Sayfa 10 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 9 10 11 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 301 adet sonuctan sayfa basi 226 ile 250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya Dogan istifa etti

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

The Crow kardesim. öncelikle sunu söylemeliyim ki sana kanim kaynadi. ben ziya hocanin yaptiginin dogrulugunu tartismiyorum. bu anlayis ile, bu mantalite ile ziya hoca gibi ne hocalar gelir geçer bu kulüpten. ben buna kiziyorum. bu kafayi degistirmek gerektigi kanatindeyim. farkindaysan nerden çikti simdi bu istifa diyen olmadi. istifa etmesinin olumlu ve olumsuz etkilerini dile getiriyor insanlar. bu da su gerçegi gösteriyor ki ziya hocanin basarisi tartisilir olmus. ben bunu burda yazilanlardan görüp, hissedebiliyorsam, ziya hocanin da böyle hissetmesi normaldir. ziya hocayi böyle düsünmeye tesvik edecek davranislardan kaçinilmasi gerektigidir asil söylemek istedigim. yoksa ziya hoca artik gitmistir. aslolan trabzonspordur..

Guests
    Ziyaretçi

dün trtde giray bukagin açiklamalarini izleyen oldumu. istifa olayini sordular ve inceden inceye ziya dogani suçladi.

trabzonspor her haliyle büyük bir camia herkes tasiyamaz dedi iyi temsil etmek lazim dedi. ve istifaya sasirmadim dedi. aynen bizde sasirmadik. geç bile kalmisti.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ZIYA DOGAN i BJK olaylarindan sonra sevmiyorudm simdi Trabzonsporu resmen satti diyorum.Tamam sen BJK ile anlasmiss olablirsin BJK ya gidecekte olabilirsin Unutmaki seni Ziya DOGAN yapan Büyük hoca dedirten Trabzonspordur.Ama sen ne yaptin BJK nin teklifi gurur verici dediginden beridir takimi korkak oynattin Ligin en fazla gol tana takimi idin birden Gol atamayan takimi oldun.Simdi devrenin bitimine 3 hafta kalmis ben yokum diyorsun.Bari ilk devre sonu görevi birakacagini söyleseydin.Oturup önce yönetimle konusupkimseye söylemeyelim.Yakinda kongre var kongre ile beraberistifa edeyim deseydin.ama sen ne yaptinTARABZONSPOR U kaderi ile bas basaadi sani duyulmamis birisine birakilmasina vesile oldun.

ALLAH ÖYLE büyüktürki insallah BJK ya gidecegim derken açikta kalirsin.SEN BENIM GÖZÜMDE ARTIK LAZ ZIYA degil Sarapçilarin ziyasisin.SEN benim gözümde artik ADAM GIBI ADAM ZIYA DOGAN degil,Takim Satan ZIYA DOGAN sin Senki MALATYA yida devre arasinda birakip kaçmistin.

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

vay be herkes çok dertliymis. hocanin sevmeyeni çokmus. herhalde hoca istifa edince sampiyon olmus gibi sevindiniz.

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı sinoplu Nickli Üyeden Alıntı
    vay be herkes çok dertliymis. hocanin sevmeyeni çokmus. herhalde hoca istifa edince sampiyon olmus gibi sevindiniz.

oturup agliyacakmiydik?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı hauptstrasse Nickli Üyeden Alıntı

simdi herkez atip tutmaya baslamis yine! yere dusene birde ben vurayim misali!

haberi simdi okudum cunku dunku mactan sonra ne internete giresim geldi nede yorum okuyasim! uzuldum dersme yalan soylemis olurum ancak benm anlamadigim burda su anda ziya dogan hakkinda atip tutan taife daha dune kadar adam gibi adma ziya dogan diye bagiriyordu! yattaranin ozelliklerinden bahsediyorlardi"! anladigim kadariyla ilk macta yattarayida yuhalayacaksiniz sizler ve bunlardan diger oyuncularda nasibini alacak!

