Sayfa 6 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6 7 8 ... SonuncuSonuncu
Toplam 385 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cafer Tosun

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı charizma61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence şans verilmeli bu çocuğa
    kesinlikle, ama önce yine hak etmeli

daha 2 mac ilk 11 cikti paf takimda

ondan önce 1 yil oynamadi, 1 yildir milli takimlara cagrilmadi vs...
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Çok merak ediyorum bu çocuğu. Abdül ile aynı gözle bakıyorum, kendine güveninden belli oluyor zaten potansiyeli olduğu.

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bursa maçında diline hakim olamadığı için yersiz biçimde kırmızı kart görmüş.

Aslında profesyonel maçlarda bunlar gözardı edilebiliyor ama altyapı maçlarında hakem rahat yönettiğinden bu suistimaller yaşanmıyor.

Cafer sakin bir oyuncu gibi galiba anlık öfkesine mağlup olmuş. Bir Emre B. gibi agresif ve spastik bir oyuncu değil. Umarım bir daha tekrarlanmaz.

U21 takımı ile oynamaya başlaması sevindirici. Devre arası kampına çağırarak, hazırlık maçlarında oynatmamız lazım.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kötü oldu kırmızı kartı, yeni yeni form tutmaya başlamıştı, direk kırmızı gördü muhtemelen 2-3 maç ceza alacak.
    Bursa tv den izledim maçı kırmızı kart görene kadar, orta sahada tam bir oyun kurucu gibi oynuyor. Kalitesini belli ediyor gerçekten.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Psikolojik destek alıyor mu bu çocuklar.
    Destek şart.
    Yoksa silinip gidiyor %90
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Amasya

bugün ilk 11 oynayan su oguz kaan senin sol ayaginin ufak parmagi etmez

ona göre calis, yetenegin hak ettigi yere gel

Ünal Karaman

Nereden
    Amasya

görüyorsun degil mi?

senin gibi birine nasil ihtiyacimiz oldugunu

sadece calisma, artik yirtin

2. yari bu kadroya girmelisin

Ünal Karaman

charizma61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu coocuk yetenekli inşallaha rıza hoca şans verir oksa harcanıp gidecek

Nereden
    Amasya

2 asist daha
    https://www.facebook.com/trabzonspor...6848781611289/
    as takima almayanlar utansin

Ünal Karaman

cewat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 asist daha
    https://www.facebook.com/trabzonspor...6848781611289/
    as takima almayanlar utansin
    Yalnız basitte asistler değil, aksine golün yarısının sahibi sayılır ikisinde de.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sadece Trabzonspor..

Nereden
    Amasya

Alıntı cewat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız basitte asistler değil, aksine golün yarısının sahibi sayılır ikisinde de.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    özellikle 2. tam bir zizou asisti

Ünal Karaman

cewat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özellikle 2. tam bir zizou asisti
    Aynen öyle. Türkiye liginde çok çok nadir görülecek derecede bir kontrol ve tek de pas aksiyonu..

Bu çocuk A takım seviyesine bu performansını yansıtabilse Abdülkadir kadar sükse yapabilir bence. Tamam Abdülkadir çok farklı ve özel bir yetenek ama Cafer de zor bulunan özelliklere sahip bir oyuncu.
    Sadece Trabzonspor..

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başımızdaki hoca demeye dilimin varmadığı şahıs bu çocuğu görecek de, anlayacak da, a takıma alacak da, süre verecek de..ooohhoooooo..

Anca gitsin 24 yaşındaki Batuhan’la uğraşsın!
    Konu Onur Akyüz tarafından (18.03.2018 Saat 01:01 ) değiştirilmiştir.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ayıptır sorması hangi mevki oynuyor?

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayıptır sorması hangi mevki oynuyor?
    kucka'nın dolandığı yerlerde iyi oynar.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Cafer ve Sefa'dan umudum var. Bakalım neler olacak?
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bize bu çocuk vb yetenekli çocuklar lazım..

Abdülkadir Yusuf Cafer beraber oynamalı..

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

gs maçının kadrosuna alınsın isterdim ama gstv u21 maçını verir, izlemeyi tercih ederim. son karabük maçında sahada olması gerekir.

