Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 93 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Hazrlkl Olalm!..

trapezus61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    49

Standart Hazrlkl Olalm!..

Birgn Trabzonsporla ilgili byle bir uyar yazs yazacam syleseler glp geerdim herhalde... Koca Trabzonspor hergn gzlerimizin nnde mum gibi eriyerek tkeniyor. Hatta tkendi... Trabzonspor ligde u anda 16 puanla 13. sraya demir atm durumda. Baka bir ifadeyle sondan ikinci takmla aramzda sadece 2 puanlk bir fark var. Takm son 4 haftadr brakn ma kazanmay rakip filelere tek bir gol bile gnderememi... Brakn gol atmay, kazanmay futbol adna sahda hibir varlk gsterememi. imdi bundan sonra kalan 4 haftada ne olur onu bir irdeleyelim;
    14.HAFTA: Sivasspor- Trabzonspor: Trabzonsporun bu haliyle geen hafta Beikta stanbulda datan ve hoca deiiklii yaparak art bir motivasyonla sahaya kan Balili, Mehmet Yldz gibi ok sratli futbolculara sahip Sivasspordan puan almas ok zor...
    15.HAFTA: Trabzonspor- F.Bahe: Her ne kadar daha nce iki derbi ma da kazanmamza ramen F.Baheyi Trabzonda hele de byle bir psikolojik bask altnda yenebileceimizi hi zannetmiyorum. Siz ne dnyorsunuz???
    16.HAFTA: Bursaspor- Trabzonspor: Bursaspor son haftalarn en formda ekiplerinden biri... V.Manisay sahasnda 4 ledikten sonra, deplasmanda G.Antepdende 3 puan olarak iyice moral depoladlar. zellikle Bursada iyi top oynuyorlar. Hoca deiiklii onlarda iyi motive etmi durumda. Sizce bu Trabzonspor Bursadan galibiyetle dnebilir mi???
    17.HAFTA: Trabzonspor- Ankaraspor: Ankaraspor ligin en az malubiyet alan takm (Sadece 1 malubiyet) Yani neredeyse namalup. erde darda ok direnli oynuyorlar ve asla disiplinden taviz vermiyorlar. Aykut Kocamanla Ankaraspor malup edilmesi en zor takmlardan biri hatta birincisi... Sizce Trabzonspor bu haliyle bu zorluun stesinden gelebilir mi???
    imdi bu kadar analizi neden yaptma gelelim... Arkadalar grnen ky klavuz istemez. Dilim sylemeye varmyor ama ilk yar bittiinde bu tespitlerde gz nne alndnda grlecektir ki Trabzonsporumuz ilk yary kme dme hattnn iinde hatta sondan ikinci olarak tamamlayacak... Allahtan K.Erciyes bizden daha kt durumda...
    Bu durum Trabzonspor iin ne byk bir tramvadr sanrm hepiniz anlyabiliyorsunuzdur... Trabzonspor iin ampiyonluk mcadelesi vermek kolaydr. Ama byle bir mcadelenin iine girmek Trabzonspor iin ok ardr. nk Trabzonspor daha nce hi byle bir mcadelenin ierisinde bulunmamtr. Sizce bu ruh hali Trabzonsporu nereye gtrecektir???
    Bakn Trabzonspor kme decektir demiyorum... Allah korusun! Ama byle bir tramva byk takmlarn kolay kolay altndan kalkabilecei bir durum deildir. Ki Trabzonspor bugnlerde bu psikolojik knty ziyadesiyle yaamaktadr...
    Sonu olarak eer bu dnemde biz de Trabzonspordan elimizi ayamz ekersek, her mata, her platformda srekli negatif tepki verirsek korkarm ki Trabzonsporumuz gn getike hzla dibe doru batacaktr. Bu camiay depresyondan kurtarabilecek tek g taraftardr. Biz taraftar olarak elele verip her trl destekle bu ocuklarn yannda olmak zorundayz. Onlar bunu iliklerine kadar hissetmeli... Onlar yeniden ayaa kaldrmann baka hibir aresi yok. Burada en byk grev de yine Trabzondaki Trabzonspor taraftarna dmektedir. Ltfen arkadalar artk Avni Akeri tka basda doldurup 90 dakika destek olma zamandr. Tm bu destee ramen kazanlamazsa bile tepki vermek yerine destee devam edilmelidir. Bkmadan, usanmadan....
    Yoksa.... Yoksa... te orasn dnmek bile istemiyorum...
    HEPMZ TRABZONLUYUZ...!!!

