Sayfa 3 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 385 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cafer Tosun

alpozan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fifa kurallari 18 yasindan ufaklara uzun kontrat vermeni kabul etmedigi icin

18 yasinda her cocuga takimini secme hakki verdiler, karsiligindada yetistirme bedeli kurali cikartildi

yani yetisdirdigin bebe sende kalmasa kariyeri boyunca her transferinde bedel aliyorsun

biz ramili bu kurallan transfer ettik
    sikeciler elif elmasi bu kuralla transfer etti
    dortmund sanchoyu bu kurallan transfer etti vs...
    Anladım o zaman son karar çocukta o da menajer falan diyorsa yapacak bir şey yok hayırlısı...

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

İnstagram paylaşımı iyiye işaret. Bu sansasyonel olay çocuğun kadroya girmesini erkenden sağlamış olur imzalar atılırsa.

Kop gel Cafer.

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben bir abdulkadir yada yusuf yazıcı kadar etkili olacagını dusunmuyorum insallah yanılırım.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sosyal medyada eline klavye alan yaşı büyük ama aklı gelişmemiş kişiler 18 yaşındaki çocuğa giydiriyor. Kulağına bir iki şey gitmiş onu 1'e 10 katarak twitter'a yazıyor milleti de galeyana getiriyor.

Bu çocuk daha kariyerinin başında bile değil, belli ki menajerleri başka takıma götürmeye çalışıyor ve a takımda oynamak gibi bir isteği var. Gayet çözülebilir şeyler ama yönetimden bazıları saçma sapan konuşmuş ve olay yayılmış. Başkanın vs. sessiz kalmaısnı anlarım, pazarlıkta elini güçlü tutmaya çalışıyordur menajere karşı vs. ama asılsız haberler yayılmasını engellemesini de bileceksin.

Maç olmayınca gereksiz şeylerle uğraşılıyor, buradan zararlı çıkan kulüp ve en çok da oyuncu olur psikolojik olarak. Bunca sene uğraşmışsın oyuncu çıkartmışsın onu da kaybetmemek için uğraş gösterecek yerde tam tersini yapıyorsun.

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Instagram mesajının bana göre meali şudur; Trabzonsporla ters düşmedim, onlar bana yamuk yaptı, Trabzonsporluluğumu kimse sorgulayamaz.

Bence bu iş bitti...
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı tonya55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bir abdulkadir yada yusuf yazıcı kadar etkili olacagını dusunmuyorum insallah yanılırım.

https://www.youtube.com/watch?v=eqeBzwkhxaY

Videoya göre tekniği,oyun zekası ve pasları iyi gözüküyor.Fiziksel açıdan gelişmesi lazım.Süper lig vasat takımların olduğu bir lig burada etkili olmaması için bir neden göremiyorum.Abdülkadir gibi olmak çok zor çünkü o özel bir oyuncu ama Yazıcı gibi olamaz demek abartılı olur.Yazıcının da fiziksel açıdan eksikleri vardı bundan iki yıl önce yazıcı için ilk 11de banko oyuncu olacak denilseydi çoğu kişi inanmazdı ama kendisini geliştirdi ve forma şansı bulmaya başladı.Cafer Tosun da Trabzonsporda ilk 11 de forma giyebilecek potansiyele sahip bir oyuncu.
    Konu Onur Erçetin tarafından (08.10.2017 Saat 09:20 ) değiştirilmiştir.

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

planlama ve matematik....

türkiyede cokca kücümsenen oyuncu satısları gelirleri icinde (tekrar soyluyorum galatasaray incik boncuk isi icin planlama yaparken altyapı aklına gelmemisti kimsenin) yaklasılması gereken bir durum....

iyi takım, istikrarlı takım sablonu oturmus takım üzerine hersene ekleyeceginiz bir iki genc oyuncuyu vitrine cıkararak büyük gelirler elde etmeniz cok olası....ben abdülkadir ve yusuf yazıcının sene sonunda en kotu bir sene sonra satılması taraftarıyım....ki dongu saglansın, vitrin acılsın....iskelet sağlam, omurga dik olduktan sonra bu işleri yapmak daha kolay....

onemli olan calısan bir cark yapmak, süreklilik sağlamak....uefa kupasına katılım vitrin acmak bunları planlama ve matematik.... emin olun sampiyonluktan cok daha onemli....
    ıslak imza....

