Sayfa 11 Toplam 107 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2660 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor - fenerbahçe

Nereden
    Ankara

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ben epeyden beri yoktum. 'Yeniliriz, yenilebiliriz' mesajları doğal ama her kim ki 5 sıfır 10 sıfır yeniliriz diye mesaj atarsa, mesajla birlikte kendini dışarda bulur.
    Çok doğru ve yerinde bir karar. Aslında bu hafta boyunca üye alımı olmasa çok daha olur. (Şu anda üye alınıp alınmadığını bilmiyorum, eğer alınmıyorsa özür dilerim. Ama yukarıdaki meymenetsiz üçüncü mesajında bunları yazmış.)
    A R H A V İ L İ

Nereden
    İstanbul

fenere yenilmeyiz ÖYLE Bİ ŞEY YOK OLAMAZ da...

MahmutHSO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Yapacağım yorum asla taraflı bir yorum ya da temenni değil.
    Fener i rahat yeneriz biz.

karayamayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu zamana kadar Yönetim'in çağdışı idare ve transfer anlayışını çok eleştirdim. Hala da aynı görüşleri taşıyorum.

Ancak artık özel bir durumla karşı karşıyayız.

Valla beni ilgilendirmiyor Nuri'ymiş, Albayrak'mış, Kanca'ymış, Musampa'ymış, Marchelinho'umuş, şuymuş, buymuş artık.

Bu maç her ne pahasına olursa olsun alınacak.

Sahada inanç, hırs ve 11 tane deli görmek istiyorum. Fener, Avni Aker'den çıkamayacak, çıkartmayacaksınız. Fenerbahçeli futbolcuların ayağına top değmeyecek.

Bu maç geçsin, ilk yarı bitsin, sonra açarız eski defterleri. Herkes de yaptığının yapamadığının hesabını verir.

oskanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet bizim cok buyuk sıkıntılarimiz var ama allah askina bu ligde kimin yok ki.su anda lider olan takim bizden cok daha mi iyi futbol oynuyorki.kaldiki bu mac bizim icin cok buyuk onem tasiyor, ozellikle doksan dakika sonunda ortaya cikacak sonuca gore.ben Trabzonsporumuzun herseye ragmen bu maci alacagini dusunuyorum.
    "AİNESİ İŞTİR KİŞİNİN, LAFINA BAKILMAZ"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

beyler allah askina su basliga umitsiz yazilar yazmayalim yazacaksak hic yazmayalim eger yenilecegimizi dusunenler varsa tekrar soyluyorum ALLAH ASKINA tepkilerinizi yazmak icin bir dolu baslik var gidin orda yazin ama buraya gelipte fenerle oynayacagimiz bi mac oncesi yazcaklarinizla tarftarimizin bozuk olan psikolojisini dahada yipratmayin
    umitsiz olan varsa icinde saklasin ama gelipte burda felaket tellaligi yapmasin

BIZ TRABZONUZ HERZAMAN BUYUGUZ BUGUN SENDELEDIYSEK ASLANLAR GIBI AYAGA KALKMASINIDA BILIRIZ KIMSENIN SUPHESI OLMASIN

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ben epeyden beri yoktum. 'Yeniliriz, yenilebiliriz' mesajları doğal ama her kim ki 5 sıfır 10 sıfır yeniliriz diye mesaj atarsa, mesajla birlikte kendini dışarda bulur.
    e yani bana görede büyük ihtimalle yenileceğiz ama takımı küçültücü ifadeler doğru deil... hem morale çok ihtiyacımız olduğu bu dönemde duygusal konuşmala ryapmamalıyız... yenilirsek zaten ilgililerden gerekeni yapmasını biliriz...... doğmamış çoçuğa don biçmek olmaz.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    İstanbul

bekleyelim..
    bugün yarın bir açıklama yapılır.
    kongre kararı alınır. daha doğrusu mali genel kurula seçim maddesi konulur.
    görelim mevlam neyler,neylerse güzel eyler..

