Sayfa 3 Toplam 28 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 686 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Özkan Sümer | 12. Baþkan

Guests
    Ziyaretçi

Özkan Sümer'in iyi basarili oldugu günleri hatirlamam.Hatirladigim onun döneminde yasadigimiz 14.lük tür.Ayrica Türübünlerde pankarti yasaklayan,davul çalinmasini yasaklayan taraftarin coskusunu öldüren baskan olarak hatirliyorum kendisini

denizci61
    Ziyaretçi

Ayni Özkan Sümer Bahri Köse'ye baskanliga adayligini koymasi için baski yapiyor...Bu ne perhiz, bu ne lahana tursusu...

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

GÜZEL SEYLER SOYLEMIS HOCA ,DAHA NE DESINKI,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

Arkadaslar yapmayin lütfen, Özkan Sümer çok iyi bir Trabzonsporludur, hatta Trabzonspor'un kurtaricisidir da diyebilirim. Eger biz yillar sonra sampiyonluktan bahsedebiliyor isek, Trabzonspor yeniden bir büyük takim hüviyetinde Türkiye'nin gündemine yerlesmis ise bu durumda en çok pay Özkan Sümer'indir.. 14.lükde may'in biraktigienkazdan, yanikendisinin büyük ekonomik darbogaz ve üstüne üstlük may'in temlikleriyle ugrasmasi, her yönden Trabzonspor'u bitirmeye çalisan medya ve Istanbulgeyikleriyle mücadelesinden kaynaklanmisti.. Atatürk de böyle enkaz devraldiktan sonra, Kurtulus Savasi'nda yunan askeri Ankara'ya 10 km'ye kadar yaklasmisti sonra defedildiler, bu duruma ne dersiniz "Atatürk zamaninda az daha Ankara gidiyordu" mu, yoksa "Atatürk bizi kurtardi" mi??? Sanirimcuk oturan bir örnek oldu...

Scenerc'in dedigi gibi gayet güzel konusmus, daha ne desin adam...Edited by: CAN-basten

Alýntý Galafka Nickli Üyeden Alýntý
    Özkan Sümer'in iyi basarili oldugu günleri hatirlamam.Hatirladigim onun döneminde yasadigimiz 14.lük tür.Ayrica Türübünlerde pankarti yasaklayan,davul çalinmasini yasaklayan taraftarin coskusunu öldüren baskan olarak hatirliyorum kendisini

Ben de Özkan Sümer'in kulübü 70trilyon borçluyken alip borçalari eritip 2 sezonda bütün bu maddi imkansizliklar içindeistikrari saglamak adina sayisiztransfer yaptigini hatirlarim...Trabzonspor'un borsa,liman,reklam,vs.. gibi projelerini baslattigini bilirim... Kulübü insanlarin tek elinden kurtarip 'kulüp' sistemini yerlestirdigini bilirim... Olayien basit duruma indirgersek takima dogru dürüst giyecek forma buldugunu hatirlarim...

Trabzonspor'un maç biletlerine bir kaç lirayi vermeyi çok gören taraftarlari(!)tribünden çikarttigini bilirim...

Elbette ki hatalari da olmustur ama 2000 kongresinde Mehmet Ali Yilmaz'inkarsisina çikan tek isim olarakTrabzonspor'un tarihini ve gelecegini kurtarmistir... Bu sebepten dolayi adi geçtigi zaman kendisini bu kadar kötü ve yanlis hatirlamak bence yanlistir...

Mehmet Ali Yilmazve Özkan Sümer bundan sonra kulüpte görev al(a)mazlar... Onun için her laflari geçtiginde acaba kulübe girmeye mi çalisiyolar diye düsünmek yanlis olur bence...

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    58

Çok sevdigim bir çok arkadaslarimin Anti Özkanci olmalarina saygi duyarim ancak onlara katilmam. Kim ne derse desin "ÖZKAN SÜMER"
    Trabzonspor'a faydali olmus bir degerli insanimizdir.. Biz hala kendi degerlerimizi yipratmanin pesindeyiz.. Trabzonspor düsmanlari
    Trabzonsporlularin kafasina ne kadar kolay fitne sokup Trabzonspor'luyu kendi takiminin degerlerine karsi düsman ediyor
    anlasilir gibi degil.. Herkesin yalakaligini yaptigi X takimi daha bir yerli hoca ile bir sefer Sampiyon olabilmis o da bir çok saibe yardim esirgeme kayirmalar v.s. ile. Neden Özkan Sümer'i sevmeyiz. Trabzonspor'da alt yapiya çok önem verdigi için mi? Trabzonspor'da kurumsallasmaya önem verdigi için mi? Yoksa temliklerle v.s ile ugrastigi için mi? Bilemem. Ben bu adama saygi duyarim. Senol Günes ne ise A. Suat Hoca olsun dgerleri olsun, sirf Trabzonspor'a hizmetleri oldugu için degerlidir benim için saygi duyarim.. Her Trabzonspor'lu degerlerine sahip çikmali.. Edited by: Mehmet