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı pazarkapılı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    planlama ve matematik....

türkiyede cokca kücümsenen oyuncu satısları gelirleri icinde (tekrar soyluyorum galatasaray incik boncuk isi icin planlama yaparken altyapı aklına gelmemisti kimsenin) yaklasılması gereken bir durum....

iyi takım, istikrarlı takım sablonu oturmus takım üzerine hersene ekleyeceginiz bir iki genc oyuncuyu vitrine cıkararak büyük gelirler elde etmeniz cok olası....ben abdülkadir ve yusuf yazıcının sene sonunda en kotu bir sene sonra satılması taraftarıyım....ki dongu saglansın, vitrin acılsın....iskelet sağlam, omurga dik olduktan sonra bu işleri yapmak daha kolay....

onemli olan calısan bir cark yapmak, süreklilik sağlamak....uefa kupasına katılım vitrin acmak bunları planlama ve matematik.... emin olun sampiyonluktan cok daha onemli....
    niye Trabzonspor küçük bir anadolu takımı olduğu için mi kime satalım oyuncuları gsyemi ,fb daha fazla para verir onlara mı satalım..

niye Şampiyon olup şampiyonlar ligine kalmıyoruzda uefaya gidiyoruz..

Abdülkadir Ömür ,Yusuf Yazıcı , Cafer Tosun...hepsi Trabzonsporlu
    hepsi bu kulübe aşık..
    hepsi bu kulüpte şampiyonluk yaşamak istiyor..

karakter , yetenek yakalamak çok kolay birşeymi hemen satıp yerine yenisini koyacaz..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Videoya göre tekniği,oyun zekası ve pasları iyi gözüküyor.Fiziksel açıdan gelişmesi lazım.Süper lig vasat takımların olduğu bir lig burada etkili olmaması için bir neden göremiyorum.Abdülkadir gibi olmak çok zor çünkü o özel bir oyuncu ama Yazıcı gibi olamaz demek abartılı olur.Yazıcının da fiziksel açıdan eksikleri vardı bundan iki yıl önce yazıcı için ilk 11de banko oyuncu olacak denilseydi çoğu kişi inanmazdı ama kendisini geliştirdi ve forma şansı bulmaya başladı.Cafer Tosun da Trabzonsporda ilk 11 de forma giyebilecek potansiyele sahip bir oyuncu.
    cok konusuldu cok dillendi son olaylar böyle kaos yaratılan oyuncular tutmuyor barış memiş gibi cok video izledik kaybolan cok oyuncu oldu bakalım hayırlısı insallah iyi yerlere gelir.

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

tabii bu benim gorusum, farklı acılardan bakarak degerlendirmekde olası senin soylemin de bir acıdan dogru olabilir....ben boyle bir düsence ile yapılabilecek tercihin matematiksel sosyolojik ve sosyo ekonomik olarak yararlı olacagını düsünmekteyim....hayatta birden cok dogru olabilir onemli olan dogru zamanda dogru tercihleri yapmaktır zaten....
    ıslak imza....

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

yusuf xavimiz, abdülkadir iniesta, caferde gerard

3üde degisik tip göbek oyunculari

cafer burda en genci, buna ragmen fizigi cok iyi ve yas gruplarinda bugüne kadar görülmemis denge hissine sahip
    zaten videoda fransaya karsi milli macta bunu görebiliyorsun, boga gibi afrika kökenli fransizlari omuz omuza oyunda indiriyordu

farkli oyuncular oldugu icin bu 3ünü kiyaslayanin zaten futbol bilgisi pek kuvvetli olmadigi ortada

ins. 2 yil sonra hersey yolunda giderse söyle bir göbeklen oynayabiliriz

------------cafer
    --abdülkadir--yazici
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yusuf xavimiz, abdülkadir iniesta, caferde gerard

3üde degisik tip göbek oyunculari

cafer burda en genci, buna ragmen fizigi cok iyi ve yas gruplarinda bugüne kadar görülmemis denge hissine sahip
    zaten videoda fransaya karsi milli macta bunu görebiliyorsun, boga gibi afrika kökenli fransizlari omuz omuza oyunda indiriyordu

farkli oyuncular oldugu icin bu 3ünü kiyaslayanin zaten futbol bilgisi pek kuvvetli olmadigi ortada

ins. 2 yil sonra hersey yolunda giderse söyle bir göbeklen oynayabiliriz

------------cafer
    --abdülkadir--yazici
    Sefa'da var o üçlüde oynayacak

Nereden
    Amasya

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sefa'da var o üçlüde oynayacak
    sefa büyük ihtimallen bu 3ünden biri satildimi takima girer

