Sayfa 2 Toplam 28 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 686 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Özkan Sümer | 12. Baþkan

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Olan oldu artik. Ahlayip vahlanmakta bi yere kadar olmali. Herkes hatalardan ders alip Trabzonspor'umuzu bi adim daha ileri nasil götürebilirim diye düsünmeli, çalismali. Üç cephede birden savasiyorduk. Bir cepheyi yitirdik geri kaldi iki cephe.Ligimizde ki tüm çirkeflikler kaldii yerden devam ediyor. Bakin febe köpekleri Everton maçi sirasinda olanlardan ötürü zaman asimi gerekçe gösterilerek ceza aldirttirilmadi! Savas daha yeni basladi, bize bizdenbaska dost yok. Bizler kaos ortamina sürüklenip bunu sürdürdükçe rakiplerimiz göbek atiyor. Zaman destek zamani, zaman hatalarimizdan ders çikararaktan yaralarimizi olabildiince çabuk sarma zamani, zaman birlesme zamani.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Gelde Özkan Sümer'in samimiyetine inan!...Herhalde birakip giderken bizimde bütünlesmemizi düsünüyordu...

Yoksa sportif direktörlük için adi geçiyor diyemi bukadar yapici konusuyor. Sahsen bende samimiyetine pek inanamadim...

Sizin içiniz kararmis.Özkan Sümer bir Trabzonsporluya yakisir tarzda konusmus agzina saglik.Özkan Sümer birakip giderkende bunumu düsünüyordu yazmis arkadas:

Özkan Hocanin birakma sebebi olan fenerasyon su anda herkesin canini yakmiyormu?? Samimiyetine inanmasanizda olur dediklerine katilin yeter!

Alýntý andrei07 Nickli Üyeden Alýntý

Sizin içiniz kararmis.Özkan Sümer bir Trabzonsporluya yakisir tarzda konusmus agzina saglik.Özkan Sümer birakip giderkende bunumu düsünüyordu yazmis arkadas:

Özkan Hocanin birakma sebebi olan fenerasyon su anda herkesin canini yakmiyormu?? Samimiyetine inanmasanizda olur dediklerine katilin yeter!

Birhafta önceki yerel gazetelerde Özkan Hoca bu yönetimin basarisizliklarindan bahsediyordu. Atip tutuyordu bir anda yönetime destek olmaliyiz deyince acaba (Sportif direktör) diye düsündüm sadece.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý andrei07 Nickli Üyeden Alýntý

Baskanligi düsünüyorolmasin!...

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
    <T>
    <TR>
    <TD =hBaslik colSpan=2></TD></TR>
    <TR>
    <TD vAlign=top width=250></TD>
    <TD vAlign=top width=220>
    <TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
    <T>
    <TR>
    <TD =txtKucuk>

</TD></TR>
    <TR>
    <TD =hSpot></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
    <TR>
    <TD background=img/menuarka.gif colSpan=2></TD></TR>
    <TR>
    <TD =txt colSpan=2>Sampiyonlar Ligi 2. ön eleme turunda elenerek büyük bir hayal kirkligi yasatan Trabzonspor'da, ligde Kayserispor maçinin kazanilmasina ragmen sular bir türlü durulmuyor.

Bir önceki kongrede Atay Aktug'a rakip olan Bahri Köse ve ekibi, Özkan Sümer'in sahibi oldugu Sümer Alabalik Tesisleri'nde bir araya geliyor.

Rum ekibi Anorthosis'e Sampiyonlar Ligi 2. ön eleme turunda elenen Trabzonspor'da yasanan son gelismeler üzerine muhalefet toplaniyor. Trabzonspor'un eski yöneticilerinden Çoskun Kahraman'nin organize ettigi iddia edilen yemekte, bordo-mavili eski yöneticiler bir araya gelerek fikir alis-verisinde bulunacak.

Her ay geleneksel hale getirilen sohbet toplantisinin, bordo-mavili kulüpte yasanan son gelismeler üzerine acil olarak yapilmasi ise dikkat çekti. Atay Aktug'un ise yönetim kurulunun kendisine verdigi istifalari cebinde tutmasi ve her seyi tatili sonrasina birakarak görevden ayrilip ayrilmayacaklari konusunda yorum yapmamasi kafalarda soru isareti olustururken, Sümer Alabalik Tesisleri'nde acil toplanacak olan muhalefetin bir yerlerden yesil isik aldigi belirtiliyor.

