Sayfa 2 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 301 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya Dogan istifa etti

Nereden
    Almanya

yönetim istifayi kabul etmedi ya bu olmadi simdi gitmek istiyorsa niye zorla tutuyorlar Edited by: Mardinli_TS

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Magnolia Nickli Üyeden Alıntı
    Üzüldüm.Yillar sonra bize "umut" veren tek hocaydi bana göre.Bu kadar basit olmamali hersey...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

canimin içi Esracim yillar sonra yükselise geçmis kendine gelmis bir takimin basina geldi.Söyle bir bakarsak göreve geldiginden beri takima arti hiçbirsey kazandirmadi.Takimin büyüklügünü kavrayamadi o zaten kafasina gitmeyi koymustu hiç bir sekilde bize faydali olamazdi bu saatten sonra. sevindim gittigine Ziya Dogan ilk defa büyüklük gösterdi tebrik ediyorum kendisini [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Dün aksam gördük gs hakemler almis kucagina fb yide sansi , almis baslarini gidiyorlar bunlarin karsisinda bize güç lazim bu güç te z.d vede Atay Aktug degil

MahmutHSO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

kabul etmemis mi yönetim?

Alıntı CeSS Nickli Üyeden Alıntı

Üzüldüm.Yillar sonra bize "umut" veren tek hocaydi bana göre.Bu kadar basit olmamali hersey...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

bu sekilde düsünen tüm arkadaslari resmi sitede yönetime istifanin kabul edilmemesi yönünde msg göndermeye davet ediyorum.

Elimden ne gelirse yaparim arkadasim.96 yilindan beri ilk defa maçlara "yenecegiz" diye gittim.Bu umudu bana bu hoca verdi.Istifa etmesine çok üzüldüm.Resmi sitede de gereken tepkiyi veririm...

Senol Günes diyenlere de sadece 1996 yilini hatirlatirim o kadar! "Eskiye ragbet olsaydi , bit pazarina nur yagardi"!Edited by: Magnolia

Nereden
    Almanya

Alıntı kaanTS Nickli Üyeden Alıntı

hayir sezon sonuna kadar beraber calismak istediklerini acikladilar yarin belli olur artik hayirlisi olur insallah

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Mardinli_TS Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı kaanTS Nickli Üyeden Alıntı

hayir sezon sonuna kadar beraber calismak istediklerini acikladilar yarin belli olur artik hayirlisi olur insallah

Sanki Yönetim sezon sonuna kadar o koltukta oturacak

Guests
    Ziyaretçi

ya 2 haftasina kadar istifa etsin diyenler simdi ne olduda birden fikir degstirdi. adam yararli olamiyacam diyor kalmasinin mantigini bilen varsa çiksin açiklasin ellerini öpüyüm. birakin bos muhabbetleri.

Guests
    Ziyaretçi

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Dogan, artik Trabzonspor'a yararli olamayacagini düsündügünü belirterek, istifa edecegini açikladi.
    Dogan, maçin ardindan gazetecilere yaptigi açiklamada, Konya'ya gelirken amaçlarinin 3 puan almak oldugunu, ancak bunu basaramadiklarini söyledi.
    Ilk yarida kendilerinin iyi oynadigini, ikinci yarida ise Konyaspor'un Trabzonspor'dan daha iyi bir oyun ortaya koydugunu ifade eden Dogan, söyle dedi:
    ''1 yildir Trabzonspor'da görev yapiyorum. Artik bugünden itibaren Trabzonspor'a yararli olacagimi düsünmüyorum. Yönetim kurulu basta olmak üzere herkese tesekkür ediyorum.'' Bir gazetecinin ''istifa mi ediyorsunuz?'' sorusu üzerine Dogan, ''Evet istifa ediyorum'' cevabini verdi.

yeterlimi.

MahmutHSO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Yönetim kongreye kadar hepten dagilmak istemiyor.Istifayi kabul etmemekten baska çareleri yoktu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı CeSS Nickli Üyeden Alıntı

bu sekilde düsünen tüm arkadaslari resmi sitede yönetime istifanin kabul edilmemesi yönünde msg göndermeye davet ediyorum.

Elimden ne gelirse yaparim arkadasim.96 yilindan beri ilk defa maçlara "yenecegiz" diye gittim.Bu umudu bana bu hoca verdi.Istifa etmesine çok üzüldüm.Resmi sitede de gereken tepkiyi veririm...

Senol Günes diyenlere de sadece 1996 yilini hatirlatirim o kadar! "Eskiye ragbet olsaydi , bit pazarina nur yagardi"!

