Sayfa 11 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 SonuncuSonuncu
Toplam 301 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya Dogan istifa etti

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ZIYA DOGAN in istifasi ile ilgili aksam tüm TV kanallarinda herkesin Ziya Doganda kislik eksiklik oldugu,malatyadan sebepsiz ayrildigi,Konya ile anlasip yok Ogün yüzünden birakiyorum demesi Trabzonspordan hiç bir neden göstermeden istifa etmesinin yanlisliklarini yazdilar.Ziya Doganin istifasi ile herkes ZIYA DOGAN i hatali buluyor.KAZIM KANAT da dahil hatta Kazim KANAT Ziya Dogan in Trabzon son duragiydi Onun çalistabilecegi kulüplerin anadolu kulüpleri oldugunu Ziyanin SAMET VE RIZA kadar basarili olmadig vs vs gibi görüsler belirtiyorudu.

Kisaca ortak görüs Ziya Doganin gitmesine üzülmedim.

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya suna bir karar verelim. bu tv kanallarina karsimiyiz degil miyiz?? veya isimize geldigi gibi aciklama yaparlarsa destekleyecek yapmazlarsa kufur mu edecegiz??

Dune kadar kufurleri pesi sira siraladigimiz Kazim Kanat simdi bizim tartismalarimizda referans mi olacak????

Cafer Abi (yas olarak buyuk oldugunu bildigimden herhalde yanlis olmaz) Ziya Doganin gitmesine uzulmek veya uzulmemek konusu degi bence tartismamiz gerekn konu veya dogru olup olmamasi degil.

Bence tartismamiz gerekn sey neden bizim teknik kadro veya yonetimde kroniklesen bir sekilde bir devamsizlik olayi oldugu. Yani neler oluyorda sonuclar bu sekilde oluyor. Kimlerin ne yapmasi lazim, tarafta, yonetim, medya(yerel medya ozellikle), sehir, futbolcular, ustune ne dusuyor bunu konusmamiz gerekmiyor mu??

Hani senin hep dedigin "elit" taraftar olarak bize dusmuyor mu bu gorev. Yoksa dedigin cok kolay gitmesine uzulmek veya uzulmemk, kufretmek veya etmemek.

Ama Trabzon bunlarin sonucunda bir sey kazaniyor mu??? Bence hayir ve esas onemli olan seyde bu. Katiliyor musun abi??

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ziya Dogan az önce düzenledigi basin toplantisinda istifasinin nedenlerini açikladi. Yönetim kongre öncesinde dagilmaya basladi. Bu olumsuz ortam bizede yansidi. Bu çok yanlis dedi yönetim kendi içerisinde anlasmazliga düser bunu medya önüne tasirsa bütün kurum bundan etkilenir. Takimda son haftalarda bir isteksizligin oldugunu söyledi. Basin toplantisinda oldukça üzgündü. Belkide pismandi basin toplantisinin ayrintilarini az sonra ögreniriz.

Guests
    Ziyaretçi

madem takimi etkiledi be hoca 3 hafta daha direnemedinmi. ben genede baska seyler düsünüyorum.

Nereden
    İstanbul

bir sürü sey söyledi. birazdan metni düser.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    Basin toplantisinda oldukça üzgündü. Belkide pismandi basin toplantisinin ayrintilarini az sonra ögreniriz.

peki sence bu uzgunlugu samimi miydi yoksa birazcikta oynuyor muydu??

ya arkadaslar yani bazen hic kendinize sormuyor musunuz acaba bizim hic sucumuz yok mu olaylarin bu noktaya gelmesinde veya yapabilecek bir seyimiz varmiydi yok muydu diye??

ozgur ozellikle sana soruyorum kardesim. neden bu kadar suphecisin veya art niyet ariyorsun ziya hocanin istifasinda.

bakin bence adamda bir yamukluk olsaydi daha saldirgan olurdu dikkati kendi ustunden baska yere yonlendirmek icin saga sola saldirirdi ve skandal yaratabilecek sozler ederdi. dikkat edin su ana kadar kendi agzindan olumsuz en ufak bisey soylemedi. ve bence hepsini olmasa bile yapabilecegi cok seyi yapti... ama bunlarin bir sonuca ulasmayacagini goruncede istifa etti.

