Sayfa 12 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 SonuncuSonuncu
Toplam 301 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya Dogan istifa etti

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

del Bosque zor durumda...

Bir basin mensubunun, Standard Liege maçinin kaybedilmesi halinde, yönetimin kendi durumunu gözden geçirebileceginin konusuldugunu ve bu konudaki görüsünü sormasi üzerine, Del Bosque, ''Ben bu konuda fazla bir sey söyleyemem. Kulüp beni antrenör olarak getirdi. Onlar istemezse de gitmem lazim'' dedi.

Del Bosque, Besiktas'in önde gelen isimlerinden Nevzat Demir'in kendi hakkindaki açiklamalarinin hatirlatilmasi üzerine, ''Düsünce tarzi, saygi duymamiz gerekir'' demekle yetindi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tartismalarinin Çogundan su sonuç çikiyor Demekki Biz Gönlü Trabzonspor Aski ile yanan Trabzonsporu yari yolda birakip gitmeyecek ancak kovulursa gidecek Teknik direktör le çalismamiz gerekiyor.

Samet samet dedik samet sonra havalara girdi Milli takim vs vs dediler.o çikti bir gün BJK taraftari bizde olsa Sampiyon oluruz dedi..

Adam gibi adam Ziya dedik LAZ ZIYA dedik Bjk nin lafi geçti BJK nin teklifi BANA GURUR VERDI dedi kafasi karisti.

Senol Günes olsaydi Bu durumda BJK FB GS teklifte bulunsaydi elinin tersi ile düsünmeden hayir derdi. INSALLAH SENOL GÜNES olur.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Senol Günes, Trabzonspor Teknik Direktörü
    TRABZON30.11.2004 TSI 23:00

Ziya Dogan'in istifasiyla bosalan Trabzonspor Teknik Direktörlügüne Milli Takimlar eski Teknik Direktörü ve Trabzonspor'un eski kalecisi Senol Günes getirildi.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı

Tartismalarinin Çogundan su sonuç çikiyor Demekki Biz Gönlü Trabzonspor Aski ile yanan Trabzonsporu yari yolda birakip gitmeyecek ancak kovulursa gidecek Teknik direktör le çalismamiz gerekiyor.

Samet samet dedik samet sonra havalara girdi Milli takim vs vs dediler.o çikti bir gün BJK taraftari bizde olsa Sampiyon oluruz dedi..

Adam gibi adam Ziya dedik LAZ ZIYA dedik Bjk nin lafi geçti BJK nin teklifi BANA GURUR VERDI dedi kafasi karisti.

Senol Günes olsaydi Bu durumda BJK FB GS teklifte bulunsaydi elinin tersi ile düsünmeden hayir derdi. INSALLAH SENOL GÜNES olur.

Cafer Abi' ye katiliyorum...

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı AvniAker Nickli Üyeden Alıntı
    Senol Günes, Trabzonspor Teknik Direktörü
    TRABZON30.11.2004 TSI 23:00

Ziya Dogan'in istifasiyla bosalan Trabzonspor Teknik Direktörlügüne Milli Takimlar eski Teknik Direktörü ve Trabzonspor'un eski kalecisi Senol Günes getirildi.

Bu haber suanda kesinlesmemis bir haber sanirim kaynagi nedir ? Gazetelerde ve resmi sitede herhangi bisey yazmiyor..

Guests
    Ziyaretçi

Senol Günes?e Karar Verildi
    Yönetim Kurulumuz, Ziya Dogan?in istifasinin ardindan bosalan teknik direktörlük görevine Senol Günes'in getirilmesine karar verdi.

Yönetim Kurulumuz bu aksam saat 19:30'da Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde olagan yönetim kurulu toplantisini gerceklestirdi. Yaklasik 2.5 saat süren toplantiya Yönetim Kurulu üyelerimizin tamami katildi.

