Sayfa 25 Toplam 28 Sayfadan BirinciBirinci ... 15 23 24 25 26 27 ... SonuncuSonuncu
Toplam 687 adet sonuctan sayfa basi 601 ile 625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Özkan Sümer | 12. Baþkan

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

yazýyý "sümer" i cok sevmeyen biri olarak agýr buldum....bel altýndan vurmalar(mangal gibi)zaten hiç hoslandýgýmý bir tarz degildir....önder sav benzetmesini sýð ve yüzeysel bir benzetme olarak gördüm....maasý veren kiþi elestirilemez mi ey sayýn yazar?....

birde benim anlamadýgým nokta su;insanlarýn iþler yolunda giderken kendi kendilerine bir düsman izafe ederek ondan kurtulma cabalarýna giriþmeleri yeni moda oldu sanýrsam....linç kampanyasýna ortak olmadan eger bir insan gidecekse saygýyla sevgiyle gönül alýnarak gitmeli....dogru olanda bu degilmidir?....
    ýslak imza....

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

yönetimden maaþ alýp yönetim aleyhine çalýþtýðý þeklinde suçlamalar var.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Eleþtiri tamam da þu bel altý vurmalarý, "dino" benzetmelerini suratýna yapar mýsýnýz lütfen? Habole okkalý bir sövse, ben de izlesem...

Bu arada Özkan Hoca'nýn alt yapýda gerekenleri yap(a)madýðý, 1461 fiyaskosunda payý olduðu bir gerçek. Ancak bizim "Huysuz Ýhtiyar" kongre için kimin adýna, hangi kulisi yapmýþ? Yýllarýn Özkan Sümer'i, ligdeki konum, itibar ve maddi anlamda iyi yolda olan yönetimi, hele hele Sadri Þener'i deviremeyeceðini bilmez mi? Sadri Þener ile arasý bozuksa, onun yönetimine girmek veya birilerini sokmak için nasýl kulis yapar? Kesinlikle inanmýyorum.

Hele þu "maaþ alýyor" meselesini hiç açmayalým. Vaktiyle M.Ali Yýlmaz ile olan çekiþmesiyle ilgili Özkan Sümer eleþtirilerinde "ondan maaþ alýyor" þeklinde yaklaþanlara aðýr bir eleþtiri yapmýþtým. Tekrarlamayalým. Son olarak camianýn %95'inin sevmediði birini, yani aykýrý adamlarý severim. Hele rahmetli Mehmet Tan'ýn "fýrtýna ihtilal efsane" kitabýnda hakkýnda yazýlanlarý okudukça hayranlýðým daha da arttý kendisine.
    BÝLMEM ANLATABÝLDÝM MÝ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Siz beni karþýlaþtýrýn, ben gerekli benzetmeleri gözlerinin içine baka baka yaparým.
    Siz de sövmekten baþka bir þey yapamayacak duruma düþmüþ bir acziyete katýla katýla gülersiniz.
    Belki kendisi de 10 yýldýr utanmadýðý þeylerden sizin ona gülüþünüzü görünce utanýr
    Konu Ahmet Faruk tarafýndan (11.11.2010 Saat 21:41 ) deðiþtirilmiþtir.

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

A.K. gibilere yazý yazdýrýldýðýný görünce,Trabzonspor'un neden þampiyon olamadýðýný daha iyi anlýyorum..

Takýmýn temeline dinamit koymaya çalýþanlarýn uþaklýðýný yapar bunlar..sahiplerinin sesleridir ve onlar ne derse onu yazmak zorundadýrlar..zavallýdýrlar kýsacasý..ciddiye alýnacak tipler deðildirler..
    **

Baþlýðý açan Cyzio hoca bildiðiniz gibi Þenol Güneþ'e oldukça karþýt bir abimizdir..ayný zamanda Trabzon'lu olup da Trabzonspor'da görev alanlarýn hiç birini istemez..nedendir bilinmez ama bu böyle..

Baþlýk açýldýðýnda amacý belliymiþ yani..