dengesiz hareketler,dusunceler bariniyor icimizde ve onlari aciga cikarmak icin gercekten puslu havayi bekliyoruz! iste bircogunuza gun dogdu! ozkan sumerin istifasindan bu yana yonetim takim ve hoa hakkinda atip tutamaynalar simdi gercek uyzlerini gosteriyorlar! yaklasik iki yildir biledikleri dislerini aciga cikarmis isiracak et parcasi koparacak but ariyorlar! dun mactan once yazmistim ziya doganin trabzonunda miyadinin doldugunu! bunu yazarkenki dusuncem futbol oalrak doyuruculuktan uzak olan takimin performansiydi! hocanin verebilecegi bir sey kalmamisti takima! onun futbol bilgisiyle bu kadar oluyordu vs. vs. ancak acikcasi ben onun daha bir mantikli olacagini ve ilk yarinin bitimine kadar bekleyecegini dusundum cunku onumuzde 3 mac daha var ilk yarinin sonuna gelebilmek icin! gecen yilda aybaba ayni donemde gitmis ve ayni doneme denk gelen yani uc hafta sonraqsinda da genel kurul yapilmisti! turgay hocanin basa gelip gitmesi takima sampiyonlugu getirecek puanlara malolmustu! umarim bukez ayni hatayi tekrarlamaz ve takima yeni kani getirecekhocayi ilk atista isabet ettiririz! bosta olupta trabzonu calistiracak teknik adam turkiyede sartlarinda mevcut degil! bir istisnain disinda! senol gunes! yabanci bir hocanin basa gelmesidemek takimin bir bocalama surece yasama olasiligini gundme getiriyor ki bunu hic kimse istemiyor sanirim!dunde belirttigim gibi senol hocanin futbol vizyonu su anda turkiyedeki yerli ve yabanci hocalarin cok ama cok ilerisinde! dinlenmis bir kafasi var bunun ustelik trabzonlu ve trabzonsporlu! yani birileri istedi diye cekip gitmeyecek bizi yarida birakarak yada biz boyle bir seyi aklimiza getirmeyecegiz!liderle aramizdaki 7 puan hic onemli degil! bu takimin ic dinamikleri bu yedi puani kapatabilecek guce sahip yeterki akli basinda cesur ve futbol bilgisi anadolunun disindada is gorecek birini bulalim! bu hocanin adi senol gunestir arkadaslar! yeterki ilk yaridaki 3 macta 9 puan alalim!

yonetimin yeniden secilmesi gerekli! yeni yonetim deneyimsizlik demek yeni sorunlar demek! atay aktug trabzonsporun ozkan sumerden sonra yillardan beri gordugu en iyi baskan!

burda oyunculara hala it diye hitap eden "itler" var onlarinda adminlerce artik ciddi olarak cezalandirilmasini talep ediyorum aksi takdirde bunu protesto edecegimi ve buna katilim molmasi icin diger uyelerle dirsek temasina gececegimi belirtmek isterim! kendilerine laf gelince dayilananlar futbolculara laf soyleme hakkini nerdne aliyorlar gercekten merak ediyorum! unutulmamali ki onlar ve biz hala ayni gemideyiz kaptan gemiy terketmis olsa bile bulunacak cozumler bu gemiyi yuzdurur hemde eskisinden daha hizli ve guvenli!

saygilarla...

tamamina katiliyorum [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ziya doganin gidisine nerdeyse kina yakacak arkadaslara

