Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 93 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hazýrlýklý Olalým!..

kudu_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

Kimse küme düþmekten bahsetmiyor 4 hafta da atýlan 0 gol ve kurulan kadrolar bizi bu hale getirdi dedik inandýramadýk bu takým ligi ilk üç içerisinde bitirir ama size soruyorum bu futbolla kalan maçlardan hangisini kazanabiliriz
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ÞEMSÝYEYÝ....ARTIK UEFA DAN TESCÝLLÝ BÝR HIRSIZIMIZ, BÝR DE ÞAMPÝYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERÝYLE ÞAMPÝYON TRABZONSPOR....TEÞEKKÜRLER SADRÝ BAÞKAN VE EKÝBÝ, TEÞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEÞÝMÝZ, TEÞEKKÜRLER YÜREKLÝ FUTBOLCULARMIZ, TEÞEKKÜRLER PAYDAÞLAR.....

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý firlama Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tekrar soluom lýg ucuncusu gs ve lýg dorduncusu bjkyle aramýzdaký puan farký sadece bes ustelýk bjk bu hafta kadýkoyde fenerle oynýcak yenýldýmý oda kume dussun ozaman olemý... bjk-ts macýndan oncede trabzonspor sekýz yer yedýbýrlýk rekor kýrýlýr gýbý dusunen ýnsanlar sýmdýde dusmekten bahsedýo yuzsuzsunuz o bahsettýgýnýz trbzon bjkyý ýnonude yendý soledýgýnýz laflar uzerýne o takýmla gurur duydunuz bu takým bu sene lýgý ýlk ýkýde ucte dortte býtýrýrse hangý yuzle sevýnceksýnýz... sýz bu takýmý sevmeyýn ya ýhtýyac yok...

kardeþim býrak bu laflarý fb yi yensek boyumuz göðemi erecek.Sadece fb yi yenmiþ olacaðýz.Unutmaki ligde 18 takým var.bjkyi gsyi yendik tamam ama diðer maçlarda önemli.Takým güzel oynasa tamam eyvallah ama bu oyunla ancak ligde kalýrýz.
    Özkan SÜMER

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Alýntý fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kardeþim býrak bu laflarý fb yi yensek boyumuz göðemi erecek.Sadece fb yi yenmiþ olacaðýz.Unutmaki ligde 18 takým var.bjkyi gsyi yendik tamam ama diðer maçlarda önemli.Takým güzel oynasa tamam eyvallah ama bu oyunla ancak ligde kalýrýz.
    ligde kalsak iyi...
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

trapezus61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    52

Alýntý firlama Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tekrar soluom lýg ucuncusu gs ve lýg dorduncusu bjkyle aramýzdaký puan farký sadece bes ustelýk bjk bu hafta kadýkoyde fenerle oynýcak yenýldýmý oda kume dussun ozaman olemý... bjk-ts macýndan oncede trabzonspor sekýz yer yedýbýrlýk rekor kýrýlýr gýbý dusunen ýnsanlar sýmdýde dusmekten bahsedýo yuzsuzsunuz o bahsettýgýnýz trbzon bjkyý ýnonude yendý soledýgýnýz laflar uzerýne o takýmla gurur duydunuz bu takým bu sene lýgý ýlk ýkýde ucte dortte býtýrýrse hangý yuzle sevýnceksýnýz... sýz bu takýmý sevmeyýn ya ýhtýyac yok...
    Kardeþim siz anlama özürlü müsünüz? Bir yazý yazdýðýma yazacaðýma piþman ettiniz beni... Biz Trabzon küme düþecek mi dedik. Trabzonsporu birinci yarýnýn sonunda küme düþme hattýnýn içinde bulmamýz kuvvetli bir ihtimaldir. Buna hazýrlýklý olalým ve desteðimizi esirgemiyelim diye çaðrý yaptýk... Senin bu yazýdan anladýklarýna bak. Yuh yani. Yok hangi yüzle sevinecekmiþiz, yok bu takýmýn size ihtiyacý yok... Asýl senin gibi taraftar olmaz olsun. Yazýmý dikkatle okumamýþsýn bile ama sallayýp durmuþsun...
    Söylemek istediðim gayet basit aslýnda... Diyorum ki herþeye hazýrlýklý olalým... Ve asla desteðimizi esirgemeyelim. Hepsi bu kadar... Bunu da anlayamýyorsan cevap verme daha iyi..i.
    HEPÝMÝZ TRABZONLUYUZ...!!!

