Sayfa 101 Toplam 107 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2660 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor - fenerbahçe

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bundan sonra Takimizin maclarini izlerken bol bol tespih cekecegim.
    sabir, sabir, yaaaaaaaaaaaaa sabir
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bide açıklamaların sonunda demiyormu ki daha yapacaklarımız var. ya ne yaptınızda daha yapacaklarınız olsun yaa. gidin ya gidin. bu tablonun ortaya çıkması için klüp başkanına yöneticilere zaten gerek yokki.
    bende istikrardan yanayım . bukadar sık kongreler olmamalı diyorum ama artık bunlar işi iyice abarttılar. en ufak bi ışık vermiyolar ki daha sabredilsin yaa.
    Trabzonspor Başkanı istanbul sülüklerinden transfer teklifi aldığında gurur duyuyorum dememeli,
    Trabzonspor Başkanı daha 2 sene önce 30 bin kişiyi sokaklara döken hak hırsızı için onu savunur beyanatlar yapmamalı,
    Trabzonspor Başkanı stat yapacağım diyip sonra iki stat fotoğrafı ile taraftara poz verip bizi kandırmamalı bu taraftarı karşısına almamalı

ama sana bişi diyemiyorum. biz okadar duygusalız ki. okadar çok çektikki. sizin o yalanlarınıza kandık. ne güzel vaadlerdi onlar. artık para derdimizde olmayacak tı. artık şampiyonluğa herzaman kinden fazla inanmıştık. ama hepsi Yalanmış.!!
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Naim
    Ziyaretçi

Alıntı stichus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takımda kimis isterse değiştirebileceği bir durağanlık ve ortak kötü oyun varken neden ferhatı çıkaracağını biliyoruz? hüseyin asla çıkarılamaz değil mi?
    neden takımı desteklemeye devam ettiğim mi soruluyor? yoksa neden başkanı desteklemeye devam ettiğim mi?
    ben ikisi arasında fark göremiyorum da!
    Takım = başkan Sa gözünüzde ki üzülürüm sizde Kongre haftası Trabzonlularındansınız diye
    ama yok
    Takım = başkan değilse ki başkanlık temsil Makamı ise Sadece Rezil etmeye çalıştıkları kurumun temsil makamından da çekilmeleri gerekmektedir
    artık

bu arada Hüseyin Asla Çıkarılamaz
    Hüseyinle Hasanın Konuşmasıyla TD alan Yönetim Kuruluna Sevgilerimi sunuyorum buradan
    Ondan sonra futbolcular Kral olur
    Hocalar Kukla
    Konu Naim tarafından (27.11.2006 Saat 12:54 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

takımda kimis isterse değiştirebileceği bir durağanlık ve ortak kötü oyun varken neden ferhatı çıkaracağını biliyoruz? hüseyin asla çıkarılamaz değil mi?
    neden takımı desteklemeye devam ettiğim mi soruluyor? yoksa neden başkanı desteklemeye devam ettiğim mi?
    ben ikisi arasında fark göremiyorum da!
    Bu nasıl söz ya?????

Nereden
    İstanbul

hiç bir başkan sizden daha az trabzonlu değildir. hiçbiri takımın kötülüğü için çalışmaz. hiçbiri kötü niyetli değildir. her başkana destek veririm. verilmesi gerektiğini savunurum. hiç bir başkan takım en kötü dönemlerini yaşarken çekip gidemez.
    yapamadığını görmeyen yoktur!
    herhalde başkanın ve yönetimin de takımı ve oyunu eleştirdiğini düşünebiliyoruz. hem de daha çok bilgi ile daha sağlam eleştirebiliyorlar..
    çözüm onlardadır.
    ya devam ederek düzeltecekler bu oyunu..
    yahut biraz rahatlatıp biz beceremiyoruz diyerek çekilecekler!