lutfen rica ediyorum olayin sonucuna degil nedenlerine odaklanalim biraz. bunlari bulurkende gene birilerinin kellesini istemeyelim. kim nerde neyi yanlis yapti onlari bulmaya calisalim. ama bunu yaparken kimseyi kusturmeyelim kendimize. simdi atay aktuga yuklenenlere soruyorum size zannediyormusunuzki o bu durumlara uzulmuyor ve sadece kendi iktidarini devam ettirmek icin cabaliyor.

maclarda maglup duruma dustugumuzde yuzundeki ifadeyi ve sigarayi icine nasil cektigini gozlerinizin onune getirin biraz. karizma yapan bir baskandan cok, aci ceken bir taraftar edasi gordum ben hep baskanin yuzunde..

son kez gene tekrarliyorum arkadaslar hatalar nedir ve bunlari nasil duzeltebiliriz onu konusalim

saygilar

bu nasil istifa yakistimi sana adam gibi adam degilmissin ziya degilmissin ziya OOoOooOo

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

tsk ziya hoca bize sampiyonlar ligi heyecanini az da olsa tattirdigin için sonsuz tesk! bundan sonraki kariyerin de sana basarilar diliyorum! BASKANIMIZDA BIR AN ÖNCE SENOL GÜNESI TAKIMIN BASINA GETIRIP TÜM YETKILERI ONA VERMESI GEREKIYOR!

Guests
    Ziyaretçi

shipbroker61

açiklamalariyla yaptiklari çelisiyor neden aramiyimki???

Nereden
    İstanbul

- ZIYA DOGAN'IN BASIN TOPLANTISI...
    - TRABZONSPOR TEKNIK DIREKTÖRLÜGÜ'NDEN ISTIFA EDEN ZIYA DOGAN:
    - "BESIKTAS'TAN 5. HAFTADA TEKLIF ALDIM; AMA BU TEKLIF ISTIFA KARARIMDA ETKILI OLMAMISTIR"
    - "DURUP DURURKEN KIMSE ISTIFA ETMEZ"
    - "TRABZONSPOR CAMIASI, BIRLIK VE BERABERLIGI SAGLADIGI TAKDIRDE AVRUPA'NIN DEVI OLUR"
    - "DEL BOSQUE'YE HAKSIZLIK YAPILIYOR, HAYATIMDA HIÇ KIMSENIN BASARISIZLIGINI BEKLEYEREK BIR HEDEFIM OLMADI"
    - "DEVRE ARASINA KADAR BEKLEMEYI DÜSÜNÜYORUM"
    - "BESIKTAS'IN TEKLIFINI BEKLEMEDEN BASKA TAKIMLA ANLASABILIRIM"

