Sonuç: TRABZONSPOR - Akhisar Bld. Maç Sonucu Ne olur?

Katılımcı sayısı
461. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • TRABZONSPOR Kazanır

378 82.00%
  • Berabere Biter

58 12.58%
  • Akhisar Bld. Kazanır

25 5.42%
Sayfa 11 Toplam 121 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3010 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 3. Hafta l TRABZONSPOR 2-2 Akhisar Belediyespor l Maç Sonucu

yattarinho61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sezon başında dediğim gibi gidiyor şuan herşey, avrupadan elendik(iyiki), gs zaten fener 90% bjk (direk herhalde) gruplara kalir Avrupada, bu demek oluyorki yorgun vs vs olacaklar. Gs macina kadar 4te4 yaparsak müthiş bi hava yakalarız ve o havayla gs yeneriz inşallah. Ondan sonra önümüz açık ( küçümsemek istemiyorum kimseyi ama evdeki 17 macin 15ini almamiz şart ozaman deplasmanda 2-4 yenilgi kredin olur) bu sene gelecek o kupa! Sen
    Borussia Dortmund---- Napoli-----Deportivo La Coruna

cotanak61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arkadaslar ben Mac Biletini Giresundan alabilirmiyim?

Nereden
    Ankara

Inşallah bir çuval inciri berbat etmeyiz!

Şampiyonluk yolu her maça derbi motivasyonuyla oynamaktan geçiyor. Böyle oynarsanız belki arada maç kaybedersiniz ama sezonu kazanırsınız.

Oyun Plan'ı değişmeli, BJK maçındaki taktik zor deplasmanlarda işe yarayabilir, iç saha maçlarında ise rakibi bekleyerek , top kapma hamleleriyle maçı almak zor, zaten rakiplerde risk alarak Üzerimize gelmezler. Yani bizim BJK taktiği iç sahada rakiplerin taktiği olacak.

Baskılı, hızlı ve rakibi hataya zorlayan oyun ile oyuna hükmedebiliriz . Biz kontrol, onlar kontrol bir de bakmışız dakika olmuş 70...
    Kayıp Geçmişin izinde...

Ozzyfast52

Ali Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Koray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben böyle saçma ceza görmedim.

Madem öyle tamamen seyircisiz yap.

Ne demek Bursa maçına gelenler Akhisar maçına gelmesin yasak zart zurt.

Yabancı futbolcularımız stadın boş olmasından etkilenmese bari.

Ulan 2de 2 yaptık gene tribünler dolmuyor diye düşünmelerinden tırsıyorum.

Kulüp içinde ki görevliler hatta futbolcular bu tür şeyleri yabancı futbolculara iyi anlatmalı.
    O kadar saçma bir durumla karşı karşıyız ki yabancı oyunculara anlatsan durumu inanmayacaklar.
    Konu Ali Can tarafından (25.08.2015 Saat 01:21 ) değiştirilmiştir.
    ~ İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Müh ~
    ~Twitter ~

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ali Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kadar saçma bir durumla karşı karşıyız ki yabancıla oyunculara anlatsan durumu inanmayacaklar.
    Biz burda zor anlıyoruz durumu onlar nası anlayacak.. Öyle ya da böyle Pazar günü o stadın dolması lazım..
    I am not in danger , I am the danger..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

akhisar ile başlayalım.

