Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Celil Hekimoðlu, Muharrem Usta ve Hakan Kulaçoðlu Güçlerini Birleþtirsin!

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Standart Celil Hekimoðlu, Muharrem Usta ve Hakan Kulaçoðlu Güçlerini Birleþtirsin!

Mevcut yönetimin gerek idari gerekse manevi yýkýma uðrattýðý güzide camiamýzý bir kongre ortamýnýn beklediði malum.

Yönetimin seçimi ertelemek adýna baþvurduðu yollar ve kulübe usulsüz biçimde yapýldýðý iddia edilen üyeleri birlikte deðerlendirince, karþýsýna aday olarak çýkacak kiþilerin oylarýnýn bölünmemesi gerektiðini düþünüyorum.

Ayrýca sadece seçim stratejisi olarak deðil, yönetimi kazanan kiþilerin her kesimin desteðini almasý gerektiði ve ciddi bir yeniden yapýlanmaya gitmesi gerekliliði aþikar iken, yönetimsel açýdan da bu üç kiþinin katký verdiði bir yönetim biçiminin bu reformu hayata geçirmekte daha hýzlý ve baþarýlý olacaðýný düþünüyorum.

Bu nedenle, bu üç ismin, birlikte bir liste oluþturup yönetime talip olmaya ikna edilmesi gerektiðini düþünüyorum.

Sanýrým Hakan Kulaçoðlu'nun da bu yönde açýklamalarý oldu. Takdir ediyor ve ayakta alkýþlýyorum.

Karadeniz insanýnýn kiþiliðine pek uygun bir öneri olmasa da, umarým üçü de bu öneriye ikna olarak güçlerini birleþtirirler.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarýna aykýrý bir mesaj veya kullanýcý gördüðünüzde, Kullanýcý Panelinde bulunan sekmesine týklayarak ilgili mesajý raporlamanýzý sizlerden rica ederiz.

AdemS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adýyaman

Kesinlikle katýlýyorum... Hacýosmanoðlu'nun karþýsýna güçlü bir birliktelikle çýkmak lazým.
    Tasavvuf, kalbi Allah (cc) ile tanýþtýrýp huzura kavuþturma yollarýný öðreten ve bunu bizzat gerçekleþtiren bir terbiye sistemidir.

~ S. Saki E. ~

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kubilay ÞAHÝN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu organizasyon için çalýþan Hakan Kulaçoðlu umarým sonuç alýr. Düþünceler farklý olabilir ama þu dönemde bir arada olmamýz gerekiyor.
    Diyrým Diyrým Demiyrým Niyeda Diyecuðum ...

Bir þehir takýmýndan fazlasý...

karayamayman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

Hadi inþallah, beladan ancak böyle kurtulabileceðiz anlaþýlan...

Muhteva - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    35

Ego buna engel olur sayýlan isinlerin hiç birisi ikinci isim olmayý kabul etmez.
    Adalet,Eþitlik,Özgürlük..
    Komünar..

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Muhteva Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ego buna engel olur sayýlan isinlerin hiç birisi ikinci isim olmayý kabul etmez.
    HDP'lilerin yaptýðý gibi eþ baþkan olsunlar
    BordoMavi.Net Forum Kurallarýna aykýrý bir mesaj veya kullanýcý gördüðünüzde, Kullanýcý Panelinde bulunan sekmesine týklayarak ilgili mesajý raporlamanýzý sizlerden rica ederiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökhan BAYRAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

düþünülen zaten çatý aday.

aksi halde oylarýn bölüneceði ve hacýnýn yeniden kazanýlacaðý düþünülüyor.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Muhteva Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hekimoðlu'nu tanýmýyorum ama bu kadar ay önceden aday olduysa bir ittifakta ikinci adamlýða talim edeceðini sanmýyorum. Kendisinin olasý bir birliktelikte ikinci adam olacaðý varsayýmýnda Usta'yý baþkan olarak görmek istememden dolayý bulunuyorum. Kulaçoðlu ve Usta birlikteliði geçen seçimde de olmasýný arzu ettiðim bir ittifaktý. Bir yapý altýnda buluþurlarsa bence çok güzel olur.
    Konu Bera B. tarafýndan (17.08.2015 Saat 14:54 ) deðiþtirilmiþtir.