Trabzonspor Teknik Direktörlügü'nden istifa eden Ziya Dogan, durup dururken istifa etmedigini belirterek, Bordo-mavili takimi yipratmamak için simdilik bir açiklama yapmayacagini söyledi.
    Istifasinin ardindan Istanbul'a gelen Ziya Dogan, bugün Türkiye Spor Yazarlari Dernegi'nde (TSYD) bir basin toplantisi düzenledi. Basin toplantisi öncesinde, Isik Sigorta'nin düzenledigi "11 Altin Adam" yarismasinda Agustos ayinin altin teknik direktörü seçilen Ziya Dogan'a TSYD Baskani Onur Belge ödül verdi. Trabzonspor'un geçen hafta deplasmanda 1-1 kaldigi Konyaspor maçinin ardindan yönetici ve futbolcularla görüstükten sonra istifa karari aldigini belirten tecrübeli teknik adam, "Hiç kimse durup dururken istifa etmez. Benim de gerekçelerim var. Fakat su ortamda takimi yipratacak bir açiklama yapmak dogru degil. Trabzon'da güzel günlerim oldugu gibi zorlandigim zamanlar da oldu. Kulübün menfaatlerini her seyin üstünde tuttum. Ancak maalesef görevden ayrildim. Anlayislar farkli olsa da Trabzon'u ve Trabzonspor'u çok seviyorum. Istifa kararima herkesin saygi göstermesi gerekir. Teknik adamlarin görevine son verilirken 'kovuldu' yakistirmasi yapiliyor. Istifa da teknik direktörün en dogal hakki" dedi.
    Besiktas'tan ligin 5-6. haftalarinda teklif aldigini açiklayan Ziya Dogan, sunlari söyledi:
    "Bu teklif yapildiginda da sikintilarim vardi. Besiktas'in teklifinden gurur duydum; ama o defteri orada kapattim. Baskanimizla konustum, gitmemin dogru olmadigini söyledim. Trabzonspor'un basarisi için elimden geleni yaptim. Etik degerlere en çok sahip çikan antrenörlerdenim. 5-6. haftalardan sonra ne Besiktas'tan bir daha teklif geldi ne de benim öyle bir yaklasimim oldu. Sahaya çiktigim zaman bu tekliften de etkilenmedim. Besiktas'in önemli bir maçi var. Oradaki meslektasim adina da üzülüyorum. Del Bosque'ye haksizlik yapiyoruz. Hayatimda hiç kimsenin basarisizligini bekleyerek bir hedefim olmadi. Besiktas'in teklifi bu kararimda asla etkili olmamistir. Devre arasina kadar beklemeyi düsünüyorum. Belki yarin bir baska takimla görüsecegim. Besiktas'in teklifini beklemeden bir baska takimla anlasabilirim. Ama profesyonel anlayis içinde bundan sonra gelen teklifler olabilir."
    Trabzonspor'da yasadigi sikintilari zaman zaman yönetim kurulu toplantilarinda anlattigini ifade eden Dogan, sözlerini söyle sürdürdü:
    "Sayin baskan ve yöneticiler arasindaki sikintilari, 2-3 aydir ve kongre öncesi yalniz kaldigimizi
    söyleyebilirim. Kendi aralarindaki sikintilar bize yansidi. Baskanimizin, elinde olmayan sebeplerden dolayi, bize çok iyi sekilde sahiplendigini söyleyemiyorum. Su anda grup lideri olan Dinamo Kiev'in bir Türk takimi karsisinda bizim maçtaki gibi ezildigini görmedim. Sampiyonlar Ligi'nden elendikten sonra kesinlikle camia olarak Atletico Bilbao maçina asilmadik. Sahaya elenmek için çikmadik.Trabzon camiasi, birlik beraberligi saglarsa Trabzonspor Avrupa'nin devi olur."
    Trabzonspor'da özellikle Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz olmak üzere bütün futbolcularin üzerinde büyük baski oldugunu anlatan Ziya Dogan, bu baskinin kalkmasi halinde takimin çok basarili olacagina inandigini söyledi. Trabzonspor'un sampiyonluga oynayan diger takimlarla esit sartlarda olmadigina dikkat çeken Dogan, "Rakiplerimiz 8 maç yapmisken, biz 13-14 maç oynadik. Buna ragmen oyuncularimda fiziksel düsüs asla olmadi. Ancak psikolojik olarak büyük yük altindalar. Geçen seneden bu yana her maçi final gibi oynadilar. Trabzon'un potansiyeli ve itici gücüyle, büyük kulüplerden daha az para harcayarak onlarla basa bas mücadele edecegi düsüncesini savunuyorum. Takimin su anda Fenerbahçe ve Galatasaray kadar sampiyonluk sansi var. Trabzonspor, Fenerbahçe maçina kadar Avrupa'da en basarili takimdi. Fenerbahçe'nin bir yabanci oyuncusunun üçte biri ücreti kadar biz dis transfere para harcadik. Ama dogru kararlar verilir, dogru isler yapilirsa az parayla da büyük isler yapilir diye düsünüyorum" seklinde konustu.

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

hocanin açiklamalarindan yönetimdeki çatlaklarin 1. sebep oldugu izlenimi çikiyor.

eger alttan alta yeni yönetimle birlikte veya kongreden sonra sonuç ne olursa olsun hoca degisikligi yapilacagi vb. konusuluyorsa , hocanin benden buraya kadar demesi normal.

neyse biraz daha bilgi ,bir süre sonra hersey daha açik ve net ortaya çikar.

ama herzaman söylüyorum ,herseyin basi iyi ,istikrarli ,ne yaptigini bilen bir yönetim.hersey ona göre sekilleniyor. yönetimde cadi kazanlari kaynamaya basliyor ardindan kulübün her kademesinde.