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yapamiyorsan hic olmazsa istisare yapip karar ver baskanim (eger baskanim dememi uygun görüyursan ! ). yönetim kadrosunu güclendir ne bilim kafa yor, sor , ögren, izle, oku birseyler yap . tarihten ögren. bos konusmayi iyi beceriyorsun. radyasyon yetmezmis gibi senin sayendende kanser olanlar cogaliyor.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Naim
    Ziyaretçi

hiç bir başkan sizden daha az trabzonlu değildir. hiçbiri takımın kötülüğü için çalışmaz. hiçbiri kötü niyetli değildir. her başkana destek veririm. verilmesi gerektiğini savunurum. hiç bir başkan takım en kötü dönemlerini yaşarken çekip gidemez.
    yapamadığını görmeyen yoktur!
    herhalde başkanın ve yönetimin de takımı ve oyunu eleştirdiğini düşünebiliyoruz. hem de daha çok bilgi ile daha sağlam eleştirebiliyorlar..
    çözüm onlardadır.
    ya devam ederek düzeltecekler bu oyunu..
    yahut biraz rahatlatıp biz beceremiyoruz diyerek çekilecekler!
    Sahada ki oyun bir yere kadar
    hoca yı yollarsın Yaptığın Rezil Transferlerin cemerisini cebinden ödersin
    ama
    Stad diye milyon dolarlık Transferler diye verdiğin vaatleri
    bir fotoğraf ve yönetim kurulunun ahbaplarına Muşambalar içerisinde yedirdiğiniz Transfer Paralarının Hesabını vermek zorundasın

1 yıldır aynı yönetim aynı artarak devam eden hataları
    fatura yaklaşık 30 trilyon

madem nuri bey hala bu işi düzeltirim diyor
    Madem Koltuğumda Sandığımda bakanlarımda Bld başkanlığımda diye tutturuyor
    Buyursun önünde fırsat
    diksin ilk devrenin bittiği gün Avni akerin önüne iş makinalarını başlasın stadı yaptırmaya
    Hemen de kendi ekibini kurmak için kongreye gitsin
    Burdan gidip ilk kongrede başkana oy vermeyen onun gibi siyasiler elinde oyuncak olsun
    Hodri Meydan!
    Konu Naim tarafından (27.11.2006 Saat 13:11 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya illaki koltuk sevdasıysa bu koltuğuda alıp gitsinler . klübe yeni bi koltuk alırız elbet.!!
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"ağlama başkanım ağlama , onlar ağlasın" ....

..........

...

..

.

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sümela61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçı Anadolu yakasında Naim ve diğer uşaklarla birlikte seyretmekti niyetim, ama misafirimiz vardı dün... sahip olduğum zaman aralığı dar olunca, sadece maç vakti dışarı çıkıp, maç biter bitmez eve döndüm... maçı Merter Green Park'ın oradaki Şellale Cafe'de izledim... işletmecilerinden birisi lise yıllarından bir arkadaşımın da abisi olur, Trabzon Çaykaralı'dır... maçı 4 arkadaş izledik... hepimiz lise yıllarından arkadaşız... 2'si Fenerli, 1'i G.Saraylı ve ben... içerisi full doluydu ve neredeyse tamamen Fenerliydi... bize ayrılan yer en öndeydi, atkım ve şapkamla "ben buradayım" diyordum oradakilere...

aslında her şey çok güzeldi... maçın başındaki görüntüler... tribünler full dolmuş, pankartlar, konfetiler, havai fişekler... maçın ilk pozisyonunda Gökdeniz'in cılız vuruşunda ben havalardaydım, sonra Umut'un Sivas maçından sonra yine vuramadığı kafa pozisyonunda ben çıldıracak gibi oldum... nasıl dolmuşsam 1 değil 5 gol atsak kesmeyecekti beni... bu arada yürüyerek oynayan Simko bu haliyle bile bütün gol pozisyonlarında "mimar"dı... artı maçın başlarında tribünlerimizdeki ateşli şovlarımız... tam bir karnaval, tam bir şenlik, tam bir şölen... gururla izledim, alın dedim bakın Trabzon bu... biz futbol şehriyiz dedim, biz bu ülkenin futbolunun demirbaşlarındanız dedim... altını çiziyorum, gurur duydum şehrimle...