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Niye a takimla idmanlara cikmiyor anlamis degilim

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yetenekli ama temposunu arttırması lazım. Salih'in gençliğindeki haline dönmesin
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok merak ediyorum bu çocuğu. Abdül ile aynı gözle bakıyorum, kendine güveninden belli oluyor zaten potansiyeli olduğu.
    Sen izledin mi bunu bizzat? Sana güveniyorum.
    No one wins. One side just loses more slowly.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen izledin mi bunu bizzat? Sana güveniyorum.
    1-2 sene önce milli takımda iken maçlarını izlemiştim, onun haricinde sosyal medyada izlediğim videolarla sınırlı Cafer hakkındaki bilgim. Yaşına göre soğukkanlı ve olgun bir futbol tarzı var. Gerçekten farkını hissettiriyor diğer oyunculara nazaran. Erken yaşta oyun karakteri oturmuş bir oyuncu gibi görünüyor, potansiyeli olduğu aşikar. Ayrıca belirtmek gerekir ki fiziği de çok iyi, bu yaşta forma şansı bulmak yetenekten ziyade biraz da fizikle alakalı. Yoksa fizik kötü olduktan sonra yeteneği olsa ne yazar, profesyonel müsabakalarda ezilir. M. Beşir mesela sırf fizik kalitesi sayesinde şans bulmuştu. Bunlar haricinde topla ilişkisi ve oyun zekası da iyi. Ortasahada iki yönlü oynayabilir ama hücum gücü daha yüksek bir oyuncu. Mesela bana kalırsa Yusuf'tan daha bir 10 numara. Abdülkadir ile birlikte kendi kuşağında en çok beklenti olan isimlerden biriydi. Bizde en genç forma giyen oyuncu olmuştu ama ondan sonra sesi soluğu çıkmadı. Benim hala umudum var, tek yapılması gereken şans verilmesi.

Aslında son 2 sezonda forma şansı bulabilirdi ama şanssızlığı yaşının küçük olması oldu. Onun yerine Semih Karadeniz, Melih Kabasakal, Abdurrahim gibi oyuncular yaş avantajıyla forma şansı ve as takımda antrenman yapma şansı buldu. Halbuki şuanki takımda hücum gücü yüksek bir ortasaha ihtiyacımız var, neden yedek kulübesinde oturtulmaz anlamam. Abdurrahim ve Sami Can'ı aynı anda kadroya alıyor mesela. Sami Can'ı bilmiyorum ama Abdurrahim hayli hayli yetersiz bir oyuncu şuan için. Cafer yedeğe oturtulsa ve atmosfere alıştırılsa iyi olur. Önce 5-10 dakika sonra da son 1-2 hafta ilk 11 çıkartırsın olur biter. TR kupasında bile oynatılmadı çocuk. Gerçi hiçbir genç oynatılmadı ya neyse.

Açıkcası Trabzonspor'un altyapıdan oyuncu oynatmama gibi bir lüksü yok. Tabii önüne geleni de oynatmayacaksın. Mesela Mertcan Çam A takıma çıkartıldığında çok yetersizdi, taç kullanamıyor, pas verirken top yarı yolda kalıyordu. Bu altyapı oyuncularına karşı antipati oluşturuyor. Bir de en önemlisi, bu oyuncular kurtarıcı oyuncu veya fark yaratacak bir oyuncu olarak sahaya sürülmemeli. Oturmuş ve pas akışkanlığı sağlanmış takımlarda "oyuncu kazanılma" amacıyla oynatılmalı. Herkes Abdülkadir gibi formayı söke söke alamaz, adam büyük yetenek. Sahada ne yapması gerektiğinin bilincinde diğer oyuncuların ona yardımcı olmasına pek gerek kalmıyor ama çoğu altyapı oyuncusu diğer oyuncular tarafından idare edilmeli. Oyuncu yetiştirmek de ayrı bir olay gerçekten. Tom Davies, Houssem Aouar, Carlos Soler gibi oyuncular ilk çıktılarında sahada ne yaptıkları belli değilken şimdi geldikleri nokta ortada. Elbette çok yetenekli oyuncular ama oynadıkları kulüpte sistemin doğru işlemesi ve oyuncu kazandırma konusundaki uzmanlıkları bu seviyelere gelmelerini sağladı. Mesela Tom Davies çıtkırıldım bir tip iken şimdi güçlü ve atletik bir fiziğe evrilmiş. Bizim Yusuf ise tam tersi bir istikamete doğru gitti. Kulüp farkı bu işte.