Guests
    Ziyaretçi

yönetimdeki sorunlar zaten belliydi.

ayrica bunlar istifa etmek nedenleri degil! trabzonspor büyük takimdir. her zaman sorunlar olur. yönetimde taraftarda basinda. bunlari bilip katlanicak hoca lazim bzei.

Nereden
    Samsun

yönetimin istifasini isteyenler bizim ipimizi çekmek isteyenler,istanbul basininin oyununa gelmeyelim Alah Rizasi için!!!her sene ayni seneryo...hoca gider ne var yani kimler geldi kimler geçti TRABZONSPORUMUZDAN...

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen sene de ayni oyun oynanmisti.Medyadaki pazarlamacilar Samet Aybaba'yi havaya sokupMilli Takima satmaya kalkmisti,

O da havalanip bizi yüzüstü birakmisti.

Bu senede mütevazi! Ziya Dogan'i BJK'ye...

Ve bu teknik direktörleri BÜYÜK TRABZON'UN üstünde gösterme çabalari.

Takimimiz geçen sene kupayi alip 2.olarak gereken cevabi verdi.

Bu senede ayni olacak insallah.

Yeter ki BÜYÜK TRABZON'A layik BÜYÜK YÖNETIM gelsin.

Nereden
    İstanbul

Ilginç bir istatistik. Samet Aybaba'da Ziya Dogan'da ligin 14. haftasinda istifa ettiler. Her iki teknik adamda hemen hemen ayni sürede çalistilar. Trabzonspor elbette katkilari olmustur ancak çokta iyi kariyer yapmislardir.

Ziya Hoca Gitti. NormaL. adam kaybetmeye tahammülü yok. sen transfer yapmazsan adama gibi bu kadro ile anca ilk 4 e oynarsin. Fatih bagiriyor ben forvetin arkasinda oynarim diye dinleyen yok. gökdeniz nerde oynadigini unuttu. bir sagda bir solda bir forvette. Takimda forvet var. yok degil. Agustine oynasa bir sansini kirsa o zaman izlemeye doyacagimiz bir topçu. Hala sans verilmiyorsa biz pek anlamiyoruz bu futboldan. ilerideki kombinasyonu bir türlü tutturamadik. kaybedecek birsye kalmadi birde orta sahaya fatih'î denesek nasil olur.asist karalliginda ilk sirada. vs. vs.

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

helal olsun ziya hoca.. sende bunu yaptiysan daha nediyelim.. bosunaymis sana adam gibi adam demisiz.. senin yaptigina resmen korkudan kaçti lafi kullanilir.. ayip degil mi yazik degil mi bu takima yönetime ve biz taraftarlara... bu taraftar senin için daha ne yapsin.. belki de uzun süredir en çok sevilen sayilan teknik adam oldun... seni ise bunun karsiliginda sattin bizi...

Trabzonspor'umuz tarihindeki en önemli maçinda yeniliyorsun.. bu taraftar sana sahip çikti güvendi.. sonra geçen seneden alinacak hesabimiz kalan maçta geyseye yeniliyorsun.. bu taraftar yinede "adam gibi adam ziya dogan" dedi. sonra ezeli sampiyonluk yolundaki en büyük rakibimiz fenere kendi sahamizda 2-0 yenildik yinede bu taraftar sana sahip çikti... bizim suçumuz neydi... maçlardan sonra olan hareketlerde bir an için sinirdendi onlar...

Ne bu kardesim ya... daum fenerin basindayken bizden 4 tane teknik adam gitti... çarsaf degistirir gibi teknik direktör degistiriyoruz... ah besiktas kendin gibi bizide yakmayi çalisiyorsun ama beceremiyeceksin....