Oðuz B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Kendi þirketlerinde nasýl efendice yönetim kurulu kararlarý ile iþleri yürütüyorlarsa yine öyle yaparlar. Tek adam, tek ses bunlar 20 sene öncede kaldý.

Ya birleþirler ya da bir daha Trabzonspor'un adýný anmazlar karar onlarýn.
    Haksýzlýðýn envâýný gördük. Bu mu kanun? En gamlý sefâletlere düþtük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artýk yeter olsun; Artýk yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAÝHTÝLALEFSANE
    we the north

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Þahinoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bence böyle þeyler hiç yakýþmýyor büyük camialara,sanki küçük bir camiayýz ve yönetimi kimse istemiyor gibi görünüyor dýþarýdan, Hacýosmanoð'lu gibi çapsýz bir baþkaný alaþaðý edemeyecek baþkan adayýda kusura bakmasýn seçilmesin zaten, amaç Hacýosmanoðlu'nu indirmek olursa yine sadece hayal kýrýklýðýyla sonuçlanan bir yönetim olur, amaç Trabzonspor için koþulsuz en iyisini yapmak olmalý , çýksýnlar delikanlý gibi kozlarýný oynasýnlar.
    DOZER CEMÝL

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Þahinoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence böyle þeyler hiç yakýþmýyor büyük camialara,sanki küçük bir camiayýz ve yönetimi kimse istemiyor gibi görünüyor dýþarýdan, Hacýosmanoð'lu gibi çapsýz bir baþkaný alaþaðý edemeyecek baþkan adayýda kusura bakmasýn seçilmesin zaten, amaç Hacýosmanoðlu'nu indirmek olursa yine sadece hayal kýrýklýðýyla sonuçlanan bir yönetim olur, amaç Trabzonspor için koþulsuz en iyisini yapmak olmalý , çýksýnlar delikanlý gibi kozlarýný oynasýnlar.
    Üç tane baþkan olacak kalibrede adamýn ayný yönetimde olmasýnda ne kötülük olabilir?

Tokat Ýl Temsilcisi
    Kamil Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    58

Hekimoðlu'nun da Usta'nýn da hedefleri baþkanlýk olur.ikisi birbirleri ile ciddi þekilde küsler. Hekimoðlu Kulaçoðlu birlikteliði olabilir.Benim gönlümde de böyle geçiyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Þahinoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Mollasalihoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Üç tane baþkan olacak kalibrede adamýn ayný yönetimde olmasýnda ne kötülük olabilir?
    Kötülük yok tabi ama insanoðlunun kimyasýnda kýskançlýk vardýr, biri öbürünü çekemez kavga ederler hepsi önce ben diyecekleri için imkansýz görüyorum bu birleþme iþini.
    DOZER CEMÝL

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Hakan Kulaçoðlu hani bir daha aday olmayacaktý? Bu konuda ikna etmeye çalýþanlara "kusura bakmayýn" dedi, ýsrar edenlere kýzdý...

Neyse. Celil Hekimoðlu'nu bilmem ama Hakan Kulaçoðlu en az bir dönem bir listeden yönetime girip yöneticilik yapmalý. Sonrasýnda baþkanlýðý düþünebilir. Muharrem Usta bu plana uygun mu? Kýsmen evet...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Hüseyin Baþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

muharrem usta izin alamaz.

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Mantýklý.
    Usta baþkanlýðýnda güzel olur.

Ýlkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Artýk hedef Trabzonspor baþarýsý. "Ben"in baþarýsý deðil. Vizyon ve misyon yükleyin þu kulübe artýk lan yeter. Millet endonezyada, filipinlerde taraftar kassýn, siz iki adým atamayýn. sýktý artýk bu iþ. Elin dniprosu hedef koyup, final oynasýn; siz köy takýmýný geçemeyin. Yeter, býktýk ye-ter!