kudu_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    zmir
    Ya
    42

Son maa kadar hakl yorumlarda bulunmusun in ziya da akln bana alr imek i kiki yi marse yi hazr hale getirir yoksa senin grdn bende gryorum saydn takmlardan u andaki performansmzla yenebileceimiz takm yok
    UEFA KANIRTA KANIRTA ATI EMSYEY....ARTIK UEFA DAN TESCLL BR HIRSIZIMIZ, BR DE AMPYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERYLE AMPYON TRABZONSPOR....TEEKKRLER SADR BAKAN VE EKB, TEEKKRLER BATMAYAN GNEMZ, TEEKKRLER YREKL FUTBOLCULARMIZ, TEEKKRLER PAYDALAR.....

ibrahim_yattara - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.08.2004
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    40

trabzonspor ligi ilk 5 iinde bitirecek.
    yle dme ileri filan ya. ben bu dme laflarn latife olarak kabul ediyorum.
    zellikle ikinci yar yattarannda katlmyla (be kazma orta saha elemanndan birisini feda etmeye mesela musay feda etmeye gnl elverirse hocamzn) ani bir k yakalayacamz inancndaym.
    Bir Gne Doar Neler Deiir!

kudu_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    zmir
    Ya
    42

Alnt ibrahim_yattara Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    trabzonspor ligi ilk 5 iinde bitirecek.
    yle dme ileri filan ya. ben bu dme laflarn latife olarak kabul ediyorum.
    zellikle ikinci yar yattarannda katlmyla (be kazma orta saha elemanndan birisini feda etmeye mesela musay feda etmeye gnl elverirse hocamzn) ani bir k yakalayacamz inancndaym.
    Ben ise kesinlikle ilk 3 ierisinde bitireceimize eminim ama ilk yar sonundaki halimizi aklayamyorum...
    UEFA KANIRTA KANIRTA ATI EMSYEY....ARTIK UEFA DAN TESCLL BR HIRSIZIMIZ, BR DE AMPYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERYLE AMPYON TRABZONSPOR....TEEKKRLER SADR BAKAN VE EKB, TEEKKRLER BATMAYAN GNEMZ, TEEKKRLER YREKL FUTBOLCULARMIZ, TEEKKRLER PAYDALAR.....

turkercan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2006
    Ya
    35

ister hayal ister rya bu sene ampiyon olacaz.

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

beyler puan sralamasnda kt yerdeyiz ama takm azck kprdasn bi anda stte oluruz. o sorun deilde beni endielendiren ey Bakanmzn ynetimimizin bana gven vermemesi yaa. syledikleriyle yaplanlar hi tutmuyor. camiann heyecann karmaya baladlar artk. her gittiim mata ben artk daha maa gelmem diyenleri duyar olduk. ve her haftada taraftar says tribnde azalyor. taraftar takmdan kstryorlar.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

champions - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

gs galibiyeti sonras trabzonsporun genler rize sakarya ve antalya malarnda gol atamayarak sadece 1 puan alacan syleseler kim inanrd
    hi biey belli olmaz belki ziyann kafasna ta der sivas ve feneri yenelim grn siz o zaman hava nasl deiiyo
    "i dnyas zengin insan tamamen yalnzken, kendi dnce ve hayalleriyle esiz bir elence bulur; te yandan ruhsuz biri srekli dernekten dernee, oyundan oyuna, yolculuktan yolculua, enlikten enlie kosa bile can skntsndan kurtulamaz."

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    22.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

mesele yaplamayan yapmakta;
    91 . dakikadan sonras...

kopma noktas...

