Sayfa 4 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 ... SonuncuSonuncu
Toplam 301 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya Dogan istifa etti

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Magnolia Nickli Üyeden Alıntı

Trabzon'lularin en büyük zaafi bu iste! En ufak bir yenilgide eskileri kurcalar,eskilerden medet umar ve eskilere küfrederiz!

Biraz "ileriye bakalim" diyecek yürekli yokmu bu sitede ? "Hayirlisi olsun,kim gelirse gelsin Trabzonspor'umuz basarili olsun" diyecek yok mu?

Hemen herkes bir aday buldu kendine.Biri Ahmet der,Biri Mehmet..."Trabzonspor nereye gidiyor,taraftarlar olarak biz ne yapmaliyiz " diyen yok...

Daha düne kadar "Adam gibi Adam Ziya Dogan" diyorduk.Simdi bir yenilgi bir beraberlik ile onun yerin dibine soktunuz.Nankörlük sizinki baska birsey degil...

Simdide istifa etti diye tebrik ediyorsunuz.Çok üzücü çok...

Biz taraftar olarak görevimizi yaptik mi ? Düsünelim...

Yürekten katiliyorum [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kendisi soyledigine göre ve biz adam gibi adam dedigimize göre gitmesi hayirlisi..Yönetim gitmeli ya baydim valla transfer yok!! ne umutlarla geldiler...ulusoy diye sesimizi yükseltelim??

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı umraniye Nickli Üyeden Alıntı
    haluk ulusuy baskan senol güneste teknik driktör olsun baskan agaogluda olabilir

ulusoy;egitim sart!!!

MahmutHSO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Arkadaslar her istifa yanlistir diyemeyiz.Bu hocalar için de yönetimler için de geçerlidir.

MahmutHSO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Unutmayalim Haluk Ulusoy da gs li.Baskan ve hoca en fanatik Trabzonsporlu olmasi gerek

Ziya dogan kesinlikle kendine yakisani yapti ve gitti Zaten her defasinda besiktasla anilmasi TRABZONSPORA cok zarari olmustur AYNEN SAMED AYBABA DONEMINDEKI GIBI, artik ne BJKLISI NE FBLISI NE DE GSLISI ARTIK TS LI ANTRENOR ISTIYORUZ...!

Alıntı akrep61 Nickli Üyeden Alıntı
    Magnolia dostum simdiye kadar hep ileriye hep ileri baktik da ne oldu? 20 gecti aradan sampiyon olabildikmi? birak hikayeyi lutfen

Peki arkadasim ileriye bakmayalim.Ben hikaye yaziyorum tabi burada...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı CeSS Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Magnolia Nickli Üyeden Alıntı

Trabzon'lularin en büyük zaafi bu iste! En ufak bir yenilgide eskileri kurcalar,eskilerden medet umar ve eskilere küfrederiz!

Biraz "ileriye bakalim" diyecek yürekli yokmu bu sitede ? "Hayirlisi olsun,kim gelirse gelsin Trabzonspor'umuz basarili olsun" diyecek yok mu?

Hemen herkes bir aday buldu kendine.Biri Ahmet der,Biri Mehmet..."Trabzonspor nereye gidiyor,taraftarlar olarak biz ne yapmaliyiz " diyen yok...

Daha düne kadar "Adam gibi Adam Ziya Dogan" diyorduk.Simdi bir yenilgi bir beraberlik ile onun yerin dibine soktunuz.Nankörlük sizinki baska birsey degil...

Simdide istifa etti diye tebrik ediyorsunuz.Çok üzücü çok...

Biz taraftar olarak görevimizi yaptik mi ? Düsünelim...

Yürekten katiliyorum [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Bende aynen katiliyorum. Felaket telallii yapmanin hiç birseye faydasi yok. Yanliz ayrildiimiz bir nokta ben Ziya Hoca' nin bu kadar kolay pes edebileceini hiç ama hiç düsünmemistim.

Guests
    Ziyaretçi

birbirimizi kirmadan yapalim yorumlarimizi. ayrica kimse çikip geseli baskandan falanda bahsetmesin.

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TRABZONLU TEKNIK ADAM MI ISTIYOSUNUZ?SENOL GÜNES!!!BU YÖNETIMI ISTEMEM

her sene SENEYE KESIN SAMPIYONUZ SENEYE KESIN SAMPIYONUZ diyip duruyoruz 20 YIL GECTI ARADAN... BOYLE KAC 20 YILLAR DAHA GECECEK ACABA, 22 yasindayim sampiyonluk goremedim ACABA GOREBILECEKMIYIM? ama seneye kesin sampiyonuz...!

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

en ufak bir sallanti bizi yikiyor buna izin vermememiz lazim

Nereden
    Bursa

Ziya Hoca kaLmaLI yonetim GitmeLi

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ziya Hoca sampiyonluga futbolculardan daha cok inanmis durumdaydi. Karsilasmadaki ruhsuzlugu görünce yapacak bir sey kalmadigini anladi. ve verebilecegim bir sey yok artik dedi. pes ettigini düsünmüyorum.

Ayrica artik Trabzonlu hoca istiyoruz diyen arkadaslarada sunu söylemek istiyorum. Lütfen profosyonel düsünün, daum hem bjk yi hem feneri sampiyon yapti. daum fenerlimi bjk.limi ??