mersin ligimizin en kötü defansı örgüsüne ve neredeyse en kötü kalecisine sahip olduğu için 2-0 lık sonucu olumlu yada olumsuz yorumlamak pek doğru olmayacaktır aslında. mersine 5 atan beşiktaşın son hallerini hatırlıyoruz çünkü . maçta gözlemleyebildiğim. atılan 2 golde çok büyük bireysel hatalardan kaynaklanan goller. gol anına kadar mersinin 1-2 net pozisyonu varken bunun dışında akhisarın 3-4 tane net pozisyonu vardı nispeten biraz daha üstün oynuyorlardı. akhisar aşırı hızlı ve üretken hücum oyuncularına sahip değil . özellikle erkanın oynayacağı kanatları zayıf. gürayı ofansif kullanan hoca zaten defansif yönü zayıf olduğu için o kanattan biraz fire vermiş gibi. zaten maçta mersin ciddi pozisyonu bu kanattan buluyor nakoulma ile. akhisarın sağ tarafının zayıf olmasının diğer bir sebebi ise bence en kaliteli stoperleri olan douglao nun solda stoper de bulunması . yani pazar günü yine erkanın günü olabilir ki ben kendisinden bir asist bekliyorum en kötü .Kabze defansımızı zorlaya bilecek bir oyuncu değil ama yıllardan beri yapabildiği tek şey olan ayak içi vuruşlarına dikkat etmek lazım . sol kanatlarında ki halil nispeten hızlı bir oyuncu ancak cavandaya sıkıntı çıkartmayacaktır . bu maçta önemli olan diğer nokta ise constantın güraya top kaptırmaması gerektiğidir. akhisarın zayıf tarafı olan sağdan bölgeden gelerek sonuca ulaşabiliriz.

bize gelecek olursak

bursa maçından sonra bjk maçının vermiş olduğu aşırı moralle maça çok hızlı başlayacağımızı düşünüyorum . ekici okay ve mbia ile başlarsa hoca orta sahanın kontrolünü çok rahat bir şekilde ele geçirebiliriz ancak içimden bir his hocanın özer ekici mbia ile başlama ihtimali olduğunu söylüyor . bunu maç günü görürüz. bize bir sürpriz yaparak marinide yedeklere alabilir . eğer hoca yine n doye ile başlarsa gol bulamadığımız ve maçın 0-0 a gittiği her dakika bizim için sıkıntı olacaktır bu yüzden ilk yarıda bir gol bulup akhisarın açılmasını beklemeliyiz. özellikle erken bulacağımız bir gol bu maçı farka götürür. akhisar genel hatlarıyla bize karşı zayıf bir rakip , kolay geçebileceğimiz bir orta sahası ve douglao dışında bizi zorlayacak bir defans oyuncusu yok . bu maçta yine erkandan iyi hamleler , hareketler bekliyorum ama yusufta sürprizler yapabilir . hocamızın bence yapması gereken şeylerden birisi maç 0-0 ken bir stoperi kesici olarak görevlendirmesi ve kabzeye atılan hücumda bekletilmesi planlanan topları kesmesidir. böylece orta sahadan kapılan toplarla üst üste 1-2 atak yaparak oyuncuları hem mental açıdan hemde fiziksel açıdan yıpratabiliriz. bursa maçından ceza olsa da iyi bir seyirci kitlesi olacağını düşünüyorum.

sonuç olarak akhisar maçını eğer çok çok büyük bir sürpriz olmazsa yeneceğimizi düşünüyorum . 2-1 2-0 gibi bir skor da olabilir.

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Zor maç. Gol yeriz o kesin. Umarım 1'den fazla gol atarız.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maçla ilgili bi temennimi yazmıştım dün veya önceki gün "2-0 öndeyken 60-70. dakikalar arası yeni transferimizin oyuna girdiği bir maç diliyorum" diye

Olur mu dersiniz? %49'u tamam gibi =D

Nereden
    Kuzey Amerika

Sezonun en kolay maci olacak. Hatta farkli kazanacagiz

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Cincona 5, Kartala 3, şikebahçeye 2 puan taktık hem de henüz 2. haftada

Nazar değmesin Trabzon'uma

5. haftada Cincon'a çakarsak Hamzaoğlu gider. Zaten dün Burak'ı çıkarınca yoğun tepki gördü.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı yattarinho61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sezon başında dediğim gibi gidiyor şuan herşey, avrupadan elendik(iyiki), gs zaten fener 90% bjk (direk herhalde) gruplara kalir Avrupada, bu demek oluyorki yorgun vs vs olacaklar. Gs macina kadar 4te4 yaparsak müthiş bi hava yakalarız ve o havayla gs yeneriz inşallah. Ondan sonra önümüz açık ( küçümsemek istemiyorum kimseyi ama evdeki 17 macin 15ini almamiz şart ozaman deplasmanda 2-4 yenilgi kredin olur) bu sene gelecek o kupa! Sen
    Geçen sezon Avni Aker'de 39/51 yaptık.

