Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 160 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Derin Trabzonspor

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkanı adamdan sayan yok galiba.

Beyler bu kulübün bir Başkanı var.
    Başkan 4-5 hafta önce büyük takım zırt pırt hoca değiştirmez de demişti..
    Başkana saygım sonsuz ama ortalık yerde her dediğine inanacak kadar da saf değiliz çok şükür..
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu "Derin Trabzon" söylemini ortaya atan ilk kişi ZD'dir.
    Pek şikayet etmişti bu adamlardan.
    Oysa Samet Aybaba'dan böyle tek laf duymamıştık.
    ZD,Del Bosque'den boşalan bjk teknik direktörlüğüne kapağı atmak için,13 haftada 9 galibiyet alan takımı konyada bırakıp kaçmıştı.Suçu da "Derin Trabzon"a atmıştı.

Şimdi aynısını Ersun Hoca yapıyor.

Burdan kaçmak için uydurulmuş bir laf olduğunu düşünüyorum.
    Derin Trabzonspor kavramı, bildiğim kadarıyla, ilk defa Hakan Kulaçoğlu'nun "Fırtına-İhtilal-Efsane: Trabzonspor" kitabında, Osman Ataman'ın Mehmet Ali Yılmaz'ı anlattığı makalesinde kullanılmıştı...

Trabzonspor'u perdeler arkasından yöneten, kulübün eli kolu uzun, önemli isimlerinden oluşan bir yapılanma manasında.
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, şampiyonluk kupası TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır İHTİLALL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adına ne denir bilmiyorum derin mi,enderinmi,enderunmu,delege ağalarımı ne derseniz deyin, kaliteyle estetikle ne kadar uzaklar,ne kadar tezatlar:
    Gökdeniz gider ama Tayfun kalır
    Syzmek gider,Yattara kalır
    Marcelinho gider,Hüseyin kalır
    Fatih gider,Ergin kalır
    Ergin'in bonservisi yüzünden,Yusuf alınamaz vs.vs.
    Keşke bu inat ikonlarına karşı bir takım yapma şansımız olsaydı.
    Bunların takımını delik,deşik etmezsek .......

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Problem ne anlayamadım.?

Bana söylemediyse sana söylemiştir belki.

Buyrun dinleyelim.
    Sallayan ben değilim...
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Can basten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Derin Trabzonspor kavramı, bildiğim kadarıyla, ilk defa Hakan Kulaçoğlu'nun "Fırtına-İhtilal-Efsane: Trabzonspor" kitabında, Osman Ataman'ın Mehmet Ali Yılmaz'ı anlattığı makalesinde kullanılmıştı...

Trabzonspor'u perdeler arkasından yöneten, kulübün eli kolu uzun, önemli isimlerinden oluşan bir yapılanma manasında.
    Bunlar daha çok Başkanlığı kazanmak için yapılan ayak oyunlarını ve kulis faaliyetlerini anlatıyor.

Derin Trabzon diye vurgulanan şeyi,herkesin biat ettiği,herkesin üstünde olan,son sözü söyleyen insanlar gibi bir şey gibi anlıyorum ben.
    Herkese Merhaba

Nereden
    Trabzon

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sallayan ben değilim...
    O halde salladığımı nerden biliyorsun,bu konu hakkında bilgin veya fikrin yoksa.?
    Herkese Merhaba

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben kesinlikle Ersun hocanin devam etmesinden yanaydim, gittigi icinde karalar baglamiyorum. Cünkü kalmak icin hic bir sekilde mücadele ettiginide
    sanmiyorum. Trabzonspora alinacak futbolcular icin Ersun hoca; alinacak futbolcular her yönüyle arastiriliyor, Trabzonun yapisina
    uygun olup olmadiklari titizlikle arastiriliyor gibi ifadeleri hep kullandi.

Demek ki Trabzonun kendine has bir yapisi var, bunun Ersun hocada farkinda, fakat bunu bilmesine ragmen orada kalmak icin yeterli mücadeleyi gösterdigine inanmiyorum. Ucuz bir ifadeyle Trabzon zor bir yer diyerek isi özetlemeye calisdi. Alinacak futbolcular icin gerekli arastirmayi yapan
    hoca, öyle anlasiliyor ki kendisi icin hic bir arastirma yapmamis.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

O halde salladığımı nerden biliyorsun,bu konu hakkında bilgin veya fikrin yoksa.?
    Ortada böyle bir gelişme veya açıklama yok; var gibi sunuyorsun...
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bunlar daha çok Başkanlığı kazanmak için yapılan ayak oyunlarını ve kulis faaliyetlerini anlatıyor.