Senol Günes hiç bir zaman bit pazari muhabbeti edilecek kisi degildir.Bu takim için yillarca ter dökmüs , bu takimla büyük basarilar elde etmis bu takimin büyüklügünü bilen bu takima sevdali büyük bir hoca dir.96 da kaçan sampiyonluk ta Senol Günes e kadar aranacak çok suçlu var.O zamanda yönetim simdi ki gibiydi o serefsizlerin oyunlarina karsilik veremediler Sampiyonluk o yüzden gitti.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Valla ne diicemi ne yazicaami bilmiyorum. Çok ama çok kötü oldu. Anlamakta zorluk çektiim takimin ii günleride olucak kötü günleride. Ii günlerde hos güzelde kötü günler geldiinde bu kadar kolaymi pes edilir. Kötü sonuçlar geldi, belli bir baski olucak tabii. Ama buna gögüs germesi gerekirken bir kaç kötü sonuçtan sonra istifa etmesi, nerde kaldi hirsin hocam. Hane nerde gözümüzde büyüttüümüz Ziya Dogan [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]Ne baskilar yiyen hocalar varda hala takimin basinda.! Merak ettiim tek sey acaba isitfasinin altinda baska gerekçelermi var.?!?!

Sevgicim hemen yanimda oturuyorsun pataklamiyim simdi seni ha.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Hala gülebiliyorsak , ben herseyin düzelecegine inaniyorum.Lütfen arkadaslar gerilmeyelim.Kaos yaratmayalim.Hocamiz kalmali.Neden bu kadar karamsarsiniz anlamiyorum.Lütfen ya.

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

YA beyler hop neler yazdiklarinizin farkindamisiniz siz isterseniz ziya hocayla ilgili açilan eski topicleri bir karistirinda hocaya ne methiyeler düzdügünüze bakin simdi kalkmis iyi oldu gitsin.........bide arkasindan kina yakin isterseniz ha kim ne derse desin ziya hoca sonuna kadar kalmaliydi tamam fener geyse gibi derbi maçlarini geçtik bu maçta adam naapsin siz önce elestirilmesi gereken yildiz[img]smileys/smiley5.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]larimiza bir bakin tabi görebilirseniz yine ayni konuya giricem ama sezon basinda hocanin istediklerimi yapildida simdi hoca elestirliyor ayip be biraz silkininde kendinize gelin daha mantikli düsünün ona göre hareket edin............................

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FANATIK

Ziya Dogan istifa etti
    Fenerbahçe yenilgisiyle liderin bes puan gerisine düsen Trabzonspor, Konyaspor deplasmanda berabere kalarak, zirve takibinde yara aldi. 36. dakikada Fatih Tekke ile öne geçen Bordo-Mavililer, Zafer Biryol'un 64'de attigi golle 1 puana razi oldu. Maçin ardindan Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Dogan, artik Trabzonspor´a yararli olamayacagini düsündügünü belirterek, istifa edecegini açikladi.

Trabzonspor´a yararli olacagimi düsünmüyorum
    Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Dogan, artik Trabzonspor´a yararli olamayacagini düsündügünü belirterek, istifa edecegini açikladi. Dogan, maçin ardindan gazetecilere yaptigi açiklamada, Konya´ya gelirken amaçlarinin 3 puan almak oldugunu, ancak bunu basaramadiklarini söyledi. Ilk yarida kendilerinin iyi oynadigini, ikinci yarida ise Konyaspor´un Trabzonspor´dan daha iyi bir oyun ortaya koydugunu ifade eden Dogan, söyle dedi: ´´1 yildir Trabzonspor´da görev yapiyorum. Artik bugünden itibaren Trabzonspor´a yararli olacagimi düsünmüyorum. Yönetim kurulu basta olmak üzere herkese tesekkür ediyorum.´´ Bir gazetecinin ´´istifa mi ediyorsunuz?´´ sorusu üzerine Dogan, ´´Evet istifa ediyorum´´ cevabini verdi.

-----------------------------------

"Trabzonspor´a yararli olacagimi düsünmüyorum" diyen Ziiya Hocadan bundan sonra biseyler beklemenin israr etmenin anlami yok...

Guests
    Ziyaretçi

96 yilini gösteren esra abla. yasin itibariyle benden daha çok bilgin olabilir. ama sende biliyorsun o sene sampiyonlugun fener maçinda degilde. fenerin maçini hatirlamiyorum amma elle gol attigi maçta bittigini. ayrica bende sana kiev maçini hatirlatirim.

Guests
    Ziyaretçi

ADAM YARARLI OLACAGIMI DÜSÜNMÜYORUM DEMIS. NIYE BOSUNA KONUSUYORSUNUZKI. YOKSA OKUDUGUNUZUMU ANLAMIYORSUNUZ...