ISKENDER GÜNEN
    KALMAYA IKNA EDILMELI
    Önce Fenerbahçe karsilasmasinda kaybedilen üç puan ve ardindan Konyaspor karsisinda yitirilen iki puan... Sampiyonluk yarisina devam ederken, bu çok önemli iki haftada birakilan bes puan Trabzonspor camiasinda firtinayi kopardi. Teknik direktör Ziya Dogan, bordo-mavili ekibe bu sartlar altinda daha fazla faydali olacagina inanmadigi için istifa ettigini açikladi.
    Bence çok zamansiz bir karar. Çünkü Ziya Dogan'in Trabzonspor'a geldigi günden beri
    yaptiklari ortada. Türk futbolunun son dönemlerdeki en basarili teknik direktörlerinden biri olarak gösterdigimiz Dogan'in, bugüne kadar teknik adam olarak performansina baktigimizda artilarinin çok fazla oldugunu görüyoruz. Bakin; Ziya Dogan göreve geldikten sonra bordo-mavili ekipte neler yapti?
    Öncelikle Trabzonspor'a takim olma ruhunu ve bilincini getirdi. Futbolcularin sorumluluk anlayislarinin daha önceki yillarda görmedigimiz biçimde üst düzeye çikmasini sagladi.
    Ziya Dogan, çogunlugunu genç yeteneklerin olusturdugu ya da ikinci baharlarini yasayan oyuncularin yer aldigi kisitli bir kadroya sahipti. Bu nedenle Sampiyonlar Ligi kapisindan sanssiz bir sekilde dönülmesine ve ligde sergilenen performansa saygi gösterilmemesi mümkün degil. Onun için Trabzonspor yönetiminin su anda yapmasi gereken iki sey var. Birincisi Ziya Dogan'i ikna ederek görevine devam etmesini saglamak... Ikincisi ve en önemlisi lige verilecek olan arada, takima katki yapabilecek oyunculari transfer etmek...

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ARNAVUT61 Nickli Üyeden Alıntı

Ziya doganin gidisine nerdeyse kina yakacak arkadaslara

ISKENDER GÜNEN
    KALMAYA IKNA EDILMELI
    Önce Fenerbahçe karsilasmasinda kaybedilen üç puan ve ardindan Konyaspor karsisinda yitirilen iki puan... Sampiyonluk yarisina devam ederken, bu çok önemli iki haftada birakilan bes puan Trabzonspor camiasinda firtinayi kopardi. Teknik direktör Ziya Dogan, bordo-mavili ekibe bu sartlar altinda daha fazla faydali olacagina inanmadigi için istifa ettigini açikladi.
    Bence çok zamansiz bir karar. Çünkü Ziya Dogan'in Trabzonspor'a geldigi günden beri
    yaptiklari ortada. Türk futbolunun son dönemlerdeki en basarili teknik direktörlerinden biri olarak gösterdigimiz Dogan'in, bugüne kadar teknik adam olarak performansina baktigimizda artilarinin çok fazla oldugunu görüyoruz. Bakin; Ziya Dogan göreve geldikten sonra bordo-mavili ekipte neler yapti?
    Öncelikle Trabzonspor'a takim olma ruhunu ve bilincini getirdi. Futbolcularin sorumluluk anlayislarinin daha önceki yillarda görmedigimiz biçimde üst düzeye çikmasini sagladi.
    Ziya Dogan, çogunlugunu genç yeteneklerin olusturdugu ya da ikinci baharlarini yasayan oyuncularin yer aldigi kisitli bir kadroya sahipti. Bu nedenle Sampiyonlar Ligi kapisindan sanssiz bir sekilde dönülmesine ve ligde sergilenen performansa saygi gösterilmemesi mümkün degil. Onun için Trabzonspor yönetiminin su anda yapmasi gereken iki sey var. Birincisi Ziya Dogan'i ikna ederek görevine devam etmesini saglamak... Ikincisi ve en önemlisi lige verilecek olan arada, takima katki yapabilecek oyunculari transfer etmek...

Iskender Günen her zaman için Trabzonspor menfaatlerini düsünen yazilarini severek ve begenerek okudugum bir insan. Yine içimden geçenlere tercüman olmus.

Bu yazi 1 ay öncesine kadar Ziya Dogandan övgüyle bahseden simdilerde ise arkasindan teneke çalan kisilere ithaf olsun...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

SU BIR GERÇEK KI BIZIM TARAFTARIMIZ HALA OLGUNLASAMAMIS VEDE OLGUNLASACAGIDA YOK. SÖYLE BAKIYORUM DA BAZEN O KADAR BENCIL YAZILAR YAZILIYOR KI BÖYLE BIR TARAFTAR KITLESINE SAHIP OLDUGUMUZ IÇIN UTANIYORUM.

ZIYA DOGAN TRABZONSPORA GERÇEKTEN IYI HIZMET ETMIS BIR INSANDIR. 96 DAN BERI BIZ SAMPIYONLUK TAN BAHSEDEMEZKEN ONUNLA ILK KEZ BU SENE BU HEYECANI TEKRAR YAKALADIK.