Birleþilsin; dostluk, kardeþlik, hedefi olan Trabzonspor yeniden inþa edilsin. Býktým ben bu saçmalýklardan.
    MCMLXVII

Emre Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Hekimoðluna çok güldüm yalnýz.

Tayfun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Celil Hekimoðlu, Hekimoðlu Doðanspor'a onursal baþkanlýk yapmaya devam etsin bence ...
    .

Kobalas61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Bu birleþme, bir olma kültürünü yakalamak zaten zor olan. Bunu yakalayabilirsek tüm sorunlarýn üstüne gidebiliriz.
    Çoðunluk taraftar gibi benim de pek umudum yok ama inþallah diyelim.
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Celil Hekimoðlu'nun hiçbir þekilde Hacýosmanoðlu'nu devirecek bir gücü yok. Üstelik kendisi Muharrem Usta'nýn asbaþkan adayýydý ama görüþlerimiz çok farklýydý diyip seçimden sonra yollarýný hemen ayýrdý. Ya seçimi kazansalardý o zaman ne olacaktý...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

cem1990 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Bu seçimde ya Hacýosmanoðlunu yýkarlar
    Yada bu adam ebediyen baþýmýzda kalýr.

Pinkman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ne güzel demiþti Muharrem Usta Trabzonspor karvizit kazanma yeri deðildir..Hacýosmanoðlu tam senin için söylenmiþ sanki..Hayalinde göremeyeceðin koltuða yüzlerce rezilliðine raðmen hala oturuyorsun.

Dakika 39.Sponsorluk meselesi.Ýþ adamý sponsor olurken ekibe bakar diyor duyun iki senedir kulube göðüs reklamý bulamayan sahtekarlar.

Ýlk önce stat bitmeli diyordu..Bastýrmalýyýz bu iþ için ne kadar haklý olduðu geç de olsa anlaþýldý..Yazýk oldu Hacýosmanoðlu ile kaybedilen zamana

https://www.youtube.com/watch?v=BbiD7qJre9A

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Güclü bir birliktelikle Ýho'dan kurtuluruz.
    8. Kuþatma

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Dün protokol tribününde Ali Kemal Baþaran ve Muharrem Usta gýrtlak gýrtlaða birbirlerine girmiþler...

Trabzonspor Asbaþkaný Ali Kemal Baþaran ile son seçimli kongrenin baþkan adayý Muharrem Usta Protokol Tribünü'nde gýrtlak gýrtlaða geldiler.

Taraflar arasýndaki bu gerginliðin daha önce yapýlan bir telefon görüþmesine dayandýðý ortaya çýktý. Ýçeriði bilinmeyen telefon görüþmesinde birbirlerine kullandýklarý ifadeler nedeniyle Usta’yý Protokol Tribünü de gören Asbaþkan Ali Kemal Baþaran, Muharrem Usta’nýn boðazýna sarýlarak, “Sen kimsin bana o kelimeyi kullanacaksýn” diye çýkýþtý.

Trabzon ajansýn haberine göre; Muharrme Usta bu tepkiye sessiz kalýrken etrafta bulunanlar tartýþmayý ayýrmak için çaba sarfettiler. Ancak ikili arasýndaki tartýþma taraflarýn yanýndakilerin de araya girmesiyle daha da alevledi. Lig TV'nin maç sonu canlý yayýnýna kadar yansýyan baðýrtýlar yaklaþýk 5 dakika sürdü. Bu esnada canlý yayýna taraflar arasýnda kullanýlan aðýr ifadeler yansýdý.

Sonuçta Baþaran güçlükle sakinleþtirildi ve olay daha fazla büyümeden yatýþtýrýldý. Muharrem Usta ile Ali Kemal Baþaran arasýndaki telefon görüþmesinin içeriði ise öðrenilemedi.
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)