Napalim artik bu seneden umudumuzu keselim mi? Yinemi "Seneye insallah" diyecez... Yeter be.. samet kafasina göre çekti gitti... ziya desen trabzona gelmeden direk konyadan istanbula geçti... ama en azindan ziya hoca samet hocadan daha insafliymis. samet hoca takimi maça 2 gün kala birakmisti... kariyer yapan gidiyor... sonra ismini duyuruyor... Trabzonspor=Kariyer Gelistirme Merkezi

[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Ziya Hoca istifa ettii.. Hepimiz sasirdik. Hiç beklemiyorduk oysa ki böyle bir zamansiz istifayi ne oldu da Ziya hoca istifa etti.

Ziya hocanin istifasi tamamen Yönetime baglidir. Ziya hoca istifa etmemistir; istifaya zorlanmistir. Yönetim Ziya hocaya söz verdigi halde gereli futbolculari almamis ve basariya aç bir takimin ihtiyaçlarini haliyle karsilayamamistir. Takim Bu futbolcularla daha dogrusu ile Fatih ile gökdenizin performansina göre maç kazanmaktan öte gidememistir. Ziya hocanin tepkisi dogrudur. yönetim bu takimi Sokaga atmayacagi parasiyla en fazla Ilk dörde sokabilir.

Ziya hoca Dogrusunu yapmistir. Sabrin da bir siniri vardir . Saygilar..

Ziya Hocanin yerine Kimi getirelim diye soracak olursak.. Bence Senol Günes.. Tecrübesi var ve ii bir trabzonsporlu Efsanelerimizden birisi.

Futbolcu transferimizde Sart.

Yoksa Kim gelirse Gelsin sahaya çikaracak kadro bulamayan teknik Direktör ne yapsin ! Çikip kendimi Oynasin..

Nereden
    İstanbul

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı

yönetimdeki sorunlar zaten belliydi.

ayrica bunlar istifa etmek nedenleri degil! trabzonspor büyük takimdir. her zaman sorunlar olur. yönetimde taraftarda basinda. bunlari bilip katlanicak hoca lazim bzei.

kardes sen cok ama cok sabit fikirli yaklasiyosun bence... ve olayda bir gunah kecisi bulmus devamli onun ustune oynuyosun... peki basin toplantisinda bazi satir aralari var onlari yok etmek icin neler yapilabilir veya yapabiliriz hic dusunuyo musun???

senin dusuncene gore "bu baskilar zaten var ve biliyodu" onun icin dayanmasi lazim. hadi ziya dogan gitti, gelen hocaya da mi aynisini yapacagiz veya gelen hocada hep ayni korkulari mi yasayacak??? peki o zaman bizi calistirmak icin hoca bulmada cok rahat olacagimizi mi zannediyosun. kendini kanitlamak isteyen gelir biraz palazlandi mi aynen ucar gider. ama kendini kanitlamis bir hoca cok ama cok zor gelir....

yani sivrisinegi oldurmek yerine batakligi kurutmayi niye denemiyoruz??? eger 15 yilda sayisiz teknik adamla calismissak burda biryerde yanlis yapiyoruz demektir. sence haksiz miyim??

Guests
    Ziyaretçi

ben burda hocayi en çok savunanlardandim kev maçindan sonrada hatta gese maçindan sonrada ama bir insan yaptigi hatalardan ders çikarir hoca çikaramadi. benim için gelen hoca dünyanin en iyisidir. gideni en kötüsü.

baskilara gelince bu baskilari biz bilerek yapmiyoruz. örnegin basinin oyunlari vardi var ve var olucak.

yönetimin çatlak sesleri vardi ve devam edicek. sadece bizde degil her yönetimde bu tür olaylar olur. oluyorda.

beyler catlak ses falan yok ziya dogan besiktasin verdigi mily7on dolarlara TRABZONSPORUMA satti bukadar basit insallah SENOL GUNES GELIR

beyler birakin bosverin gitti adam artik bu saatten sonra bu adami tartismanin hicbi anlami yok trabzona cok katkisi oldu ama bizimde ona buyuk katkimiz oldu trabzonspor gibi buyuk bi camiayi calistirdi ilk olarak onun icin biz kimseye muhtac diiliz asil teknik adamlar bize muhtac tutupta yonetim yalvaramazdi kal diye gitceksen git sen bilirsin en iyisi oldu valla yerine kim gelebilir senol gunes olabilir ama o adamda bazi sartlar sunar kesin oyle kuru kuruya gelmez kesin 3 4 transfer bilmem ne ister bakalim bu yonetim bunlari karsilayabilecekmi sanmiyorum ama insallah yanilirim...