Jade - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    43

arkadalar bu sezon banda, daha lig balamadan bi gece ryamda kme dtmz grdm (ya da der durumda olduumuzu emin deilim) moralim ok bozuk ve iim daralm bir vaziyette uyandm. imdi ne zaman durumumuz kt gitse aklma ryam geliyor.. ha yle ryalar kan ermi bi zat da deilim ama ne biliim ite......
    eski nick "1461@61"

Farozlu_Huso - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.10.2006
    Ya
    36

Belki mac alamiyoruz bu aralar ama biraz toparladikmi kendimizi direk yukseliriz. bu ligi havada karada ilk 3 te kapatacagiz . Yeterki su yonetim , futbolcular biraz daha heyecanlandirsa buyuk Trabzonspor taraftarini. Fener macini 4 gozle bekliyorum valla .
    LMNETRABZONSPOR

yelik tarihi
    08.10.2006
    Ya
    36

Alnt 1461@61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    arkadalar bu sezon banda, daha lig balamadan bi gece ryamda kme dtmz grdm (ya da der durumda olduumuzu emin deilim) moralim ok bozuk ve iim daralm bir vaziyette uyandm. imdi ne zaman durumumuz kt gitse aklma ryam geliyor.. ha yle ryalar kan ermi bi zat da deilim ama ne biliim ite......

insallah ruyalarin tersine cikiyodur
    LMNETRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu

yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

her sene orta sralarda rezil futboluyla rakip dediklerimizin 4tane att takmlara yenilen bir TS seyredeceime kme dm kllerinden doacak bir TS izlemeyi isterim diyorum zaman zaman kendime...

dibe vurmadan srayamayacaz bu ak!!ve korkum odur ki hala dibe ulamadk!!!

Erbay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Dtmz duruma bakn!!!

Forum Kurallarna aykr grdnz mesajlar ve yeleri kullanc panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuu) tklayarak raporlamanz rica ediyoruz..

yelik tarihi
    08.10.2006
    Ya
    36

hic biseye dusmus degiliz .
    LMNETRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    22.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

kardeim stn ak yatmsn bir yaz gecesinde

ilk yary atlatalm,ilk 4 diyorum..

yelik tarihi
    30.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    43

Alnt Farozlu_Huso Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    insallah ruyalarin tersine cikiyodur
    inallah, tek duamz o zaten..

Bu arada ben fener'i yeneceimizden neredeyse yz de yz eminim.. ka sezondur zaten elimizden ansa(!) kurtuluyorlar..
    eski nick "1461@61"

yelik tarihi
    30.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    43

Alnt OLCAY AKIR Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kardeim stn ak yatmsn bir yaz gecesinde

ilk yary atlatalm,ilk 4 diyorum..
    evet olabilir.. biz ktyz ama istanbul'un 3 gl de bizden daha iyi durumda deil..
    eski nick "1461@61"

yelik tarihi
    08.10.2006
    Ya
    36

inallah, tek duamz o zaten..

Bu arada ben fener'i yeneceimizden neredeyse yz de yz eminim.. ka sezondur zaten elimizden ansa(!) kurtuluyorlar..

bende ayni senin gibi dusunuyorum . Fener maci bu takim icin super bi mac olacak .
    LMNETRABZONSPOR

yelik tarihi
    08.06.2004
    Nereden
    Samsun

en dipteki takmla 10 , liderlede 10 puan fark var aramzda...bu ligde kimin ne olaca belli deil!Trabzonspor isminin hibir zaman dibe vurmayacandan eminim,srnyoruz ama dmedik!bjk 4. srada aramzda 5 puan var,tuhaf bi lig yayoruz..zldm konu herkez ktyken biz iyi olmamz lazmd zlediimiz ampiyonlua bu sene rahata ulamamz iin ama imdi ok uzak
    Vasiyet ; Bordo Mavi mezar ta
    ''NUFUS CZDANINDA TRABZON YAZIPTA STANBUL TAKIMLARINA GNL VERENLERLE GNL BAIMIZ OLMADII GB AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERR ''

yelik tarihi
    13.05.2006
    Nereden
    stanbul

nekadar ucmussunuz yaa ayn trabzonsporun galatasarayla besktasla arasnda yalnz bespuan var... galatasaray ucuncu bjk dorduncu!!!
    Gurbeti Genler.