Toplanti sonrasi Yönetim Kurulumuz adina bir açiklama yapan Kulüp Baskanimiz Atay Aktug, Trabzonspor camiasinin çok merak ettigi konuyu fazla detaylara girmeden açiklayacagini belirterek "Yönetim Kurulumuz bu aksam bütün üyeleri ile toplandi. Trabzonspor'da bosalan teknik direktörlük görevine sayin Senol Günes'in getirilmesine karar verdi. Senol Günes ile ön görüsmeler yapmak üzere beni yetkili kildi. En kisa zamanda Senol Günes ile görüsmelere baslayacagim" dedi.

Resmi sitenin haberi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

INSALLAH

Nereden
    Amasya

ya ben ilk önce cok üzüldüm ziya hocanin istifa etmesine ama sonrada dogru bi karar oldugunu tespit etdim ziya hoca son haftalardir iyi is yamiyodu derbi de korkuyordu ve takimida defansiv oynatiyordu yani korkak oynatiyordu senol günes isalah gelecek gelmesini cok istioyrum güzel futbol ve sampyionlugu almamisin sansi daha yüksek hem senol dah tercübeli ve öyle korkmuyo

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı batugol Nickli Üyeden Alıntı

AYRICA ZIYA DOGAN TAKIMDAN ÜMIDINIKESMIS OLABILIR, BASINDA KALIP DA KARIYERINIETKILEMEK ISTEMIYOR OLABILIR.

Hangi kariyerini?..Sanki adam Sampiyonlar Ligi'nde final oynadi,kitalararasi kupayi aldi.Daha dogrusu sanki tek bir kupa aldi.

Bize gelmeseydi su anda Ankaragücü,Rize veya Istanbulspor'un basindaydi...

Zaten bizde kariyer yapti..."Sampiyon olamayiz ben gideyim o zaman"!..E,git bari...

Edited by: TheCrow

Ziya Dogan kirgin
    Ligde hafta sonunda yapilan Konyaspor maçinin ardindan Trabzonspor'dan istifa eden teknik direktör Ziya Dogan, "Durup dururken kimse istifa etmez. Ama su ortamda takimi yipratacak bir açiklama yapmak dogru degil" dedi. Basin toplantisi düzenleyen Dogan, Konyaspor maçinin ardindan yöneticilere ve futbolculara söyledikten sonra istifasini açikladigini kaydederek, "Trabzon'da güzel günlerim oldu, zorlandigim zamanlar oldu. Kulübün menfaatlerini her seyin üstünde tuttum. Ancak maalesef görevden ayrildim. Hiçbir sey yokken, durup dururken kimse istifa etmez" diye konustu.

?Sikintilari anlattim?

Sikintilarini zaman zaman baskan ve yöneticilerle yaptiklari toplantilarda gündeme getirdigini anlatan Dogan, "Genellikle bana hak verdiklerini çok iyi biliyorum. Sayin baskan ve yöneticiler arasindaki sikintilari, 2-3 aydir ve kongre öncesi yalniz kaldigimizi söyleyebilirim. Baskanimizin, elinde olmayan sebeplerden dolayi, bize çok iyi sekilde sahiplendigini söyleyemiyorum" diye konustu. Ziya Dogan, ligin 5-6. haftalarinda Besiktas'tan teklif aldigini belirterek, "Baskanimizla konustum, gitmemin dogru olmadigini söyledim. O teklif yapildiginda da sikintilarim vardi. Besiktas'in teklifinden gurur duydum ama o defteri orada kapattim ve Trabzonspor'un basarisi için elimden geleni yaptim" dedi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı shipbroker61 Nickli Üyeden Alıntı

ya suna bir karar verelim. bu tv kanallarina karsimiyiz degil miyiz?? veya isimize geldigi gibi aciklama yaparlarsa destekleyecek yapmazlarsa kufur mu edecegiz??

Dune kadar kufurleri pesi sira siraladigimiz Kazim Kanat simdi bizim tartismalarimizda referans mi olacak????

Cafer Abi (yas olarak buyuk oldugunu bildigimden herhalde yanlis olmaz) Ziya Doganin gitmesine uzulmek veya uzulmemek konusu degi bence tartismamiz gerekn konu veya dogru olup olmamasi degil.