Ünal Karaman

Nereden
    Trabzon

sefa büyük ihtimallen bu 3ünden biri satildimi takima girer
    Açıkçası ben Sefa'nın Cafer'den daha potansiyelli bir oyuncu olduğunu düşünüyorum

Nereden
    Amasya

Açıkçası ben Sefa'nın Cafer'den daha potansiyelli bir oyuncu olduğunu düşünüyorum
    olabilir
    daha defansif oldugundan denmesi zor

sefa yine daha farkli bir

özellikle sahada daha coskulu ve agresif oynamali

Ünal Karaman

Nereden
    Trabzon

olabilir
    daha defansif oldugundan denmesi zor

sefa yine daha farkli bir

özellikle sahada daha coskulu ve agresif oynamali
    Konu dışı olacak ama Murat Cem hakkında ne dusuyorsun ?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

kim bu ya ?

Nereden
    Amasya

Konu dışı olacak ama Murat Cem hakkında ne dusuyorsun ?
    inanilmaz yetenek, karekter olarakda gelisirse yeni ali kemal neden olmasin

Ünal Karaman

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Başkan bugün başkan Cafer Tosun hakkında açıklama yapmış, ya hu bu çocuk yazıcı ve Abdul kadir den çok farklı bir oyuncu fizik ve mücadele bakımından Fellaini oyun görüşü kısa ve uzun paslarıyla Gerrard gerçekten box to box olarak kabul edilebilecek bir çocuk. Kaybedersek çok yazık olur, 6 numaranın hakkını vererek oynar tam da Kucka alınmışken abisinin yanında çok iyi pişer, Batuhan Artaslan yerine keşke bu yıl kadroda olsaydı. Ne yapıp edip tanıdık varsa burda girsin araya hem klüp hem kendi için imza atması çok önemli.

Nereden
    Trabzon

inanilmaz yetenek, karekter olarakda gelisirse yeni ali kemal neden olmasin
    Aynen bende öyle düşünüyorum çok olgun bir futbol oynuyor.
    Bu arada bence eninde sonunda Cafer ile sözleşme imzalanacak. Bu çocuklar Trabzonsporlu ve dediğim gibi daha çocuklar elbette hata yapacaklar.

Nereden
    İstanbul

Ali şen kandil, barış memiş gibi altyapı mezarlığına namzet bir velet daha.

Nereden
    Amasya

Aynen bende öyle düşünüyorum çok olgun bir futbol oynuyor.
    Bu arada bence eninde sonunda Cafer ile sözleşme imzalanacak. Bu çocuklar Trabzonsporlu ve dediğim gibi daha çocuklar elbette hata yapacaklar.
    öyle
    scoutlara göre en yetenekli

ama iste cok kapali vs...
    orda sorunlari var

yetenegi bugüne getirdi, bugünden sonra karekteri konusacak, bence m. ceme bu konuda prof yardim gerek

Ünal Karaman

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yatırım olarak değerlendirdim. Hasan Batuhan ı defalarca izledim, bence Süper Lig de oynayabilecek bir oyuncu ama atanamamış Okay havası veriyordu, bir türlü o patlamayı yapamadı ve yaşı da ilerledi. Forma giyebileceği bir takıma gitmesi onun için daha iyi olabilir, bizde şans bulma ihtimali çok zayıf ama 17 lik oyuncu için aynı şeyi söyleyemem, videolardan gördüğüm kadarıyla bu çocukta potansiyel var.

Alt yapısından Fabregas ı kaçırıp sonra milyonları döküp alan Barça veya Pogba-Manu örnekleri var. Bu çocuk yetenekliyse sözleşmeyi imzalatıp takımda tutmalıyız. Biraz parlarsa yaşından dolayı iyi para getirir, rahat rahat satarız. Hatta şimdiden koy orta sahaya rotasyonda oynasın. Eğer Yusuf, Abdül de olan özel yetenek bunda da varsa daha ilk maçında piyasası 5 milyona fırlar.
    Daha genci ve potansiyellisi var;
    Sefa'dan beklentim daha yüksek.
    Cafer'in fizik avantajı var,
    H.Batuhan'da olduğu gibi
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    İstanbul

Bugün oynamadığın için büyük keyif alıyorum. Senin gibi kendisini kulüpten önde görenlerle olmaz. Trabzonspor büyüktür ve büyüklüğünün ne olduğu bellidir. Senin yolun selçuk inan yolu, mehmet ekici yolu.
    Konu Yiğit Gayretli tarafından (09.10.2017 Saat 08:47 ) değiştirilmiştir.

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Baris memis okeye 4 ariyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)