Deplasmanda ise 18/51 (çok az bir puan)

Bu sezon sahamızda maç vermemeliyiz, deplasmanlarda da kazanmayı öğrenirsek 8. şampiyonluk gelir.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Aykut'un sakalı hiç hoş değil

Ülke çok hassas bir dönemdeyken çok yakışıksız bir görüntü

Fatih ATİK'e özendi galiba

İnsan kılık, kıyafet, hareket, konuşma ve fiziki görüntüsüne özen göstermeli

Kulüp niye müsaade ediyor

Sakala karşı değilim ama böylesine karşıyım

Ekicinin sakalı ne güzel mesela
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aykut'un sakalı hiç hoş değil

Ülke çok hassas bir dönemdeyken çok yakışıksız bir görüntü

Fatih ATİK'e özendi galiba

İnsan kılık, kıyafet, hareket, konuşma ve fiziki görüntüsüne özen göstermeli

Kulüp niye müsaade ediyor

Sakala karşı değilim ama böylesine karşıyım

Ekicinin sakalı ne güzel mesela
    bende pek begenmiyorumda

adamin kisilik haklarini kirmak icin ne türlü bir neden öne süreceginiz
    ve bunu dünya önünde nasil anlatacan
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Necmi6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akhisar ile başlayalım.

mersin ligimizin en kötü defansı örgüsüne ve neredeyse en kötü kalecisine sahip olduğu için 2-0 lık sonucu olumlu yada olumsuz yorumlamak pek doğru olmayacaktır aslında. mersine 5 atan beşiktaşın son hallerini hatırlıyoruz çünkü . maçta gözlemleyebildiğim. atılan 2 golde çok büyük bireysel hatalardan kaynaklanan goller. gol anına kadar mersinin 1-2 net pozisyonu varken bunun dışında akhisarın 3-4 tane net pozisyonu vardı nispeten biraz daha üstün oynuyorlardı. akhisar aşırı hızlı ve üretken hücum oyuncularına sahip değil . özellikle erkanın oynayacağı kanatları zayıf. gürayı ofansif kullanan hoca zaten defansif yönü zayıf olduğu için o kanattan biraz fire vermiş gibi. zaten maçta mersin ciddi pozisyonu bu kanattan buluyor nakoulma ile. akhisarın sağ tarafının zayıf olmasının diğer bir sebebi ise bence en kaliteli stoperleri olan douglao nun solda stoper de bulunması . yani pazar günü yine erkanın günü olabilir ki ben kendisinden bir asist bekliyorum en kötü .Kabze defansımızı zorlaya bilecek bir oyuncu değil ama yıllardan beri yapabildiği tek şey olan ayak içi vuruşlarına dikkat etmek lazım . sol kanatlarında ki halil nispeten hızlı bir oyuncu ancak cavandaya sıkıntı çıkartmayacaktır . bu maçta önemli olan diğer nokta ise constantın güraya top kaptırmaması gerektiğidir. akhisarın zayıf tarafı olan sağdan bölgeden gelerek sonuca ulaşabiliriz.

bize gelecek olursak

bursa maçından sonra bjk maçının vermiş olduğu aşırı moralle maça çok hızlı başlayacağımızı düşünüyorum . ekici okay ve mbia ile başlarsa hoca orta sahanın kontrolünü çok rahat bir şekilde ele geçirebiliriz ancak içimden bir his hocanın özer ekici mbia ile başlama ihtimali olduğunu söylüyor . bunu maç günü görürüz. bize bir sürpriz yaparak marinide yedeklere alabilir . eğer hoca yine n doye ile başlarsa gol bulamadığımız ve maçın 0-0 a gittiği her dakika bizim için sıkıntı olacaktır bu yüzden ilk yarıda bir gol bulup akhisarın açılmasını beklemeliyiz. özellikle erken bulacağımız bir gol bu maçı farka götürür. akhisar genel hatlarıyla bize karşı zayıf bir rakip , kolay geçebileceğimiz bir orta sahası ve douglao dışında bizi zorlayacak bir defans oyuncusu yok . bu maçta yine erkandan iyi hamleler , hareketler bekliyorum ama yusufta sürprizler yapabilir . hocamızın bence yapması gereken şeylerden birisi maç 0-0 ken bir stoperi kesici olarak görevlendirmesi ve kabzeye atılan hücumda bekletilmesi planlanan topları kesmesidir. böylece orta sahadan kapılan toplarla üst üste 1-2 atak yaparak oyuncuları hem mental açıdan hemde fiziksel açıdan yıpratabiliriz. bursa maçından ceza olsa da iyi bir seyirci kitlesi olacağını düşünüyorum.