maçın taktik bölümüne hiç girmeyeceğim bile... sadece demek istediğim bir kaç kısa şey olacak... 1.)Simko oynadığı vakit gol pozisyonuna girebiliyoruz... 2.)Ersen dün sahada olsaydı ilk yarı ve ikinci yarıda muhakkak birer golü vardı... 3.)Keçeli'ye nasıl katlanabildi bu kadar, Ziya Hoca anlayamadım... 4.)daha önce de dedim bu sezon çok şanssızız, birazcık şansımız olsa o top direkten dönmez, maç 2-2 biterdi...

sonra ikinci yarı başladı Volkan'ın hediyesiyle beraberliği yakaladık... sonra 1-2 oldu ve kaybettik neticede... maçın başında gurur duymuştum, duymasına da maç sonunda utanç duydum... yo yo, yenildik diye değil... 1-5 de kaybetsek bundan utanmam, bizim büyüklüğümüzden benim en ufak şüphem yok ki... dün akşam Stadyum'da Mehmet Demirkol da bir şeyin altını çizdi... "Trabzonspor Trabzon'u aşmış, her ilden taraftarı olan bir takımdır... Trabzon şehrinin çok önündedir bu takım... Trabzonspor büyük bir kütledir..." yani demek istediği Trabzonspor böyle şeylerle küçülmez... bence de küçülmez... peki neden utandım o zaman?... G.Saray içerde Bordeaux'la oynuyor... maç 1-2 oluyor, sahaya bir taraftar giriyor ve ağlara koşuyor... bir Türk olarak utanç duydum o gün... dün de utanç duymamın sebebi buydu işte... bizim taraftarımız yapmaz derken, resmen bizi yerine dibine soktu o kişi... elbette bütün camiayı bağlamaz bu hareket ama yapmamalıydık... sonra böyle Kazım Kanat gibi ne dediğini bilmeyen kişilerin ağzına sakız oluruz... gerçi tekrar edeyim o adam ne dediğini bilmeyecek kadar tutarsız ve saçma konuşuyor... ama neticede yapılan hareket utanç vericiydi... sonra bununla bitmedi, Zico'ya atılan maddeler ve maç sonu yapılanlar da bir o kadar rezaletti... evet kabulumdür sinirlerimiz çok bozuldu, gerildik... hatta ben tv'de Zico'yu gördüğümde "at sen de kendini Bariç gibi" dedim bağıra bağıra dayanamayarak... ama kabul etmek gerekir ki yapılan doğru değildi... böyle tepki verilmez... kimse bana çok üzüldük, bu yüzden yaptık demesin... yapılanlar ne çağdaşlığa sığar, ne Trabzonsporluluğa... acaba evlerinde maç izlerken de koltukları kırıyorlar mı bu sözde(!) taraftarlar... hiç sanmam... o zaman demek ki bu kişiler kendilerini tutabiliyorlar yeri geldiğinde... bu, kendini kaybetme meselesi olsa bu hareketi her yerde yaparlar... evlerinde kıramazlar, çünkü kendi mallarıdır kırılan... ama ne acıdır ki stadda kırarlar... hayatta her şeyden çok Trabzonspor'a değer verdiklerini söylerler ama stadyumlarındaki koltuğu bile evlerindekinin önüne koyamamışlardır henüz... ama sorun onlara, onlar daha çok seviyorlardır Trabzonspor'u sizden... insan sevdiğine zarar vermez, veriyorsa sevdiği kişi ya da kavramı "sadece" iyi özelliklerinden/başarılarından/onu mutlu etmesi yüzünden seviyor demektir ki; bunun adı sevgi değil bencillik ve menfaatperestliktir... kendi duyguları tatmin olmadı mı sevdiğini iddia ettiği şeye zarar verir bu tipler... demezler ki ben sevdiğimin kötü gününde de yanında olurum, demezler ki ben sevdiğimin acısını paylaşarak da mutlu olabilirim... yani bir yandan içiniz kanarken, bir yandan da bu kanamayı paylaşmaktan dolayı mutlu olmaktır bu...