Benim nazarýmda Özkan hoca,Ahmet Suat ve diðer efsanenin oluþumunda katký verenler gibi efsane bir hocadýr..ömrü Trabzon futboluna hizmetle geçmiþtir..Trabzonspor efsanesi rastgele doðmamýþtýr..Trabzon'da futbola harcanan emeðin içinde Özkan hocanýn büyük katkýlarý vardýr..
    Ondan dolayý bu insanlarýn Trabzonspor hakkýnda her zaman söz hakký vardýr..
    Böyle þaklabanlarýn çýkýp bir þeyler zýrvalamasý,onlarýn büyüklüklerine zeval getirmez..
    Herkese Merhaba

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý magicyattara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    A.K. gibilere yazý yazdýrýldýðýný görünce,Trabzonspor'un neden þampiyon olamadýðýný daha iyi anlýyorum..

Takýmýn temeline dinamit koymaya çalýþanlarýn uþaklýðýný yapar bunlar..sahiplerinin sesleridir ve onlar ne derse onu yazmak zorundadýrlar..zavallýdýrlar kýsacasý..ciddiye alýnacak tipler deðildirler..
    **

Baþlýðý açan Cyzio hoca bildiðiniz gibi Þenol Güneþ'e oldukça karþýt bir abimizdir..ayný zamanda Trabzon'lu olup da Trabzonspor'da görev alanlarýn hiç birini istemez..nedendir bilinmez ama bu böyle..

Baþlýk açýldýðýnda amacý belliymiþ yani..

Benim nazarýmda Özkan hoca,Ahmet Suat ve diðer efsanenin oluþumunda katký verenler gibi efsane bir hocadýr..ömrü Trabzon futboluna hizmetle geçmiþtir..Trabzonspor efsanesi rastgele doðmamýþtýr..Trabzon'da futbola harcanan emeðin içinde Özkan hocanýn büyük katkýlarý vardýr..
    Ondan dolayý bu insanlarýn Trabzonspor hakkýnda her zaman söz hakký vardýr..
    Böyle þaklabanlarýn çýkýp bir þeyler zýrvalamasý,onlarýn büyüklüklerine zeval getirmez..

Hocam fikirlerinize katýlýyorum ama bu arkadaþ kimin uþaklýðýný yapmýþ? Takýmýn temeline dinamit koyan kim? Bu "Ahmet Faruk" arkadaþýmýzýn bunlarla baðlantýsý ne? Benim yazdýðýma sýrf altta kalmamak için birþeyler yazmýþ ama birilerinin paralý askeri olduðuna dair herhangi bir bilgi ve delilimiz yoksa -varsa lütfen açýklayýn, özür dilemeye hazýrým- niye arkadaþý töhmet altýnda býrakýyoruz ?

Hepimiz Trabzonsporluyuz, amacýmýz Trabzonspor'un baþarýsýný, hatta kalýcý baþarýlarýný görmek. Ýsimler gider gelir, takýmýn sahibi olanlar ise taraftarlarýdýr.
    BÝLMEM ANLATABÝLDÝM MÝ?

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ahmet Faruk için yazmadým ki..yanlýþ anlamýþsýnýz..Ahmet Faruk'u severim..her ne kadar anlaþamasak da bu konuda..

Üstte paylaþýlan bir yazýnýn yazarý için yazmýþtým..
    Herkese Merhaba

apachi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Transfer iþlerini bu adama býrakmak lazým
    Ayýk Olun, Ayýk Olmak Ýyidir.

Davut Özdemir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý apachi61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Transfer iþlerini bu adama býrakmak lazým
    Yok artýk

Nereden
    Ýstanbul

Þimdi olsan da þunlara okkalý bir küfür sallayýp resti çeksen Özkan Hocam...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Barýþ Burak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

ey gidi Özkan Hoca eyyyy....
    Entropi Ýyidir.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

Hocam bi Aurelio getirdin ki getirmez olaydýn, her gelene Yeni Aurelio dediler.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Aslinda su sike islerinde cikip Ozkan hocaninda bir iki kufurlu meshur kelimelerinden etmen lazim ya neyse...
    Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim.
    Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim.
    Yanýmda yürü, böylece ikimiz eþit oluruz.

Ender Kuyumcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    46

kulüp baþkanlýðý yapmýþ bir insanýn daha sonra alt kademlerde görev yapmasý kadar saçma bir davranýþ olamaz. bu kulübün neden alt yapýdan futbolcu çýkaramadýðýnýn en somut örneðidir özkan sümer.