AMA OLAYA DISARIDAN BAKANLAR SÖYLE DIYORLAR."TRABZONSPOR, LIGE SON HAFTA 3 PUAN FARKLA GIRSIN 5 TANE YER VE SAMPIYONLUKTAN OLUR. NIYEMI? TRABZONSPOR KULÜBÜ KENDI CAMIASINDAKI ÇEKISMELERDEN BÖLÜNMELERDEN DOLAYI BASARISIZ OLMUS VE OLACAKTIRDA." ARKADASLAR EVET TAKIMIMIZ 21 SENEDIR SAMPIYONLUK GÖRMEDI. ÇOK SABIRSIZIZ. BUTUN BUYUK MAÇLARI DA HALA BU YUZDEN KAYBEDIYORUZ. TRABZONDA BÜYÜK MAÇLAR ÖNCESI ÖYLE BIR ATMOSFER YARATILIYOR KI BUNU FUTBOLCULAR KALDIRAMIYOR. DINAMO KIEVI EVINDE YENDIK AVNI AKERDE YENILDIK. GALATASARAYI EVINDE YENDIK. AVNI AKREDE YENILDIK. ATLETICO MAÇINI ÇOK RAHAT KAZANACAGIMIZ YERDE EVIMIZDE TURU ADAMLARA HEDIYE ETTIK. 96 DA 1-0 ÖNDE OLDUGUMUZ VE ARTIK HERKES TRABZONSPOR SAMPIYONDUR DEDIGI MAÇI FENERE VERIP YIKILDIK.YANI TARAFTARIMIZIN DAHA SAKIN OLMASI LAZIM. YANLIS ANLASILMASIN SAKIN OLUN DERKEN STADDA ÇEKIRDEK YEMEYE GELMEYIN. AMA BIRAZ DAHA SOGUK KANLI VE ÖRGÜTLÜ HAREKET ETMMIZ LAZIM.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

senol hoca konusunda da hiç emin olamiyorum.

ziya hocanin hatali oldugu(bize göre)dönemler vardi özellikle de besiktas hocayi istiyor haberleri çikinca film kopmustu zaten. demek onun da içinde süpheler varmis ki bu konuda zayif kaldi gereken yerlere gereken mesajlari veremedi altinda ezilip kaldi. Ama yattarayi oynatmadi diye kizarken febe maçindaki yattarayi da hazmetmek mümkün degildi. demek ki bizler dönem dönemolaylarin içini bilmeden dar bir açidan bakip yorum yapiyoruz.

bundan sonrasi takimimiz için hayirli olsun diyecem ama geçen yildan çok farkli bir mücadel olacagini sanmiyorum, umarim bu sefer galip olan biz oluruz.

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

ziya dogan'in trabzonspora kattigi en önemli sey :yillaaar sonra tekrar kazanma hirsi ,mücadeleyi birakmama ve iddiali olma haliydi.

bizim de yillardir kaybettigimiz ve tekrar bulup ,hatirladigimizda çok heyecenlandigimiz ,sevindigimiz sey de buydu.ziya hocayi sevmemizin belki de en önemli nedeni de buydu.onu hemen kendimizden biri gibi benimseyivermemiz ,laz ziyamiz yapivermemiz de.

olan oldu ,su an artik ziya hoca yok ,su olmustur ,bu olmustur ,daha uzun süre yazip konusacagiz bu konulari.

asilolan uzun zaman sonra çok zor kazandigimiz özellikleri kaybedip ,kaybetmeyecegimizdir.bundan sonra alinacak her kararda ,teknik direktör seçiminde ,yönetim seçiminde kendimize bu soruyu sormaliyiz;

ziya hocaninyillar sonrabizlere hatirlattigi TAS gibi bir trabzonsporu mu , yoksa bu özelliklerini tekrar kaybetmis SIRADAN bir trabzonsporu mu istiyoruz ?