Bence tartismamiz gerekn sey neden bizim teknik kadro veya yonetimde kroniklesen bir sekilde bir devamsizlik olayi oldugu. Yani neler oluyorda sonuclar bu sekilde oluyor. Kimlerin ne yapmasi lazim, tarafta, yonetim, medya(yerel medya ozellikle), sehir, futbolcular, ustune ne dusuyor bunu konusmamiz gerekmiyor mu??

Hani senin hep dedigin "elit" taraftar olarak bize dusmuyor mu bu gorev. Yoksa dedigin cok kolay gitmesine uzulmek veya uzulmemk, kufretmek veya etmemek.

Ama Trabzon bunlarin sonucunda bir sey kazaniyor mu??? Bence hayir ve esas onemli olan seyde bu. Katiliyor musun abi??

BENIM SEVINDIGIM NOKTA SU

su testisi su yolunda kirilir.Diyelimki Ziya Doganla devam ettigimizi düsünelim ve sampiyonluga kosuyoruz son haftalardayiz O anda BJK dan teklif gelse adam ne yapacak.O zamanda ayni seyleri yapacagi kesin o yüzden simdiden gitmesi iyi oldu hatta geç bile kaldi.

kutoz
    Ziyaretçi

Ne olursa olsun bize yakisan Ziya Hoca'yi adam gibi ugurlamak. Sonuç ne olursa olsun, takima kattiklari inkar edilemez. TAKIM ruhunu verdigi içi, sahsim adina Ziya Hoca'ya tesekkür ediyorum. [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

kutoz bizde hocaya yaptiklarini için çok tesekkür ediyoruz. ama oda taraftardan yüz üstü birakti diye. ve yapamadiklari (s.ligi derbi maçi) için özür dilemeli.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı

Senol Günes?e Karar Verildi
    Yönetim Kurulumuz, Ziya Dogan?in istifasinin ardindan bosalan teknik direktörlük görevine Senol Günes'in getirilmesine karar verdi.

Yönetim Kurulumuz bu aksam saat 19:30'da Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde olagan yönetim kurulu toplantisini gerceklestirdi. Yaklasik 2.5 saat süren toplantiya Yönetim Kurulu üyelerimizin tamami katildi.

Toplanti sonrasi Yönetim Kurulumuz adina bir açiklama yapan Kulüp Baskanimiz Atay Aktug, Trabzonspor camiasinin çok merak ettigi konuyu fazla detaylara girmeden açiklayacagini belirterek "Yönetim Kurulumuz bu aksam bütün üyeleri ile toplandi. Trabzonspor'da bosalan teknik direktörlük görevine sayin Senol Günes'in getirilmesine karar verdi. Senol Günes ile ön görüsmeler yapmak üzere beni yetkili kildi. En kisa zamanda Senol Günes ile görüsmelere baslayacagim" dedi.

Resmi sitenin haberi.
    TRABZONSPORUMUZ için hayirlisi ne ise o olur insaallah...

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    kutoz bizde hocaya yaptiklarini için çok tesekkür ediyoruz. ama oda taraftardan yüz üstü birakti diye. ve yapamadiklari (s.ligi derbi maçi) için özür dilemeli.
    S.liginin Trabzon'daki ayagi için katiliyorum. Oradaki maç için Ziya Hoca mi kaçirdi golleri. Bilbao maçinda 3-0'dan 3-2 ye Ziya Hoca mi getirdi maçi. Elbette onunda hatasi var. Ama hatalari bir kisiye yüklemek ne kadar dogru.

Taraftar arasinda bile anlasmazliga düsen bizler nasil faydali olabilirizki takima. Geçmise baglanip kalmamali. Önümüze bakip, bu ortamdan biran önce siyrilmaliyiz. Yoksa bu yilida kaybedecegiz.

ziya dogan için yaptirilan ''ADAM GIBI ADAM ZIYA DOGAN'' pankartini atmayalim bence olur ya eziklere giderse parkarttaki ilk adam kelimesinin basina bir ''M'' harfi ekleriz.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Aydın