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

iki adam daha çýkarsa yeter

sifuni - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Aman Koordinansyon bozulmasýn çok çalýþýn hocam !!!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Hoca müthiþ bir yazý yazmýþ ama, camiamýzda kocakarý dedikodularýnýn kýymet-i harbiyesi daha fazla olduðu için hiç deðinen olmamýþ.

Buyrun, linkini paylaþýyorum;

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/20212903.asp
    BÝLMEM ANLATABÝLDÝM MÝ?

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Hala takimdami bu emici? Aman pardon emice diyecektim...
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Onur Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Standart Özkan Sümer | 12.Baþkan

Tabi Özkan Hoca durur mu yapýþtýrmýþ cevabý.

'Ben de efsaneyim.'
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Yok bu efsane olamadý malesef. Bi ara köþe yazarý oldu, dedim tam efsaneleþiyor son anda çark etti malesef.
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Efsane, efsane ile vedalaþtý

Trabzonspor Akyazý Stadý'nýn yapýlmasý ile birlikte Hüseyin Avni Aker Stadyumu'na vedaya hazýrlanýrken, bordo-mavili kulübe taraftar, futbolcu, teknik direktör ve baþkan olarak hizmet ederek her hikayesinde yer alan Özkan Sümer, belki de son kez Hüseyin Avni Aker Stadý'ný gezerek duygusal anlar yaþadý.

Trabzonspor'un tarihine þahitlik eden iki efsane Hüseyin Avni Aker Stadyumu ve bordo-mavili kulübün her hikayesinde yer alan Özkan Sümer, son kez buluþarak vedalaþtý. Trabzonspor’a, taraftar, futbolcu, teknik direktör ve baþkan olarak uzun yýllar hizmet eden Özkan Sümer’in Avni Aker’e vedasýný ÝHA kameralarý görüntüledi. Duygusal anlarýn yaþandýðý vedalaþmada Sümer, yaþadýklarýný ve anýlarýný anlattý.

Özkan Sümer’i görevliler kapýda karþýladý
    Trabzonspor efsanesi Özkan Sümer’in Hüseyin Avni Aker’e geleceðini haber alan stadyum görevlilerini büyük bir heyecan sardý. Kapýda karþýlanan Sümer, her biriyle tek tek tokalaþtý. Samim geçen buluþmada, Avni Aker’e bugüne kadar büyük bir emek veren çalýþanlar aradan uzun yýllar geçse de Özkan Sümer'e karþý duyduklarý sevgi ve saygý gözle görülmeye deðerdi. Birlikte yaþanan anýlarýn akýllara geldiði sýrada Sümer, sessizliðe bürünerek duygusal bir yoðunluk yaþadýðý gözlendi.

Avni Aker’deki anýlarýný yeniden yaþadý
    Çalýþanlarla yaptýðý keyifli sohbetin ardýndan Hüseyin Avni Aker’i son kez gezerek, yaþadýðý anýlarý gözünde yeniden canlandýran Sümer, ilk olarak Avni Aker’in çimlerine bastý. Daha sonra taraftarlar olarak yer aldýðý türbinlere çýkarak sahaya baktý. Çocukluk yýllarýnda maçlarý izlemek için týrmandýklarý duvar aklýna geldi. Futbol oynadýðý sahanýn zeminine basarak, teknik direktör olarak görev yaptýðý kulübenin önüne gelen Sümer, yedek kulübesinden tekrar sahaya baktý. Trabzonspor ile yaþadýðý þampiyonluklar ve elde ettiði baþarýlar aklýna geldi. Üzüntüler ve mutluluklarla dolu geçen yýllarda Avni Aker ile vedalaþmasý kolay olmadý.

2001’de Kulübün en tepesinde yer aldý
    Trabzonspor’un efsane ismi Özkan Sümer, taraftar, futbolcu ve teknik adam olarak kulübün her alanýnda hizmet ettiði yýllarda, bordo-mavili kulübün içinde bulunduðu sýkýntýlý süreçte severek yaptýðý teknik direktörlük görevinden vazgeçerek 2001 yýlýnda Trabzonspor’un en tepe noktasý olan baþkanlýk koltuðuna oturdu. Sümer’in baþkanlýk dönemi ise diðer hizmetleri kadar uzun sürmese de, aldýðý tepkilere ve eleþtirilere raðmen Avni Aker’deki tel örgüleri kaldýrarak Türk futbolunda devrim gibi bir karara imza attý. Avni Aker’e ve bordo-mavili taraftarlara ayrý bir deðer kattý.