Trabzonspor'da yasanan bu gelismelerin transfer döneminde ortaya çiktigi, alinan maglubiyetler sonrasinda da yöneticilerin arasindaki gerginligin hat safhaya çiktigi ögrenildi. Bu sezon forvet arayislarini uzun süre Brezilya'da sürdürerek istedigi forvet oyuncusunu alamayan ve ardindan Çek Golcü Jun'da karar kilan Trabzonspor'da yöneticiler Murat Bozoglu, Ömer Sari ve Metin Akbasoglu arasinda istifaya varabilecek bir soguk savas yasandi.

Metin Akbasoglu'nun, Zurawski transferi ile baslayan kirginligi Teknik Direktör Senol Günes ile birlikte Güven transferinde devam etti. Zurawski'yi Trabzonspor'a getirmeyi planlayan Akbasoglu, yeteri kadar destek bulamayinca bu transfer kapanmisti. Yönetime karsi o günden beri kirgin olan Akbasoglu'nun bu tutumu Anorthosis maçindan sonra patlak verdi.

Uzun süre Brezilya'da golcü arayisinda bulunan Ömer Sari ve Murat Bozoglu golcü oyuncu konusunda anlasmaya varamayinca Trabzonspor Brezilya'da istedigi oyuncuyu alamadi. Iki yönetici arasinda yasanan gerginlik restlesmeye kadar vardi.

Yasanan bu gelismelerin ardindan Baskan Atay Aktug'un Ibrahim Yatara'ya karsi sert tavirlari yönetim arasinda baska bir gerginligin olusmasina neden oldu. Anorthosis maçinin ardindan bazi eski yöneticilerin açiklamalari ise camiayi böldü.

Bütün hesaplari Sampiyonlar Ligi üzerine kuran Trabzonspor'da hesaplar tutmayinca Baskan Atay Aktug, camianin destegini arkasinda bulamayarak sikintiya girerken, muhalefet kongreye girilecekmis gibi çalismalarina basladi</TD></TR></T></TABLE>

Naim
    Ziyaretçi

Kongre bu durumda Trabonumuza yapilabilecek en büyük kötülük olur en az 5-6 yil daha geriye gideriz

fakat sezon sonunda gündeme getirilebilir yada sezon ortasinda fakat budurmda yapilacak kongreden sonra kendimiz toplayamayiz

bizim yapmamiz gereken temel olay Takimimiza eskisinden daha fazla destek olmak gerekirse deplasmanlara gitmek gidemeyenler ellerini ceblerine atmak (misal ben isim geregi deplasmanlara gidemiyorum ama takimin çikardigi tüm lisansli ürünleri almaya çalisiyorum)

bununla beraber ertugrulun kayseri maçindan sonra dedikleri dkkate alinmali birlik olup bu dibe vurumdan zirveye ulasabiliriz

bu sene sampiyon olabilecegime inancim daha da pekisti

ilk alti haftayi çok iyi degerlendirmeliyiz GS maçina kadar galibiyet serisi yakalamaliyiz unutmayalimki bu sene fikstür tamamen lehimize

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Anladigim kadari ile baskanimiz,muhalefetinde destegini alarak kongre yapip; güven tazelemek istiyor. Yoksa hengi kulübünbaskanin cebinde bulunan o kadar istifaya ragmen; tatilden sonra konusalim mantigi yürütür?Bu zaman kazanmadir.Baskan her kesimin görüsünü alip ona göre davranacaktir.Buna muhalefette dahildir.Umrarim bu konu takim üzerinde fazla etkili olmadan bir neticeye baglanmis olur.

Mr Fa ve Badaloglu bu yazdiklarinizi bilmiyordum.Hakli olmaniz muhtemeldir.Samimiyetinden bende süphelendim simdi.Alabalik satislarimi düstü ne?

ozcan_asanoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

özkan sümer'in birlik saglanmasi yönündeki mesajlari olumlu...ancak perde arkasinda neler yapiliyor, hesaplar ne yönde bilemeyiz...toplanti vs. yapilmasinda bir sakinca yok..zira birseyler yapilmasi gerekiyor...atay aktug, ilk yilinda yönetimde sikintilar yasamis, ikinci dönemde bundan "akillanarak ve ders alarak" ona göre bir yönetim olusturmus sanmistik ama yanilmisiz...yönetim kurulu yapilanmasinda, futbol a.s. etrafinda yogunlasan profesyonel yapida çok sikinti var..bunlarin bedelini çok agir ödedik...daha da fazla ödenmemesi için birseyler yapilmasi gerekiyor...ben özkan sümer'in açiklamarina ve toplantilarina bu gözle bakiyorum...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Arkadaslar ben sizi anlamiyorum ne farkiniz var sizin elestirdigimiz Istanbul basinindan yok Özkan samimi degilmis, yok sportif direktörlükmüs bir sürü sey söylüyorsunuz, sizin yaptiginizi Istanbul basini bizi karistirmak için yapiyor. Bu durumun olumlu yönlerini düsünün bi bakalim bardagin dolu tarafina bakalim.