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yogunlugum nedeniyle yaklasik 1 haftadan beri forumdan uzaktayim onun icin yazilanlara kelime kelime bakamadim ama sagolsun cadi kazanimiz tekrar kaynadi ve bizim ondan onunda bizden faydalanabilecegimiz bir spor adamini daha yedi. onlar yemese bile adama intihar etmekten baska bir secenek birakilmadi. belki onunkide cok fazla duygusal bir tepkiydi ama yarin olacak seyi uzatmaninda bir anlami yoktu.

anlamadigim sey su,

ogun vatan haini, abdullah serefsiz, senol gunes tecrubesiz ireadesiz, gokdeniz paragoz, samet aybaba kisiliksiz, ziya dogan korkak, hami hizipci, yattara alemci, faruk ozak dinci silik, may, atay aktug kifayetsiz, ozkan sumer cimri,vs vs vs,

herseyin en iyisini biz biliyoruz, en cesur biziz, en korkusuz gene biziz, en gururlu biziz, taktigi biz biliriz, kondusyonu biz yukseltiriz vs vs vs,

ya nereye kadar gidecek bu adam ogutmemiz allahaskina. trabzonlu olana dayanamayiz, trabzonlu olmayana hic dayanamayiz, turke zaman vermeyiz, yabanciya dudak bukeriz...

istanbul medyasi en ufak bir yazi yazdiginda en galiz kufurleri savurur ve protesto ederiz ama bizim yerel medyamiz insanin gururunu onurunu rencide edici bir yayin yapsa alkislariz....

valla dusmani cok uzakta aramaya gerek yok. bizim kendi kendimize yaptigimiz kotulugu baskalari bizim kadar yapmiyor daha dogrusu yapmasina gerek kalmiyor...

birileri yarattiklari ve yaratacakalri eserle gurur duysunlar ne diyim[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

gidene güle güle..baska diycek lafimiz olamaz olmamali da..bazi arkadaslar ikna edilmeli vs demis..demis de arkadaslar bi kere aradaki güven ortami bozuldu..bundan sonra ikna edilse de hep istim üstünde olacak...

hocanin hatalari çoktu..ama bu demek degildir ki biz yaptiklarini gözardi ediyoruz..

once hatalarini sayalim isterseniz...

transferden baslayalim isterseniz..thijs kimdir?lee yi neden bu kadar istemistir de maximi yollamistir? dhane bana çok lazim kesinlikle bir yere gönderilemez somers gitsin diyen ben miyim?transferden yonetim de sorumlu ancak hocanin sorumlulugu daha çok...

kamptaki i ege olayindan sonra bu oyuncuyu çok istemesi ve bu yuzden yonetimin birbirine girmesi baska bi hata..ve de bu hata istifanin asil sebebi..soylenilenlere gore konya maçina gitmeden once oyuncular ''O UÇAGA BINERSE BIZ GELMIYORUZ'' demisler..ve basin toplantisinda da ''bu oyunculari bir yildiz taniyorum'' açiklamasini bu yüzden yaptigi düsünülüyor..

baska bir hatasi daha dogrusu zaafi da büyük maç kazanamamis olmasi..gecen yilki gs maçi-kiev-bilbao-gs-fb (hatta antep maçinda puan kaybedilmesinin) ilk sorumlusu da yine kendisidir..

neyse hakan abinin dedigi gibi..kariyerinde sampiyonluk istiyorsa 2a ya buyursun..yolun açik olsun yukari yerli...HOSÇAKAL

Guests
    Ziyaretçi

transfer konusunda yazmamissin anlastigimiz halde el saka ve tomasi istemedi ali ereni istedi bunlarda var.

neyse seninde dedigin gibi yolu açik olsun.

simdiye kadar yasattiklari için tesekkür ederiz. ama bize yasattigi hayal kirikliklari içinde bir özür borcu var.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı

transfer konusunda yazmamissin anlastigimiz halde el saka ve tomasi istemedi ali ereni istedi bunlarda var.

neyse seninde dedigin gibi yolu açik olsun.

simdiye kadar yasattiklari için tesekkür ederiz. ama bize yasattigi hayal kirikliklari içinde bir özür borcu var.

