Sonuç: Beþiktaþ - TRABZONSPOR Maçý Sonucu Sizce Ne Olur?

Katýlýmcý sayýsý
491. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Beþiktaþ Kazanýr

114 23.22%
  • Berabere Biter

106 21.59%
  • TRABZONSPOR Kazanýr

271 55.19%
Sayfa 112 Toplam 112 Sayfadan BirinciBirinci ... 12 62 102 110 111 112
Toplam 2788 adet sonuctan sayfa basi 2,776 ile 2,788 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: beþiktaþ 1-2 TRABZONSPOR l STSL 2. Hafta | Maç Sonucu

duyurukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevþehir

bordomavi1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Mustafa Denizli, Hakan Ünsal, Ersun Yanal, Tümer, Önder Özen, Metin Tekin, Hasan Þaþ, Mehmet Demirkol... Maçýn ardýndan hepsinin programlarýný izledim. Benim en çok Önder Özen'in anlattýklarý dikkatimi çekti. Izleminizi öneririm. Hem bizim maçýn 90+'sýnda , hem de Galatasaray maçýnýn 90+'sýnda anlattý. GS maçýnda anlattýklarýný izlerseniz daha iyi olur. Çünkü orada anlattýklarýný istatistiklerle destekliyor. (YouTube'da var.)

Oðuz B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

http://www.trtspor.com.tr/canli-yayi.../trt-spor-159/

Þuan canlý izlemek isteyenler için.
    Haksýzlýðýn envâýný gördük. Bu mu kanun? En gamlý sefâletlere düþtük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artýk yeter olsun; Artýk yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAÝHTÝLALEFSANE
    we the north

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý bordomavi1 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mustafa Denizli, Hakan Ünsal, Ersun Yanal, Tümer, Önder Özen, Metin Tekin, Hasan Þaþ, Mehmet Demirkol... Maçýn ardýndan hepsinin programlarýný izledim. Benim en çok Önder Özen'in anlattýklarý dikkatimi çekti. Izleminizi öneririm. Hem bizim maçýn 90+'sýnda , hem de Galatasaray maçýnýn 90+'sýnda anlattý. GS maçýnda anlattýklarýný izlerseniz daha iyi olur. Çünkü orada anlattýklarýný istatistiklerle destekliyor. (YouTube'da var.)
    morinho'nun kullandigi bir yontemmis. Mac aninda farkediyorsun rakibi sýkýstýrdýklarýný ama matematiðini bilmiyordum. Rakibi zayýf tarafina yonlendirme ve top kaybý yaptýrma. Zaten bu rakibi karsýlama konusunda cok eksiklerimiz var.hücüm oyuncularý akýllý olur doðru pozisyon alýrsa fazla koþmalarýna gerek kalmadan rakibi zorlayabilirler. Ortasaha ve defans da rahatlar. onde n'doye arkada m'bia bunun geometrisini ayarlar.ekici de iyi bu konuda.zaten dar alanda iyi pres yapýyor.çok top kazanabilir.

M'bia'yý rakibi karþýlarken takýmýn pozisyon alma þeklini ayarlayabileceði için çok istiyordum.bunun ustune ataklara þeklini veren bir çok pas attýðýný da gördum. Yani tam paramýzýn karþýlýðýný alýyoruz.bjk maçýndaki asist onceki pasý çok zekiceydi.herkes o pozisyonda yerden direk m'bia'yý pozisyona sokacak bir pas düþünür.m'bia havadan n'doye'nin koþu yoluna deðil vucuduna doðru attý topu, yusufa asist yap der gibi.rakip stoperin pas arasý yapmasýný imkansýz hale getirdi.
    Konu artvints tarafýndan (26.08.2015 Saat 14:17 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Bursa

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    morinho'nun kullandigi bir yontemmis. Mac aninda farkediyorsun rakibi sýkýstýrdýklarýný ama matematiðini bilmiyordum. Rakibi zayýf tarafina yonlendirme ve top kaybý yaptýrma. Zaten bu rakibi karsýlama konusunda cok eksiklerimiz var.hücüm oyuncularý akýllý olur doðru pozisyon alýrsa fazla koþmalarýna gerek kalmadan rakibi zorlayabilirler. Ortasaha ve defans da rahatlar. onde n'doye arkada m'bia bunun geometrisini ayarlar.ekici de iyi bu konuda.zaten dar alanda iyi pres yapýyor.çok top kazanabilir.

M'bia'yý rakibi karþýlarken takýmýn pozisyon alma þeklini ayarlayabileceði için çok istiyordum.bunun ustune ataklara þeklini veren bir çok pas attýðýný da gördum. Yani tam paramýzýn karþýlýðýný alýyoruz.bjk maçýndaki asist onceki pasý çok zekiceydi.herkes o pozisyonda yerden direk m'bia'yý pozisyona sokacak bir pas düþünür.m'bia havadan n'doye'nin koþu yoluna deðil vucuduna doðru attý topu, yusufa asist yap der gibi.rakip stoperin pas arasý yapmasýný imkansýz hale getirdi.
    Önder Özen'de Mourinho'nun olaylarýndan biri de bu iþi yapmak diyor. Kendisi de bu olayý daha iyi öðrenmrk için, oyunculara nasýl aktarýlacaðýný öðrenmek için Chelsea'ye kursa gidecekmiþ. Þota bu eðitimleri fazlasýyla almýþ gibi gözüküyor. Geldiði zaman da demiþtik taktik-teknik olarak, saha içini bilme bakýmýndan Türkiye'nin en iyisi Þota diye. Bunlarý da yavaþ yavaþ gösteriyor zaten. Þenol Hoca takýmýna güvenip tek hamle olarak Mbia ve Okay'ý yavaþlatmak için Olcay'ý orta sahaya kaydýrýp Q7'yi sola almýþ.Þota Hoca ise maçý baþtan sona kurgulamýþ, dakika dakika bütün her þeyi düþünmüþ. Hem Bjk'nin hücumdan(Q7) defansif olarak destek almadýðý kanata oyunu yýktý, hem orada ki Bjk sol beki çok zayýftý, hem de bizim sað kanatýmýz sola göre daha güçlüydü. Zaten bizim futbolcular da açýklamasýnda çok iyi çalýþtýklarýndan bahsediyorlar. Önder Özen kendi takýmýnda bu iþi yapmaya çalýþmýþ ama becerememiþ. Kolay bir iþ deðil, çok çalýþmak lazým diyor. Bizim avantajýmýz ise Mbia ve N'Doye'un bu olayý bilmesi oldu, özellikle Mbia ezbere yapýyor o iþi.

