Sayfa 16 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 14 15 16 17 SonuncuSonuncu
Toplam 407 adet sonuctan sayfa basi 376 ile 400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muhammet Beşir

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu piyasada kiralık genç forvetin işi zor, oynatmazlar.
    doğru.genç ve kiralık olunca süre vermiyorlar.samsunsporda iki 33 yaşındaki forvete(ayite ve göksu) toplamda 3500 dakika süre vermişler.toplamda attıkları gol sayısı 8

şu anlaşma yapılabilir.misal 2000 dakika oynatırsan maaşını biz karşılıyoruz.yeterli süreyi vermezsen maaşını verirsin.

Giallorossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Seneye N'Doye olmayacak, Rodallega mutsuz ve gidecek, Burak'in durumu belirsiz. Yani 3 forvetimiz giderse yerine 3 forvet almamiz gerekiyor. Bizim 3 forvet birden almamiz imkanlar arasinda yok, 2 forvet bile zor aliriz. Bu yüzden seneye 3. forvet olarak kadro'da bulunmali. Hem yönetimin sürekli bahsettigi Trabzon'lu sifatina uymasi, hemde maliyeti az olmasi kendisi icin bir sanstir.

Suan takimdaki 3. forvetimiz 1.5+ milyon euro aliyor oturdugu yerden. Muhammet'in maliyeti en fazla 70 bin euro'dur.
    .

Francesco
    Totti

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir gün, kim bilir bilmem kaçıncı kez Trabzonspor zirve kulübüdür, tüm futbolcuları seçmece olmalıdır, Trabzonspor oyun parkı, deneme tahtası, öz evlat şevkat yeri değil derken çatlayacağım, haberlerden duyacaksınız böyle böyle derken sonunda çatladı ve öldü diye
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

18 yaşında bütün ülkenin dikkatini çekmişken, takır takır gol atan sudan ucuz genç yıldızı amatöre yolla geleceğini baltala, git 20-25 milyon TL dök Muhammet Demir'i al getir. Muhammet Beşir o sezon devam etseydi ve önü kesilmeseydi, attığı her gol bize milyon euro olarak geri dönecekti. Belkide sezon sonunda 10 milyon euro değerinde forvetimiz olacaktı.

Kulübede kimler kimler oturdu, 10 milyon TL kazanan adamı utanmadan kulübede oturttuk sonra vay efendim borcumuz niye 1 milyar oldu ? Yolunacak kaz muamelesi gördün de ondan. Kulübede 10 milyon TL kazanan 40 yaşında hedefsiz, doymuş Ndoye yerine 200 bin kazanan 18 lik 20 lik aç genç forvet görmek istiyorum. Ramil de olabilir, önemi yok.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    18 yaşında bütün ülkenin dikkatini çekmişken, takır takır gol atan sudan ucuz genç yıldızı amatöre yolla geleceğini baltala, git 20-25 milyon TL dök Muhammet Demir'i al getir. Muhammet Beşir o sezon devam etseydi ve önü kesilmeseydi, attığı her gol bize milyon euro olarak geri dönecekti. Belkide sezon sonunda 10 milyon euro değerinde forvetimiz olacaktı.

Kulübede kimler kimler oturdu, 10 milyon TL kazanan adamı utanmadan kulübede oturttuk sonra vay efendim borcumuz niye 1 milyar oldu ? Yolunacak kaz muamelesi gördün de ondan. Kulübede 10 milyon TL kazanan 40 yaşında hedefsiz, doymuş Ndoye yerine 200 bin kazanan 18 lik 20 lik aç genç forvet görmek istiyorum. Ramil de olabilir, önemi yok.
    o dönem tembellik yapmış diye söylenti vardı. urfa'da ünal hoca çok tembel dedi diye haber gördüm, doğru mu bilmiyorum.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o dönem tembellik yapmış diye söylenti vardı. urfa'da ünal hoca çok tembel dedi diye haber gördüm, doğru mu bilmiyorum.
    Muharrem Usta BMN kahvaltısında kendi söylemişti,çok tembel vs. diye.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'da yedek futbolcu as futbolcunun yerine girdiğinde ası aratırsa zirve takımı hüvviyetinizi koruyamazsınız. İsterse karın tokluğuna oynasın. Elinizdeki yanlışlara bakıp başka yanlışları mantığa bürüyorsunuz. Her futbolcuya da Fatih-Gökdeniz-Yusuf-Abdülkadir çizgisinden bakmaktan vazgeçin lütfen
    Konu Travelair tarafından (30.04.2018 Saat 17:58 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    İstanbul

