Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 242 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Atay Aktug ve Yönetim...

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bizim Baskanin ve Yönetim göreve geldiginden sonra Trabzonspora ne gibi bir katkida bulundular??

Trabzonspor icin ne yapti???

Medya karsisinda ileri geri konusmayi biliyor ehe devami???Edited by: Punisher-61

Guests
    Ziyaretçi

baskan hatali tamam ama tek hatali olan o degil. yönetimini kuvvetlendirip adam gibi adam bulup yoluna öyle devam etmesi lazim.

ha unutmadan bize bide hoca lazim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

vizyon lazim,elin menejerlerine kalarak belçikadan 2. sinif oyuncu getirmeyeceksin(agantha gorursen bu postu su menejer konusuna bi degin)

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Basligi Atay Aktug olarak degil de yönetim olarak almamiz gerekir, ve Bu yönetim bu hoca ile buraya kadar baslikli topic den devam edersek daha iyi olur kanaatindeyim.

Cavkesk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale

[img]smileys/smiley32.gif[/img]Adayimiz Haluk Ulusoy [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Aktug birak artik bu takimi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

haluk ulusoydan ne bekliyorsun kardesim

egitim sart!!!!

adayimiz haluk ulusoy veye agaoglu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

ya ne ulusoyu ya ne demek istiyosunuz ajanmisiniz siz nesiniz siz yakinda ergun gursoyu da istersiniz

pes vallahiii

egitim sart diyorum, gecmise bakin ders çikarin

açliktan agizlari kokan , ceplerinde çay parasindan baska para bulunmayan insanlardan ne bekliyoruz beyler !?

sadece [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]diyorum.

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı Baraka Nickli Üyeden Alıntı

açliktan agizlari kokan , ceplerinde çay parasindan baska para bulunmayan insanlardan ne bekliyoruz beyler !?

sadece [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]diyorum.

biz cebinde paralilarida gördük. bence atay aktug agaoglunu ve bozoglunu listesine alip devam etmeli.

bizim cebinde para olan ve takimin mefaatlerini koruyan bi baskana ihtiyacimiz var ama bu demek degilki bizim takimida bi zamanlar oldugu gibi somurulsun yani hem takimla butunlesecek hemde para harcarken dusunmeyecek yoksa biz çok daha sampiyonluk hayalleri kurariz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olan bizlere oluyor ATAY AKTUG yönetimi kendi içerisinde kavgali Takim iyi basladi Sampiyonluk laflari teleffuz ediliyor.Kongre yi aralik ayindan Yaz aylarina çekmeyenlere yuh olsun sezon ortasinda kongre oluyor adamlar yönetimde birbirini yiyor.Bunlarin Trabzonspor askindanmi yoksa cepleri para doldurma askindanmi kaynaklaniyor orasi belli degil.Ya neden su kongre tarihini Yaz aylarina çekmezlerde her kongre öncesi iyi giden takim kongre yüzünden kötü gider.Geçen sezon yanisi olmadimi FB nin 5 puan önündeyken Kongre kavgalarindan dolayi FOTÇU EROL SAMET AYBABA yi kovdu biz Turgayla 3 maç kaybettik ve sampiyonluk orda kaçti G.B-KONYA-FB maçlarinda kaybedilen 9 puna sampiyonlugu kaçirtti.Bu sene gene kongreden önce yönetim birbirini yiyor.yaziklar olsun kongre tarihini yaz aylarina almayi akil edemeyenlere.

Kafa yapisi degismese ne olcaka yeni yönetim gelse ne olacak gelecek sezon tam sezon ortasi gene kongre kavgalari olacak

Trabzonsporda 1.olmasi gereken Kongre tarihi tüzük degisikligi ile yaz aylarina alinmali bu 1.islem

2.islemde artik ben sahsen parasiz pulsuz çulsuz yönetim istemiyorum.

Guests
    Ziyaretçi

herkes transfer transfer diyor. evet dogruyönetim transfer yapamadi.

peki anlastigimiz el saka ve tomasi hocada kabul etseydi simdi sampiyonlar liginde mücadele ediyor olucaktir.

bizimle anlastigi halde bize haber vermeden simdi besiktasi sirtlayan ibrahim akini altay baskani serefsizlik yapmasaydi sözünü tutup bize verseydi böylemi olucakti. ha baskalarini alinamazmiydi alinirdi. ne yönetim ne hoca becerebildi.bide hocanin istedigi ali eren batista gibi adamlar olucaksa hiç transfer yapilmamasi daha iyi. saygilar.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Nereden
    Almanya

kim gelirse gelsin yeterki parasi olsun...

yeter artik kendini bisey zanneden kisiler gelib bizde baskan oluyor...

ister ulusoy gelsin ister MAY yeterki parasi olsun...