son sözüm burada "asarız keseriz" edebiyatı yapıp, buranın seviye ve kalitesini düşüren renkdaşlara... son kez yazıyorum size ithafen... bildiğiniz yolda devam edin... birilerini dövmeyi, bir şeyleri kırmayı-dökmeyi, tehditvari konuşmayı, burada aynı safta olduğunuz kişilere bile hakarete varan söylemler etmeyi sürdürün...

aklı başında, sağduyulu diğer arkadaşlar... siz artık bu tip arkadaşlarla lütfen polemiğe girmeyin... biz neler yapabiliriz, nasıl el birliğiyle bu kabustan uyanabiliriz onu tartışalım... çünkü başka polemik ve tartışmalar hem zaman kaybına yol açıyor, hem de araya kırgınlık sokuyor... bırakalım essinler yağsınlar bu arkadaşlar... foruma yakışmayacak hareketlerde zaten yöneticilerimiz gerekeni yapıyorlar ve yapacaklardır da... ben kendi adıma bu arkadaşlar burada yoklar, sanki hiç yazı yazmamışlar gibi davranıyorum bundan sonra...

ayrıca bundan önceki 5 maçta dün akşamkine yakın bir oyun oynasaydık, o puanları kaybetmezdik bence...

acımız büyük ama bu da geçer be Trabzon'um... sen bizim yarimizsin, seviyoruz seni be...
    seviyoruz, seveceğiz...
    "7 tepeli şehir... bekle... son tepene de dikeceğiz bayrağımızı..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ne albayrağın gözlüğüne.....

ne marcenin sarı saçlarına......

hiç kimsenin aşığı değiliz.....

biz bordomavinin sevdalısıyız.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    İstanbul

Alıntı Naim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahada ki oyun bir yere kadar
    hoca yı yollarsın Yaptığın Rezil Transferlerin cemerisini cebinden ödersin
    ama
    Stad diye milyon dolarlık Transferler diye verdiğin vaatleri
    bir fotoğraf ve yönetim kurulunun ahbaplarına Muşambalar içerisinde yedirdiğiniz Transfer Paralarının Hesabını vermek zorundasın

1 yıldır aynı yönetim aynı artarak devam eden hataları
    fatura yaklaşık 30 trilyon

madem nuri bey hala bu işi düzeltirim diyor
    Madem Koltuğumda Sandığımda bakanlarımda Bld başkanlığımda diye tutturuyor
    Buyursun önünde fırsat
    diksin ilk devrenin bittiği gün Avni akerin önüne iş makinalarını başlasın stadı yaptırmaya
    Hemen de kendi ekibini kurmak için kongreye gitsin
    Burdan gidip ilk kongrede başkana oy vermeyen onun gibi siyasiler elinde oyuncak olsun
    Hodri Meydan!
    Kesinlikle katılmıyorum. Stada da falan kesinlikle başlamasınlar. Kimbilir orada ne beceriksizlikler yaparlar. Belediyeye yapılacak ihale işi mantığı ile olmaz bu işler. Verdikleri zarar yeter.

Trabzonspor' un varolma savaşı verdiğini görmüyor muyuz?

