Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 93 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hazýrlýklý Olalým!..

trapezus61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    52

Standart Hazýrlýklý Olalým!..

Birgün Trabzonsporla ilgili böyle bir uyarý yazýsý yazacaðýmý söyleseler gülüp geçerdim herhalde... Koca Trabzonspor hergün gözlerimizin önünde mum gibi eriyerek tükeniyor. Hatta tükendi... Trabzonspor ligde þu anda 16 puanla 13. sýraya demir atmýþ durumda. Baþka bir ifadeyle sondan ikinci takýmla aramýzda sadece 2 puanlýk bir fark var. Takým son 4 haftadýr býrakýn maç kazanmayý rakip filelere tek bir gol bile gönderememiþ... Býrakýn gol atmayý, kazanmayý futbol adýna sahda hiçbir varlýk gösterememiþ. Þimdi bundan sonra kalan 4 haftada ne olur onu bir irdeleyelim;
    14.HAFTA: Sivasspor- Trabzonspor: Trabzonsporun bu haliyle geçen hafta Beþiktaþý Ýstanbulda daðýtan ve hoca deðiþikliði yaparak artý bir motivasyonla sahaya çýkan Balili, Mehmet Yýldýz gibi çok süratli futbolculara sahip Sivasspordan puan almasý çok zor...
    15.HAFTA: Trabzonspor- F.Bahçe: Her ne kadar daha önce iki derbi maçý da kazanmamýza raðmen F.Bahçeyi Trabzonda hele de böyle bir psikolojik baský altýnda yenebileceðimizi hiç zannetmiyorum. Siz ne düþünüyorsunuz???
    16.HAFTA: Bursaspor- Trabzonspor: Bursaspor son haftalarýn en formda ekiplerinden biri... V.Manisayý sahasýnda 4 ledikten sonra, deplasmanda G.Antepdende 3 puan olarak iyice moral depoladýlar. Özellikle Bursada iyi top oynuyorlar. Hoca deðiþikliði onlarýda iyi motive etmiþ durumda. Sizce bu Trabzonspor Bursadan galibiyetle dönebilir mi???
    17.HAFTA: Trabzonspor- Ankaraspor: Ankaraspor ligin en az maðlubiyet alan takýmý (Sadece 1 maðlubiyet) Yani neredeyse naðmaðlup. Ýçerde dýþarda çok dirençli oynuyorlar ve asla disiplinden taviz vermiyorlar. Aykut Kocamanla Ankaraspor maðlup edilmesi en zor takýmlardan biri hatta birincisi... Sizce Trabzonspor bu haliyle bu zorluðun üstesinden gelebilir mi???
    Þimdi bu kadar analizi neden yaptýðýma gelelim... Arkadaþlar görünen köy kýlavuz istemez. Dilim söylemeye varmýyor ama ilk yarý bittiðinde bu tespitlerde göz önüne alýndýðýnda görülecektir ki Trabzonsporumuz ilk yarýyý küme düþme hattýnýn içinde hatta sondan ikinci olarak tamamlayacak... Allahtan K.Erciyes bizden daha kötü durumda...
    Bu durum Trabzonspor için ne büyük bir tramvadýr sanýrým hepiniz anlýyabiliyorsunuzdur... Trabzonspor için þampiyonluk mücadelesi vermek kolaydýr. Ama böyle bir mücadelenin içine girmek Trabzonspor için çok aðýrdýr. Çünkü Trabzonspor daha önce hiç böyle bir mücadelenin içerisinde bulunmamýþtýr. Sizce bu ruh hali Trabzonsporu nereye götürecektir???
    Bakýn Trabzonspor küme düþecektir demiyorum... Allah korusun! Ama böyle bir tramva büyük takýmlarýn kolay kolay altýndan kalkabileceði bir durum deðildir. Ki Trabzonspor bugünlerde bu psikolojik çöküntüyü ziyadesiyle yaþamaktadýr...
    Sonuç olarak eðer bu dönemde biz de Trabzonspordan elimizi ayaðýmýzý çekersek, her maçta, her platformda sürekli negatif tepki verirsek korkarým ki Trabzonsporumuz gün geçtikçe hýzla dibe doðru batacaktýr. Bu camiayý depresyondan kurtarabilecek tek güç taraftarýdýr. Biz taraftar olarak elele verip her türlü destekle bu çocuklarýn yanýnda olmak zorundayýz. Onlar bunu iliklerine kadar hissetmeli... Onlarý yeniden ayaða kaldýrmanýn baþka hiçbir çaresi yok. Burada en büyük görev de yine Trabzondaki Trabzonspor taraftarýna düþmektedir. Lütfen arkadaþlar artýk Avni Akeri týka basda doldurup 90 dakika destek olma zamanýdýr. Tüm bu desteðe raðmen kazanýlamazsa bile tepki vermek yerine desteðe devam edilmelidir. Býkmadan, usanmadan....
    Yoksa.... Yoksa... Ýþte orasýný düþünmek bile istemiyorum...
    HEPÝMÝZ TRABZONLUYUZ...!!!