Her ne kadar Denizli, Yanal ve Özen'i beðenmesem de bir hocanýn olaya bakýþý çok farklý oluyor. Ama maalesef bu programlarda bize çok az yer veriliyor. Keþke daha çok yer verilse de biz de izlesek.

Benim merak ettiðim bir konu da Gs maçý. Þota büyük ihtimal ayný taktiði kullanacaktýr. Ama bu sefer oyunu nereye yýkacaðý merak konusu. Gs'nin sol kanatý da Poldi-Carole sap kanatý ise Sabri-Yasin olur büyük ihtimal. Sol kanat da Poldi geriye destek vermiyor. Sað kanat da Yasin geriye fazlasýyla destek verecektir ama sað bekleri Sabri çok sakat oynuyor. Ýki tarafýnda zaaflarý var, bakalým hoca oyunu hangi tarafa yýkacak. Gs'de iþimiz Bjk'ye göre biraz daha zor olacak. Her ne kadar Bjk'de ki gibi dribbling canavarý oyuncularý olmasada, büyük maç tecrubeleri Bjk'nin 3-4 seviye üstünde. Orta sahalarý da Bjk'den üstün. Bakalým hayýrlýsý. Ama ben Þota'ya çok güveniyorum, onu söyleyim.
    Konu bordomavi1 tarafýndan (26.08.2015 Saat 15:07 ) deðiþtirilmiþtir.

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

https://www.youtube.com/watch?v=-cMxRYNiJ6U
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Nereden
    Bursa

Alýntý Harun-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abi bunun biraz üstünde 90+ Galatasaray-Osmanlýspor videosu var. Onu da atar mýsýn? Ben telefondan link almayý ya da paylaþmayý beceremedim.
    O videoyu 40. dakikadan sonra izlemenizi öneririm.

Murathan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    28

Maçýn 90 dakikasýný nereden bulabiliriz, bulan varsa atabilir mi ?
    teþekkürler

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Alýntý bordomavi1 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abi bunun biraz üstünde 90+ Galatasaray-Osmanlýspor videosu var. Onu da atar mýsýn? Ben telefondan link almayý ya da paylaþmayý beceremedim.
    O videoyu 40. dakikadan sonra izlemenizi öneririm.
    https://www.youtube.com/watch?v=VDpCXso-tLA

.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

B.Yiðit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doðu

Alýntý Sibel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yeniliriz.

Alýntý onuR AKYÜZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    0 yazdým.

Ýnþallah yanýlýrým.

Alýntý Punisher-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu takim bu sezon 2-3 mac üst üste kazanamaz
    Alýntý Gümüshane Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    böyle oynarsalar yerler bizi.
    Alýntý gurkanaktas61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çok gollü iki takým için de bir maç olur ve maalesef besiktaþ kazanýr...

SM-T113 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Alýntý poetricus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bunu söylemekten nefret ediyorum:
    Onur gününde olursa 2-0 ya da 3-0 biter. Olmazsa yeni bir tarihi hezimet bizi bekliyor.
    Bu savunma varken gol yememek mucize. Bu hafta direðe takýldýk. Her hafta mucize gerçekleþmez. Gerçekleþse adý mucize olmazdý...
    10 sayfada bunlar cikti

TS61_NL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    47

Duyup gorende bizi premier leaguede oynuyor sanacak. Ben bu yasima kadar hic bir mac oncesi "kaybedriz" demedim, demem. Hele hele lig maclarinda, rakip kim olursa olsun her zaman galibyet icin bir umut tasidim ve tasimaya devam edecegim. Son 5 senede en kotu donemimizde bile deplasmanda fbyi elimizden kacirdigimizi hatirliyorum. Belki su an icin cok iyi oynamiyor olabiliriz ama rakiplerimizde bizden cok ustun futbol oynamiyorlar ve kadro olarak bizden katiyen cok daha iyi degiller. Hatirlatma: 2 mac sonunda puan kaybetmeyip yola devam eden buyuk takim yok, biz haric. Bu lig bu sene herseye gebe ve ben tekrar ediyorum: Bizans oyunlari gerceklesmezse sampiyonluk uzak degil.....Taraftara buyuk gorev dusuyor, maalesef gurbetteyim ama Ocak ayinda Turkiyede olacagim ve kesinlikle 1 macina gidecegim. Bu taraftar, ne olursa olsun, herseyin en guzeline layik, lakin son senelerde yasadigimiz travmalarin haddi hesabi yok. Bu taraftar sevinmeyi hak ediyor ve bizim sevincimizi kursagimizda birakanlari tekrar Allaha havale ediyorum.....
    Ya olduðun gibi görün yada göründüðün gibi ol.....

gurkanaktas61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

Ben de sampiyonluða inanýyorum ama beþiktaþýn performansý çok iyiydi geçen hafta oyanýlttý beni.

SM-T113 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

6Þafak Aydýn1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

yanlis baslik
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)