Avni Aker'e veda etmek...
    Trabzonspor’un her hikayesinde bulunan efsane isim Özkan Sümer, Hüseyin Avni Aker’de yaþadýklarýný anlatýrken zaman zaman durakladýðý ve kelimeleri seçerken yaþadýðý duygusallýk kurduðu cümlelere yansýdý. Sümer, Avni Aker’e veda etmenin kendisi için hiç kolay olmayacaðýný belirterek, “Elbette benim için kolay olmayacak. Her yönüyle ve her seviyede Avni Aker'i yaþadýk. Çok muhteþem günler yaþadýk. Üzüntülü günler yaþadýk. Farklý ortamlarda bulunduk, farklý görevlerde bulunduk ve bugünde artýk veda dönemine geldik. Elbette ki yaþadýklarýmýzýn bizde bir ezikliði oluyor, kolay olmuyor. Çünkü bizi var eden bir atmosfer bugün terk etmemiz gereken bir stat, o yünüyle kolay olmuyor” dedi.

"Çocukken Avni Aker'in duvarlarýna týrmanýrdýk"
    Hüseyin Avni Aker'e çocukluk yýllarýnda týrmanarak girdiðini anlatan Sümer, "Küçükken bilet alacak halimiz yoktu. Ama futbola yakýnlýðýmýz bu konuda bir kýsým zorluklarý göze almamýzý saðlardý. Taraftarlarlýðýmýz o dönemde baþladý. Avni Aker'in ilk günlerinde ona ulaþtýðýmý söyleyebilirim. Avni Aker'den önce olan Yavuz Selim sahasý orada yapýlan müsabakalara da yine çocuk halimizle giderdik. Herkes yürüyerek ve eþ dostla müsabakalara gelirdi. Çok olaðanüstü bir ortam vardý. Ýnsanlarýn hem birbirine saygýsý hem de heyecaný ve kendi takýmlarýna karþý bütünlük saðlamýþ olmalarý gerçekten kayda deðer güzelliklerdi” diye konuþtu.

"Futbola ilgim buradan doðdu"
    Çocukluk yýllarýnda futbolculuða eðiliminin bulunduðunu ancak teknik direktör ve baþkan olma gibi bir hayali ve düþüncesinin olmadýðýný belirten Sümer, "Çok küçük yaþta kaleci olarak futbola baþladým. Futbola yakýnlýðým oldu. Hatta yakýnlýðýnda öte bir tutkum vardý. Baþkan olmak veya antrenör olmak aklýmdan geçmiyordu. Sonra önce futbolcu ardýndan antrenör ardýndan da baþkan olarak bu kulübe hizmet etmek nasip oldu" þeklinde konuþtu.
    Özkan Sümer, Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda teknik direktör bir çok anýsýnýn olduðunu hatýrlatarak "Ýlk profesyonel takýmý çalýþtýrma görevine getirildim. O dönemde bir kýsým önemli oyuncularýmýz ayrýlmak durumunda kaldý. Onlarda kitle tarafýndan çok sevilen ve becerileriyle çok umut baðlanan oyunculardý. Onlarýn ayrýlmasý sonucu kitlede bir çözülme oldu. Sonuçlarda artýk böyle þampiyon olan bir Trabzonspor deðil de, medyanýn ifadesiyle 'Trabzonspor kümede kalsýn, yeter' þeklinde yaklaþýmlar vardý. O mevsim bizim için yeniden var olma mücadelesiydi. Kalan oyuncular olaðanüstü bir performans ortaya koydular, büyük bir fedakarlýk ortaya koydular ve daðýlmýþ olan o kitleyi daha sonraki müsabakalarýn kalitesiyle, iddiasýyla ve sonucuyla toparlayabildik ve sonunda daha da güçlenen bir camia, daha da güçlenen bir takým olduk. O mevsim çektiðimiz zorluklarý ve tabi sorumluluðun getirdiði kaygýlarý unutmamýz mümkün deðil. Trabzonspor'un o günlerini bugün için de dikkate alýnmasý gereken, ders alýnmasý gereken bir dönem olarak düþünüyorum” ifadelerini kullandý.