kudu_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

Son maça kadar haklý yorumlarda bulunmuþsun inþ ziya da aklýný baþýna alýr þimek i kiki yi marse yi hazýr hale getirir yoksa senin gördüðünü bende görüyorum saydýðýn takýmlardan þu andaki performansýmýzla yenebileceðimiz takým yok
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ÞEMSÝYEYÝ....ARTIK UEFA DAN TESCÝLLÝ BÝR HIRSIZIMIZ, BÝR DE ÞAMPÝYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERÝYLE ÞAMPÝYON TRABZONSPOR....TEÞEKKÜRLER SADRÝ BAÞKAN VE EKÝBÝ, TEÞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEÞÝMÝZ, TEÞEKKÜRLER YÜREKLÝ FUTBOLCULARMIZ, TEÞEKKÜRLER PAYDAÞLAR.....

ibrahim_yattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

trabzonspor ligi ilk 5 içinde bitirecek.
    öyle düþme iþleri filan yaþ. ben bu düþme laflarýný latife olarak kabul ediyorum.
    özellikle ikinci yarý yattaranýnda katýlýmýyla (beþ kazma orta saha elemanýndan birisini feda etmeye mesela musayý feda etmeye gönlü elverirse hocamýzýn) ani bir çýkýþ yakalayacaðýmýz inancýndayým.
    Bir Güneþ Doðar Neler Deðiþir!

kudu_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

Alýntý ibrahim_yattara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    trabzonspor ligi ilk 5 içinde bitirecek.
    öyle düþme iþleri filan yaþ. ben bu düþme laflarýný latife olarak kabul ediyorum.
    özellikle ikinci yarý yattaranýnda katýlýmýyla (beþ kazma orta saha elemanýndan birisini feda etmeye mesela musayý feda etmeye gönlü elverirse hocamýzýn) ani bir çýkýþ yakalayacaðýmýz inancýndayým.
    Ben ise kesinlikle ilk 3 içerisinde bitireceðimize eminim ama ilk yarý sonundaki halimizi açýklayamýyorum...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ÞEMSÝYEYÝ....ARTIK UEFA DAN TESCÝLLÝ BÝR HIRSIZIMIZ, BÝR DE ÞAMPÝYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERÝYLE ÞAMPÝYON TRABZONSPOR....TEÞEKKÜRLER SADRÝ BAÞKAN VE EKÝBÝ, TEÞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEÞÝMÝZ, TEÞEKKÜRLER YÜREKLÝ FUTBOLCULARMIZ, TEÞEKKÜRLER PAYDAÞLAR.....

turkercan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38

ister hayal ister rüya bu sene þampiyon olacaðýz.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

beyler puan sýralamasýnda kötü yerdeyiz ama takým azcýk kýpýrdasýn bi anda üstte oluruz. o sorun deðilde beni endiþelendiren þey Baþkanýmýzýn yönetimimizin bana güven vermemesi yaa. söyledikleriyle yapýlanlar hiç tutmuyor. camianýn heyecanýný kaçýrmaya baþladýlar artýk. her gittiðim maçta ben artýk daha maça gelmem diyenleri duyar olduk. ve her haftada taraftar sayýsý tribünde azalýyor. taraftarý takýmdan küstürüyorlar.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Ýstanbul

gs galibiyeti sonrasý trabzonsporun gençler rize sakarya ve antalya maçlarýnda gol atamayarak sadece 1 puan alacaðýný söyleseler kim inanýrdý
    hiç biþey belli olmaz belki ziyanýn kafasýna taþ düþer sivas ve feneri yenelim görün siz o zaman hava nasýl deðiþiyo

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

mesele yapýlamayaný yapmakta;
    91 . dakikadan sonrasý...

kopma noktasý...