Iyi kötü Özkan Sümer Türkiye'de piyasasi olan bir adam ve sözü dinleniyor söyledikleri gazete sütunlarinda yer buluyor. BÖylesine ratingi olan birisi ilimli ortami yumusatan açiklamalar yapmis ne güzel iste kaç gündür Trabzon'da yönetimçatirdarken böyle bir açiklama bence taktir edilmeli.

Söyledigim gibi burada samimiyeti tartismak yersiz sonuca bakmak lazim bence ama mademki açilmis ona da yorum yapacagim. Elestirmek ayri sey, yeri geldiginde arkasinda durmak ayri sey Özkan Sümer gibi bende yönetimi elestiriyorum bazi politikalarindan dolayi (özellikle transfer) ama su gelinen ortamda arkalarinda durulmasi gerektigini düsünüyorum. Sportif direktörlük görevine gelince ise arkadaslar buadam baskanligi birakti, bunun için gelip yalakalik yapar mi sizce? (Bu sadece bir soru ben öyle ya da aksini düsünmüyorum, yalnizca önümüzdeki realiteleri referans aliyorum)

zahido - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Atay baskan bu isi götürebilecek kapasitede ayrica varini yogunu trabzonspora adiyo Ama gel görki yanindaki is bilmez yöneticiler yüzünden çok zor durumlarda kalabiliyo Bence yönetime yama yapilmalidir Bu isi bilenler getirilmelidir yani profesyoneller Transfer döneminde herkes ömer sariya murat bozogluna ' naapsin adamlar isini gücünü birakip futbolcu bakiyolar ' dedi Bende diyomki gelen adamin tek isi gücü trabzonspor olsun bu isi profesyonelce yapalim Ayrica baskanin ne yapip edip ahmet agaoglunu listesine almasi lazim Kabul etmek lazim ahmet agaoglu bu isleri bilen gerek büyüklügümüz gerekse lobi çalismalarimiz için kesinlikle fayda getirebilecek bi insan

Oðuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Dün Ibrahim Sahin, bugün Özkan Sümer...

Herkesin dogrulari olsa da, aslinda dogru bir tane...

Bir sezon içinde üç ayri yönetim, üç ayri teknik heyet ile sampiyonluk mücadelesi veren bir Trabzonspor'u yiksa yiksa kendi içimizdekiler yikar..

Önce Dinamo Kiev, sonra A.Bilbao, Sonra içeride GS ve ardindan yine içeride FB.... Trabzonspor son haftaya kadar sampiyonlugu kovaladi.. Cem Papila krizine kadar.... Aslinda tablo çok net;

Trabzonspor'un asamayacagi kriz yok. Müthis bir gücümüz var çogumuzun farkina varamadigi..

Final niteligi tasiyan üst üste 4 maç kaybeden bir takim düsünün, ve bu takimin çizgisini ve kalitesini bozmadigini...

Ne basin, ne federasyon ne de dis etkenler.. Olsa olsa önümüze set olurlar.. Bizi yikacak olan iç çekismelerimiz..

Mehmet Ali Yilmaz dönemini hatirlayalim.. Özkan Sümer dönemi ve sonrasini.. Hala ders çikaranlar yoksa, iyi niyetinden süphe ederim..

Ben söyleyince pek degeri olmuyor.. Özkan Sümer söylesin, belki birileri farkeder..!

Alýntý Oguz Nickli Üyeden Alýntý

Dün Ibrahim Sahin, bugün Özkan Sümer...

Herkesin dogrulari olsa da, aslinda dogru bir tane...

Bir sezon içinde üç ayri yönetim, üç ayri teknik heyet ile sampiyonluk mücadelesi veren bir Trabzonspor'u yiksa yiksa kendi içimizdekiler yikar..