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

TRABZONSPOR - BAHÇE

1 - 0 olsun bizim olsun. saldır parçala Trabzonum..
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı a f s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor maçları bazı futbolcuların moral ve yükselme maçları olmuştur geçmişte adam durur durur bizim maçta devleşir. Bu sezonda futbol takımları için de yükselişe geçmek için epey vesile olup epey garip sevindirdik ve en garip biz kaldık.

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında dün akşam oynanan karşılaşmada sakatlanarak oyundan çıkan Ümit Özat'ın bugün MR'ı çekildi.
    Tecrübeli futbolcunun 3 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı. Acıbadem Hastanesi'nde çekilen MR sonrası bir açıklama yapan sarı lacivertli kulübün doktoru Ethem Kavukcu, Ümit'in dünkü karşılaşmada yaptığı hareket sonrası kasığında zorlanmaya bağlı ufak bir yırtık olduğunu söyledi. Kavukçu, tecrübeli oyuncunun tedavi süresinin 2-3 hafta sürebileceğini ifade ederek, "Ümit 3 hafta sahalardan uzak kalacak" dedi. Ümit Özat ise, şanssız bir sakatlık geçirdiğini ifade ederek, "Yoğun bir tedavi dönemi geçirdikten sonra, bir an önce sahalara dönmek istiyorum" dedi.
    Alex, Ümit Özat ve Rüştü'nün olmaması dezavantaj gibi geliyor bana.

Yerlerine oynayacak topcular kendilerini göstermek isteyecekler.

Trabzon maçıysa hele.

Adam 7 hafta gol atamaz mesela gelir bize atar.

Hep böyle olmuştur.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alex yoksa Tümer'i oynatır.Fazla birşey değişmez.Ben hiç ümitli değilim.Diğer derbilerde de böyle söylüyordum ama bu sefer çok kötüyüz.fbde inanılmaz oynamıyor.Ama son haftaya bakınca....

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

kutoz
    Ziyaretçi

Bu Trabzon, fb.yi yener arkadaşlar. Sıkmayın canınızı. Beni asıl endişelendiren, bu maçtan alınacak galibiyetin ertesinde yönetimin çıkıp pişkin pişkin şampiyonluk mesajları verecek olmasıdır. Bu yönetim kurulundan biran önce Trabzonspor'un kurtulması gerek.

Trabzonspor'dan umudumu hiçbir zaman kesmem. 23 yıldır bu böyleydi, yarında böyle olacak, ertesi günde... Ben umudumu, yönetim kurulundan kestim. Benim için önemli olan, acilen kongre kararı alınıp, aklı başında insanların artık kulübü yönetmesidir...

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sadece eksiğimiz bir tane golcümüz yok umut ve ömer rıza maalesef hiç bir kaliteleri yok.devre arasında kesinlikle golcü şart.faruk kanca herhalde brezilyada bir tane forvet ayarlamıştır şimdiye kadar

Ycandan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bu maçtan umudu olmayan arkadaşlara düşme tehlikesi yaşadığımız sezonu hatırlatmak istiyorum.

Trabzonspor : 1
    Fenerbahçe : 0

Trabzonsporun durumu ne olursa olsun feneri yenecek gücü vardır.Yeterki o stad dolup 90 dakika takım desteklensin.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ovacik_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar rakibin 3 eksiği var:Alex, Musa, Hasan.
    Bizim de önemli eksiklerimiz var: Rüştü, Hoca, ilk onbirde oynayacak on bir adet futbolcu, kulübe için yedi adet yedek oyuncu ve bunları temin edecek bir yönetim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bende bu maçı alıcaz diyorum .Ama kutoz un da dediği gibi bu maçı alıp hiç bişey yokmuş gibi davranılması ...işte asıl konu o

Bide bu maçı kesin almalıyız .Aksi halde ben facia diyorum. Avni Aker'de bir tarih yazılacak ama nasıl bilmiyorum.
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır GolaMTuRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

herkes bu maca final gozuyle bakiyor, yahu alsak ne olacak allah askina..giden puanlarin hesabini kim vericek..ziya bu maci alsanda almasanda istifa et..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlardan bazıları saçmalamış !