BÜYÜK YAZDIM BELKI ANLASILIR.

cabri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gs maçindan sonra yazmistim, ziya dogan in yeni gelisen bu periyodda istifa edecegini. yalniz bu kadar çabuk olacagini pek tahmin etmemistim.

ancak ziya dogan gerçekten adam gibi adammis, gerçekleri çok net gördü helal olsun. takim ruhunu kaybetmis ve yapacak birsey yok zorlamanin da anlami yok.

yönetim kabul etmeyebilir ama artik ziya dogan dan bize fayda gelmez. keske öngörümde hakli çikmasaydim ama malesef hiç istemedigimiz gelismeler oluyor. kiev e elendigimiz maçtan beri söylüyorum top oynamadigimizi ama bazi arkadaslar saha sonuçlarina bakarak hep itiraz ettiler. demek ki "hatice" ye de bakmak gerekiyor çekirge her zaman siçramaz.....

sanirim ziya dogan gitsin senol günes gelsin lafini ilk dillendirenlerden biriyim, umarim senol günes tekrar gelir yüzümüzü güldürür, tabi ki asla bu kadro ile basari beklemiyorum. emrah, hasan, lee, gibi topa vurmayi bilmeyen dhane agustine gibi yedek bekleyecek yabancilarla olmaz bu is. 5 tane kalite adam alinirsa senol hoca gibi kariyerli bir hoca ile basari gelir Allah in izniyle.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Istanbul medyasi rahattir artik.Bak gorun Ziya Hocamiz Besiktas in basina gececek ve iyi seyler yapacak.Adam gibi adam Ziya DOGAN seni unutmayacagiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzonspor'un ne oldugunu bilmeyeneler var aramizda herhalde. Yok bittik, yok çöktük... Hiç birsey olmaz! Sevabiyla günahiyla Ziya Hoca ile bir seyler yasadik iste. Hersey için çok tesekkür ediyorum kendi adima. Yillar sonra 'sampiyonluk' telahfuz etmek çok güzeldi. Dogrulari ve yanlislari oldu, Allah yolunu açik etsin. Kendisi Trabzonspor tarihinde 'hos bir seda' olarak kalacaktir...

Herseyin hayirlisi olsun tabi... Ama öncelikle Trabzonspor'un basindayken bejekeli, geseli, febeli, pendikli olmaktan gurur duydugunu söyleyecek birisi olmasin... Camiasinin baskanini kendini aklamak adina dahi olsa yalanlamayan bir adamin camiasina bagliligina saygi duyarim. Ama Trabzonspor'uma daha çok saygi duyarim. Buraya kadarmis...

Gönlüm 'Senol Hoca' diyor...

ziya doganin istifa etmesi trabzonsporun önünüg açacaktir.

benim anlayamadigim ziya dogan nasil istifa etmekten korkmadi?

konyadan korkan adam nasil istifa etti???[img]smileys/smiley36.gif[/img]

60. dakikada yattarayi takimdan alan ziya,nin tek amaci maçi 1-0 önde kapatmakti.arkadaslarla maçi seyrediyorduk.ben dedim ki simdi yattarayi alacak maçtan.aldi.gol yedik dedim ki:mehmet yilmazi alacak maça. aldi.....

artik ezberledik korkak ziyanin hallerini.

hadi hayirlisi...

trabzonspora trabzonlu çalistirici yakisir.

SENOL GÜNES

Nereden
    Belçika

Takimimiz ziya doganin bjkya gidecegi haberlerin cikmasindan sonra tokezlemeye basladi o gun bugun dogru durust futbol oynamiyorduk ondan onceki 5 haftadaki oynadigimiz maclar ortada...yillar sonra adam gibi bir teknik direktor bulmustuk onuda kaybettik, yillar sonra sampiyonluk yarisina soktu tessekur ediyoruz kendisine ama son bise daha soylemek istiyorum icimde kalmasin...ey ziya dogan kargalarin yuzunden bu takimi bu hallere sen getirdiysen allah senibildigi gibi yapsin!

TRABZONUM SEN COK YASA

önemli olan trabzonspordur

güle güle ziya[img]smileys/smiley18.gif[/img]

aslanlarlar gibi senol hocamiz var

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gerçekten TRABZONSPOR'A faydali olmus benim gordugum (17 yasindayim) en faydali hoca sanirim ZIYA hocaydi..adam gibi adamdi...gerçekten gitmesi gereken varsa oda çulsuz baskandir..umarim kongreye kadar basimizda kalir devam etmesini isterim ama gidicekse basimiza..Haluk ulusoyve Senol Gunes devrinin gerceklesmesi gerekiyor diye dusunuyrum..üzüldüm..üzüldük..!!!!!!!!!!!!!

cabri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

perhaps [img]smileys/smiley32.gif[/img]+1Edited by: cabri

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)