Nereden
    Ýstanbul

beným yazdýgým yazýda fb macýna daýr hýc býse yoktuký nerde uyduruon
    Gurbetçi Gençler.

Farozlu_Huso - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

bu takimin artik moralede ihtiyaci var. kadromuz kotu bi kadro degil . ne ligde kalmasindan bahsediyorsun . biz bu takimla ilk 3 e girecegiz .
    ÖLÜMÜNETRABZONSPOR

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Farozlu_Huso Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu takimin artik moralede ihtiyaci var. kadromuz kotu bi kadro degil . ne ligde kalmasindan bahsediyorsun . biz bu takimla ilk 3 e girecegiz .

Býrak bu lafla5rý sahte taraftar.Sen ii gün taraftarýsýn.Biz sakaryaya bilke getiremedik seni.
    Özkan SÜMER

Küçükalioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

La havle bu baþlýklarýdamý görecektik. Kapatýn konuyu kapattýktan sonrada bazý taraftarlarýmýzý müzeye gönderin neye veya nereye göre yorum yaptýklarýný biraz anlarlar belki.
    Trabzon'dan Çiktum Yola Vardum Geldum Ýstanbul'a
    Bu Ne Biçim Yermiþ Ula Hiç Bir Þeye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

þehrinde maç oynanýrken sen kahvede canlý izliyorsan konu kapanmýþtýr....

az evvel bir arkadaþtan aldýðým bilgi...;kahvede hem oyun oynanýyor hemde heyecanla,hararetle maç izleniyor...

tepkide veriyormuþ bu arkadaþlar....

Trabzonda stad bomboþ,kahveler full.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Trabzonspor'un bugün düþtüðü durumu maç sonuçlarýna ve dolayýsýyla teferruata baðlayarak iyi bir þey yapmýyoruz.

Tükeniþimiz saha sonuçlarýndan önce baþladý ve saha sonuçlarý onu takip etti.

Trabzonspor'un kalan maçlarýnýn tamamýný kaybetse de o hattýn içinde olacaðýný düþünmüyorum.

Býrakalým daha gerisini, daha son üç senede 8 defa hoca deðiþtirmiþiz. Demek ki asýl kangren saha sonuçlarýnda deðil. Destek laflarý bana çok itici gelmeye baþladý.

Yanlýþ anlaþýlmasýn: Destek olmak itici gelmiyor, sadece bunun lafta ve hafta arasýnda kalmasý itici geliyor.

Eðer oyunuyla hakediyorsa, o zaman Trabzonspor'un bulunduðu yerle gurumuz kýrýlacak deðil elbette. Üzülüyoruz o ayrý konu. Ama gururumuzu kýran o kadar çok þey yaþanýyor ki camiada, artýk birilerinin DUR! demesi gerekiyor.

Eðer bu anlattýklarýn bu konu baþlýðýna uydu mu? diye sorarsanýz, ben de size derim ki: "artýk hangi baþlýða ne yazacaðýmý þaþýrdým!" Hepsinin özü bir, teferruatý farklý.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Yaþ
    39

Býrak bu lafla5rý sahte taraftar.Sen ii gün taraftarýsýn.Biz sakaryaya bilke getiremedik seni.

eyy gidi ey, sen sicacik evinde otururken bir zamanlar ben avni akerde yirtiniyodum . takim icin yapmadigim kalmadi .
    ben bu sene birazda olsa bu takima kirildim . taraftari kandirmiyacan, onunla oynamayacan . ben yine trabzonsporuma sonsuz destegimi veriyorum. cok seyde bekliyorum. bu konuda biraz morale ihtiyacim var...
    ÖLÜMÜNETRABZONSPOR