Beyler ne oluyor size kendinize gelin ! yüzbin kere söylemek zorunda kalsak bile yine söylüyeceğiz. Biz Trabzonspor'un tarafındayız.

Ruh sağlığımız bozulsa bile biz bu takımın peşine ömür veririz, emeklerimizi, ömrümüzü kemirsede, derin nefes alışımız çok şey ifade etsede, alın terlerimizi hatta çektiğimiz acıların karşılığı bile helal ederiz. O sahaya çıktığı zaman göğüs çarpıntılarına o heyecana o hevese engel olamayı başarabiliyormusunuz ? soruyorum size... Eğer gerçekten ''Trabzonspor'un Taraftarıysan'' ömrünün sonuna kadar bu borç bitmeyecek. Bunu kabullenenlerin mekanıdır buralar...

Trabzonspor'luluğunu kaybetmiş gibi yazanlar ondan çok daha fazlasını zaten kaybetmişlerdir. Açık bir davettir inanmıyorsanız yazmayın. Ama olası bir galibiyette çoğu kereler gördüğümüz gibi '' hey koçum benim '' demeyi de ihmal etmeyin olur mu.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Tek Korkum

Bu Feneri yener gafula atarız,
    yalnız; tutup maç içinde kendi futbolcumuz yuhalayıp küfredip, rakibi alkışlayıp, hakemin haksız kararlarına sessiz kalırsak, alın şu maçı diye ellerini ayaklarına bulaştırırsak, maçın 90 dakika olduğunu unutup gol geciktikçe saçmalarsak zor olur.

Olmaz demiyorum uşaklar, o zaman zor olur diyorum. Zor da olsa olur yani.
    Yeneceuk yani.

Ersen, Umut, Symek

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yeneceğiz sonrası malum;

Bu galibiyete ihtiyacımız vardı önümüzdeki maçları da kazanıp devre arasına öyle girmek istiyoruz, eksikliklerimizi giderip 2. yarıya bomba gibi bir trabzonspor olarak gireceğiz..... denecek.

yenileceğiz sonrası malum;

ziya doğan istifa edecek yerine şuan boşta ve trabzonda olan giray bulak gelecek yönetim istifa etmeyecek değişen hiç birşey olmayacak yönetim stad konusunda açıklamalar yapacak yapım için başlama tarihi verilecek.

berabere kalacağız sonrası malüm;

ziya doğan istifa ettirilecek, yerine giray bulak gelecek yönetim istifa etmeyecek stad için göstermelik haber yayınlanacak ama seçim kazanı fokurdamaya başlayacak.
    0II0II0I I00I0I0I 0III00II0 00II0I0I II0I0II0

Muhammet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence bu sene şamp. olamayacaksak tek hedef 6 derbiyi de kazanmak olmalı. 2 de 2 yaptık. fb yi de yenersek önümüz açılır. İlk devreyi 25 puanla kapatırsak uefa ya da şamp. ligine gidebiliriz.
    Hamsilerin gözyaşları denizde gözükmez.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Arkadaşlar maç öncesi önenli bir nokta da bu ezik sülüklerin üniversitedeki şer yuvalarından civ civlerini karşılamak amacıyla çıkacak olmalarıdır (havaalanı karşılamalarından bahsediyorum). Bunlara kesinlikle müsaade edilmemeli, Trabzonu sivas kayseri gaziantep gibi cibiliyetsiz tekfur kalelerinden sanmasınlar bari o özelliğimizi muhafaza edelim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

abi adamlarin ucakla gelen taraftarlari ucaktan inip "karsilama susu veriyorlar" gozlerimle gordum.. bu kadar komik olamaz!...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

oskanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet ben de deli oluyorum bu eziklerin universitedeki ser yuvalarina.kesinlikle izin verilmemeli bu culsuzlara...
    "AİNESİ İŞTİR KİŞİNİN, LAFINA BAKILMAZ"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi adamlarin ucakla gelen taraftarlari ucaktan inip "karsilama susu veriyorlar" gozlerimle gordum.. bu kadar komik olamaz!...
    1996'da ordudan uçaksavar kiralamıştık aynı taktik uygulanabilir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)