Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 144 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Sağlık Ekibi

Bulut61-34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Trabzonspor Sağlık Ekibi

Yillardir bizim klup doktorlarimizin yeterli olup olmadigini dusunurum.
    Adamlarin(3 buyukler) futbolcusu sakatlanir devreyi kapatti derler ama bir bakarsin ki 2 hafta sonra oynamaya baslamis. Buna karsilik bizim 2 hafta oynayamaz denilen oyuncumuz aradan 4-5 ay gecmesine ragmen hala iyilesmemis.
    Neden boyle, bunun sorumlulari kim. En son Yattara ornegi 3 hafta yok dendi sonrasinda neler oldugunu gorduk. Bu sadece simdiki yonetim zamaninda degil yillardir boyle. Koca Trabzonspor kimlere emanet, yok mu bu isin ehli kisiler su koca camia icinde.
    Meslektaslarimi suclamak istemiyorum ama Trabzonspora yakisan bir ekip olmali artik.
    Taraftarin iyisi

Eski kullanıcı adı : Tslidrist

Nereden
    Hakkari

Takım bu sene çöküşe girince; her yönüyle tartışılmaya başlandı; 15 yıldır daha duyamadım bu sağlıkçıların problemini..doğru mu?

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sakatlıktan sakatlığa fark var ama. Amokachi mesela. Adamı iyileştiremediler bir türlü. Sonunda sahtekarlıkla İngiliz takımına kakalamaya çalıştılar bonservisi için, foyaları meydana çıktı rezil oldular

Bir de şu tipleri var. Milli takıma göndermemek için 2 ay sakat derler sonra Milli maçtan 3 gün sonra futbolcu antremana çıkar kulübüyle.

Bence bizim sağlık ekibini yetersiz bulabileceğimiz henüz bir olay yaşamadık. Yattara olayını tam bilmesem de cerrahi operasyonu tekrar nüks etmemesi üzerine, ameliyatsız çözüm yerine tercih edilmiş. Geç olsun güç olmasın, temiz olsun diyorum. Hayırlısıyla takıma katılır inşallah
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökhan Bozyiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Standart Yattara'nın sakatlığı neden bu kadar uzadı

Arkadaşlar Yattara'nın sakatlığı neden bu kadar uzadı size söyliyim. Aslında ilk sakatlandığında sakatlığı bu kadar ciddi değildi, daha sonra basına da yansıyan karısıyla kavgasından sonra sakatlığı ciddileşti. Ayrıntılarını isterseniz anlatırım.

Nerden mi biliyorum?
    Trabzondan komşumuz.

Nereden
    Hakkari

Alıntı GökhanBozyigit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Yattara'nın sakatlığı neden bu kadar uzadı size söyliyim. Aslında ilk sakatlandığında sakatlığı bu kadar ciddi değildi, daha sonra basına da yansıyan karısıyla kavgasından sonra sakatlığı ciddileşti. Ayrıntılarını isterseniz anlatırım.

Nerden mi biliyorum?
    Trabzondan komşumuz.

Anlat Gökhan şu olayın içyüzünü; bilelim ne oluyor şu Yattara ya..

Erman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı GökhanBozyigit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Nerden mi biliyorum?
    Trabzondan komşumuz.
    Genele yazmayacaksan, özel mesajdan bilmek isterim. Yasasin dedikodu!
    Çok yaşa Trabzonspor

Nereden
    Hakkari

Ehe gÖkhan bana da at özelden... İyi olur bilelim neyin nesi die..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Kocaeli

Arkadaşlar Erkan abi karı koca arasına girmeyelim demiş haklı da tabi ama bir futbolcu olarak Yattara'nın temsil ettiği takımına ve taraftarlara karşı sorumlulukları var o yüzden kısaca bahsedeyim.

Trabzon'a her gidişimde sitenin güvenlikçisiyle muhabbet ederiz ve genellikle muhabbetimizin çoğu Yattara'nın olaylarıyla geçer.
    En son gidişimde konu Trabzonspor'dan Yattara'nın sakatlığına geldi. Güvenlikçi başladı anlatmaya: Yattara karısıyla kavga ederken olay bayağa büyümüş, komşular ve güvenlikçi ayırmaya gitmiş, herkes ayırmaya çalışırken malesef karısına tekme atmış ve ondan sonra ayağını tutup bayağa bağırmış canı yandığı için. Güvenlikçi'nin dediğine göre de bundan sonra topallamaya başlamış(Komşular da görmüş).