Yaþ
    39

Alýntý OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

az evvel bir arkadaþtan aldýðým bilgi...;kahvede hem oyun oynanýyor hemde heyecanla,hararetle maç izleniyor...

kardes , sen trabzonda trabzonspora olan destegi ne kadar biliyosun ki boyle konusuyosun . o halkin zamaninda trabzonspora verdigi destegi heyecani cani gonulden yasamadigina inaniyorum . .halk artik dargin bu takima , sen 22 yildir halka sampiyonluk sozu ver sonrada elde ne var hic bise . trabzonun halkini boyle yapanlar utansin . Yeter artik kimse kandirmasin bizi .
    ÖLÜMÜNETRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

dostum,ilk 27 senem bizzat orda geçti...ordaki atmosferi iyi bilirim..
    destek denen þey, özelliklede bir takýmýn aþýðý iseniz öyle verilip alýnacak birþey deðildir..
    parti tutmaya benzemez...
    22 yýl heba edilen yýlllar,en azýndan þu forumda kime ne öðretti sence...
    gönder al larla dolu tonlarca yazý..
    git-gel..
    bu takým en berbat durumada düþse ki mümkün deðil,ben mevcutlara destek vermeye devam edeceðim...

maddi sebepleri öne sürüp maça gitmeyenlerin,bir okadar parayý kahveye gömmesidir dikkat çekmek istediðim..sorun maddi deðil bu kiþiler için...
    maddi sorunlarý olanlara ne diyebilirimki?
    90 dakika baðýrýp,91 de küfür olmasýn...

en büyük eksiðimiz de;bir mehmet demirkol yetiþtirememiþ koca þehirdir,camiadýr...
    kimse zihnimizi açmamýþ,açtýrmamýþ...

Alýntý Farozlu_Huso Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kardes , sen trabzonda trabzonspora olan destegi ne kadar biliyosun ki boyle konusuyosun . o halkin zamaninda trabzonspora verdigi destegi heyecani cani gonulden yasamadigina inaniyorum . .halk artik dargin bu takima , sen 22 yildir halka sampiyonluk sozu ver sonrada elde ne var hic bise . trabzonun halkini boyle yapanlar utansin . Yeter artik kimse kandirmasin bizi .
    Konu OLCAY ÇAKIR tarafýndan (13.11.2006 Saat 17:26 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Býrakalým artýk bu taraftar stada gelmiyo muhabbetini.Taraftar ne yapsýn daha.Diyeceksinki klübe para kazandýracak.Peki kahvede millet maç izlemese ligtv den nasýl para gelecek.Tv gelirleri stad gelirlerinden kat kat daha fazla.Bu takým nou camptada oynasa 120000 kiþiye bu kadroyla baþarý zor.
    Özkan SÜMER

Alýntý ibrahim_yattara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    trabzonspor ligi ilk 5 içinde bitirecek.
    öyle düþme iþleri filan yaþ. ben bu düþme laflarýný latife olarak kabul ediyorum.
    özellikle ikinci yarý yattaranýnda katýlýmýyla (beþ kazma orta saha elemanýndan birisini feda etmeye mesela musayý feda etmeye gönlü elverirse hocamýzýn) ani bir çýkýþ yakalayacaðýmýz inancýndayým.
    ilk 5 tamamda .. neden ilk 5 ya.. yenildigimiz puan kaybettiðimiz takýmlara bir bakýn yaa.. üzüldügümüz noktaa ilk 5 e girememek degil ki...
    Trabzonspor