Bence hic panige gerek yok bizim kadro iyi ama baya bi form dusuklugu yasandi aslinda buda bekleniyodu cunku bizimkiler baya bi havaya girmisti belkide iyi oldu bu biraz anlasinlar her zaman oyle iyi gitmiyecegini beyler destek destek destek kesinlikle destek olalim sahip cikalim takima bu zamanda kaos yaratmiyalim cunku su an ligdeki durumumuzkotu diilki hala sampiyon olma sansimiz var neden olmasin serefsiz pic eziklere yenildik diye sampiyon olamicazmi bakin gorun o adi picleri saghalarinda yenecez istanbulda sonrada insallah sampiyon olacaz buna inanmak lazim inanmak icinde destek olmak lazim arkadaslar moral bozmak yok trabzon nelöer atlatti bunuda atlatacaktir

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ADAM GIBI ADAM tanimlamasina yakismadi Ziya DOGAN in yaptigi... Kader maçlarinda yaptigi büyük hatalara ragmen bu taraftar hep ona sahip çikti. Hatta tarihinde hiçbir teknik direktörüne sahip çikmadigi kadar... Trabzonspor tarihinde takima sampiyonluklar yasatmis A.Suat ÖZYAZICI ya, Özkan SÜMER e bu kadar sahip çikmamisti bu camia. 12 yil aradan sonra takimi sampiyonluk potasina sokan ve sampiyonlugu kilpayi kaçiran kendi öz evladi Senol GÜNES i bile iki günde kapinin önüne koymustur bu camia...

Ziya DOGAN yanlis yapmistir bu büyük camiaya. kongreye ve ilk yarinin bitmesine 3 hafta kala takimini satip gitmek yakismamistir ona. Yolu ve bahti açik olsun Ziya Hocanin... Yaptigi hizmetlerden dolayi tesekkür etmeli ve bu konuyu kapatmaliyiz artik. Unutulmamalidir ki Ziya Hocanin bu takima verdiginden çok TRABZONSPOR CAMIASI VERMISTIR Ziya Hocaya. Trabzonspor sayesinde Ziya Hoca kariyerine büyük bir takimda çalisma basarisi eklemistir.

Düsünüyorum da biz zamaninda ne kadar da haksizlik etmisiz Senol GÜNES e. Artik yönetimin yapmasi gereken tek bir sey vardir. En kisa zamanda Senol Günes bu takimin basina getirilerek hem Trabzonsporun hem de Senol GÜNES IN itibarlari geri verilmelidir. Ama daha fazla geç kalmadan. Kimse artik kismetse seneye edebiyati yapmadan. Bu büyük camiaya yakisan da budur.

Saygilarimla...

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı trapezus61 Nickli Üyeden Alıntı

ADAM GIBI ADAM tanimlamasina yakismadi Ziya DOGAN in yaptigi... Kader maçlarinda yaptigi büyük hatalara ragmen bu taraftar hep ona sahip çikti. Hatta tarihinde hiçbir teknik direktörüne sahip çikmadigi kadar... Trabzonspor tarihinde takima sampiyonluklar yasatmis A.Suat ÖZYAZICI ya, Özkan SÜMER e bu kadar sahip çikmamisti bu camia. 12 yil aradan sonra takimi sampiyonluk potasina sokan ve sampiyonlugu kilpayi kaçiran kendi öz evladi Senol GÜNES i bile iki günde kapinin önüne koymustur bu camia...

Ziya DOGAN yanlis yapmistir bu büyük camiaya. kongreye ve ilk yarinin bitmesine 3 hafta kala takimini satip gitmek yakismamistir ona. Yolu ve bahti açik olsun Ziya Hocanin... Yaptigi hizmetlerden dolayi tesekkür etmeli ve bu konuyu kapatmaliyiz artik. Unutulmamalidir ki Ziya Hocanin bu takima verdiginden çok TRABZONSPOR CAMIASI VERMISTIR Ziya Hocaya. Trabzonspor sayesinde Ziya Hoca kariyerine büyük bir takimda çalisma basarisi eklemistir.