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet_Mercanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.11.2005
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    39

aclen kapatn konuyu...
    bu formda sadece traftar veya TRABZON spor'lu yok.
    kumeye dumeyi tartyorsunuz.
    butur bir konu , herne pahsna olursa olsun aclamaz.
    __________________SRMENE'L______________________

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    43

Alnt trapezus61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Birgn Trabzonsporla ilgili byle bir uyar yazs yazacam syleseler glp geerdim herhalde... Koca Trabzonspor hergn gzlerimizin nnde mum gibi eriyerek tkeniyor. Hatta tkendi... Trabzonspor ligde u anda 16 puanla 13. sraya demir atm durumda. Baka bir ifadeyle sondan ikinci takmla aramzda sadece 2 puanlk bir fark var. Takm son 4 haftadr brakn ma kazanmay rakip filelere tek bir gol bile gnderememi... Brakn gol atmay, kazanmay futbol adna sahda hibir varlk gsterememi. imdi bundan sonra kalan 4 haftada ne olur onu bir irdeleyelim;
    14.HAFTA: Sivasspor- Trabzonspor: Trabzonsporun bu haliyle geen hafta Beikta stanbulda datan ve hoca deiiklii yaparak art bir motivasyonla sahaya kan Balili, Mehmet Yldz gibi ok sratli futbolculara sahip Sivasspordan puan almas ok zor...
    15.HAFTA: Trabzonspor- F.Bahe: Her ne kadar daha nce iki derbi ma da kazanmamza ramen F.Baheyi Trabzonda hele de byle bir psikolojik bask altnda yenebileceimizi hi zannetmiyorum. Siz ne dnyorsunuz???
    16.HAFTA: Bursaspor- Trabzonspor: Bursaspor son haftalarn en formda ekiplerinden biri... V.Manisay sahasnda 4 ledikten sonra, deplasmanda G.Antepdende 3 puan olarak iyice moral depoladlar. zellikle Bursada iyi top oynuyorlar. Hoca deiiklii onlarda iyi motive etmi durumda. Sizce bu Trabzonspor Bursadan galibiyetle dnebilir mi???
    17.HAFTA: Trabzonspor- Ankaraspor: Ankaraspor ligin en az malubiyet alan takm (Sadece 1 malubiyet) Yani neredeyse namalup. erde darda ok direnli oynuyorlar ve asla disiplinden taviz vermiyorlar. Aykut Kocamanla Ankaraspor malup edilmesi en zor takmlardan biri hatta birincisi... Sizce Trabzonspor bu haliyle bu zorluun stesinden gelebilir mi???
    imdi bu kadar analizi neden yaptma gelelim... Arkadalar grnen ky klavuz istemez. Dilim sylemeye varmyor ama ilk yar bittiinde bu tespitlerde gz nne alndnda grlecektir ki Trabzonsporumuz ilk yary kme dme hattnn iinde hatta sondan ikinci olarak tamamlayacak... Allahtan K.Erciyes bizden daha kt durumda...
    Bu durum Trabzonspor iin ne byk bir tramvadr sanrm hepiniz anlyabiliyorsunuzdur... Trabzonspor iin ampiyonluk mcadelesi vermek kolaydr. Ama byle bir mcadelenin iine girmek Trabzonspor iin ok ardr. nk Trabzonspor daha nce hi byle bir mcadelenin ierisinde bulunmamtr. Sizce bu ruh hali Trabzonsporu nereye gtrecektir???
    Bakn Trabzonspor kme decektir demiyorum... Allah korusun! Ama byle bir tramva byk takmlarn kolay kolay altndan kalkabilecei bir durum deildir. Ki Trabzonspor bugnlerde bu psikolojik knty ziyadesiyle yaamaktadr...
    Sonu olarak eer bu dnemde biz de Trabzonspordan elimizi ayamz ekersek, her mata, her platformda srekli negatif tepki verirsek korkarm ki Trabzonsporumuz gn getike hzla dibe doru batacaktr. Bu camiay depresyondan kurtarabilecek tek g taraftardr. Biz taraftar olarak elele verip her trl destekle bu ocuklarn yannda olmak zorundayz. Onlar bunu iliklerine kadar hissetmeli... Onlar yeniden ayaa kaldrmann baka hibir aresi yok. Burada en byk grev de yine Trabzondaki Trabzonspor taraftarna dmektedir. Ltfen arkadalar artk Avni Akeri tka basda doldurup 90 dakika destek olma zamandr. Tm bu destee ramen kazanlamazsa bile tepki vermek yerine destee devam edilmelidir. Bkmadan, usanmadan....
    Yoksa.... Yoksa... te orasn dnmek bile istemiyorum...
    4 haftadr gol atamyoruz evet ama dnk mataki verilmeyen gol neydi.yada ofsayt pozisyonlar. ka pozisyonumuz haksz yere kesildi. bu durumdaki bir takm iin o pozisyonlar ne kadar nemlidir. sonra takm yoruldu ikinci yar oyundan dt.