bu sezonki sistemimiz burak efendiye gol attırma sistemi idi.yıllık maliyet 4 milyon avro

madem bu sistemi uyguluyoruz niye 50 bin avroya oynayacak aynı tarzda oynayan beşire gol attırmadık?

beşirde gayet güzel defansın arkasına sarkıyor.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sezonki sistemimiz burak efendiye gol attırma sistemi idi.yıllık maliyet 4 milyon avro

madem bu sistemi uyguluyoruz niye 50 bin avroya oynayacak aynı tarzda oynayan beşire gol attırmadık?

beşirde gayet güzel defansın arkasına sarkıyor.
    atamadığı ve atamayacağı için, bunu anlamak çok mu zor?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Trabzon

Jun Suk,M.Demir,N'Doye,Hugo ?? Bunlar hangi sebepten başarısız oldular ?

Jairzinhoo ??

Bu arada Beşir 3.forvet olarak kadroda bulunmalı seneye.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Emrah KabuL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jun Suk,M.Demir,N'Doye,Hugo ?? Bunlar hangi sebepten başarısız oldular ?

Jairzinhoo ??

Bu arada Beşir 3.forvet olarak kadroda bulunmalı seneye.
    bazı forvetler vardır hem kendileri gol atar hemde takım arkadaşlarının gol yollarını açar.misal edin dzeko diego costa gomis adebayor vs

misal gs nin bjk ye attığı ilk golü izleyin .gomis kafayla rodrigıez e indiriyor nagatoma asisti yapıyor golü atan ön libero fernando.

başka işlerede yetişmeye çalışan forvetlerin görece gol sayısının az olmasına bakmayın.

amaç pas oyunu ile skora gitmek ise suarez tarzı forvetlerle yola çıkarsın.

amaç orta sıralar ise kontra atağa yatkın burak tarzı forvetler ile oynarsın.

zaten bu yüzden niye beşir değilde burak sorusunu sordum.yoksa elde misal adebayor vardır o zaman niye beşir yok diye sorulmaz.çünkü farklı tarzda oyuncular.

özetle burak yılmaz transferi hata idi.

Nereden
    Trabzon

Beşir ile Burak aynı tarz mı yani ?

Ayrıca sorduğum soruya cevap vermedin.Jun Suk,M.Demir,N'Doye,Hugo ile neden başarılı olamadık ?

Burak'ın attığı gollerden daha haberin yok eminim Beşir'i falan da izlememişsindir.

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne yapmış Samsun'da da medet bağlanıyor bu adama?

Daha ikinci ligde fark yaratamayan adamdan ne çıkar.

Yeteneğine tembelliğiyle ihanet eden kendine yazık eden bir başka öz evlat.

Yallah 3. Lige.
    #Dik oyna

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Emrah KabuL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beşir ile Burak aynı tarz mı yani ?

Ayrıca sorduğum soruya cevap vermedin.Jun Suk,M.Demir,N'Doye,Hugo ile neden başarılı olamadık ?

