Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 144 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Sağlık Ekibi

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Kaptanımız Egemen Korkmaz sol ayak topuğundaki ağrılı durum nedeniyle tedavi için Almanya’ya gidecek.

Futbol Şube Sorumlumuz Dr.İhsan Alioğlu tarafından yapılan açıklamada Egemen’in bir süredir topuk ağrısı çektiğine dikkat çekilerek oyuncunun milli maç arasından yararlanılarak Perşembe günü yurt dışına gönderileceğine dikkat çekildi. Alioğlu, “Egemen, Almanya’da söz konusu rahatsızlığı nedeniyle ayak sağlığı uzmanı tarafından konsulte edilecek ve büyük bir aksilik olmazsa hafta başından itibaren yeniden Galatasaray maçı hazırlıkları için takımla çalışmalara başlayacak” değerlendirmesinde bulundu.

---

Türkiye'de tedavisi yok yani bu işin?
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yattara'dan sonra böyle bir karar mı aldılar dersin İlhan ?
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Böyle bir karar aldıysalar Zafer Yelen'den sonra almışlardır. İlk o gitti Almanya'ya. Gerçi kendisinden hâlen haberimiz yok.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    Ankara

En son yine tedavi için Almanya'ya gitmişti sanırım Zafer. Almanya'da eski doktoru tarafından ameliyat edilecekmiş. Bizim doktorların tedavisine cevap vermemiş.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim sağlık ekibi Sağlık Ocağı gibi, işleri tedavi değil sevk etmek...
    Geleni Sevk Ediyor Almanya'ya....

TS Sağlık Ekibi tam fiyasko.Sağlam gelen futbolcunun haftada bir ishal olması literature geçebilecek kadar berbat bir durum ve ne Sağlık Ekibi nede yönetimin bu konuyla alakalı bir açıklamasına şahid olamadık geçen onca zaman zarfında.Şimdi buna tedavisi için haftalarca uğraşıp adamı daha beter hale getirdiklerini itiraf edercesine futbolcuları Almanya'ya yollama komikliği eklendi.Madem topçunu Almanya'ya yollayacaksın bu kadar ekibi istihdam etmene ne gerek var.Anlaşın Yurt dışından bir Sağlık Kuruluşu ile baştan,sakatlık problemi ilk olduğundan itibaren sorumluluk orada olur.Sizde rahat edersiniz,futbolcuda....
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasıl yıkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlım kendini

Nereden
    Ankara

Alıntı karatasof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TS Sağlık Ekibi tam fiyasko.Sağlam gelen futbolcunun haftada bir ishal olması literature geçebilecek kadar berbat bir durum ve ne Sağlık Ekibi nede yönetimin bu konuyla alakalı bir açıklamasına şahid olamadık geçen onca zaman zarfında.Şimdi buna tedavisi için haftalarca uğraşıp adamı daha beter hale getirdiklerini itiraf edercesine futbolcuları Almanya'ya yollama komikliği eklendi.Madem topçunu Almanya'ya yollayacaksın bu kadar ekibi istihdam etmene ne gerek var.Anlaşın Yurt dışından bir Sağlık Kuruluşu ile baştan,sakatlık problemi ilk olduğundan itibaren sorumluluk orada olur.Sizde rahat edersiniz,futbolcuda....
    Bizim doktorların olayını açıklayan güzel bir söz var ;

" Dostlar işte görsün. "

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu işte bir sorun var galiba .geçen sene hariç her sene bu sakatlık problemlerini yaşadık...

M.S.SOFU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mustafa özdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu işte bir sorun var galiba .geçen sene hariç her sene bu sakatlık problemlerini yaşadık...
    geçen sene ersun yanalın olmasından kaynaklanıyordu

ayrıca kimse yattara nın sakatlıklarını sağlık ekibine yüklemesin o direk olarak yattarayla alakalı bir durum
    şimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacım var.çalışma zamanı.

Rahim.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim takıma Bayern münihin Doktoru Dr.Wohlfarthı getirelim.Hiç olmazsa profesyonel bir doktorumuz olur.2 senedir zafer yeleni almaya çalıştık ve aldık.Şimdide saglık sorunları ile ugraşıyoruz.Bu gidişle zafer yelen ancak 2010 da düzelecek.

Nereden
    İstanbul

Sağlık ekibinden birisi, Egemen'in ilk dakikadaki rahatsızlığıyla ilgili hemen bir açıklama yapmalı!

KERİM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konuya bakarmısınız. ilk mesaja bakarsanız yıl 2006 ama yine yattara sakat ve sakatlığı uzuyor.

Yattara hep aynı ...
    Bu adam yarardan fazla zarar veriyor şuan.
    Fener önünüzü, Güneş Dünyanızı aydınlatır !

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Guiza'nın arka adalesinde yırtık vardı adamlar 10 günde iyileştirdiler.Bizim oyuncularımız sakatlandığında en az 1 ay yoklar.
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fırat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağlık ekibinden birisi, Egemen'in ilk dakikadaki rahatsızlığıyla ilgili hemen bir açıklama yapmalı!
    Bir tek bana mı önemli geldi bu konu?

albatros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hekim değilim ama takımın geçen seneki sağlık-sakatlık durumuyla bu seneki durum arasında dağlar kadar fark var.ersun yanal faktörü müydü bilmiyorum ama geçen sene sağlık ekibimiz işni daha iyi yapıyordu sanki

İHSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sağlık ekibinin de sadri başkan reformları çerçevesinde yenilenmesini beklerdim; hala bekliyorum.
    avatar: şike soruşturmasını yürüten özel yetkili savci Mehmet BERK.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersun Yanal varken hemen hemen hiç sakatlık yaşamadıysak -hem de tüm sezonu 13-14 oyuncuyla oynamamıza rağmen- demek ki bu işteki en önemli unsur; antreman metodları..
    Güçlülerin İktidarına Karşı; Trabzonspor!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

bu sözde sağlık ekibinin tümünün işine son verilmelidir.
    bu iş bilmez adamlar ya yalan demeç veriyorlar yada yattaranın yani bu takımın en değerli en önemli ve tehlikeli futbolcusunun sağlığına kast ettiler ve takımı sabote etmeye başladılar.
    derhal hepsinin kulüple ilişiği kesilmelidir.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun Yanal varken hemen hemen hiç sakatlık yaşamadıysak -hem de tüm sezonu 13-14 oyuncuyla oynamamıza rağmen- demek ki bu işteki en önemli unsur; antreman metodları..
    Koruyucu hekimlik .

Sağlık çalışanı değilim ancak geleceğin hekimlik modelinin bu olduğunu iyi biliyorum .

Klasik yöntemlerle , sporcu bir rahatsızlık yaşadığında müdehale yapılıp sağlığına tekrar ulaştırmayı planlıyor . Ersun Yanal'ın uyguladığı sistemde sporcunun risk haritası çıkarılıyor ve bu risklerden korunmasını sağlayacak antreman metodları üzerinde durulyordu . Örnekse , eklem sakatlıklarına yatkın bir anatomik yapıya sahip sporcuda bunu önleyecek tedbirler en başında alınıyordu .

Bu konu , profesyonel sporunda ötesinde dünyanın pek çok ülkesinde evde koruma adında sağlık sigortaları geliştirilen önemli bir açılım . Bu yolla dünyadaki sağlık harcamaları dramatik ölçüde azalacağı tahmininde bulunuluyor . Tamda bu sebepten ötürü de küresel bir sağlık politikası olmasına izin verilmiyor .

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim de çok emin bir kaynaktan aldığım bilgiye göre Ersun Yanal oyuncularının yemekleriyle bile titizlikle ilgilenip karışırmış...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yattara, "Tedavi masraflarımı kendi cebimden karşılayacağım." demiş. Bence etik değil bu...

Hotaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Farabi geleceğin değil günümüzün uygulaması koruyucu sağlık hizmetleridir. Ancak biz her konuda olduğumuz gibi bu konuda da geriden geliyoruz.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı farabi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koruyucu hekimlik .

Sağlık çalışanı değilim ancak geleceğin hekimlik modelinin bu olduğunu iyi biliyorum .

Klasik yöntemlerle , sporcu bir rahatsızlık yaşadığında müdehale yapılıp sağlığına tekrar ulaştırmayı planlıyor . Ersun Yanal'ın uyguladığı sistemde sporcunun risk haritası çıkarılıyor ve bu risklerden korunmasını sağlayacak antreman metodları üzerinde durulyordu . Örnekse , eklem sakatlıklarına yatkın bir anatomik yapıya sahip sporcuda bunu önleyecek tedbirler en başında alınıyordu .

Bu konu , profesyonel sporunda ötesinde dünyanın pek çok ülkesinde evde koruma adında sağlık sigortaları geliştirilen önemli bir açılım . Bu yolla dünyadaki sağlık harcamaları dramatik ölçüde azalacağı tahmininde bulunuluyor . Tamda bu sebepten ötürü de küresel bir sağlık politikası olmasına izin verilmiyor .
    Önemli bir konuya temas ettin Serdar. Ben de şöyle bir hikaye duymuştum. Sağlık bakanımız Ukrayna'ya gider. Bir hastane gezerler. Bakan yeni mi açıldı der. Hayır derler. E hastalar nerde? Cevap neden hasta olsun?

Koruyucu hekimlik bildiğim kadarıyla hastalık oluşmadan önleyici tedbir almayı, proaktif yaklaşımı destekler. Ama dediğin gibi, önleyici hekimlik yerine endüstriyel sağlık sektörü para bastığı için insanlara dayatılmakta

Sağlık kurulumuz da nasıl çalışıyor anlamıyorum, madem Yattara'nın sakatlığını geçiremiyorlar orada ne işleri var? Futbol şube sorumlumuz da doktor gerçi, o da oynar diyor. Yattara sakatlığım ciddi, cebimden para harcayıp iyileşeceğim, taraftar için döneceğim, satmak isteyenlere cevabımı da sahada vereceğim diyor. Yahu adam sakat olmasa neden oynamasın bunca baskıya girsin? Düşmanımız mı bu bizim sayın doktorlar ve bilimum iddia etmeyi severler?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim de çok emin bir kaynaktan aldığım bilgiye göre Ersun Yanal oyuncularının yemekleriyle bile titizlikle ilgilenip karışırmış...
    "mış" değil abi...
    Geçen sene yemek türleri ve menüler hoca tarafından belirleniyordu, adam hocalığın yanında yemekhanesi olan kurumlardaki gıda mühendisleri gibi kimin kaç kalori alacağının hesabını bile yapıyordu...

Nereden
    Samsun

Alıntı Süleyman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yattara, "Tedavi masraflarımı kendi cebimden karşılayacağım." demiş. Bence etik değil bu...
    ewet ya ben de buna takıldım... ankaragücü vasselin otel parasını ödemedi ve çok ayıp etti diye eleştirirken biz de yattaranın tedavi masraflarını mı ödemiyoruz yoksa...
    her ne olursa olsun, "trabzonspor türkiyenin 4büyük takımından biridir" diye övünürüz her zaman... ozamn diğer 3 takım gibi oyuncularımıza sahip çıkmamız lazım... olay böyle ise gerçekten bize,camiamıza yakışmamıştır...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)