Bizim yapmamız gereken 2007-2008 sezonu hazırlıklarına bunlarsız çalışmaktır. Mümkünse (zaten olamıyacak gözüküyor) avrupa kupası da olmasın yalnız lig ile uğraşalım.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sevgi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır Vahid Halilhodzicin ahı tuttu.Lig tv koltuğuna oturduğu dakikadan itibaren Vahid Hocayı yerden yere vuran sivri Bali sevinsin şimdi.Adamın ağzından Dahi Doğana yönelik en ufak bir eleştiri yok hala daha şimekin bittiğinden bahsediyor sahada pas yapabilen ender futbolculardan biri olan şimeki yerlerde süründürüyor.Vahid hocayı beğenmeyenler defansa yönelik oynatıyor diyenler ön liberolarınızla ve ligdeki yerinizle umarım mutlusunuzdur.
    Hala daha Fatih Tekke diyen sivri taraftarlar son 5 yıldır fb içerde dışarda yenildiğimizden haberdar olmamaları gayet doğal.
    Sivri Doğan maçtan sonra yorum yapıyor hastalık nerde biliyoruz çözümü devre arasında.Sorun senin kafatasının içinde başka yerde değil devre arasında gizli bir operasyon geçirip düzeleceğine inanıyorsanız bekleriz ama tıpın bu kadar geliştiğine ihtimal vermiyorum.
    Sayın Albayrak ve yönetimi ,yüzsüzlüğün bu kadarıda fazla.
    SEVGİ bence güzel konulara değinmissin,Hüseyin,Hasan,ferhat 3 lüsünün aynı anda oynayabildiği bir takımda SİMEK in ölüsü oynar kranponları oynar,Dünkü maçın gol asisti SİMEK tendi,Direkten dönen topta orta Simektendi,Serdar bali çok biliyorduda BJK da neden başarısız olup geri döndü.
    Maçta herkes Fatih tekke diyor Fatih li kadroyalada biz Fb ye yeniliyroruz.Hatta Fatih geri döndüğünden bu güne FB ye galibiyetimiz yok,
    FATİH TEKKE nin satılp yerinin doldurulmamsına tepki gösteriyorum.Ama "TRABZONSPOR dan ayrılacağım bu kadar basit." diyen Fatih Tekke yi her maçta gündeme getirmenin ne kadar yanlış olduğu düşüncesindeyim.Hiç kimse Trabzonspordan büyük değildir.
    Diyelimki Dünkü maçta Fatih tekke oynuyordu,Değişen ne olacaktı.Önce kafa yapısı değişmeli.Kişileri Trabzonspordan ön planda göstermek Trabzonspora zarar veriyor.Geçen sezonda Kötü durumdaydık takımda Kaptan FATİH TEKKE idi bunda unutmayalım.
    Devre arası ZİYA DOĞAN ın bir şey çözeceğini zannetmiyorum.
    Yapacağı şey AYMAN-EMRAH-gibi bir kaçtane oyuncu aldıracak,MARCE-MUSAMPA vs gibi oyuncularıda göndercek,Sonra olmayınca yarı yolda bırakıp kaçacak,Gittiği her yerde yarı yolda bırakıp kaçtığı gibi.
    ÇÖZÜM
    Öncelikle Takımı bu hallere düşüren Yönetim ve ZİYA nın hesabının kapatılıp,DEFTERLERİNİN dürülüp,Ona göre yolmuzu çizmek ten başka Birincil çözüm olduğuna inanmıyorum.
    Sorumlular hesap verecek.
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

Nereden
    Almanya

Standart Sampiyonluk hayal....

Liderin (adini telafuz etmek istemiyorum) 15 puan arkasindayiz.

Hos yanlizca liderin arkasinda degiliz. Onun haricinde 12 takim önümüzde bulunmaktadir (cok aci bir durum).

Bunlarin cogunu gececegimize inanmakla birlikde, sampiyonlukla alakamiz olmayacaginada inaniyorum!!

Devre arasi artik "Yönetim" önümüzdeki sezonu düsünerek hareket etmeli.

Eger gönderilecek yabanci Futbolcular varsa, bunlar devre arasi gönderilmeli. Yerlerine alinacak yabanci Futbolcular böylece yarim sezon Takimi ve Sehiri tanirlar ve önümüzdeki sezon iyi performans gösterirler....
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne albayrağın gözlüğüne.....

ne marcenin sarı saçlarına......

hiç kimsenin aşığı değiliz.....

biz bordomavinin sevdalısıyız.....

rENKLERe AŞIĞIZ...