Derin Trabzon diye vurgulanan şeyi,herkesin biat ettiği,herkesin üstünde olan,son sözü söyleyen insanlar gibi bir şey gibi anlıyorum ben.
    Bu Derin Trabzonspor öyle her şeye gücü yeten, herkesin koşulsuz biat ettiği bir grup gibi değil tabi ki. Bu duruma örnek olarak, Nuri Albayrak'ın başkanlığa geldiği kongrede bu grubun bizzat kendi içlerinden gördükleri Özkan Sümer'i desteklemeleri fakat buna rağmen seçimi Albayrak'ın kazanması gösterilebilir.

Ama sadece başkanlık seçimleri döneminde ortaya çıkan ve faaliyetleri kulis çalışmalarından ibaret olacak kadar dar kapsamlı bir oluşum da değil sanırım. İlgi alanları sadece yönetim kademesiyle sınırlı değil, altyapıdan A Takıma kadar etkide bulunabiliyorlar gibi.

Sanırım yani, sezgilerime dayanarak...
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, şampiyonluk kupası TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Nereden
    Trabzon

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortada böyle bir gelişme veya açıklama yok; var gibi sunuyorsun...
    Bir takım Dinamikler lafından ne mana çıkardın.

"Arkanızda olmayan bir takım Dinamikler" bunu Ersun hoca söyledi.Arkanızda değilse,karşınızda demek istedi heralde.

Evet yine sözümdeyim,bu kaçmak için uydurulmuş bir söz.
    Herkese Merhaba

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Derin Trabzon ?.. Kendi uyduruğumuzdan öte bişey değil bu...
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

krdnz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir takım Dinamikler lafından ne mana çıkardın.

"Arkanızda olmayan bir takım Dinamikler" bunu Ersun hoca söyledi.Arkanızda değilse,karşınızda demek istedi heralde.

O programı bende dinledim.Dinamiklerden kastı taraftarda olabilir,siyasetçilerde,yöneticilerde.
    *
    *
    Şampiyonluklarımız:1.1975-76, 2.1976-77, 3.1978-79, 4.1979-80, 5.1980-81,6.1983-84,6+1.2010-11

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cool

Başlığın adı "Derin Trabzon" şeklinde açılınca insanın aklına Susurluk' dan kalma yasadışı katakulliler geldiği için bir nevi şartlı refleks tepkilerinin gelişmesi de doğal tabii ki..

Şimdi burada kabul edelim ki Trabzon futbolla yatıp futbolla kalkan bir şehir. Ama bir yandan da hem coğrafiki hem de nüfus olarak küçük bir şehir. Böyle olunca futbolun en fazla yoğunlukta yaşandığı şehir de burası tabii ki..

Böylesi şartlar altında kimse kalkıp da Trabzon' da bir takım hatır-gönül ve torpil işlerinin diğer kulüplere göre çok daha fazla olduğunu inkar etmesin. Hemşericiliğin ve yöresel seçiciliğin de had safhada olduğunu kabul etmeliyiz yani..

Birilerinin çıkıp da "Ama ona bakarsan kaç tane özevlat harcadık" lafı bu teoriyi çürütmüyor, aksine güçlendiriyor. Yani bir anlamda sırf "özevlat" oldukları gerekçesiyle yapmış olduğumuz onca yanlış tercihi de simgeliyor..

Mesela birkaç ay önce alt yapı kadromuza şöyle bir göz atmıştım. Vallahi Rus Ordusu' nun cephaneliğinde ne kadar "Keleş" varsa bizim alt yapıda da o kadar vardır herhalde. Şimdi bu sülalenin alayı Brezilya asıllı falan mı yahu?

Yıllardır kadromuzda hem de tavan ücretler ile istihdam edilip duran malum futbolcularımıza hiç değinmiyorum bile. Sırf Hasan Üçüncü vakası bile ibretliktir bu konuda..

Değindiklerim sadece aysbergin görünen yüzü. Altında çok daha komplike işler döndüğünü de özellikle Yerel Basın' ın güdümlü tutumundan az çok kestirebiliyoruz..