"Hüseyin Avni Aker'de tel örgüleri kaldýrarak örnek olduk"
    Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda tel örgülerin kaldýrýlmasýnýn kendisinin baþkanlýðý döneminde gerçekleþtiðini kaydeden Sümer, o günleri þöyle anlattý:
    "Tel örgüleri kaldýrmamýzdaki amaçlardan bir tanesi takýmla o kitleyi bütünleþtirmekti. Kalkýp da tel örgülerin arkasýnda insanlar, böyle telin engellediði bir kesim deðil, tam tersine takýmýyla birleþen bütünleþen ve katýlan bir kitle olsun istedim. Haklý olarak birçok insan kaygýlýydý bu yönde. Trabzon bu yönde çok gergin bir kitleye sahip, böyle bir kýsým saldýrgan tutumlar izlenmiþ bir stat. O bakýmdan bunu büyük bir endiþe ile karþýladý büyük bir kesim. Medya bilhassa bu yönde çok kaygýlý olduðunu dile getirdi. Söylediðim sebeplerden ötürü yönetim kurulumuzla birlikte bu bütünleþmeye ihtiyaç olduðu düþüncesindeki ýsrarýmýz vardý. Pat diye olan bir durum deðildi. Yönetim kurulumuz içinde de bunu tartýþarak karar verdik. Bu uygulamanýn iyi olduðu düþüncesindeyim. Trabzonspor bir örnek olma yönünde bu hamleyi yaptýðý düþünülebilir. Artýk kitleler zararýyla deðil de yararýyla öncelikle dikkate alýnmalý. Bizim uygulamamýza kadar kitleyi sakýncalý görüp, onu pasifize etmek ve engellemek için bir kýsým düþünceler söz konusuydu. Daha sonra insanlarýn sorumluluk alýp takýmlarýna daha çok katký yapacaðý bir ortam sunduðumuzu düþünüyorum."

"Baþkanlýk dönemimde yeni stadyumun Avni Aker'in olduðu yere yapýlmasýndan yana oldum"
    Özkan Sümer, yeni yapýlacak stadýn geçmiþte Avni Aker'in etrafýnýn kamulaþtýrýp, yeni stadyumun burada yapýlmasýndan yana olduðunu da hatýrlatarak sözlerini þöyle sürdürdü:
    "Ben öteden beri Avni Aker'in çevresinin kamulaþtýrýp yeni stadyumun burada yapýlmasýndan yana oldum. Baþkanlýk dönemimde tanýk olduðum statlar kadar görkemli olmasa bile iyi bir stat ve bir kýsým iþ yerleri barýndýrabilecek, yaþamý baþka alanlarda da sürdürebilecek bir stadyum için çabamýz oldu. O günlerde sponsorlar da yoktu. Reklama dönük yaptýðýmýz teþebbüslerde çok sonuç vermedi. O özlemim o günlerde çok üst seviyedeydi. Bugün geldiðimiz noktada bu durum beni hala rahatsýz eder. Çünkü o zaman Avni Aker'i gerçek manada modern bir stadyum haline getirebilmiþ olsaydýk. Bugün yeni bir stat yerine ve bu deðiþikliðe ihtiyaç olmayacaktý. Çünkü Avni Aker'in özelliklerini yeni stadyuma taþýmak mümkün deðil. Kent Avni Aker'e gruplar halinde yürüyerek gelirdi. Yürüyerek gelirken, bir takým deðerlendirmeler yapardý. Maçtan sonra yine gruplar halinde ayrýlýp maçýn deðerlendirmesini ve bir takým eleþtiriler yaparlardý. Ortak bir vizyon oluþturma yönünde Avni Aker'i çok özel bir yeri var. Yeni stadyumda herhalde farklý düþünceler hayata geçecek."