G.YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne Olacaksa Olsun Artik Yeter Ya LÜtfennnnn...
    ŞAMPİYON TRABZONSPOR

Nereden
    Almanya

Thumbs down

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SEVGİ bence güzel konulara değinmissin,Hüseyin,Hasan,ferhat 3 lüsünün aynı anda oynayabildiği bir takımda SİMEK in ölüsü oynar kranponları oynar,Dünkü maçın gol asisti SİMEK tendi,Direkten dönen topta orta Simektendi,Serdar bali çok biliyorduda BJK da neden başarısız olup geri döndü.
    Maçta herkes Fatih tekke diyor Fatih li kadroyalada biz Fb ye yeniliyroruz.Hatta Fatih geri döndüğünden bu güne FB ye galibiyetimiz yok,
    FATİH TEKKE nin satılp yerinin doldurulmamsına tepki gösteriyorum.Ama "TRABZONSPOR dan ayrılacağım bu kadar basit." diyen Fatih Tekke yi her maçta gündeme getirmenin ne kadar yanlış olduğu düşüncesindeyim.Hiç kimse Trabzonspordan büyük değildir.
    Diyelimki Dünkü maçta Fatih tekke oynuyordu,Değişen ne olacaktı.Önce kafa yapısı değişmeli.Kişileri Trabzonspordan ön planda göstermek Trabzonspora zarar veriyor.Geçen sezonda Kötü durumdaydık takımda Kaptan FATİH TEKKE idi bunda unutmayalım.
    Devre arası ZİYA DOĞAN ın bir şey çözeceğini zannetmiyorum.
    Yapacağı şey AYMAN-EMRAH-gibi bir kaçtane oyuncu aldıracak,MARCE-MUSAMPA vs gibi oyuncularıda göndercek,Sonra olmayınca yarı yolda bırakıp kaçacak,Gittiği her yerde yarı yolda bırakıp kaçtığı gibi.
    ÇÖZÜM
    Öncelikle Takımı bu hallere düşüren Yönetim ve ZİYA nın hesabının kapatılıp,DEFTERLERİNİN dürülüp,Ona göre yolmuzu çizmek ten başka Birincil çözüm olduğuna inanmıyorum.
    Fatih konusunda sana katiliyorum.

Bir oyuncu bir takimi devamli olarak kurtaramaz zaten!

Sürekli onun adini telefuz etmek, diger oyuncularin moralini bozmakdan baska bir ise yaramiyor......

Hem sonucda arkadasin dedigi gibi, kendisi Trabzonspordan ayrilacagini ve bunun BASIT oldugunu söyledi.

Onu cok severdim ama o laflarini gözümle görüb, kulagimla duydukdas sonra o benim icin

BITTI

Nereden
    Avrupa Diğer

ÇÖZÜM
    çözüm bu mu abii ya yapmayın her trakım kötü gidebilir her kötü gidrken bizimle yola çıkanları yolda bırakmamalıyız bence lig sonuna kadar baskanla devammm ziya ile devamm

farzedelim yeni biri geldi başkan takım kötü gidise devam edecek oda diyecekki bizden önceki yönetimin hataları sonra bidahaki sezon onlarda kötü olacak o gidecek bu gelecek bırakınya bunlarııı newcaste bakın bi ya adamlar o kadroyla küme düsecek ler nerdeyse kimse baskan gitsin demiyo ve ya hamburg adamlar sondan ikinci genede baskan gitsin demiyolar sabır ya sabırr
    İNADINA TRABZON DEGİL ÖLÜMÜNE TRABZON

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı serseerii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ÇÖZÜM
    çözüm bu mu abii ya yapmayın her trakım kötü gidebilir her kötü gidrken bizimle yola çıkanları yolda bırakmamalıyız bence lig sonuna kadar baskanla devammm ziya ile devamm