Ortada muazzam bir gerçek var. Ziya DOGAN Trabzonspor' a bir seyler verdi ama Trabzonspor Ziya DOGAN' a çok ama çok daha fazlasini verdi. Bize gelmeden önce kimse onun farkinda diildi. Bi yerlerden ZIya DOGAN sesleri gelirdi ama pekte fazla kimse tanimazdi onu.Bize geldi kariyerde yapti isimde. Evet belki yaptiklarindan dolayi ona tesekkür etmemiz lazim ama kendi adima hala takimini ortada brakip gitmesini hazmedemiyorum. Hiç sebep daha ligin ilk yarisinin bitmesine 3 hafta kalaZiya DOGAN' i Ziya DOGAN yapan bizleri dimdizlak ortada brakmayi hakli yada masum gösteremez...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Avludaki yönetim

Trabzonspor, Athletic Bilbao deplasmanina giderken, kafalari mesgul eden tek mesele Besiktas'in teklifine Ziya Dogan'in verecegi yanitti. Tam 24 saat kulaginin üstüne yatmisti Dogan. Ne evet demisti ne hayir. Beklemis ve Real Madrid'in hocasinin yerine tercih edilmesinin keyfini çikarmisti.
    O sirada bana bile soruyorlardi Trabzonlular çaresizlikten; acaba Dogan gider miydi.
    "Evet" demistim... "Gider"... Ama sadece Trabzon'dan gider, Bosque yerinde, Ziya Dogan ortada kalir."
    Galiba öyle de oldu. Simdilik Besiktas yedek kulübesinde yerini aldi Ziya Dogan. Peki, Trabzonspor'dan neden ayrildi?..
    Elbette söyledigi kadarini biliyoruz. Söylemedikleri arasinda istedigi transferlerin yapilmamasi, sehrin "yüksek oktanli" olmasi, yönetimin "hücre sistemiyle" çalismasi falan filan. Bir de Trabzonspor takimindaki futbolcularin etkileri var Ziya Dogan'in istifayi basmasinda...
    Gineli Sergen !
    Ilk basta Yattara... Bu çocuk, "Gineli Sergen" adeta. Her hocayi darmadagin edecek bir yetenek ve bosvermislik arasinda salinan, en ihtiyaç duyuldugu anda oynamayip, durup dururken futbol siirleri yazan bir eleman. Oynatsan bir türlü, oturtsan bir türlü. Teknik direktörün ömür törpüsü. Iste o Yattara yüzünden hayli gerildi Dogan...
    Bir de Yattara ile Gökdeniz iliskisi var ki, teknik direktör degil Mazhar Osman'in çözemeyecegi derinlikte bir hadise. Tribünler Yattara'yi benimsedikçe Gökdeniz koptu, uzaklasti, sogudu futboldan. Zaten Ziya Dogan'in elinde ne vardi ki, bir Gökdeniz, bir Fatih Tekke... Dogan'in gücü indi yüzde elliye.
    Kime laf geçirecek, kime ceza verecek; bos yedek kulübesine mi?
    Bakmayin Dogan'a tecrübesiz dediklerine; bu fotograftan sampiyon çikmayacagini anladi elbet. Hesabi son ödeme tarihinden önce kesti. Bu kez cami avlusuna birakilan teknik direktör degil yönetimdi.
    Olan Trabzonspor'a oldu vesselam. Sen istedigin kadar "dördüncü büyük"üm diye israr et. O 'dört büyük'ün diger üç tanesinde var mi böyle bir tuhaf serüven?

ILGINÇ BIR YAZI

Nereden
    Aydın

Hadeeee.!!! Baglantiya bak beri gel. Bunlarin akli bu kadar çalisiyor iste anasini satiim. At gözlüü takmis bu tip yazar bozuntulari Istanbul kulüplerinde varmi böyle tuhaf bir serüvan demiste içi parayla, entrikalarla, alavere-dolaverelerle doldurulmus büyüklüklerin basindan geçen serüvenleri yazmaya kalksalar ortada ne büyük kalir nede kulüp. Sizler kimsinizki bizim büyüklüümüzü tartisiyorsunuz [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Cafer Abi mümkünse bu yazi bozuntusunu nerden aldiini söylermisin.?! Mail atariz en azindan...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Golge_Oyunu Nickli Üyeden Alıntı

