Sayfa 2 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 385 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cafer Tosun

Hazar_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

En korktuğum şey Yusuf ve Abdülkadir iyi çıktı diye bunlar da iyidir diyerek takıma çöp doldurmaları. Yazdığımın bu çocukla ilgisi yok genel anlamda yazdım. Cafer iyi mi kötü mü bilmem ama akıllara Abdülkadir'in performansından sonra geldiğine göre bu yola girdik gibi. Umarım çöp dolmaz takım
    Konu Hazar_ tarafından (16.09.2017 Saat 15:44 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Devre arası gider.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Potansiyelinin yüksek olduğu gözönüne alınırsa elimizde tutmak için herşeyi yapmalıyız.

Altyapıdan yetenekli ve kaliteli oyuncu pek çıkmıyor. Az çıkan oyuncunun da değerini bilip, onca yıldır yapılan yatırımı boşa harcamamalıyız.

Sanırım Cafer 1461'de değil rezerv takım ve A takımda oynamak istiyormuş.

Bu mevzuda da onu haklı buluyorum. Zira 3.ligde, bozuk zeminlerde oynaması gelişimine olumsuz olarak yansıyacaktır.

Yönetim doğru yolu bulup uzun seneli sözleşme imzalamalı.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

1461'e, 2. Lig'e gönderilmiş geçen sene. O yaşta oraya gönderilmesi futbol oynamaya istekli olduğunu ve kulübün de beklentisi olduğunu gösteriyor. Yalnız burada yapılan hata 2. Lig'e gönderilmesiydi. Orada futbol namına bir şey olduğunu sanmıyorum.

Hakkında çıkan haberler doğruysa bir an önce sözleşmesi uzatılıp devre arasına kadar A takımla çalışmalı. Sonrasında PTT Ligi'nde kiraya verilmeli. Sanıyorum buna oyuncu da kulüp de itiraz etmez.

Acaba altyapıda çok sık oluyor mu beni A takıma alın tarzı talepler. Bu gibi durumlarda diğer kulüpler ne yapıyor nasıl çözüm buluyor... Bazıları bu isteğin yersiz olduğunu düşünüp oyuncuya giydiriyor ama oyuncu gözünden de bakmak lazım olaya. Belli ki fizik kalitesi iyi yaşına rağmen ve scoutların ilgisine hasıl olmuş.

Benim düşüncem, geçen sene bir sürü oyuncuya şans verildi, bu sene de Abdurrahim ve Abdülkadir A takıma alındı. Herhalde kendisine bir haksızlık hissetti 16-17 sezonunda A takıma alınmadığı için, menajerlerin de aklını karıştırması da eklenirse kulüp oyuncuyu sahiplenmeli babacan bir tavırla yaklaşmalı.

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sefa Yılmaz'la antrenmana cikiyodu.

Körle yatan şaşı kalkar.
    #Dik oyna

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

antremanlara alınıp en kısa zamanda 21e dahil edilmeli.
    bedavaya bırakıp 10 milyona geri almak bizlik iş değil, kaldıramayız kelle alırız.
    konu hakkında bir taraftar; cafer gider de hayran bırakırsa, o gün bu olayın sorumlusu olarak kimden bahsedeceğimize değinmiş.
    hoca yapıcı olmalı, kendisine güvenildi bu güne kadar, sabrı esirgememeye çalışıyoruz. kendisi de cafere sabır göstermeli.
    çocuk 1461e süre alırım diye gitti ama 1461 kimsenin umrunda olmadığından o kalitesizliğe maruz kaldı.
    lütfen şu çocuğun saçını okşayın, büyüklüğünüzü gösterin ve gönül rahatlığıyla sahaya sürün.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aile problemli galiba...

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Başlığı kapatabiliriz bence. Sedat Tunalıya göre takımla arasında ipler iyice kopmuş. Bu saatten sonra takımda kalacağını da pek sanmıyor.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Çok net söylüyorum Trabzonspor'u köşeye sıkıştırmaya çalışan Messi olsa, Ronaldo olsa umrumda değil. Acilen ailesi ile birlikte kulüpten kovulmalı. Trabzonspor'un büyüklüğü ve dize getirilmeyeceği sonraki gençlere örnek olmalı.