Guests
    Ziyaretçi

parali baskan diyorsan aziz yildirimdan sasma o zaman erdal yada ali sen ne dersin? onlari baskan yapalimmi?[img]smileys/smiley11.gif[/img]

Nereden
    Almanya

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    parali baskan diyorsan aziz yildirimdan sasma o zaman erdal yada ali sen ne dersin? onlari baskan yapalimmi?[img]smileys/smiley11.gif[/img]

abi sen ne diyorsun ya??? seviller gibi sürünüyoruz ya yok transfere ihtiyacimiz yok diyorlar ama para yok diye öyle konusuyorlar...

parasiz baskanlan bu is olmaz....kim ne derse desin..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Atay Aktug kalmali ama çok saglam bi yönetim olusturulmali...Trabzonun o kadar zengin isadami var,,hiç kulube maddi katki saglayan biri yok,,iste bunu idrak etmekte zorluk çekiyorum,,çok yazik..nerde cevahirler,albayraklar???

Guests
    Ziyaretçi

albayraklar liman ihalesinde karsimiza çikti. cevahirlerde otellernde kaldigimiz zaman paranin son kurusuna kadar alarak karsimiza çikti.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dogru söylüyosun kardesim,,liman olayini ytamamen unutmustum..ama burada isimlerini yazmakla bitiremeyecegimiz isimler var,,sahip çikmalilar ve atay aktug kesinlike kalmali,,giderse camiada 1001 güçlükle olusturulan baris ortami da kaybolur yine isimlerin çikar çatismalarina sahit oluruz...

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

haluk ulusoy gelmicem demis sanirim..parali baskan sart nerde çulcu var geliyo TS de baskanlik yapiyor...MAY Agaoglu veya Haluk Ulusoy gelmeli...para sart...Teknik adam Senol Günes veya Yilmaz Vural...

Nereden
    Bursa

Birsey Demek istemiyoirum Cunku dun yazdigim yaziyi kaldirmisLardI bu Konuda.sadece [img]smileys/smiley32.gif[/img]aLkisLiyorum ama bu Tebrik degiL eLestiridir.Sükunetimizi KoruyaLIm ve YapacakLarInI izLeyeLim.

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bi baskandir, hocadir aldi basini gidiyor. ya ne kadar çok futbolu bilen adam var bu memlekette.

potansiyel tablo içinde su anda Türkiye'de ne Atay Aktug'dan daha iyi bir baskan, ne de Ziya Dogan'dan daha iyi bir hoca yok. bunu anlamak için illa ki ligi 15inci mi bitirmek lazim arkadaslar.

agzi olan konusuyor, bu nasil is anlamiyorum...

Atmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gecen sene ligde 2. olmasaydik hic kimse sampiyonluktan söz etmezdi.Zoraki sampiyonlukdan bahsedildi, yönetim tarafindan.Özkan Sümer`in yaptiklarina aynen devam edildi.Yapilanlara ivme kazandirip isler daha iyi daha güzel hale getirilmedi.Burdada bir basari varsa Özkan Sümer`indir.

Sampiyonluga ve sampiyonlar ligine inanc olsaydi daha güzel icraatlar yapilirdi.Yönetim basarilarin pesinden gitmeye calisti.Onuda beceremedi.Malumunuz baska takimlarda ise yönetimler takimi atesledi, eksik olan inanci takima kazandirdi.

Bizde ise yönetim seyirci gibi, önce basari sonra destek.Vergi borclarini takside baglamayi saymazsak.

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu basliga yazmak istedigim tek seyi yazacagim. Hakan Kulaçoglunun da dedigi gibi TRABZONSPOR KIMSENIN CEBINE SIGMAZ. Bu yüzden parali yönetim çigliklari atanlarin takimi ikinci bir M.A.Yilmaz depresyonuna sokma çabalarini desteklemiyorum. A.Aktug basarili olmustur. Mutlaka hatalari da vardir ancak mevcut imkanlari ile bu kadarini yapan Aktug tecrübe kazandikça fazlasini da yapacaktir.

Hayirlisi olsun diyorum.

Nereden
    Samsun

ya RUH olacak yada PARA...görülen o ki takim da ruh denen bi sey kalmamis,bunlar para istiyor!!!

geçenlerde bi yerden duydum,yöneticilerin ocak ayina kadar klüpten 2.5 trilyon alacagi varmis...bizde böyle iste beyler oraya para kazanmaya geliyor,kimsenin TRABZONSPOR U DÜSÜNDÜGÜ yok...hepsi menfaat pesinde,bize dünya nimetlerinden doymus TRABZONSPOR menfaatlerini KENDI MENFAATLERININ üstünde gören memleket sevgisiyle yanip tutusan yöneticiler lazim!!!Atay Aktug iyi bir insan yaninda kiler degismeli!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)