"Avni Aker'de bir kültür oluþtu"
    “Avni Aker'de bir kültür oluþtuðunu kabul etmek gerekir" diyerek sözlerini sürdüren Sümer "Bu kültürü tümüyle, özüyle ve biçimiyle yeni stadyuma aktarmak imkansýz. Ama orada baþka þeyler yaþatmak gerekiyor. Kitlenin destek olmak bilinciyle Trabzonspor takýmýna el almasý ve yaklaþmasý mümkün olabilir. Mekan, ulaþým ve güvenlik açýsýnda iyi olduðu kabul edilmesi gerek. Ama bu iyilikler sportif baþarý üretme noktasýndaki ihtiyaç saðlanmadýðý takdirde mekanlarla da çok tatmin edici olmuyor. Mekan deðiþikliðinden önce bana göre, Trabzonspor'un düþünce deðiþikliðine ihtiyacý var. Doðru düþünce deðiþikliðini yakaladýðý takdirde mekan deðiþikliðinin çok üretken olacaðý anlayýþý içerisindeyim. Yeni stadyumla ilgili bizim de merak ettiðimiz taraflar var. Kitle nasýl yaklaþacak ? Neleri anlayacak ? Bir bütünlük saðlanabilecek mi ? takým desteði konusunda o ihmal giderilebilecek mi ? gibi düþüncelerimiz var. Bu sorularýn cevabýný ilerde bulacaðýz. Çünkü Avni Aker'in bir kültürü vardý. Bu kültürün her bölümünde yer almýþ olmak ve bu stadý terk ediyor olmak benim için hiç de kolay deðil. Zor bir hadise þüphesiz. Çok þeyler yaþadýðýmýz bir dünya, ortam ve bir alan. Nihayetinde bizim anýlarla yaþatacaðýmýz bir Avni Aker söz konusu. Ulaþtýðým bütün yüksek deðerler Avni Aker'de yaþandý. Bunlar kolay terk edilecek deðerler deðil. Biz de bu deðerin bir parçasý olduðumuz için hem övünç duyuyoruz hem de dediðim gibi böyle bir yalnýzlaþma duygusu içeresinde de üzüntü duyduðumuz kabul etmemiz gerekir” dedi.
    Trabzonspor’un efsane ismi Özkan Sümer, Avni Aker’in yaþatýlmasýný beklediðini de belirterek, sözlerini þöyle tamamladý:
    “Fizik þartlarýn bir kýsým deðiþiklikle, ticari alanlarýn da içinde olacaðý imkanlar oluþturulmasýndan yanayým ama futbolunda bu alandan yaþatýlmasý yönünde bir arzum var. Ýnþallah bu yönde Avni Aker hizmetini devam ettirebilir. Ya da yetkililer bunu dikkate alarak Avni Aker’in ruhuna ve üretim deðerine saygý göstererek burada futbol yaþatma adýna Trabzon’a özgü bu potansiyeli ihmal etmeksizin bunun sürdürülebilirliðini bekliyorum.”

Gökmen Þahin - Ozan Köse

http://video.cdn.iha.com.tr/Contents...2323d0affd.mp4

http://www.iha.com.tr/haber-efsane-e...alasti-604854/
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ý. C. Ertem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

"Benim gideceðim yer, geldiðim yerdir. Ben ne ünvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ÞENOL GÜNEÞ

"AKÇAABAT SEBATSPOR"

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

kendisinin cevaplayamayacagý ve dolayýsýyla hicbirzaman bilemeyecegimiz su soru herzaman aklýmda olacak;

"kendi konfor yaþamlarý icin mi trabzonspor yoksa trabzonspor icin yaþam mý?"....

klubun kurucu üyelerininin cogu icin yanýlma payý olsada cevabý bildiklerimiz olsada "ahmet hamdi tanpýnar"ýn dedigi gibi bu ülke evlatlarýna kendisinden baska birsey düsünmeye imkan vermiyor....
    ýslak imza....

Nereden
    Bursa

Gerçek bir futbol beyni,bir ekol.
    Keþke daha çok insan onun eðitiminde geçmiþ olsaydý.
    Her aný kýymetli ve günü yakalayan bir deðer,onun yaþýndakilerin çoðu bu iþlerden el etek çekti.
    Ama çok yüksek bir beyin olduðu için çaðý yakalama ve kendini sürekli yenilemede zorluk çekmiyor.
    • Memento mori

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)