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Abdülkadir ve Yusufun a takıma alınma süreci de sancılı olmuştu. Caferin de yeterince sancı çekti artık süre almalı, yaz kampından sonra 11e yerleşir zaten.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İnşallah Cafer de iyi olur.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1-2 sene önce milli takımda iken maçlarını izlemiştim, onun haricinde sosyal medyada izlediğim videolarla sınırlı Cafer hakkındaki bilgim. Yaşına göre soğukkanlı ve olgun bir futbol tarzı var. Gerçekten farkını hissettiriyor diğer oyunculara nazaran. Erken yaşta oyun karakteri oturmuş bir oyuncu gibi görünüyor, potansiyeli olduğu aşikar. Ayrıca belirtmek gerekir ki fiziği de çok iyi, bu yaşta forma şansı bulmak yetenekten ziyade biraz da fizikle alakalı. Yoksa fizik kötü olduktan sonra yeteneği olsa ne yazar, profesyonel müsabakalarda ezilir. M. Beşir mesela sırf fizik kalitesi sayesinde şans bulmuştu. Bunlar haricinde topla ilişkisi ve oyun zekası da iyi. Ortasahada iki yönlü oynayabilir ama hücum gücü daha yüksek bir oyuncu. Mesela bana kalırsa Yusuf'tan daha bir 10 numara. Abdülkadir ile birlikte kendi kuşağında en çok beklenti olan isimlerden biriydi. Bizde en genç forma giyen oyuncu olmuştu ama ondan sonra sesi soluğu çıkmadı. Benim hala umudum var, tek yapılması gereken şans verilmesi.

Aslında son 2 sezonda forma şansı bulabilirdi ama şanssızlığı yaşının küçük olması oldu. Onun yerine Semih Karadeniz, Melih Kabasakal, Abdurrahim gibi oyuncular yaş avantajıyla forma şansı ve as takımda antrenman yapma şansı buldu. Halbuki şuanki takımda hücum gücü yüksek bir ortasaha ihtiyacımız var, neden yedek kulübesinde oturtulmaz anlamam. Abdurrahim ve Sami Can'ı aynı anda kadroya alıyor mesela. Sami Can'ı bilmiyorum ama Abdurrahim hayli hayli yetersiz bir oyuncu şuan için. Cafer yedeğe oturtulsa ve atmosfere alıştırılsa iyi olur. Önce 5-10 dakika sonra da son 1-2 hafta ilk 11 çıkartırsın olur biter. TR kupasında bile oynatılmadı çocuk. Gerçi hiçbir genç oynatılmadı ya neyse.

Açıkcası Trabzonspor'un altyapıdan oyuncu oynatmama gibi bir lüksü yok. Tabii önüne geleni de oynatmayacaksın. Mesela Mertcan Çam A takıma çıkartıldığında çok yetersizdi, taç kullanamıyor, pas verirken top yarı yolda kalıyordu. Bu altyapı oyuncularına karşı antipati oluşturuyor. Bir de en önemlisi, bu oyuncular kurtarıcı oyuncu veya fark yaratacak bir oyuncu olarak sahaya sürülmemeli. Oturmuş ve pas akışkanlığı sağlanmış takımlarda "oyuncu kazanılma" amacıyla oynatılmalı. Herkes Abdülkadir gibi formayı söke söke alamaz, adam büyük yetenek. Sahada ne yapması gerektiğinin bilincinde diğer oyuncuların ona yardımcı olmasına pek gerek kalmıyor ama çoğu altyapı oyuncusu diğer oyuncular tarafından idare edilmeli. Oyuncu yetiştirmek de ayrı bir olay gerçekten. Tom Davies, Houssem Aouar, Carlos Soler gibi oyuncular ilk çıktılarında sahada ne yaptıkları belli değilken şimdi geldikleri nokta ortada. Elbette çok yetenekli oyuncular ama oynadıkları kulüpte sistemin doğru işlemesi ve oyuncu kazandırma konusundaki uzmanlıkları bu seviyelere gelmelerini sağladı. Mesela Tom Davies çıtkırıldım bir tip iken şimdi güçlü ve atletik bir fiziğe evrilmiş. Bizim Yusuf ise tam tersi bir istikamete doğru gitti. Kulüp farkı bu işte.
    Tskler bilgiler icin.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)