farzedelim yeni biri geldi başkan takım kötü gidise devam edecek oda diyecekki bizden önceki yönetimin hataları sonra bidahaki sezon onlarda kötü olacak o gidecek bu gelecek bırakınya bunlarııı newcaste bakın bi ya adamlar o kadroyla küme düsecek ler nerdeyse kimse baskan gitsin demiyo ve ya hamburg adamlar sondan ikinci genede baskan gitsin demiyolar sabır ya sabırr
    ZİYA ışık demektir.Eğer ZİYA da zerre kadar ışık görebilseydim.Bende devam edelim derim.
    Eğer ZİYA ya bakınca gelecek için umutlu olabilseydim bende ZİYA DOĞAN la devam edelim derdim.
    Ziya Doğan evet sezon başında gelmedi,Bu takımda oyuncuları o seçmedi.Ama ne olursa olsun Trabzonspor bu kadar kötü olamaz,Hele hele GS BJK yı eze eze yene bir takım gittikçe kötüye gisiyorsa,Osasun maçlarında mükemmel oynayan takım gittikçe kötü oluyorsa,Ziya Doğanda ısrarla hala çözüm üretemiyorsa,7-2-1gibi saçma sapan bir taktikle oynatmasına rağmen her maçta gol yiyip akıllanmıyorsa yapacak bir şey yok,
    Yönetim geldiğinde destek verenlerden birisi olarak diyorumki Bu yönetim AMATÖR KLUP bile yönetemez,
    geçen sezon ortasında geldiklerinde Hoca sorunun çözmeleri gerekirken,ONLAR HALA HOCA SORUNUNU çözemedi,3,4 AY Brezilyalarda tatil yapanlar trnasfer sorununu hala çözemedi,19-20 oyuncu gönderip bir okadar da oyuncu alıp,Hala devre arası Transferden bashedenler Sadece Trabzonsporun parasını sokağa atıp,borçlandırmadan başka bir şey yapmazlar,
    O ZAMAN ZARARIN NERESİNDEN DÖNERSEN KARDIR.
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

Nereden
    Avrupa Diğer

Smile

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ZİYA ışık demektir.Eğer ZİYA da zerre kadar ışık görebilseydim.Bende devam edelim derim.
    Eğer ZİYA ya bakınca gelecek için umutlu olabilseydim bende ZİYA DOĞAN la devam edelim derdim.
    Ziya Doğan evet sezon başında gelmedi,Bu takımda oyuncuları o seçmedi.Ama ne olursa olsun Trabzonspor bu kadar kötü olamaz,Hele hele GS BJK yı eze eze yene bir takım gittikçe kötüye gisiyorsa,Osasun maçlarında mükemmel oynayan takım gittikçe kötü oluyorsa,Ziya Doğanda ısrarla hala çözüm üretemiyorsa,7-2-1gibi saçma sapan bir taktikle oynatmasına rağmen her maçta gol yiyip akıllanmıyorsa yapacak bir şey yok,
    Yönetim geldiğinde destek verenlerden birisi olarak diyorumki Bu yönetim AMATÖR KLUP bile yönetemez,
    geçen sezon ortasında geldiklerinde Hoca sorunun çözmeleri gerekirken,ONLAR HALA HOCA SORUNUNU çözemedi,3,4 AY Brezilyalarda tatil yapanlar trnasfer sorununu hala çözemedi,19-20 oyuncu gönderip bir okadar da oyuncu alıp,Hala devre arası Transferden bashedenler Sadece Trabzonsporun parasını sokağa atıp,borçlandırmadan başka bir şey yapmazlar,
    O ZAMAN ZARARIN NERESİNDEN DÖNERSEN KARDIR.

yama abi ya ziya gidecek yerine kim gelecek ben söyliyim kim gelirse gelsin onuda beyenmicez
    liderle oynuyosun çagdaş musa hasan fatih yattara yok yani ilk 11 den 4 tane asın yok kusura bakma da kimse fenerle yedek kadrosuyla bu kadar baş edemez palermo dahil