Öncelikle özür diliyorum böyle bir olayı anlatmak zorunda kaldığım için, bu Yattara ile ilgili basına yansımayan bir sürü olaydan sadece biri. Gördüğümüz gibi 1 futbolcunun özel hayatına dikkat etmemesi takımda nelere maloldu. İnş. bir daha yaşanmaz da bizde futbolcularımızın yaptığı güzellikleri anlatırız.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Kocaeli

Tabi bu olaydan sonra bide Jandarma geldi siteye ve Yattara ile karısını götürdü. Ama karısı şikayetçi olmayınca olay büyümedi.

Erman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ya bir kere de "Yattara esini Playstation'da oynamasina izin vermedi diye dövdü" diye haberler cikmisti. Bu o mu acaba?

Karisina tekme atip ayagini sakatlamak? Aman Allah, o tekmeyi ve kadinin halini merak ediyorum!
    Çok yaşa Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

ersenin maskesine taktım..

konu başlığı açtım,kapatıldı..

bu bir maske tartışması olmayacaktı,maske kaliteni gösteren bir aksesuar...

kalitesiz maske yüzde durmuyor,ben böyle maske görmedim..

bu kadar büyük bir camia örneğine rastlanmayan, sıradan maske kullandırıyor ersene...
    ersende sürekli düzeltmekten topa bakamıyor,konsantresi bozuluyor,ve fırlatıp atıyor..sonuç ortada.

alex'i bu maskeyle göremezdiniz,iddia ediyorum..!

Bulut61-34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ersenin maskesine taktım..

konu başlığı açtım,kapatıldı..

bu bir maske tartışması olmayacaktı,maske kaliteni gösteren bir aksesuar...

kalitesiz maske yüzde durmuyor,ben böyle maske görmedim..

bu kadar büyük bir camia örneğine rastlanmayan, sıradan maske kullandırıyor ersene...
    ersende sürekli düzeltmekten topa bakamıyor,konsantresi bozuluyor,ve fırlatıp atıyor..sonuç ortada.
    alex'i bu maskeyle göremezdiniz,iddia ediyorum..!
    Ben de bu maskeyle ilgili yazin uzerine ne zamandir aklimda olan bu dusunceleri aktarmak istedim zaten.
    Taraftarin iyisi

Eski kullanıcı adı : Tslidrist

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Kardeşim,
    bu konuya takıldım diye kendimi sorgulamaya başlamıştım,benim gibi düşünenler de varmış...bu konuda tık yok kimsede...
    bir skandalmı yoksa?
    Alıntı Tslidrist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bu maskeyle ilgili yazin uzerine ne zamandir aklimda olan bu dusunceleri aktarmak istedim zaten.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

teknoloji gelişti tabii...
    ama ne olursa olsun suratta öyle bir maske ile kim rahat edebilir.bırak suratı bir çok futbolcu hatta hepsi teklemliklerini bile çıkarmak istiyor bacaklarından,rahatsız oldukları için. kaldıki surat gibi daha hassa bir yerde öyle sert bir maske haliyle rahatsızlık verir.rahatsızlık verende sert olması ve korum amacı ile yüze sıkı sıkıya baskı yapması.

hangi takım olursa olsun hangi futbolcu olursa olsun. hepsi rahatsız olur ve maç boyunca maske ile uğraşırdı. gözlük takmaya yeni başlayınca bile rahatsız ediyo da.

maskeli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Thumbs down Saglık Ekibimiz Ne İş Yapar??

Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı Köksal Güney
    Doktor Hakan AYAZ
    Doktor Murad MERDANLI

Ben anlamıyorum koskoca trabzonsporun saglık ekibi ne iiş yapar?? Nasıl hep zor maçlarda en iyi futbolcumuz sakat olur?? Neden hiç iyileşlme süreci kısa sürmez ve neden 1 hafta sonra hazır denilen topcular hiçbirzaman 1 hafta sonra hazır olmaz?? Yattara örnegi 1 hafta sakat oldugunda bu neden 3 haftaya çıkar?? Neden başka takımlarda böyle şeyler olmuyo ?? Bi steponov 4 haftadır haftaya oynıcak die bekliyoruz daha göremedik?? Böyle bi saglık ekibi olabilirmi ya bjk sakat kaleciyle maç alıyo burda problem gerçekten saglık ekibimizdemi yoksa futbolcularımız çokmu nazik??