Jade - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

arkadaþlar bu sezon baþýnda, daha lig baþlamadan bi gece rüyamda küme düþtüðümüzü gördüm (ya da düþer durumda olduðumuzu emin deðilim) moralim çok bozuk ve içim daralmýþ bir vaziyette uyandým. þimdi ne zaman durumumuz kötü gitse aklýma rüyam geliyor.. ha öyle rüyalarý çýkan ermiþ bi zat da deðilim ama ne biliim iþte......
    eski nick "1461@61"

Farozlu_Huso - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Belki mac alamiyoruz bu aralar ama biraz toparladikmi kendimizi direk yukseliriz. bu ligi havada karada ilk 3 te kapatacagiz . Yeterki su yonetim , futbolcular biraz daha heyecanlandirsa buyuk Trabzonspor taraftarini. Fener macini 4 gozle bekliyorum valla .
    ÖLÜMÜNETRABZONSPOR

Yaþ
    39

Alýntý 1461@61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaþlar bu sezon baþýnda, daha lig baþlamadan bi gece rüyamda küme düþtüðümüzü gördüm (ya da düþer durumda olduðumuzu emin deðilim) moralim çok bozuk ve içim daralmýþ bir vaziyette uyandým. þimdi ne zaman durumumuz kötü gitse aklýma rüyam geliyor.. ha öyle rüyalarý çýkan ermiþ bi zat da deðilim ama ne biliim iþte......

insallah ruyalarin tersine cikiyodur
    ÖLÜMÜNETRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

her sene orta sýralarda rezil futboluyla rakip dediklerimizin 4tane attýðý takýmlara yenilen bir TS seyredeceðime küme düþmüþ küllerinden doðacak bir TS izlemeyi isterim diyorum zaman zaman kendime...

dibe vurmadan sýçrayamayacaðýz bu açýk!!ve korkum odur ki hala dibe ulaþmadýk!!!

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Düþtüðümüz duruma bakýn!!!

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Yaþ
    39

hic biseye dusmus degiliz .
    ÖLÜMÜNETRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

kardeþim üstün açýk yatmýþsýn bir yaz gecesinde

ilk yarýyý atlatalým,ilk 4 diyorum..

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

Alýntý Farozlu_Huso Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    insallah ruyalarin tersine cikiyodur
    inþallah, tek duamýz o zaten..

Bu arada ben fener'i yeneceðimizden neredeyse yüz de yüz eminim.. kaç sezondur zaten elimizden þansa(!) kurtuluyorlar..
    eski nick "1461@61"

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

Alýntý OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kardeþim üstün açýk yatmýþsýn bir yaz gecesinde

ilk yarýyý atlatalým,ilk 4 diyorum..
    evet olabilir.. biz kötüyüz ama istanbul'un 3 gülü de bizden daha iyi durumda deðil..
    eski nick "1461@61"

Yaþ
    39

inþallah, tek duamýz o zaten..

Bu arada ben fener'i yeneceðimizden neredeyse yüz de yüz eminim.. kaç sezondur zaten elimizden þansa(!) kurtuluyorlar..

bende ayni senin gibi dusunuyorum . Fener maci bu takim icin super bi mac olacak .
    ÖLÜMÜNETRABZONSPOR

Nereden
    Samsun

en dipteki takýmla 10 , liderlede 10 puan fark var aramýzda...bu ligde kimin ne olacaðý belli deðil!Trabzonspor isminin hiçbir zaman dibe vurmayacaðýndan eminim,sürünüyoruz ama düþmedik!bjk 4. sýrada aramýzda 5 puan var,tuhaf bi lig yaþýyoruz..üzüldüðüm konu herkez kötüyken biz iyi olmamýz lazýmdý özlediðimiz þampiyonluða bu sene rahatça ulaþmamýz için ama þimdi çok uzak
    Vasiyet ; Bordo Mavi mezar taþý
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA ÝSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAÐIMIZ OLMADIÐI GÝBÝ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERÝR ''