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    55

Sevgili Mehmet altyapiya çok önem verdigi için mi Mustafa Akçay'in altyapi koordinatörlügüne getirilmesine engel olmaya çalisti.Ya da A.S.Özyazici'nin yetisdirdiklerini TS'den bu yüzden mi koparmistir?Bence her iki olayda da kisisel ihtiraslari ve egosu basrollerdeydi.Kulübe yaptigi en büyük katki MAY'dan kurtarmak olmustur.Fener maçi bahanesiylede kulüp ondan kurtulmustur.Misyonunu tamamlamistir.Yasi kemale ermistir.Gölge etmesin baska ihsan istemez.

haluk ulusoyda kulis çalismalarina basladi die bisey okudum gazetelerde baskanlik için...nasil olur sizce...ben nötrüm..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

Trabzonspor'un kasasinda halka arzdan gelen çok iyi bir para var, 25 milyon dolar civari iyi kullanillirsa çok daha artirilabilecek bir miktar... Yanisi bize parali degil is bitirici baskan lazim... Ha bir de Trabzonspor'u tutan[img]smileys/smiley2.gif[/img]Edited by: CAN-basten

Özkan Sümer neyapsa tepki görüyor. Halbuki neyapti ki? Aç kurtlar gibi kongre pususuna mi yatti? Trabzonspor her tökezlediginde birileri kulis çalismalarina baslar. Bu insanlar isler iyi giderken nerdedir? Nerdedir Trabzonspor sevdasi. Ne zaman ki kendi isleri kötülesir, isimleri unutulmaya baslar, takimda da sorunlar bas göstermis olur hemen baslar kulis çalismalari. Özkan Sümer bu gruptan degil.Istifasihiç bir baskanin cesaret edebilecegi bir is degildi ama basin isi kaynatinca biz de kaçma olarak görünce hareketindeki derin anlaminin üstü örtüldü.

Sunu da belirtmeliyim kiÖzkan Sümer'i sevmeyen insanlara söyleyecek bir seyim yok. Elbet hakli olduklari konular vardir benim göremedigim. Ancak her kim tarafindan yapilirsa yapilsin açiklamalari tartisalim, kisileri degil. Özellikle bu insanlar Trabzonspor ile birlikte aniliyorsa.

özkan sümer de para yok ama o zamanki trabzondan aldigim keyfi su an alamiyorum.yönetim berbat bi futbolcu alamadilar elindekilerde gidiyo.

bu yönetim mehmet ali yilmaz 2

denizci61
    Ziyaretçi

Baslik yanlis oldu bence. Özkan Sümer bunlarin hepsini cebinden çikarir..

aynen öle kardes

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    55

Hani su küme düsme korkusu yasadigimiz dönemdeki baskani,hani futbolcuya hakkini vermeyip o futbolcunun en büyük rakibine gitmesine seyirci olup rakibinsampiyonlugunda rol oynayan basrol oynayan sahsiyeti,hani eften püften bahanelerle baskanligi birakip kaçan,ileri sürdügü bahaneler halen mevcutken tekrara baskanliga soyunup boyunun ölçüsünü alan egosu tavan yapmis hazreti mi özlediniz.Vah vah vah...

Muhammet_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý halil ibo Nickli Üyeden Alýntý
    Hani su küme düsme korkusu yasadigimiz dönemdeki baskani,hani futbolcuya hakkini vermeyip o futbolcunun en büyük rakibine gitmesine seyirci olup rakibinsampiyonlugunda rol oynayan basrol oynayan sahsiyeti,hani eften püften bahanelerle baskanligi birakip kaçan,ileri sürdügü bahaneler halen mevcutken tekrara baskanliga soyunup boyunun ölçüsünü alan egosu tavan yapmis hazreti mi özlediniz.Vah vah vah...

kesinlikle katiliyorum.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý bodehter Nickli Üyeden Alýntý

özkan sümer de para yok ama o zamanki trabzondan aldigim keyfi su an alamiyorum.yönetim berbat bi futbolcu alamadilar elindekilerde gidiyo.

bu yönetim mehmet ali yilmaz 2

sen söylediginin farkinda degilsin herhalde??...az daha 2.Lige düsecektik ondan mi keyif aldin??

su an klupte para varsa bu özkan sümerin sayesindedir.

bu takimin temelini o atti.

simdi yönetim onda olsa eminim bunlardan daha ii yönetirEdited by: bodehter

Lucreto - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Özkan Sümer'in cebi mi vardi ki içinden birsey çikarsin.