Stepanov 2 hafta daha yok!
    Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı Köksal Güney, bordo-mavili takımın savunma oyuncusu Milan Stepanov'un tedavisinin iki hafta daha süreceğini belirterek, kaleci Jefferson'un ise kaleci antrenörü nezaretinde çalışmalara başlayabileceğini söyledi.

Uzun süredir sağ arka adalesinden sakatlığı bulunan Stepanov'un İstanbul Memorial Hastanesi'nde kontrolden geçirildiğini belirten Güney, "Oyuncumuz, Prof. Dr. Fahri Erdoğan ve ekibi tarafından dün bir kontrolden geçirildi. Stepanov'un arka adalesinde iyileşme var ancak bu iyileşme beklenen düzeyde değil. Hala hafif bir ödemi var. O nedenle tedavisine iki hafta daha devam edilecek. Daha sonra tekrar kontrolden geçirilecek" dedi.

Köksal Güney, kaleci Jefferson'un ise dizindeki sakatlığının düzelmeye başladığını ifade ederek, Brezilyalı file bekçisinin kaleci antrenörü nezaretinde çalışmalara başlayabileceğinin bildirdi.
    ****TRABZONSPOR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEGİLDİR DAHA ÖNEMLİDİR****
    **ARSİNLİ AKREP**
    **61*77**

Bu konuda gerçekten haklısın. Bizim oyuncular en ufak bi sakatlıkta sezonu kapatıyor. Beşiktaşın bir futbolcusu sezonu kapattı deniliyor iki hafta sonra sahalarda. Garip.

Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence de.. bunlar ne iş yaparlar bende çok merak ediyorum!! bi futbolcunun tahmini sakatlık süresi aynı haftada nasıl üç kere değiştirilebilir çoook merak ediyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sağlık ekibi, hem de en iyisinden, biz taraftara lazım aslında. Futbolcularınki sakatlık mı?

Konu ile ilgili daha önce açılan bir başlık var, onunla birleştiriyorum.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5066
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yaaa iki hafta sürecek denilen sakatlık bir ay oldu hala geçmedi...stepanovdan bahsediyorum...yaaa diğer eziklerin sakatları söylenilen zamndan önce sahalara dönüyor bu nasıl iş allah aşkına anlayan varmı bu işten birşey

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Tunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağlık ekibi, hem de en iyisinden, biz taraftara lazım aslında. Futbolcularınki sakatlık mı?

Konu ile ilgili daha önce açılan bir başlık var, onunla birleştiriyorum.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5066
    saglik ekiblerimiz islerinin uzmanlariysa oyuncu yine gidip güvendigi yurtdisindaki doktorlara hatta uluslararasi büyük rakip takimlarin doktorloruna gidip ameliyat, tedavi, fizyoterapi ne gerekiyorsa orda oluyor...

Bayern Münihin Dr. Wohlfarthi takimimizda görevli olsa sag sola ucarlarmi oyuncular mesela Ömer Riza bu sene uzun bir sakatlik gecirdi olup bitenlerden hic bir bilgide gelmedi,sizmadi ...
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence sağlık ekibimiz olmasa oyunclarımız kendi kendine daha kısa sürede iyileşir.bu bir şaka değil çok ciddiyim
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şöyle bikaç hafta gerilere gidiyim resmi sitede açıklama yapılıyo yattaranın kaburgası çatlak en az iki hafta dinlenmesi gerek veeee ertesi gün oda ne yattara kadroda meğer çatlak yokmuş kaburgada...Derken stepanov milli takımdan sakat dönüyo 2 haftaya turp gibi olur deniliyo 4 hafta geçiyo step hala yok sonra tamamen iyileşti deniliyo erciyes maçında 10 dk oynuyo ve ertesi gün bi açıklama daha step sezonu kapatmıştır... İşte bizim sağlık ekibi!!!
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

mustafakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

eski dr mesut çelebi iyiydi. vahid hoca zamanında herhangi bir kas sakatlığı yaşanmadı. şu anki ekibe güvenim yok.
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz.

Nereden
    İstanbul

gay-se de sezonu kapattı denilen arda bu maçta gol attı ama bizde 2 hafta sonra iyileşir denen adam sezonu kapatıyor ne iş anlamadım...

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ersen martin ve Yattara bu sağlık ekibinin eline düştüğü için yandılar bence en az 1-2 ay çekerler bu çileyi...
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)