sonuç olarak akhisar maçını eğer çok çok büyük bir sürpriz olmazsa yeneceğimizi düşünüyorum . 2-1 2-0 gibi bir skor da olabilir.
    Böyle analizler okumayalı uzun zaman olmuş. Teşekkürler.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

MetehanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sezon Avni Aker'de 39/51 yaptık.

Deplasmanda ise 18/51 (çok az bir puan)

Bu sezon sahamızda maç vermemeliyiz, deplasmanlarda da kazanmayı öğrenirsek 8. şampiyonluk gelir.
    bunun yolu tribünlerden de geçiyor. boş tribünler iç saha için motive etmiyor
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ali Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kadar saçma bir durumla karşı karşıyız ki yabancı oyunculara anlatsan durumu inanmayacaklar.
    Saçma ötesi hatta. Ben 5-6 yaşında yeğenlerimi almışım ( her maç götürürüm onları) gitmişim. Paşa paşa maçımı izledim. Ama şimdi gidemeyeceğim. Niye ? Ben ne yaptım. Madem bu gaybanayı çıkardınız ( passolig) o zaman bulacaksın tek tek onları atacaksın dşarı. Şimdi yeğenlerim diyor "hala maça gidelim" diye. Gel de anlat onlara bu salak durumu
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

bordomaviask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gs bu kadar kötüyken kazanma alışkanlığımızı devam ettirmeli farkı 9-10 lara çıkartıp rakiplerimizden birini şimdiden devre dışı bırakmalıyız.

Ömer Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

stad full çeksin net bi galibiyet alalım havamız bozulmasın inşallah

signal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ligde kolay hiçbir maç yok. Anadolu takımları büyük takımlardan rahatlıkla puan alabiliyor. Kağıt üzerinde favori olmak maç kazandırmıyor. Gerekli motivasyonu sağlayıp bir üç puan daha hanemize yazdırmalıyız.
    Seni ölüme de götürse doğruluktan sakın ayrılma.
    Hz. Ömer.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

2010-2011'deki Sivas maçının benzeri olur.
    8. Kuşatma

Harun CAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mustafa ÖZDEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet
    Dener miyiz ?

61li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cotanak61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ben Mac Biletini Giresundan alabilirmiyim?
    internet üzerinden alabilirsiniz
    7 GELİYOR 7

Erdinho_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ekici'yi 10 numaraya yazanlar var ama bence tam tersi ekiciye mbia'nin yaninda ihtiyacimiz var. oyunu arkadan kurmasi gerekiyor. cift markaja aldilarmi ekciyi komple oyundan düser.

--------------------ekici------mbia-------------------
    ---yusuf-------------------------------------erkan---
    ------------------cardozo-----ndoye------------------

bence böyle baslariz. cift forvet olmazsa erkani ortaya alip özeri kanatda oynatsin hoca. bu macta cogu sey belli olur bence. komple savunma yapip kontra atak oyniyan rakipe karsi nasil performans sergilicez cok merak ediyorum. böyle rakipleri eger yenebilirsek bu sene cok güzel olabilir. ama dedigim gibi böyle rakipleri yenmek icin ekici mbianin yaninda baslamali.
    2010-2011 Süperlig Şampiyonu TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ceza yüzünden maca gidemeyecekmiyim simdi?
    Konu Zafer Fidan tarafından (25.08.2015 Saat 09:42 ) değiştirilmiştir.
    TRABZONSPOR 1967

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Zafer Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ceza yüzünden simdi maca gidemeyecekmiyim simdi?
    Eğer Bursa maçını maraton veya kale arkasında izlemişseniz maalesef gidemeyeceksiniz.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)