özgür dhane olayinin temeli bu zaten..tomas 1 ay kapimizda yatti..hoca dhane bana lazim dedi demek istemistim[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

YA ARKADASLAR BENCE ARTISIYLA EKSISIYLE ZIYA DOGAN DÖNEMI BITTI. ARTIK BUNU KONUSMANIN TARTISMANIN BENCE ÇOK FAZLA ANLAMIDA KALMADI. ZIYA DOGAN BU SAATTEN SONRA KENDISI DÖNSE BILE KABUL EDILEMZE. SIMDI ÖNÜMÜZE BAKMAK ZORUNDAYIZ. EVET BIZE ÇOK KATKISI OLDU AMA. TRABZONSPOR ZIYA DOGANDAN IBARET DEGILDIR HIÇ BIR ZAMANDA OLMAMISTIR.BURADA ZIYA DOGANA KIN KUSMANIN DA ANLAMI YOK. ARTIK ÖNÜMÜZE BAKMALI VE DAHA IYI DAHA GÜCLÜ BIR TRABZON IÇIN MÜCADELE ETMELIYIZ.

Guests
    Ziyaretçi

''DOGAN KAOSUN MIMARI''
    SITEMIZ YAZARI MUSTAFA BAYRAKTAR, SON GELISMELERI DEGERLENDIRDI:

Dogan, kaosun mimari

Fenerbahçe maglubiyeti ve Konya beraberligi Ziya Dogan'i istifaya götüren en son neden. Geçen yil ayni dönemde Samet Aybaba ile yasanan kaosu geçici olarak Turgay Semercioglu ile çözen Erol Tuna yönetiminin yaptigini da bu yil Atay Aktug yönetimi yapamaz. Geçis süreci ve yeni teknik adam seçiminde Atay Aktug'un basi çok agriyacak. Yönetim, Ziya Dogan'dan sonrasini düsünüyor. Anlayacaginiz, Ziya Dogan istifa ederek ates topunu ilk olarak yönetimin kucagina birakti.

Basta Yattara olmak üzere Mehmet Yilmaz, Tayfun, Volkan, Augustine, D'Hane gibi geçen yil sürekli oynayan isimlere bu yil gerektigi kadar sans vermemesi, bunlarin yerine transfer ettirdigi Lee, Celaleddin ve Tolga'nin formsuz olduklari zaman dahi kadroda yer bulmalari bardagi tasirdi. Soyunma odasinda oyuncularla vedalastigi sirada Fatih Tekke, 'Hocam ne oldu da istifa ediyorsun' diye oyuncular adina kendisine soru yönelttiginde, kaçamak cevap verip, 'Artik sizi toparlayamam ve faydali olamam' deyip arkasina bakmadan soyunma odasindan çikip istifa kararini açikladi.

Besiktas'in sikintili oldugu dönemde teklif yaptigi Ziya Dogan'in kafasi karisti. Teklifi kabul etmeyen (!) ancak Besiktas'a karsi olan sevgisi nedeniyle bunu yumusak bir sekilde geçistirmeye çalisip açik kapi birakan Ziya Dogan, kendini iki tarafa karsi sirin göründürmek için her yolu denedi ama olmadi. Dinamo Kiev, Gaziantepspor ve Fenerbahçe'ye karsi rakiplerin 10 kisi kalmasina ragmen üstünlük saglayamamasi tartismalari alevlendirdi. Ibrahim Ege'nin, oyuncularin karsi çikmasina ragmen affedilmesi için yönetime baski yapmasi Ziya Dogan'a karsi takim içerisinde de tepkinin artmasina neden oldu.

Ziya Dogan istifa ettiginde gelecek aylara ait olan alacaklarini dahi tahsil etmisti. Parasal hiçbir derdi olmayan Dogan göreve geldiginde 'Bu yil gidebildigimiz yer, gelecek yil sampiyonluk' sözü vermisti. Ama olmadi. Olmadigi gibi rakipleri Galatasaray'a ve Fenerbahçe'ye maglup olmasi, ligde de puan farkinin 7'ye çikmasi sikintinin diger boyutunu olusturdu. Takim içerisinde dengeyi kuramayan Ziya Dogan, Malatyaspor'u oldugu gibi Trabzonspor'u da yari yolda birakarak kaosun içine atti.
    www.trabzonhaber.com

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

KULUBÜN RESMI SITESINDEN ALINMIS HABERDIR.yazilanlara aynen inaniyorum ZIYA DOGAN BJK nin teklifi bana gurur verici dedigi anda ipi çekilmeli idi.O günden bu güne Ziya Dogani sevmiyorum.Gitmesine vede yüzüstüs birakip gitmesine hiçmi hiç üzülmedim tek üzüntüm takimin kongre dönemine kalan 3 haftaya boslukta girecek olmasidir.