Önce Dinamo Kiev, sonra A.Bilbao, Sonra içeride GS ve ardindan yine içeride FB.... Trabzonspor son haftaya kadar sampiyonlugu kovaladi.. Cem Papila krizine kadar.... Aslinda tablo çok net;

Trabzonspor'un asamayacagi kriz yok. Müthis bir gücümüz var çogumuzun farkina varamadigi..

Final niteligi tasiyan üst üste 4 maç kaybeden bir takim düsünün, ve bu takimin çizgisini ve kalitesini bozmadigini...

Ne basin, ne federasyon ne de dis etkenler.. Olsa olsa önümüze set olurlar.. Bizi yikacak olan iç çekismelerimiz..

Mehmet Ali Yilmaz dönemini hatirlayalim.. Özkan Sümer dönemi ve sonrasini.. Hala ders çikaranlar yoksa, iyi niyetinden süphe ederim..

Ben söyleyince pek degeri olmuyor.. Özkan Sümer söylesin, belki birileri farkeder..!

mükemmel....

elestiri yapmak baska sey kötü zamanda sahip çikmak baska sey. özkan sümer kendisine yakisani yapmistir. bunun altinda çesitli manalar aranmamasi gerekir. klübün kisilerin oyuncagi olmasindan, kendi ayaklari üzerinde durmasini saglayan kisidir.istifa etmesinin sebebi de fenerayona olan tepki ve camianin tam anlamiyla bütünlesmesi istegiydi. fenerasyon zaten olayi o kadar abartti ki fener-everton maçinda silahla yaralanan taraftar için fenere ceza verilmeyecek zaman asimina ugramis.... yorum kamuoyunundur.

Egemen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    39

Alýntý zahido Nickli Üyeden Alýntý

Ayrica baskanin ne yapip edip ahmet agaoglunu listesine almasi lazim Kabul etmek lazim ahmet agaoglu bu isleri bilen gerek büyüklügümüz gerekse lobi çalismalarimiz için kesinlikle fayda getirebilecek bi insan

Agaoglu mu Baskanin listesine girecek???? Vizyonu daha büyük olan biri niye daha düsük birinin listesine girsinki??? haa baskan yapalim derseniz o olur

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yalniz sportif direktörlük icin en uygun isim özkan sümer olurdu.hem idari hem teknik konularda yeterli. birlik olmak istiyosa sport.dir. olsun

Bence otursun oturdugu yerde. Yoksa kulüp daha çok kaosa sürüklenir.

En son may döneminde alt yapi sorumlusuydu. Baskasinin baskanliginda çalismak pek yaramiyor ona. Ya baskan olarak geri dönsün yada bence hiç bulsmasin daha iyi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yalniz onada haksizlik yapmamak lazim onun da bu takimda katkilari az diildir

bordox - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý sbay Nickli Üyeden Alýntý
    yalniz onada haksizlik yapmamak lazim onun da bu takimda katkilari az diildir

Kesinlikle,onun oldugu yerde kolay kolay bazi tipler Trabzonspor'a yaklasamaz.Reklam amaci ile giremezler yönetime.

Özkan Sümer'in degerini bilmek gerekli.Bakin B.Münich'e,R.Madrid'e hep bu tip adamlar vardir.Kulübün içinden çikmis ve her seyini bilen bir nevi Ombudsman.

Özkan Sümer'e tekrar söylüyorum Sportif As.çok yakisir.

Keleþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

bize 14.lük yasatmis birisinden hicbisey beklemiyorum[img]smileys/smiley7.gif[/img]

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

ya 2 ye ayrildik bu yonetim kalsinmi gitsinmi,ne kotu b,ir durum kalsa iolmuyop gitse olmuyo en iyisi biraz daha beklemek

baskanlik yapmis adamin sportif as. ile ne isi var yaa. Yakinda kongre olacak koysun adayligini tekrar baskan olsun. Tabii delege seçerse

Y.Sert - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

arkadaslar:geçmiste yaptiklarini inkar etmiyorum.edememde.ama zararida çoktur.ve bence misyonunu tamamlamistir.arkadaslarin dedigi gibi,otursun aturdugu yerde.

ha elestirenler çok dikkatli olun.özkan sümerin fanatik hayranlari var.elestirdiginize bin pisman ediyorlar.alt yapi hakkinda görüsleriniz diye bir topiç açtim.özkan sümer hakkinda bir duyum söyledim.söylemez olaydim.ne rüsvet yemem kaldi.nede terbiyem. ne aklim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 2 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 2 misafir)