Mesela ABD hiçbir zaman başkanları tarafından yönetil(e)memiştir. Aynı durum bizde de var mı, sorunumuz o kadar uzun boylu mu bilemem ama geri planda durmasına rağmen icraatleri hep ön planda olan Feodal bir zihniyetin hakim olduğu apaçık ortada maalesef..

İşte o feodal zihniyetin izin verdiği kadar "başarılı" olabiliyoruz zaten yıllardır..
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sezon sonu sözleşmesi bitecek bir adamın kaçmak için böyle şeyler uydurması pek mantıklı gelmiyor bana..
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Adil ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı İHSAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlığın ana teması özeleştiri üzerinedir,

Bu konuyu gündeme getirmeye iten daha doğrusu ilham kaynağı olan hadise eski teknik direktörümüz Ersun Yanal'ın gönderilme usulü ve bu konuda ortaya atılan iddialardır.

İyi ama Neden Teknik direktör Ersun Yanal istifa etti(rildi)?

Bilhassa birincisi: 'derin Trabzon'.

'Derin' tecrübelere sahip Trabzonspor taraftarı artık bu tür girişimleri farkedebiliyor ve bu derin ittifakların 'milyonlara rağmen' bir takım kararlar alabilmesini kabul edemiyor. Ve bu konuda ne yapabildi ve yapabilir bunu konuşuyor.

Altı milyon Trabzonspor taraftarı, 'derin trabzon'un kararlarını sadece izleyebiliyor. Bir yanda altı milyon taraftar diğer yanda 'derin trabzon'. Kulübü kim yönetiyor?
    Başlığa şahsi olarak yorumum şöyle olabilir.

1- Trabzonspor Şampiyonluk serisini yakaladığı yıllardaki fikir aykırılığı ile Şampiyon Özyazıcı aynı duygularla bertaraf ediliyor ve Sümer devri başlıyor.

2- Esasen Sümer'ler ile Akad'ların derinliğini bu başlığı aşar. Zira bu derinliğin dibinde anlaşamamazlık şundardır.

a) KADEŞ ANTLAŞMASI; Kadeş antlaşması bilindiği gibi iki kulubün birleşmesinden meydana gelmiştir, bir kısım aydın kişiler dedilerki, tamam bizler birleşelim ancak iki kardeş kulübümüzden daha böyyük bir takım yapalım, ancak bunu tarih yazması için yaptığımız anlaşmanın ismi KADEŞ ANTLAŞMASI OLSUN; Aydın kişilerin karşısında, Becerikli ve Yetenekli Hünerli kişilerle yapılan mutabakat ismidir.

b) ŞAMPİYONLUK; İşte bu şampiyonluktan gelen zenginliği taşımak için 1923 yılında var olan Kağnı arabamızın tamirata ihtiyaç duyulmuştur. Ancak Sümerlerin karşısındaki yetenekli ve hünerli Akadlar grubu buradaki derin mevzuya sessiz kalmıştır. İşte bu sessizlikteki hakiki samimiyet devam eden başarıya set olmamış, bilakis hız vermiştir. Kağnının tekerlerine bir dönem çomak sokulmamıştır.

c) ŞAMPİYONLUĞUN NOSTALJİLEŞMESİ; Derin mevzunun nasırlaştığı ameliyat masasının tarifidir. İşte bu nostalji masasında bir türlü ileri hamleler yapılamadığından, 1996 yılında ağır bir enfaktüs kapılarak, 25 yıldır devam eden kangrenin hüzünü hala devam ediyorken......

Nuri Albayrak sahneye çıktığında bende ERÜK ağacında erük yiyordum. Sonra Aksal YAVUZ'dan derinden bir telefon aldım. Olaylara ondan sonra yorum getirmeye başladım, sonra Albayrağın direğinin kırılmasını izledim, Gördümki arenada, sahnede vardır birkaç adam, ancak hepsi de kendine yontuyor, içlerinden sadece bir tanesi yetti ülen dedi, Varsın heba olsun 8 milyon USD param canım Trabzonum için, alın çilli paracıklarımı, yeterki benim memleketimin şanı ve şerefini temsil eden o al bayrağımız yere düşmesin diyerek, ikinci defa Bordo Mavi Bayrağı eline aldığını ERÜK ağacından gördüm. Şahit oldum. Sonra gördümki o bos trübünlerin tekrar dolduğunu, o bayrağın ayağa kaldırılması ile bir İLKBAHAR CANLILIĞI ile meltem rüzgarları esmeye başladı.

