Sayfa 12 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 ... SonuncuSonuncu
Toplam 385 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cafer Tosun

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayat böyle işte üç hafta önce Karagümrük antremanındasın,şimdi Trabzonspor UEFA listesinde.Allah yolunu açık etsin.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Nereden
    Trabzon

Tesislerde yatıp kalksın. Dışarı çıkması yasaklansın. Askeri eğitime tabi tutulsun. Saçı 3'e vurulsun. 1 seneyi bomboş geçirmiş. Bu yıl 2 senelik çalışması lazım. Despotluktan yana değilim ama bu adamın buna ihtiyacı var. Hâli saha topçusu duruşunu silkelenip üstünden atmalı. Kemik gibi futbolcu olmalı. Bu haliyle bir halt olmaz ama cevher mevcut. Kurban olsunlar sarsuk insanlarla dolaşma.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lan şu adamı oynatmayacaksanız verin başka takımda oynasın,yazıktır günahtır.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bugün u19 maçını izledim, orda da casper gibiydi. Daha çok ekmek yemesi lazım.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı hay1699 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün u19 maçını izledim, orda da casper gibiydi. Daha çok ekmek yemesi lazım.
    Maci izleyen fenevli'lerde twitter da Cafer'i övüyordu.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maci izleyen fenevli'lerde twitter da Cafer'i övüyordu.
    Serkan’ı beğendim ben. Cafer hep bahsedilen uyuşuk tarzındaydı.

Nereden
    Afrika Diğer

Gözünü seveyim şu uyuşuk görüntünü üzerinden at kardeşim. Oyununa tempo kazandırsan vallâhi çok iyi bir oyuncu kazanmış olacağız.

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Takim 6 numara diye bagiriyor ,adam da belliki yetenek de yeterli ama uzanip da almiyor almaya bile calismiyor sanki

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

10 numarada gözü var heralde. halbuki yeteneğini göbekte gösterse zaten ilk fırsatta çekilir 10 numaraya.

Nereden
    İstanbul

u19 maçını izledim. çok güzel top dağıtıyor eyvallah. rakipten çok ağır baskı yemedikçe açıkçası şu halimle herhalde ben de 40 metreye pas atabilirim.

kendilerinin pozisyonu bugün tam olarak sosa'nın ya da emre belözoğlunun oynadığı mevkidir. dün veya bir kaç gün önce ya da bir hafta önce sosayı gördünüz mü? tamam sosanın fiziği var, cafer de yaptı diyelim fizik. o sosa bi oraya basıyor bi buraya basıyor, araya koşuyor dribling yapıyor... yani sosa 19 yaşında, genç futbolculara şans tanıyan ve bu özelliği sayesinde de yurt dışından menajerler tarafından takip edilen bir kulupte kendini kanıtlamaya çalışan, didinen bir futbolcu gibi oynuyor. oysa sosa 19 değil 34 yaşında, bayern münihte, milanda, arjantin milli takımında oynamış, kendini bundan sonra kanıtlama gereği olmayan pozisyonda bulunan bir adam. oynasa da oynamasa da dünya kadar paraları cebine indirebilecek bir adam.

cafer birşeyler istiyorsa bu adama iyice baksın. örnek alsın. istemiyorsa trabzonspor için çok büyük kayıp da değil açıkçası. 1000 tane trabzon kökenli adam da en az onun kadar oynar.

trabzon kaybetmez yani, kendi kaybeder.

eraytaskin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maç içinde gel gitleri çok
    Yeteneği şuanda onun şansı ama eksiklerini görüp silkelenmezse ikinci ligde ömrünü geçiren yeteneklerden olur

Nereden
    Afrika Diğer

Az önce sona eren Bursaspor maçında son 2-3 dakikadaki hareketleri kendisinden çok da umutlu olmamamız gerektiğini gösterdi. En fazla Batuhan Artarslan olmasını bekliyorum.

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Az önce sona eren Bursaspor maçında son 2-3 dakikadaki hareketleri kendisinden çok da umutlu olmamamız gerektiğini gösterdi. En fazla Batuhan Artarslan olmasını bekliyorum.
    ne yapmış ki gayet güzel oynadı ben beğendim... teslim paslar atması da cabası.. bu adamı sörtlöth ün yanına koysak norveçli kral olur.. milli takımlarda yardımcı forvet, hücuma dönük oynayan adamı gelip on liberoda deli dana gibi koşturmasak daha da iyi olur.. caferin tek eksiği umursamaz az biraz ciddi olsa milli takımda oynar bu çocuk oyun görüşü falan muazzam

Nereden
    Ankara

Alıntı bilgehan83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne yapmış ki gayet güzel oynadı ben beğendim... teslim paslar atması da cabası.. bu adamı sörtlöth ün yanına koysak norveçli kral olur.. milli takımlarda yardımcı forvet, hücuma dönük oynayan adamı gelip on liberoda deli dana gibi koşturmasak daha da iyi olur.. caferin tek eksiği umursamaz az biraz ciddi olsa milli takımda oynar bu çocuk oyun görüşü falan muazzam
    Aynen. Bu çocuk geçenki bjk maçında yoktu takım durdu resmen, yenildik. Ayrı bi kalite var bunda.
    En büyük Trabzon

eraytaskin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İlk defa diri, hareketli sorumluluk alarak oynadığını gördüm.
    böyle oynayınca kalitesi çıkıyor ortaya.
    umarım böyle devam edersin.