Gerci daha istifa kabul edilmedi. ama gelecek hocanin illada Trabzonlu olmasi sart degil. Ziya hoca gibi hirsli olsun yeter...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı akrep61 Nickli Üyeden Alıntı
    Ziya dogan kesinlikle kendine yakisani yapti ve gitti Zaten her defasinda besiktasla anilmasi TRABZONSPORA cok zarari olmustur AYNEN SAMED AYBABA DONEMINDEKI GIBI, artik ne BJKLISI NE FBLISI NE DE GSLISI ARTIK TS LI ANTRENOR ISTIYORUZ...!

Arsinli kardesim kirici olmiyalim... biz demiyoruz ki Trabzonlu antrenör almiyalim... Esra'nin(Magnolia) demek istedigi bize yillar sonra sampiyonluk tatdirabilecek bir hoca varken ona tam destek zamaniyken neden desteklemiyoruz... Hep Destek Sonuna Kadar Destek....

Nereden
    Bursa

Biz ArkadasLar ArasInda Konusuyorduk iste FEnerbahce Prag dan sOnra Çöker Gs iLk yarI TamamLaninca biter biz aLIr gideriz diyorduk ama umdugumuz Gibi oLmadI dusundugumuz gibidE cokende bitende biz oLduk.Fatih ve gokdenizde Gitmek isterse inanIn bu takim ifLah oLmaz arTIk BEN Buradan Fatih ve Gokdenize SesLeniyorum KaLsInLar SavassInLar bizi Mahcup etmesinLer biz HerZaman onLarIn ArkasIndayIz..Daimada oLacagIz.

Guests
    Ziyaretçi

TOMASI ISTEMEYIP ALI ERENI ISTEYEN ZIHNIYETLE BURAYA KADAR BENCE.

YusufÇebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ZIYA KALSINYÖNETIM GITSIN...

KONGREDE OY VERECEKLER LUTFEN IYI DUSUNUP OY VERIN...! ATAY AKTUG GENE SECILIRSE TRABZONSPOR GENE 1 2 YIL KAYBEDER, DUSUNUN TRABZONSPORDA EN BUYUK EKSIKLIK FUTBOLCU...! FUTBOLCUDA PARAYLA ALINIR..! TRABZONSPORDA PARASIZLIK DONEMI ARTIK BITMELIDIR...! FB GS BJK ILE YARISMAK ISTIYORSAK

YA MEHMET ALI YILMAZ YA DA HALUK ULUSOY BASKAN OLMALI yoksa 120 yil daha gecse SAMPIYON OLAMAYIZ...!

HERKESE IYI AKSAMLAR

Guests
    Ziyaretçi

o dedigin adamlari unut ondan sonra yorum yap

Nereden
    Bursa

Mehmet aLi YiLmaz a Karsiyuim Fatih Tekke iLe kisiseL ProbLemLeri var yanLIs hatirLamIyorsam Gecen Sene fatih O geLirse Giderim demisti Fatihi Hiç Kimseye Degismem Gokdenizide ayni sekiLdE Bu yuzden ben içimizden birinin oLmasini istiyorum..

Yaw arkadaslar \

SAMPIYONLAR LIGI ON ELEMEDE ELENDIK, EUFADA DAHA 1. TURDA AVRUPAYA ELVEDA DEDIK EEE LIGE GELINCE ASSAGIYA DOGRU HIZLA GIDIYORUZ,

bana birisi ziya hocanin basarilarini anlatsin

ÖzGüReisEsenLer o zaman baskan seni yapalim ha atay aktug ha sen farketmez bence

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı CeSS Nickli Üyeden Alıntı

Lütfen profosyonel düsünün, daum hem bjk yi hem feneri sampiyon yapti. daum fenerlimi bjk.limi ??

Gerci daha istifa kabul edilmedi. ama gelecek hocanin illada Trabzonlu olmasi sart degil. Ziya hoca gibi hirsli olsun yeter...

Daum profesyonel, belirttigin gibi. Dolayisyla 'Besiktasli olmaktan gurur duyuyorum' diyemez. Hele kendisi teklif aldigini söyledikten sonra onu yalanlayan bir baskana da 'yaw nasil adamsin sen' derdi, emin ol...

Bu konu en hassas oldugum konu benim, o yüzden önemsiyorum. Yoksa ZD dogrulari yanlislarindan fazla olan bir adamdi teknik anlamda, yani bence. Ama kimse beni hocanin bu istifayi son 3-4 günde düsündügüne inandiramaz. Iki lafindan biri 'Türkiye'de teknik adamlar bir gün var bir gün yok' demekti... Ilginç!

Eveeet artik Pazartesi günü Trabzon'umun o mistik çarsisi Kemeralti'ndaki kinacilar bayram eder. Her ne kadar bu gidis biraz anlamsiz, ardi arkasininuzun oldugunu düsündügümve yakistiramadigim (Ziya Hoca'yi bugüne kadar hep savundum, dediklerimin hala arkasindayim ama bu gidis kendisiyle, hirsiyla çelisti sanki) bir gidis olsa da sonuçta gitti. Bu bir süreçti son buldu. Bu nedenle haydimuhattaplar kinaciya...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)