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gürkan KALMUK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendince haklı olan mı.futbol bu takım oyunu.tenis falan değil. oradaki her oyuncu kendince haklı olanı yapıyo. mesela topa hatalı cıkan jeff. o zaman kimse eleştirilmesin.
    Futbol burda yazı yazmak kadar kolay bir olay değil. Ufukhan o pozisyonun tehlikeli olacağını sezdi faulunu yaptı. Şimdi faulu yapmasa pozisyon devam etse gol olsa, bu sefer Ufukhan neden orda faul yapmadı derdik. Bir pozisyonda futbolcunun düşünme süresi saliselerle sınırlıdır. Bu kadar kısa sürede Ufukhan faul yapmanın doğru olacağını düşündü. Tv'den izleyip bütün alanı görüp gerek yoktu demek en kolayı. Oynat Uğurcum aa bak gerek yokmuş
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Nereden
    İstanbul

Alt alta sıralayınca tablo daha iyi gözükür: (Sırf trnasfer açısından bakıyorum)

Ferhat: Yanlış transfer
    Musa: Yanlış transfer
    Musampa: Yanlış transfer
    Cokay: Yanlış transfer
    Marce: Yanlış transfer
    Fatih Akyel: Yanlış transfer
    Lazoroni: Yanlış transfer

Ayrıca Fatih Tekke' yi sattık sizce yeri dolduruldu mu?

Bu kadar hata yapılabilir mi? Bu kadar hata yapanlara önümüzdeki sezon da teslim edilebilir mi?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Arkadaş bizim sorunumuz teknik direktör filan değil, tamam Ziyadan bize çok fazla hayır gelmez hataları da var kabul, ama adama bir kadro verilmiş kadroyu kuran teknik direktör olmamış ki.Kadroyu Haşim ile Nuri kurdu Lazaroniye verdi.Adam ne dedi gider ayak, aldığımız tek iyi oyuncu Marcelinho o da benim listemde yoktu.Adamın verdiği listeyi hepimiz biliyoruz.O dönem Libertodores kupasında final oynayan İnternacional ve Sau Paulo'dan futbolcuları istedi.Ama yok bu yönetim bazı şeyleri beceremedi ve gitti managerlerin "aha" dediği futbolcuları satın aldı.Yerli oyuncular da benzer mantıklarla alındı.kaçını bu klübün teknik kadrosu izlemiş.Daha doğrusu Süperlig ve LigA maçlarını bu kulüp izlemiş mi oyuncu takip etmiş mi?Futbol bir takım oyunu ve siz birbirine hiç uymayan takımdaki eksiklikleri gidermeyen transfer anlayışıyla ancak bu kadar yol alabilirsiniz.Suçu önce yönetimde ararsınız.Doğrusu da budur.Bence geçen sene yapılması gereken şey Vahid Halilhodzic ile devam etmekti. Ancak Vahid hoca disiplinsizliklerinden ötürü bazı futbolcuları istemedi ama hocanın değil futbolcuların istediği oldu.Yönetimin yanlış kararlar zinciri oradan başlar.Lazaroninin geç getirilişi ve transferlerin de "kafalarına göre" yapılması zincirin diğer halkaları oldu.Sonuç ortada.Şimdi Ziya'yı da gönderelim...iyi gönderelim kim gelsin...Ya Samet ya Giray....hadi kolay gelsin...

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı littlebighorn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alt alta sıralayınca tablo daha iyi gözükür: (Sırf trnasfer açısından bakıyorum)

Ferhat: Yanlış transfer
    Musa: Yanlış transfer
    Musampa: Yanlış transfer
    Cokay: Yanlış transfer
    Marce: Yanlış transfer
    Fatih Akyel: Yanlış transfer
    Lazoroni: Yanlış transfer

Ayrıca Fatih Tekke' yi sattık sizce yeri dolduruldu mu?

Bu kadar hata yapılabilir mi? Bu kadar hata yapanlara önümüzdeki sezon da teslim edilebilir mi?
    ferhat:iyi adam hem daha genç 2 sene sonra süper olur bence
    musa:bundan önceki yönetimler istedide alamadı ama aslında bende beyenmiyorum
    musampa:bence fener maçında ii di ve bonservissiz alındı
    marce:bence süper bi tranfer he iyi kötü bilemem ama trabzona gelebilecek en ii tranfer
    f.akyel :kimse tartısmas bile ilk senesini

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)