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

İleride oynaması için çok daha başka meziyetler lazım. En önde geleni ise fiziki olarak üstünlük veya Ömür gibi kıvrak ve deparlı olup kanat bindirmeleri, kısa alanda zor işler yapmalı. Bunlar yok. Ne şiş ne kebap olunca ortada birşey kalmıyor.

Ancak tekniği var. Oyun zekası var. Cafer için en iyi bölge Doğan Erdoğan'ın olduğu bölge ancak kora kora girme özelliği de olmadığı için orada alternatif olamıyor. Birşeye karar vermeli hocaları ile ve onun üzerine yoğunlaşmalı.
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Nereden
    Ankara

Bugün behlül’ün golü öncesinde 2 kişi arasından topu çıkarman ve uzun pasın efsaneydi. Bu çocuktaki oyun görüşü ligde birtek emre belezoğlu’da var
    En büyük Trabzon

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bügün iyiydi, her aldığı topa mesafe geçmeye çalıştı. krasnodar maçıyla formanın çok da uzak olmadığını görüp heveslenmiştir belki ama çok daha iyi olması lazım.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

20 yaşında diyebiliriz artık, Süper ligde forma giydiği dakika 0 (sıfır). Forma giymeye başlar başlamaz a takım seviyesinde oynamasını bekliyoruz, en büyük hata bu. Biri sakatlanınca mecburiyetten 90 dakika oynatıp bunlardan olmaz diyor taraftar. Sok 5 dakika 10 dakika yavaştan alışsın milletin 19-20 yaşındaki topçusu Şampiyonlar Liginde maç alıyor, takımında kilit rol üstleniyor cidden üzülüyorum ya. Abdus oynamaya başladığı ilk sezon artık 11 oyuncusu olacak düzeyindeydi ve formayı kapmıştı. Çok daha önce maçların son 10-15 dakikasında görebilirdik demek ki.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3 yıldır U21'de tepinen bir çocuk.Dün iyi oynasa ne yazar.

Nereden
    Ankara

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 yıldır U21'de tepinen bir çocuk.Dün iyi oynasa ne yazar.
    Kasım 99 doğumlu. Takımın başında hoca olsa ön liberodaki takozların yerinde bu çocuk olacaktı. Donis, doğan, kamil gibi takozları izlemeye devam ediceğiz gibi görünüyor.
    En büyük Trabzon

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

bu çocuğu ahmet canbaz yerine düşünsene ünal hocam bu adam olacak oynadığı ilk maçta da gol atacak hissediyorum bunu koy şu cocuğu onbire artık.. ankaragücü maçı koy abdülkadir parmak yerine bir de onu görelim.. fırat, donis, canbaz hepsini gördük bir kez de bu adamı görelim.. bu adam topçu ofansif orta saha bu çocuk lütfen duy ey yönetim teknik ekip elimizde cok iyi bir box to box var.. formayı ver gamsızlık ederse al soyunma odasına çek bir köşe tokatla gıkı çıkmaz bu çocuğun... ama koy şu çocuğu ankaragücü maçında onbire..

doğan sosa mikel

cafer sörlöth tony

dene şöyle yusuf sarıyla olacak işler değil...

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Altyapı maçlarını takip etmiyorum.A takımla çıktığı hazırlık maçlarında gördüğüm kadarıyla antrenman modunda takılıyordu.Uyuşuk ortasaha oyuncularını sevmiyorum pek.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

20 yaşında... Eğer Kamil Ahmet ve stoperden bozma elemanlar kadar "oynayamıyorsa" artık o da bizi yormasın biz de onu.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

OrkHun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bilgehan83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu çocuğu ahmet canbaz yerine düşünsene ünal hocam bu adam olacak oynadığı ilk maçta da gol atacak hissediyorum bunu koy şu cocuğu onbire artık.. ankaragücü maçı koy abdülkadir parmak yerine bir de onu görelim.. fırat, donis, canbaz hepsini gördük bir kez de bu adamı görelim.. bu adam topçu ofansif orta saha bu çocuk lütfen duy ey yönetim teknik ekip elimizde cok iyi bir box to box var.. formayı ver gamsızlık ederse al soyunma odasına çek bir köşe tokatla gıkı çıkmaz bu çocuğun... ama koy şu çocuğu ankaragücü maçında onbire..

doğan sosa mikel

cafer sörlöth tony

dene şöyle yusuf sarıyla olacak işler değil...
    sag acik kesmez cafer'i, direkt en onde santrafor oynamasi lazim asdagfsdhags

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)