Kupada eskiehire atlan goller saylmyomu.ma oynana kadar Eskiehir ta gibi takmd dikkat edilmeli idi,bizi zorlayabilirdi,hatta yenebilirdi DEND.

malar deerlendirmisin. bizi yenen bjk yi yenen fb ile berabere kalan sakarya gs den (gs gibi takmdan) 4 yedi. uan lig ve takmlar yle bir haldeki kimim kime ne yapaca belli deil.vestel esiyodu ne oldu. fener ma iin ise fenerin hali ok mu parlak. hep aa bakyosunuz yukar bakn 1.ile 2. ile 3. ile ve 4. ile aramzda ka puan var.zellikle 4. dikkat.bu kadar kt dnemimizde bile 4. ile aramzda ki puan fark 3.evet sadece 3.

ama imdiden 2.lig laflar deceiz bilmem ne.bahsettiiniz Samsunspor yada Bursa deil.Trabzonspor. Zor biraz dmesi isteseler dremezler.
    Tamam durumumuz iyi deil. deceiz diyorsunuz.kim kacak stmze sayn bakalm 15 takm da grelim kim bizi altta brakacak.

Daha nce yazdm yine yazyorum.araya kadar enaz kayp. sonras en kt bu ligi 4. tamamlarz.Oda en kt. bu baar m hayr baarszlk.ama Trabzonsporu Ligten dmemeye oynayacak takm deil.

Biz dersek herhalde bu hali ile bjk de bizlen gelir halleri bizden farkl deil.

yelik tarihi
    13.05.2006
    Nereden
    stanbul

tekrar soluom lg ucuncusu gs ve lg dorduncusu bjkyle aramzdak puan fark sadece bes ustelk bjk bu hafta kadkoyde fenerle oyncak yenldm oda kume dussun ozaman olem... bjk-ts macndan oncede trabzonspor sekz yer yedbrlk rekor krlr gb dusunen nsanlar smdde dusmekten bahsedo yuzsuzsunuz o bahsettgnz trbzon bjky nonude yend soledgnz laflar uzerne o takmla gurur duydunuz bu takm bu sene lg lk kde ucte dortte btrrse hang yuzle sevnceksnz... sz bu takm sevmeyn ya htyac yok...
    Gurbeti Genler.

yelik tarihi
    27.03.2006
    Nereden
    Samsun
    Ya
    49

Gzbebeimiz, anamz, avradmz, sevgilimiz, hereyimiz Trabzonsporumuz eriyor. Geceleri uyuyamyorum artk, nme ne karsa ykp devirmek istiyorum, ruhsal travmalar yayorum, salm bozuldu, olumla iletiim kuramaz oldum , nedir bu durum, ne yapacaz biz?"

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

ok gzel tercman olmu bize Nihat Gen
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)