Nereden
    Ýstanbul

nekadar ucmussunuz yaa ayný trabzonsporun galatasarayla besýktasla arasýnda yalnýz bespuan var... galatasaray ucuncu bjk dorduncu!!!
    Gurbetçi Gençler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

acýlen kapatýn konuyu...
    bu formda sadece traftar veya TRABZON spor'lu yok.
    kumeye duþmeyi tartýþýyorsunuz.
    butur bir konu , herne pahsýna olursa olsun acýlamaz.
    __________________SÜRMENE'LÝ______________________

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý trapezus61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Birgün Trabzonsporla ilgili böyle bir uyarý yazýsý yazacaðýmý söyleseler gülüp geçerdim herhalde... Koca Trabzonspor hergün gözlerimizin önünde mum gibi eriyerek tükeniyor. Hatta tükendi... Trabzonspor ligde þu anda 16 puanla 13. sýraya demir atmýþ durumda. Baþka bir ifadeyle sondan ikinci takýmla aramýzda sadece 2 puanlýk bir fark var. Takým son 4 haftadýr býrakýn maç kazanmayý rakip filelere tek bir gol bile gönderememiþ... Býrakýn gol atmayý, kazanmayý futbol adýna sahda hiçbir varlýk gösterememiþ. Þimdi bundan sonra kalan 4 haftada ne olur onu bir irdeleyelim;
    14.HAFTA: Sivasspor- Trabzonspor: Trabzonsporun bu haliyle geçen hafta Beþiktaþý Ýstanbulda daðýtan ve hoca deðiþikliði yaparak artý bir motivasyonla sahaya çýkan Balili, Mehmet Yýldýz gibi çok süratli futbolculara sahip Sivasspordan puan almasý çok zor...
    15.HAFTA: Trabzonspor- F.Bahçe: Her ne kadar daha önce iki derbi maçý da kazanmamýza raðmen F.Bahçeyi Trabzonda hele de böyle bir psikolojik baský altýnda yenebileceðimizi hiç zannetmiyorum. Siz ne düþünüyorsunuz???
    16.HAFTA: Bursaspor- Trabzonspor: Bursaspor son haftalarýn en formda ekiplerinden biri... V.Manisayý sahasýnda 4 ledikten sonra, deplasmanda G.Antepdende 3 puan olarak iyice moral depoladýlar. Özellikle Bursada iyi top oynuyorlar. Hoca deðiþikliði onlarýda iyi motive etmiþ durumda. Sizce bu Trabzonspor Bursadan galibiyetle dönebilir mi???
    17.HAFTA: Trabzonspor- Ankaraspor: Ankaraspor ligin en az maðlubiyet alan takýmý (Sadece 1 maðlubiyet) Yani neredeyse naðmaðlup. Ýçerde dýþarda çok dirençli oynuyorlar ve asla disiplinden taviz vermiyorlar. Aykut Kocamanla Ankaraspor maðlup edilmesi en zor takýmlardan biri hatta birincisi... Sizce Trabzonspor bu haliyle bu zorluðun üstesinden gelebilir mi???
    Þimdi bu kadar analizi neden yaptýðýma gelelim... Arkadaþlar görünen köy kýlavuz istemez. Dilim söylemeye varmýyor ama ilk yarý bittiðinde bu tespitlerde göz önüne alýndýðýnda görülecektir ki Trabzonsporumuz ilk yarýyý küme düþme hattýnýn içinde hatta sondan ikinci olarak tamamlayacak... Allahtan K.Erciyes bizden daha kötü durumda...
    Bu durum Trabzonspor için ne büyük bir tramvadýr sanýrým hepiniz anlýyabiliyorsunuzdur... Trabzonspor için þampiyonluk mücadelesi vermek kolaydýr. Ama böyle bir mücadelenin içine girmek Trabzonspor için çok aðýrdýr. Çünkü Trabzonspor daha önce hiç böyle bir mücadelenin içerisinde bulunmamýþtýr. Sizce bu ruh hali Trabzonsporu nereye götürecektir???
    Bakýn Trabzonspor küme düþecektir demiyorum... Allah korusun! Ama böyle bir tramva büyük takýmlarýn kolay kolay altýndan kalkabileceði bir durum deðildir. Ki Trabzonspor bugünlerde bu psikolojik çöküntüyü ziyadesiyle yaþamaktadýr...
    Sonuç olarak eðer bu dönemde biz de Trabzonspordan elimizi ayaðýmýzý çekersek, her maçta, her platformda sürekli negatif tepki verirsek korkarým ki Trabzonsporumuz gün geçtikçe hýzla dibe doðru batacaktýr. Bu camiayý depresyondan kurtarabilecek tek güç taraftarýdýr. Biz taraftar olarak elele verip her türlü destekle bu çocuklarýn yanýnda olmak zorundayýz. Onlar bunu iliklerine kadar hissetmeli... Onlarý yeniden ayaða kaldýrmanýn baþka hiçbir çaresi yok. Burada en büyük görev de yine Trabzondaki Trabzonspor taraftarýna düþmektedir. Lütfen arkadaþlar artýk Avni Akeri týka basda doldurup 90 dakika destek olma zamanýdýr. Tüm bu desteðe raðmen kazanýlamazsa bile tepki vermek yerine desteðe devam edilmelidir. Býkmadan, usanmadan....
    Yoksa.... Yoksa... Ýþte orasýný düþünmek bile istemiyorum...
    4 haftadýr gol atamýyoruz evet ama dünkü maçtaki verilmeyen gol neydi.yada ofsayt pozisyonlarý. kaç pozisyonumuz haksýz yere kesildi. bu durumdaki bir takým için o pozisyonlar ne kadar önemlidir. sonra takým yoruldu ikinci yarý oyundan düþtü.