Düsünüyorum da biz zamaninda ne kadar da haksizlik etmisiz Senol GÜNES e. Artik yönetimin yapmasi gereken tek bir sey vardir. En kisa zamanda Senol Günes bu takimin basina getirilerek hem Trabzonsporun hem de Senol GÜNES IN itibarlari geri verilmelidir. Ama daha fazla geç kalmadan. Kimse artik kismetse seneye edebiyati yapmadan. Bu büyük camiaya yakisan da budur.

Saygilarimla...

Lafi agzimdan aldin trapezus abi benden önce davrandin benden çok yasayacan bencede artik bu konu fazla konusmazsa iyi olur olayi artik fazla irdelemenin bir manasi yok giden gitmistir biz artik önümüze bakmak zorundayiz yani ÖLEN ÖLÜR KALAN SAGLAR BIZIMDIR der yeni hoca ne yeni yönetimle yolumuza devam edecegiz

Nereden
    İstanbul

Son olarak Ziya Dogan'in istifasiyla çalkalanan Trabzonspor'da son 11 yilda 13 teknik adam görev aldi.

Türkiye Süper Ligi'nde 6 sampiyonluk yasayan Trabzonspor, aradigi hocasini bir türlü bulamiyor. Bordo-mavili takimda son 11 yil içinde 13 teknik adam görev aldi. Trabzonspor'da görev yapan bu teknik adamlarin içinde en uzun süre görev yapan isim Senol Günes oldu.
    20 yildir sampiyonluk özlemi ile lige baslayan Trabzonspor'da alinan basarisiz sonuçlardan sonra basarisizligin faturasi teknik adamlara ve yönetimlere kesiliyor. Teknik adamlarin büyük çogunlugu baskilara dayanamayarak görevlerinden istifa ediyor.
    Karadeniz temsilcisi Trabzonspor'da son 11 yilda 13 teknik adam görev aldi. Trabzonspor'da son 11 yilda George Leekens, Senol Günes, Yilmaz Vural, Özkan Sümer, Ali Kemal Denizci, Gordon Milne, Ahmet Suat Özyazici, Giray Bulak, Sadi Tekelioglu, Hans Peter Briegel, Samet Aybaba, Turgay Semercioglu ve son olarakta Ziya Dogan görev aldi. Trabzonspor'da görev yapan teknik direktörlerin arasinda en uzun süre takimi çalistiran isim ise adi yeniden teknik direktörlük için gündeme gelen Senol Günes oldu. Günes, 114 hafta takimin basinda görev yapan tek teknik adam oldu. Günes, 1993-94 sezonunun 5. haftasinda Trabzonspor teknik direktörlügüne getirilirken, 1996-97 sezonunun 20. haftasinda da görevinden ayrildi. Bu dönemde görev alan teknik adamlardan en kisa süreli görev yapan ise 5 hafta ile Turgay Semercioglu oldu.
    Trabzonspor'da son 11 yil görev yapan teknik adamlar kaç hafta görev yaptiklari ise söyle olustu:
    "George Leekens (36), Senol Günes (114), Samet Aybaba (45), Giray Bulak (38), Gordon Milne (34), Ziya Dogan (29), Sadi Tekelioglu (27), Yilmaz Vural ve Hans Peter Briegel (23), Özkan Sümer (15), Ahmet Suat Özyazici (14), A. Kemal Denizci (10) ve Turgay Semercioglu (5)."

kaynak: mynet

bu sizce bizdede birseylerin yanlis oldugunu gostermiyor mu arkadaslar.. yani bu isimler icinde herkes var. trabzonlu olanida var trabzonlu olmayani, turk yabanci, genc yasli,

ya bu kadar adam kotu yanlis yapiyorda biz mi dogruyuz sadece..... gene tekrarliyorum batakligi kurutmadan bu isi cozemeyiz. cozulmedigide yukaridaki tablodan acikca anlasiliyor.

bazi arkadaslar hala "gelen en iyidir giden en kotu" diyorsa diyecegim fazla birsey yok ama surasi bir gercekki bu durumdan zarar goren tek kurum TRABZONSPOR. benide burasi ilgilendiriyor zaten

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)