Trabzonspor ile Ziya Dogan'in yollarini ayiran
    gerçekleri açikliyoruz

BESiKTAS HAYALi
    DOGAN'I BiTiRDi
    OYUNCU ISTEDI, ALINAMADI
    Trabzonspor yönetiminin agirlikli bölümü Ziya Dogan'dan sampiyonluk mesajlari vermesini bekledi. Dogan orta sahaya takviye alamadigi için bu mesajlardan kaçinarak devre arasina kadar böyle devam etmesini istedi. Yönetimle Dogan arasindaki ilk çatlak Dinamo Kiev maçindan (O-2)

sonraki beyanatlarla geldi. Bazi yöneticiler taraftarin 'Yanlis kadro dizdi' elestirilerine haklilik verince Dogan duygusallasti.
    BJK'YI REDDEDEMEDI
    Ziya DoGan 1978'li yillarda Trabzonspor'un 1 puan vererek Süper ligde kalmasini sagladigi Besiktas kulübüne karsilik Trabzonspor'un büyüklügünü Teknik patronu olmasina ragmen kavrayamadi. Besiktas Baskani 'bize gel' teklifini etti, "Hayir gitmiyorum" diyemedi. Ardindan 'Ben istesem Samet'i-Ziya'yi-Riza'yi yanyana getiririm' diyen Demirören'e 'O nasil söz Baskan' cevabini da vermedi.
    BASKAN AKTUG'UN ATAGI
    Atay AktuG Besiktas'in kanca takmasi üzerine Ziya Dogan'la ilgili önemli bir adim atti. Trabzon'da Zorlu Otel'de kalan Dogan'a ev buldu ve bir an önce tasinmasini telkin etti. Fakat Besiktas'in teklifine kadar kalacak villa arayan Dogan, bu teklifin ardindan ev bulunmasina ragmen ailesini tasimaktan vazgeçti. Trabzonspor kulübü baskani Atay Aktug da farkli kanallardan Dogan'in bilinç altini çözdü.
    IBRAHIM EGE BASKISI
    Trabzonspor'u ligde tasiyan Fatih, Gökdeniz ve Hüseyin'in 'dönerse takimda sorun dogar' uyarilarini alan Atay Aktug Ibrahim Ege konusunda rest çekti. Ancak Asbaskan Nevzat Sakar ile Genel Sekreter Yusuf Ziya Yilmaz, taraftarin Ibrahim Ege'yi istedigini söyleyerek dönmesi için mücadele verdi. Orta sahada sorun yasayan Ziya Dogan'da bu isimlere katilinca yönetim bölündü.
    YATTARA KRIZI
    Trabzonspor Kulüp Baskani Atay Aktug, yeniden kongrede adaylik konusunda karar verdi. Ancak kongreyle ilgili en önemli maç olarak Fener maçi geldi çatti. Kamuoyunda 'Ziya Dogan Yattara'yi oynatmaz, Trabzon maçi kaybeder yorumlari yapildi'. Trabzonspor sahaya çikti. Aktug'un yüzü asildi. 90 dakika boyunca yaninda beraberlige razi olan Aziz Yildirim'in kahkahalarini duyunca Dogan'i sildi.
    AGUSTINE OLAYI
    Iddiaya göre, Atay Aktug Augustine konusunda da Dogan'la ters düstü. Aktug Augustine'nin taliplisinin fazla oldugunu söyleyerek; Dogan'a "devre arasinda güzel bir paraya satacagiz. Oynatma sakatlanirsa kaybederiz" dedigi ögrenildi. Ancak Ziya Dogan buna ragmen Augustine'yi Fatih-Gökdeniz ve Mehmet Yilmaz gibi oyunculara alternatif olarak gördü ve israrla oynatti. Bu da yollari ayiran etkendi.
    YENSE DE GIDECEKTI
    Ankaragücü maçinda sahaya dalan ve 21 gün hak mahrumiyeti ile cezalandirilan Ziya Dogan Fener maçi öncesinde yönetimin cezasini kaldirmak için bekledigi hamleleri yapmamasi üzerine duygusallasti ve kendisini yalniz hissetti. Futbol Subesi Sorumlusu Süleyman Atal'in Senol Günes'le sik sik biraraya geldigini ögrenince de yakin çevresine ve Atal'a serzenislerde bulundu. Dogan, Konya'da kazanmis olsa dahi hazirladigi istifasini basin önünde açikladi.