Fakat ne oldu ise meltem rüzgarından sonra oldu. Kimine göre bu meltem olmamalıydı, o Karadeniz Fırtınası şeklinde olmalıydı, fakat bu meltem rüzgarının hafifliğine GICIK olan Derin'ciler, Derince Limanından TAKA'yı Trabzona yolladılar. İşte orada var olan Kolcubaşları ile olayları birbirine perçinlemeye alıştıran BALY'ciler grubunun en son üç haftalık OLAĞANÜSTÜ ÇALIŞMALARI İLE OLUŞTURULAN, BATIYORUZ, sloganındaki derinliği anlayanlar anladılar. Hemen buna önlem almak istediler, ancak yinede Susma Sustukça, BALY'ler yapışmaz, Susma Sustukça KOL'BASTI lar bastıramayacak diyerek, oluşturulan soğuk bir dalga ile EGE nin MELTEMİ öyle bir ani kararla FIRTINA yaptıki, Bu fırtınaya alışık olanlar da bile ikilem başladı.

Çünkü;

a-1) Bu hamle ERSUN dediler,

a-2) Bu hamle DURSUN dediler,

İşte bu ikilemi fırsat bilen, ancak Derince Liman patentli Takanın demir attığı Limanda hazır bekleyen, TAKA'ya, Kayseri maçı öncesi iştahı olmayan kişinin menüsünde yazan bir tarife vardı.

Sonra Vahid hocanın yanındaki derin küççük uşşak, o reçeteyi alıp okudu, YEN'AL sistemi ile ancak Kayseri maçı alınır yazıyordu.

Sonuç; Olan olmuştu, gidecekti gitti, ancak gidişatı usturupsuz olması mert taraftara ağır gelmişti işte !?

Aslında hiç birşey olmamıştı; Derin'ciler bile olaya şaşırmıştı, zira takımı teslim ettikleri kendi adamları bile Meltem Rüzgarının sistemi ile oyunu oynamış, bu kez sonuç farklıydı. Maç 4-1 kazanılmıştı.

Gözünüz aydın olsun ey Derinci'ler,

Aslında yok birbirimizden farkımız ancak,

Bizler Trabzonspor taraftarıyız.

İster Özyazıcı, İster Sümer, İsterse Yenal, biz Trabzonsporluyuz,

Yeterki o fırtınayı Trabzonda çıkarmasanız ŞAMPİYON OLACAKTIK.
    Konu Adil ÖZGÜR tarafından (02.05.2009 Saat 23:06 ) değiştirilmiştir.
    BİR AĞAÇ BİR CAN, BİR CAN BİR TRABZONSPOR

ARAF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bir spor yazarı ersun hocaya hüseyini neden oynatıyorsun oraya daha hızlı ,iki yönlü oynayan bir adam alsana diye sormuş ve ersun hocanın cevabı:

"trabzonda istediğin her şeyi yapman pek kolay olmuyor" demiş
    neyi kastetti acaba
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

selimatal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu konuya yorum yapmamak olmaz. Ama bilimsel bir hazırlık yapalım önce.
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Seneye A.Aker her sene olduğundan daha fazla " Fa-tih Tek-ke " diye inleyecek. Fatih alınsa da, alınmasa da... Çünkü A.Aker daima en büyük ihtiyacı dile getirmiştir...

İHSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Derin Trabzon yoktur diyenler için; Ergenekon davası yoktur diyenlere iddianamedeki deliller gösteriliyor ve orada kati kanıtların olduğu söyleniyor bazılarınca. (not: ergenekonu tartışamaya dahil etmiyorum, etmeyelim hatta yorum bile yapmayalım.sadece örnek...)

Derin trabzonla ilgili iddianame yok size belgeleriyle gösterelim ama yıllarıdır bu 'derin trabzonun' varlığını bilenler gizli değil açık tanık sıfatıyla her zaman her yerde dile getiriyorlar. Bu da yeterli oluyor.