Hadeeee.!!! Baglantiya bak beri gel. Bunlarin akli bu kadar çalisiyor iste anasini satiim. At gözlüü takmis bu tip yazar bozuntulari Istanbul kulüplerinde varmi böyle tuhaf bir serüvan demiste içi parayla, entrikalarla, alavere-dolaverelerle doldurulmus büyüklüklerin basindan geçen serüvenleri yazmaya kalksalar ortada ne büyük kalir nede kulüp. Sizler kimsinizki bizim büyüklüümüzü tartisiyorsunuz [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Cafer Abi mümkünse bu yazi bozuntusunu nerden aldiini söylermisin.?! Mail atariz en azindan...

bence ercan güven gayet iyi yazmis..kendisi medya içinde en tarafsizlardn zaten..söylediklerinde pek bi yanlis yok gibi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ne demek ya hocanin elinde ne ver ki bir Gökdeniz bir Fatih su takim için gökdeniz ve Fatih ten baskasi yok diyen bütün basin mensuplarinda art niyet var dir.Takimin içinde huzursuzluk ayrimcilik yaratmak için söylenen sözlerdir.Ya kiskançliklarindan yada futbol dan futbol oynayandan anlamadiklari için yaziyorlar. Istanbul basini Ziya Dogan gitti artik birakin bu tür muhabbetleri , bizim büyüklügümüzü tartismak sizin gibilere düsmedi.

Nereden
    Aydın

Sen istedigin kadar "dördüncü büyük"üm diye israr et. O 'dört büyük'ün diger üç tanesinde var mi böyle bir tuhaf serüven?

Benim takildiim konu o yazdiklarinin büyüklükle ne alakasi var.Varmi böyle bir serüven demis. Bize gelince en ufak bir seyde büyüklüümüzü tartisildii bir serüven oluyor ama is Istanbul kulüplerine gelince büyüklük hiç tartisilmiyor. Oysaki bunlara tas çikarticak ne serüvenler geçiyor Istanbul kulüplerinde.

kutoz
    Ziyaretçi

Iste mail adresi...

eguven@milliyet.com.tr

Hadi hesap soralim... Herkes tepkisini maille bildirsin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Sen istedigin kadar "dördüncü büyük"üm diye israr et. O 'dört büyük'ün diger üç tanesinde var mi böyle bir tuhaf serüven?

Benim takildiim konu o yazdiklarinin büyüklükle ne alakasi var.Varmi böyle bir serüven demis. Bize gelince en ufak bir seyde büyüklüümüzü tartisildii bir serüven oluyor ama is Istanbul kulüplerine gelince büyüklük hiç tartisilmiyor. Oysaki bunlara tas çikarticak ne serüvenler geçiyor Istanbul kulüplerinde.

Milliyet gazetesinden alinmis bir yazidir.Son paragrafi hariç hepsi dogrudur

Merhaba ,

ben önce Ziya Dogan´nin istifa ettigini duyunca üzüldüm.[img]smileys/smiley19.gif[/img]Ama sonra kafamda söyle bir nostaji yaptim.[img]smileys/smiley2.gif[/img]Bu arkadas Istanbulspor ´da iken ve basarili bir dönem gecirirken,Istanbulspor´u birakip Besiktas´a Scala´ya yardimci antörüner olmadimi.[img]smileys/smiley32.gif[/img]Ve Malatyaspor´da iken yok takimin vizyönü yokmus...Konyaspor´a gitti yönetim ilen anlasdi ama 24 saat sonra ayni yönetim ile anlasamayip istifa etmedimi.Ve Trabzonspor takimi aldiginda takim ligde ücüncü idi.Ve simdi birakip giderkende takim ligde yine ücüncü.Trabzonspor´a ne verdi bu arkadas,bence hic birsey(sampiyonlar ligi[img]smileys/smiley7.gif[/img]UEFA kupasi[img]smileys/smiley7.gif[/img]ligde ki durumumuz[img]smileys/smiley7.gif[/img])Bu arkadasin kafasinda ne yazik gibi hep Besiktas var,ve ordan bir sinyal aldi ve KACTI...Bu arkadas gibi teknikdirektörler ne yazik gibi takimimizi bir basamak gibi kullaniyorlar...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)