Kupada eskiþehire atýlan goller sayýlmýyomu.maç oynana kadar Eskiþehir taþ gibi takýmdý dikkat edilmeli idi,bizi zorlayabilirdi,hatta yenebilirdi DENDÝ.

maçlarý deðerlendirmiþsin. bizi yenen bjk yi yenen fb ile berabere kalan sakarya gs den (gs gibi takýmdan) 4 yedi. þuan lig ve takýmlar öyle bir haldeki kimim kime ne yapacaðý belli deðil.vestel esiyodu ne oldu. fener maçý için ise fenerin hali çok mu parlak. hep aþaðý bakýyosunuz yukarý bakýn 1.ile 2. ile 3. ile ve 4. ile aramýzda kaç puan var.özellikle 4. dikkat.bu kadar kötü dönemimizde bile 4. ile aramýzda ki puan farký 3.evet sadece 3.

ama þimdiden 2.lig laflarý düþeceðiz bilmem ne.bahsettiðiniz Samsunspor yada Bursa deðil.Trabzonspor. Zor biraz düþmesi isteseler düþüremezler.
    Tamam durumumuz iyi deðil. düþeceðiz diyorsunuz.kim çýkacak üstümüze sayýn bakalým 15 takýmý da görelim kim bizi altta býrakacak.

Daha önce yazdým yine yazýyorum.araya kadar enaz kayýp. sonrasý en kötü bu ligi 4. tamamlarýz.Oda en kötü. bu baþarý mý hayýr baþarýsýzlýk.ama Trabzonsporu Ligten düþmemeye oynayacak takým deðil.

Biz düþersek herhalde bu hali ile bjk de bizlen gelir halleri bizden farklý deðil.

Nereden
    Ýstanbul

tekrar soluom lýg ucuncusu gs ve lýg dorduncusu bjkyle aramýzdaký puan farký sadece bes ustelýk bjk bu hafta kadýkoyde fenerle oynýcak yenýldýmý oda kume dussun ozaman olemý... bjk-ts macýndan oncede trabzonspor sekýz yer yedýbýrlýk rekor kýrýlýr gýbý dusunen ýnsanlar sýmdýde dusmekten bahsedýo yuzsuzsunuz o bahsettýgýnýz trbzon bjkyý ýnonude yendý soledýgýnýz laflar uzerýne o takýmla gurur duydunuz bu takým bu sene lýgý ýlk ýkýde ucte dortte býtýrýrse hangý yuzle sevýnceksýnýz... sýz bu takýmý sevmeyýn ya ýhtýyac yok...
    Gurbetçi Gençler.

Nereden
    Samsun
    Yaþ
    52

Gözbebeðimiz, anamýz, avradýmýz, sevgilimiz, herþeyimiz Trabzonsporumuz eriyor. Geceleri uyuyamýyorum artýk, önüme ne çýkarsa yýkýp devirmek istiyorum, ruhsal travmalar yaþýyorum, saðlýðým bozuldu, oðlumla iletiþim kuramaz oldum , nedir bu durum, ne yapacaðýz biz?"

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Çok güzel tercüman olmuþ bize Nihat Genç
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)