Herkes mi kaçmak için söyledi bunu? Ya da herkesin işine geldi ve en kolay yol olarak hazır uydurulmuş olan derin trabzon'a gönderme de bulundu? İnsaf! Bir değil iki değil üç değil.... Yıllardır aynı şey konuşuluyor, işini halleden hallediyor, biz taraftarlar da kulübün sahibi olduğumuzu söyleyerek kendimizi avutuyoruz. Evet, avutuyoruz. Kulübün gerçek sahibi bizleriz ha? Ben hiç emin değilim!
    avatar: şike soruşturmasını yürüten özel yetkili savci Mehmet BERK.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mevzu derin... Ama illada derin mevzu arıyorsanız Ahmet Ağaoğlu'nun başkanlık seçimlerinden evvelki son gece otelinden ayrılıp, şehri terketmesinin nedenlerini sorgulayın.Neden son anda başkanlığa adaylığından vazgeçti? Yakın dönemin en derin mevzularındandır bu olay...

Derin derin göllerin dibine dalmaya gerek yok.Sadece bu sorunun cevabını bulduğunuz anda bazı şeyleri daha iyi anlamış olacaksınız...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Nereden
    Kocaeli

Aynen Ahmet abi dediğin gibi. Zaten, ipin ucunu yakaladınız mı gerisi çorap söküğü gibi gelecektir. Biz taraftarın da bunları sorgulamak gibi bir vazifesi olsa gerek. Takımla biraz olsun ilgilenme adına hani...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaman bir başlık...Keşke onlar da gelip yazsa burda...Keşke onları da dinleyebilsek...
    Erdal Abi;
    Şaka yapıyor olmalısınız. Burada yazsalar burası da biraz "derin forum" olur.
    Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir gün Özkan hoca ile sohbet kahvaltısı düzenlesek mesela... Şöyle mikrofonsuz falan....Samimi bir ortamda...
    "Allah!" derim.
    Hazret'in kravatı gevşek olsa. Hayali bile müthiş. Abi bir organize ediver şunu be...

Meraklısına Not:
    Hazret'in kravatı gevşekse şarabı fazla kaçırmış demektir. Sizinle ilk kez karşılaşıyor olsa bile içinde ne var ne yok döker. Uydurma kelimeleri kullanmayı sever haberiniz ola.

Kravatı gevşek değilse yanına yaklaşmayın.
    Konu poetricus tarafından (04.05.2009 Saat 18:29 ) değiştirilmiştir.

Seyit Hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu derin Trabzon tezinde hiç ilerleme yok..Yok mu belge , küpür , bant kaydı ..vs..
    Meraktayız ..Bekliyoruz..Hadi artık ...Patlatın bombayı..
    ....................Celliac ..................

Hotaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'un derin sıkıntısı tribünlerde. Tribüne patlamaya hazır bir bomba gibi gittiğimiz sürece bu travmaları yaşayacağız. Önüne geçmenin iki yolu var. Biri çok ütopik, taraftarın bilinçlenmesini sağlamak. Diğeri kulüp yönetimine gelen insanların kulaklarını her türlü hakarete, tehtide kapayıp 3 yıl bildiklerini oynamalarıdır.

Trabzonspor yönetimine hesap sorulacak yerin tribün, stad çevresi ya da sokak değil divan kurulu olduğunu herkesin anlaması sağlanmalıdır.
    Konu Hotaman tarafından (04.05.2009 Saat 18:58 ) değiştirilmiştir.

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cool

Alıntı Seyit Hoca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu derin Trabzon tezinde hiç ilerleme yok..Yok mu belge , küpür , bant kaydı ..vs..
    Meraktayız ..Bekliyoruz..Hadi artık ...Patlatın bombayı..
    Hocam, açıkçası burada bir çoğumuzun elinde o sözünü ettiğin belge ya da dökümanlardan yoktur ama ben yukarıdaki yazımda yorumsuz bazı tespitlerde bulunmuşum mesela..

Ben kendi adıma yukarıda yazmış olduklarımın yanlışlığı ya da bunların birer rastlantı olduğu yönünde ikna olabilirsem zaten benim için derinlik falan kalmayacaktır doğal olarak..

Ayrıca o sözünü ettiğin belgeler ayan beyan ortada olsa zaten konu hakkında "Derin" tabiri kullanılamazdı herhalde
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Nereden
    Kocaeli

BMN Derginin üçüncü sayısında Tunga abinin Cevat Ocakla yaptığı röpörtajda derin trabzondan bahsediliyor. İlgilenenler ya da meka edenler; yoktur diyenler okuyabilir. Kayda değer ifadeler var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.