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

þampiyon olamadýktan sonra benim için 5. likte 15. likte ayný.
    Özkan SÜMER

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Sivasspor macinda galip gelirsek ezikleride ezeriz, gerci sivasada yenilsek bile yinede ezikleri yenecegiz onlari yenecegiz baska cagremiz yok bu sene belki sampiyon olamayiz ama mutlaka bu ezikleri avni akerde dagitmamiz gerekiyor baska cikar yolu yok.
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALÝHOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

hayat affetmez malesef..
    eðer biran önce toparlanmassak iþimiz çok zor bu sezon...
    yönetim seri halde hata yapmaya dvam ediyor halen...
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasýnda baþlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

tsakrep61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bizi bu duruma dusurenler utansýn
    boyle býr konuya yorum yapmaya ýcým el vermýyo
    Murdar bir halden muhteþem bir maziye kanatlanmak gericilikse, her namuslu insan gericidir...
    Trabzon icin olmeli, Trabzonspor icin harp etmeli...
    Mustafa Korkmaz

hüseyin toraman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

Alýntý ender77 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gözbebeðimiz, anamýz, avradýmýz, sevgilimiz, herþeyimiz Trabzonsporumuz eriyor. Geceleri uyuyamýyorum artýk, önüme ne çýkarsa yýkýp devirmek istiyorum, ruhsal travmalar yaþýyorum, saðlýðým bozuldu, oðlumla iletiþim kuramaz oldum , nedir bu durum, ne yapacaðýz biz?"
    takýmýmýzý desteklemeye devam edeceðiz
    Yoksula gülmedim, zenginliðe özenmedim, faþistleri sevmedim, ezilenleri dövmedim, ben Devrimci doðdum, Devrimci öleceðim..!

maskeli61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    40

ne küme düþmesi ya arkadaþlar bunlar ancak gülmek için söylenir biz ilk yarýyý ilk 7 arasýnda yýz oda en kötü ihtimal aslýnda 7 bile degil 5 hatta ilk 4 oda kötü ihtimaller ha. ikinci yarý ise kimse trabzonsporumuzu tanýyamayacak. ikinci yarýnýn nagmalüp takýmý olacagýz ben iannýyorum sizde iannnýn ve lütfen trabzonsporumuza böyle þeyler yakýþtýrmayýn ...
    ****TRABZONSPOR ÖLÜM KALIM MESELESÝ DEGÝLDÝR DAHA ÖNEMLÝDÝR****
    **ARSÝNLÝ AKREP**
    **61*77**

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý trapezus61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kardeþim siz anlama özürlü müsünüz? Bir yazý yazdýðýma yazacaðýma piþman ettiniz beni... Biz Trabzon küme düþecek mi dedik. Trabzonsporu birinci yarýnýn sonunda küme düþme hattýnýn içinde bulmamýz kuvvetli bir ihtimaldir. Buna hazýrlýklý olalým ve desteðimizi esirgemiyelim diye çaðrý yaptýk... Senin bu yazýdan anladýklarýna bak. Yuh yani. Yok hangi yüzle sevinecekmiþiz, yok bu takýmýn size ihtiyacý yok... Asýl senin gibi taraftar olmaz olsun. Yazýmý dikkatle okumamýþsýn bile ama sallayýp durmuþsun...
    Söylemek istediðim gayet basit aslýnda... Diyorum ki herþeye hazýrlýklý olalým... Ve asla desteðimizi esirgemeyelim. Hepsi bu kadar... Bunu da anlayamýyorsan cevap verme daha iyi..i.
    bahsettiðin tüm maçlarý kaybediyoruz ne hikmetse ve biz yine saydýðýn otakýmlarla maç yapacagýz ikinci yarý.þimdiden saysan o maçlarýda kaybederiz sana kalsa.sonuç düme düþeceðiz.

özürle falan alakasý yok.

tabi þunu demek istemiyorsan.

tüm maçlarý kaybedip ligte kalacaðýz.