Merak eden 11 maddede konunun gerçeğini buradan okuyabilir;
    https://twitter.com/drbaykan61?lang=tr

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

unutulmamaliki bu cocuk henüz 17 yasinda

abdülkadirden bile 10 ay ufak

sosyal medyada insanliga sigamayacak seyler yaziliyor

bu bir cocuk, yanlis yönlendirildigi ortada
    bunu göremeyip cocuga saldiran adam degildir

ve yukarda 7-8 yil emegin cöpe gittigi yazilmasida dogru degil
    cafer bu hatayi yapip gitse bile ve yildiz olursa ömrü boyunca Trabzonspor transferlerinden yetistirme bedeli alacak

benzer hikaye ile schalkeden kopan mesut özil daha 30 yasina girmemesine ragmen 6m€ askin yetistirme bedeli kazandirdi egitimen kulübüne

biz büyüklügümüzü gösterip öyle davranmaliyiz
    sonucta hayat caferin hayati, sevabinida günahinida kendi cekecek
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

umarim kaybolmaz cocugun sucu yok aile de suc neyse insallah orta yol bulunup takimda kalir Yusuf Abdulkadi gibi olur Alisen Baris gibi kaybolan genclerden olmaz. Yetenek var
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Donnaruma bile 1 yıl top oynamamayı göze alamadı, henüz adını bile duymadığımız 17 lik bir gencin adının bu tarz haberlere malzeme olması çok tuhaf ama eğer 1461 söylentisi doğruysa çocuğa hak veririm, 1461 mi kaldı yaw çıkar A takım ile antrenmanlara oynat hazırlık maçlarında. Sat Hasan Batuhan ı onun yerine Cafer i hazırla, daha iyi yatırım olmaz mı ? Kulübede Hasan Batuhan olacağına Cafer olsun, belli ki potansiyelli çocuk.

Aklını kim karıştırıyorsa devre dışı bırakıp sözleşmeyi imzalaması lazım. Önünde Yusuf, Abdül örnekleri var, buradan ayrılıp nereye gidecek daha adını Türk futbolunu geçtim TS taraftarına bile duyuramadı. Avrupa saçmalık olur, İstanbulluların alt yapıya girmek istiyorsa zaten kafa basmıyor demektir. Geriye Altınordu falan kalıyor. Nereden bakarsan bak TS hariç tüm seçenekler saçmalık.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@Mert Oğuzlu61 Hasan Batuhan da onun kadar potansiyelli gösterilen bir çocuktu ne dendiyse yaptı sırasını bekledi kiraya gitti vs. niye onun hakkı yensin şimdi sırf efendi olduğu için mi?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Cafer'in peşinde alman kulüpleri vardı özellikle dortmund. Menajeri de o ara alman olmuş herhalde. Büyük ihtimalle çocuğa demişler, sen olmuşsun artık büyük topçusun. Bu yaşta bir çocuk böyle yönlendirilmez. Kulübe bırakmak lazım, gelişimine karışmamak lazım. Önlerinde Yazıcı ve Abdülkadir gibi örnekler varken özellikle ailesinin yanlış yollardan geri dönmesi lazım.

Nereden
    Bursa

Çocuk üzerinden değil,onu gelir kapısı olarak gören vasıfsızlar üzerinden konuyu yürütün.Adı üzerinde çocuk.
    • Memento mori

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı SixtyOne_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Mert Oğuzlu61 Hasan Batuhan da onun kadar potansiyelli gösterilen bir çocuktu ne dendiyse yaptı sırasını bekledi kiraya gitti vs. niye onun hakkı yensin şimdi sırf efendi olduğu için mi?
    Ben yatırım olarak değerlendirdim. Hasan Batuhan ı defalarca izledim, bence Süper Lig de oynayabilecek bir oyuncu ama atanamamış Okay havası veriyordu, bir türlü o patlamayı yapamadı ve yaşı da ilerledi. Forma giyebileceği bir takıma gitmesi onun için daha iyi olabilir, bizde şans bulma ihtimali çok zayıf ama 17 lik oyuncu için aynı şeyi söyleyemem, videolardan gördüğüm kadarıyla bu çocukta potansiyel var.