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet klubun resmi sitesinden ama yazanda karadeniz haber... yani klupten yapilan resmi bir aciklama degil...

soyle bir yaziyi bir istanbul gazetesi yazsa ana avrat kufurlerle baslayan yazilar havada ucardi ama gazete bizim gazetemiz olunca olay orda bitiyor..

bende cok acik soyliyim yazilanlara inanmiyorum ve kusura bakma ama avatarinda yazan yazidaki istanbul medyasinin yaptigindan da farkli algilamiyorum bu yaziyi yazani vede gazeteyi...

o habere yorumda yazdim istersen onuda copy/paste yapabilirim buraya..

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bu duruma benim gibi anlam veremeyenlerde var zaten belliydi diyenlerde var. Bize çok sey katti ona tesekkür ederiz diyenlerde var korkak, kaçak diyenlerde var. Kimimiz hocaya yükleniyor kimimiz yönetime. Gördüüm kadariyla iki kutup olustu. Benim ise merak ettiim bir konu var.

Sebebi her ne olursa olsun Ziya DOGAN' in bu sekilde istifa etmesi dogrumuydu yoksa yanlis bir seçimmiydi. Bunu bir Trabzonspor' lu olarak düsünüyorum. Sebep ne olursa olsun Ziya DOGAN' in takimi bu sekilde birakmasi bize zararmi verdi yoksa hiç bisii olmaz, hatta daha iimi oldu.?!?!?! Kisisel düsüncelerimizden fikirlerimizden siyrilaraktan düsünmeliyiz diye düsünüyorum. Brakalim kisileri olaylarida bu olay Trabzonspor açisindan iimi oldu kötümü.!??! Eer ii oldu diye düsünüyorsak ozaman zaten sorun yokta kötü oldu diyorsak ZIya DOGAN' a tesekkürmü etmeliyiz yoksa Ziya DOGAN hakli, istifa ettiyse kendine göre sebeplerimi var demeliyiz.!?!?

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben uzuldum desem yazik olur ama senos gunesten baska birisi gelirse uzulurum ziya dogan da insallah 2. lig ekipleri calistirir ondan nefret etigim icin demiom insan en azindan ilk yarii kapatirdi

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ziya Dogan'in nedenleri ne kadar hakli olsada ilk yarinin bitmesine 3 hafta kala birakip gitmemeliydi.Kisiligine yakismadi bu gidis. Adam gibi adamliga sigmaz bu gidis.

Nereden
    Ankara

Yukaridaki haber hangi resmi sitede . Ben neden bulamiyorum. Kac tane Resmi site var ? Böyle bir haber resmi sitede nasil cikabilir? Yayinlanmasina kim izin verebilir? Yarin bir gün Ziya Doganda cikar Trabzonspor yönetiminin iç yüzünü açikliyorum derse bunu yazanlar ne diyebilecek.

Ümit ediyorumki böyle bir haber resmi sitede yayinlanmadi. Bu haberin kaynagini bilen birisi nerede oldugunu söylesin lütfen.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

CeSS arkadasim. Resmi sitemizin gazetelerden haberlerinden bir alinti. Bu yine ii, resmi sitemizdeki haberlerde Fotomaç' in Milliyet' in Hürriyet' in bariz bir sekilde yanli haberleri bile yayinlaniyordu.

Nereden
    Ankara

Desene o zaman resmi degil Lakayit bi site.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)