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

hani bi takým çöküþ yaþar üst üste maç alamayabilir ama üst üste bukadar gol atamamasý garip bi durum büyük bi takýmýn üst üste gol atamamsý normal deðil þu þansýlýk bi kýrýlsa biþler olcak bide ben 2. yarýya güveniyorum 2. yarý biþiler olabilir þu kalan maçlarýmýzýn hepsini bi alabilsek

Ali Özcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

Çöküþ möküþ yok arkadaþlar...Herkes bence kendine bi çeki düzen versin...Bu takým öyle ya da böyle düzelecek...Bir gol ve bir galibiyet ihtiyacýmýz olan...Bu baþlýk kapatýlsýn...Hazýrlýklý olacaksak þampiyonluk hazýrlýklarý olmalý bunun adý...Ýlk yarý 8 puan geride de kapatsak, Ziyaya da raðmen bu takým þampiyon olabilir.Ben Antalya maçýnýn ilk yarýsýnda o ýþðý gördüm...Biraz da hakem kararttý geceyi.Kimse neden görmüyor bunu...?
    "Ya biz 2010-2011 Þampiyonluk Kupasýný alacaðýz, ya da o bizi"...

Erman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Standart Dökün Ne Varsa Dagarciginizda...

Yukarida yapilan ikili ve üclü atismalara bakip da hayret ediyorum, hayret. Biri digerine "sen sahte taraftarsin", digeri oburune "vay efendim sen su maca gelmedin", oburu bir baskasina bilmem ne, falan, filan, fesmekan...

Hastalik bu, hastalik. Kendini Trabzonspor'un gercek bir taraftari olarak gorebilirsin. Ama kalkip da baskalarinin Trabzonspor sevgisini sorgulamak, kendini onlarin ustune koymak senin haddine degil, kimsenin haddine degil. Herkes bu takimi kendine gore ve durustce seviyor. Birak sevsin, sen de sev. Sorun nerede o zaman?

Bu sevgi dile getirilince bazilari gaza geliyor. Bu basligi acan arkadas mealen ne demis: Trabzonspor'u cok seviyorum ama duruma ve fiksture bakinca korkuyorum, kume dusme tehlikesi yasayabiliriz, bu da beni cok uzuyor. Bu yuzden de tam destek verelim, bu isten el birligiyle cikalim.

Arkasindan hemen baslanmis: "Zinhar kapatilsin, kitlensin bu baslik!"

Neden?

"Trabzonspor buyuk takim, dusmez. Bunu dile getiremezsin!"

Yaniliyorsun:

1. Trabzonspor da bir takim. Dunyanin her yerinde buyuk takimlar bu tip tehlikeleri yasayabilirler. Biz de kotu bir donemden geciyoruz. Futbol dedigin oyun sansa da bakar. "Ben buyugum" deyince sampiyonluk gelmedigi gibi kume dusme gibi bir senaryoya da imkansiz diyemezsin.

2. Konuyu acan arkadas da bu tehlikeyi dile getirmis. Tamamen tutarli, sorunu tum yonleriyle ortaya koyan ve, EN ONEMLISI, cozum yollari arayan bir yazi yazmis. Seni geren ne? Sevmedin mi, begenmedin mi? Otur o zaman onla ayni ciddiyette goruslerini yaz. Cozum yollari koy ortaya ve de ki bu takim dusmez; hatta bilmem kacinci bile oluruz. Yeter ki fikren yap katkini. Öyle oturdugun yerden "höyyt, bu ne baslik, sil, kapat!"la olmaz bu isler arkadasim. Olmadi, olmuyor, olmayacak. Olunca da görüyorsunuz, ancak birbirimize giriyoruz.

Trabzonsporluluk, gercek taraftarlik her zaman elestirel olmayi gerektirir. Galibiyet sarhoslugu yasamadan her aksayan yöne isaret etmek, yaklastigini hissettigin tehlikeleri GEREKCELERIYLE birlikte ortaya koymayi gerektirir.

Bunu yapanlari lanetlemeyin. Fikirlerin ortaya konmasina sadece hosunuza gittigi zamanlarda degil her zaman destek verin. Destek vermekle de kalmayin:

DÖKÜN NE VARSA DAGARCIGINIZDA! TRABZONSPOR'un SADECE MACTA YAPACAGINIZ TEZAHURATA DEGIL; HER SEYDEN ÖNCE FIKIRLERINIZE IHTIYACI VAR.
    Çok yaþa Trabzonspor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)