Ayhan Yüksek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    51

Bu ne acelecilik ya daha neolduda Özkan Sümeri arar oldunuz nesini aradiniz orasida tartisilir ya ,arkadaslar sükuneti elden birakmayalim bekleyelim bakalim kimseyi elimizden biraktigimiz yok yalan haberlere inanmayalim yapilan hiçte fena sayilmayan 2-3 transferde var e yapilmasi muhtemel tarnsferlerde var, nedir daha bukadar erken bu karamsarlik böyle destek olunmaz ya takima

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Alýntý halil ibo Nickli Üyeden Alýntý

Aynen öyle.

Baskan kiyaslama olayina girmeyelim bence.

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu basligi bekliyordum bende hayirli olsun

WANTED ÖZKAN ve ya DANGER ÖZKAN

ya da özkan baskan trabzon sampiyon uydu vallaEdited by: Emorfo

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý gurcuayhan Nickli Üyeden Alýntý
    Bu ne acelecilik ya daha neolduda Özkan Sümeri arar oldunuz nesini aradiniz orasida tartisilir ya ,arkadaslar sükuneti elden birakmayalim bekleyelim bakalim kimseyi elimizden biraktigimiz yok yalan haberlere inanmayalim yapilan hiçte fena sayilmayan 2-3 transferde var e yapilmasi muhtemel tarnsferlerde var, nedir daha bukadar erken bu karamsarlik böyle destek olunmaz ya takima

bencede ortada daha bisey yok.verilen sözler tutulmassa o zaman bakaruk..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

ölsem özkan sümeri kesinlikle aramam!!!!

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

baslik kapansin bu ne yaa neolduda bukadar gaza geliosunuz tinerci mi istiosunuz gidin taksimde var onlardan belkide küme düsme korkusu heyecan verici geldi size alala daha hiç bi klüp transfer yapmamisken bu ne saçma sapan bi baslik kapansin[img]smileys/smiley7.gif[/img]

smertkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    52

SAGIRIN HASTA ZIYARETI<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />
    Iyi kalpli sagir adam, bir gün komsusunun hasta oldugunu ögrenir. Kendi kendine komsum hastalanmis onun ziyaretini yapmam, hal ve hatirini sormam lazim. Ama ben sagir bir adamim, adam hasta sesi çikmaz. Zaten hastaya malum seyler sorulur, malum cevaplar alinir. Ben nasilsin diyecegim, o iyiyim tesekkürler diyecek. Ne yiyorsun desem, elbet de bir yemek ismi söyleyecek, bende afiyet olsun derim. Doktorlar dan kim geliyor diye sorarsam bir doktor adi verecek, bende iyi doktor derim olur biter, diye düsünür ve birkaç gün sonra hastayi ziyarete gider. Bas ucuna oturur.
    - Nasilsiniz ? diye soru sorar. Hasta inleyerek;
    - Ölüyorum ! der. Sagir adam;
    - Oh, oh çok memnun oldum diye karsilik verir, hasta;
    - Bu ne demek adam ölümüme memnun oluyorsun diye kizar tekrar sagir adam sorar;
    - Ne yiyip içiyorsunuz ? hasta kizginlikla;
    - Zehir der. Sagir onun bir yemek istedigini sorarak;
    - Afiyet olsun diye karsilik verir, hasta büsbütün çileden çikmistir. Sagir adam sormaya devam eder;
    - Tedavi için doktorlardan kim geliyor ? hasta;
    - Hadi be defol Azrail geliyor diye cevap veriri. Sagir;
    - Çok bilgin, tecrübeli bir doktor. Insallah yakinda bir çaresini bulur, deyince dayanamaz;

- Kahrol diye bagirir. Sagir adam ise komsuluk hakkini yerine getirdigi için çok memnun ayrilir.

Saniyorum Taraftarin Yönetimle iliskisi buna benzemeye basladi!

Yönetim 2000 yili öncesi mantigiyla ve tarziyla hareket ediyor.

Ama bu mantik ve tarz 2000 kongresini getirdi.

Gerçi basarisiz diyebilirsiniz.Ama basarisiz olan acaba ismini sayacagimiz 3-5 kisimi yoksa biribirine tahammülü bile olmayan camianin degerli önde gelenlerinin hemen hemen hepsi degilmiydi.

Bu yönetim 2000 yilindaki ruhave orada kazanilanlara sahip çikmadikça kurumsallasmayi daha ileri noktaya götüremedikçe söylemlerinde durusunda yanlis anlamalara yer vermemeye özen göstermedigisürece , taraftarla iliskilerini düzenlemedikçe, istanbul medyasindan taraftarini kurtarmadikça biz burada daha çok baskan tokustururuz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)