----------------okay----ekici----aytaç------------
    --------------muhammet------cardozo-----------
    Manuel Fernandes&Gustavo Colman

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

defansa yumlu yazan zaten 1:0 geriden basliyor 3-5-2 hatta her formasyonda.genc degil halen acemi acemi hatalar yapyor.sezon sonu takimdan yolanmali.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)