Alt yapısından Fabregas ı kaçırıp sonra milyonları döküp alan Barça veya Pogba-Manu örnekleri var. Bu çocuk yetenekliyse sözleşmeyi imzalatıp takımda tutmalıyız. Biraz parlarsa yaşından dolayı iyi para getirir, rahat rahat satarız. Hatta şimdiden koy orta sahaya rotasyonda oynasın. Eğer Yusuf, Abdül de olan özel yetenek bunda da varsa daha ilk maçında piyasası 5 milyona fırlar.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

alpozan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

3 büyütülmüşlerden birinin başkanı kanca atmış şeklinde iddialar da var twitterda. İnşallah öyle bir şey olmaz...

Nereden
    Aydın

Son yıllardaki iç ve dış unsurların etkisiyle Trabzon Spor markası prestijini kaybetmiştir.
    Bu da kulübün futbolculara, kulüplerine, temsilcilerine karşı elini gitgide zayıflatmıştır akabinde performansından memnun olduğumuz her futbolcunun vedasına şahit olduk ve ümitlerle alınıp israftan başka bir halt olmayan onlarcanın yıllarca karnını doyurduk.

Şu anki süreç bir deneme, sonucunu en geç 1 temmuz 2018de öğrenebiliriz. Bu süreç Caferi bizden ayırırsa etkisi altyapının çıkardığı sonraki iyi çocuklara da tesir edecek ve birileri Trabzon'da yeni bir pazar meydana getirmiş olacak. Yusuf ve Abdül'ün transferlerine bile kir sıçrayacak.

Kulüp Cafere sahip çıkmalı, bu konuda teknik ekibi yönlendirmeli. Rezil galibiyetler istifaya sebep değilse hiyerarşiye boğun eğip genç bir oyuncuyu takıma dahil etmek de istifa sebebi olmayacaktır.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kovun gitsin şu artisti 17 yaşında bebenin elinde oyuncak olacak halimiz yok gitsin çok istediği avrupaya yallah.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Nereden
    Aydın

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kovun gitsin şu artisti 17 yaşında bebenin elinde oyuncak olacak halimiz yok gitsin çok istediği avrupaya yallah.
    iki yüzlüsün, cahilsin, bir başkası için düşünme yeteneği beyninin yandığı esnada buharlaşmış bir bahtsızsın.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Saint Castillo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki yüzlüsün, cahilsin, bir başkası için düşünme yeteneği beyninin yandığı esnada buharlaşmış bir bahtsızsın.
    Tamam
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Nereden
    İstanbul

Alıntı special one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sözleşme uzatmak için 45 dk süre alması mı gerekiyordu ?

Koca yaz antrenmanlarda görmediniz mi ?

Maçlarda taraftarda görüyor çocuğun yeteneğini

size nasıl güveneceğiz !!!

???????

kafamda soru işaretleri bırakıyorsunuz???

Mesela cafer tosun iyi deniyor ama süre alamadı hatta kadro dışı

ya oda 45 dk iyi şeyler yaparsa ???
    Abdulkadir için daha önce yazdıklarım

korktuğum başımıza geliyor.

Abdulkadir gibi bir yeteneğe daha 15 gün önce sözleşme uzatan bir yönetim,

Açık söylüyorum GÜVENEMİYORUM.
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

Nereden
    Aydın

Çok pişman olacağız çooook.

alpozan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Bu sözleşme uzatma işi de neden son seneye bırakılıyor? Çocuk daha 17 yaşında, Volkan Şen gibi yıllık 850 bin euro maaş ödemeyeceksin herhalde geçen seneden uzat sözleşmesini bitsin gitsin...

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı alpozan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sözleşme uzatma işi de neden son seneye bırakılıyor? Çocuk daha 17 yaşında, Volkan Şen gibi yıllık 850 bin euro maaş ödemeyeceksin herhalde geçen seneden uzat sözleşmesini bitsin gitsin...
    fifa kurallari 18 yasindan ufaklara uzun kontrat vermeni kabul etmedigi icin

18 yasinda her cocuga takimini secme hakki verdiler, karsiligindada yetistirme bedeli kurali cikartildi

yani yetisdirdigin bebe sende kalmasa kariyeri boyunca her transferinde bedel aliyorsun

biz ramili bu kurallan transfer ettik
    sikeciler elif elmasi bu kuralla transfer etti
    dortmund sanchoyu bu kurallan transfer etti vs...
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)