Burak'ın attığı gollerden daha haberin yok eminim Beşir'i falan da izlememişsindir.
    tipleri benzer oldugundan futboluda benzer oldugunu düsünmüstür trollzinho

burak normal santrfor, besir pivot santrfor

nerdeyse bütün özellikleri degisik 2 oyuncu

ama yani ikiside benzer tip, 17 numara vs... olunca ayni olmus oluyor bu güruh icin
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neden son sans???

burak, costa, drogba gibi bi ton santrfor 23-24 yasindan sonra siyrildi, 20 yasindaki besire neden böyle bir baski yapilsin

zaten durmadan 7-8 kulüp onunlan ilgileniyormus, kirala disarda bizim yatirimimiz olmadan gelissin

diyelim Türklerin sahibi oldugu fortuna sittard, fc will 1900 gibi kulüplere kirala orada yetissin...
    Selçuk seninle altyapıdaki çoğu futbolcu hakkında hemfikiriz ancak Beşir konusunda sana katılmıyorum. Onu defalarca izlemiş biri olarak Trabzonspor seviyesine çıkmasını mümkün görmüyorum. Ancak bir yıl daha şans verilmeli o da belki ortalama bir performans gösterirse takasta falan elimizi güçlendirir diye

Nereden
    Bursa

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selçuk seninle altyapıdaki çoğu futbolcu hakkında hemfikiriz ancak Beşir konusunda sana katılmıyorum. Onu defalarca izlemiş biri olarak Trabzonspor seviyesine çıkmasını mümkün görmüyorum. Ancak bir yıl daha şans verilmeli o da belki ortalama bir performans gösterirse takasta falan elimizi güçlendirir diye
    Beşir,Trabzonspor gibi bir takımda oynamanın ne olduğunu anlamış gibi görünmüyor,çok çalışması gerektiğini kavrar,böyle bir fırsatın çok az kişiye nasip olduğunu idrak ederse,o eşiği atlarsa bir ihtimali daha var.
    • Memento mori

Nereden
    Amasya

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mental sorunlarini yenerse potansiyel var, bundan eminim

isi zor

lakin ayni sorunlari burakta yasamisti, ondan özellikle senol hoca ona dokunursa biseyler olabilecegini düsünüyorum

hatirliyorum altyapida 17-18 yasinda paf takimda oynarken bu cocugu duran toplarda 4-5 kisi tutuyordu...

potansiyel kesinlikle var, sadece kendini yenmeli

Ünal Karaman

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

fanatik bir trabzonspor taraftarı olarak söylim. profosyonel futbolcu olsam , bu taraftar profilindeki bi takımda oynamam. tarihte bir sezonda en cok gol atmıs oyuncusu eleştiriliyor Burak gittikten sonra 15 gölü geçen bir forvetimiz oldumu? olmadı. burak bu sezon yarım yamalak oynadığı halde 20 gölün üzerine çıktı. adam daha ne yapsın?

Komiksiniz ya.size özkan sümerin vaat ettiği acı çekmek müstehak ))

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bir tane de burada var geleceğin Burak Yılmaz'ı

Sonuç; Samsunspor kiralık

.

Toraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim izlediğim her maçta gol attı. Gol şansı çok yüksek bir oyuncu. Evet üst düzey bir top tekniği olmayabilir ama zaten bu fizikteki oyuncularda bunu beklemek zor. Dışarıdan biraz tembel bir görüntü veriyor olabilir. Ama bazı oyuncuları maçlardaki görüntüsüne göre değerlendirmek lazım. Geçmişte Samsunspor'da fark yaratamamış deniyor. Emin olun Abdulkadir ve Yusuf da ikinci ligde oynasalar kendilerini gösteremezlerdi. İkinci ligin mantalitesi bambaşka. Yani şu takımda Rodellega'dan çok mu aşağı kalır, neden kadroda tutulmak istenmez anlamıyorum. Üstelik bir santrofor bulmak demek neredeyse 10 yılını garanti altına almak demek. Futbolda en zor oyuncu yetişen mevkilerden biri mutlaka tutulması gerektiğini düşünüyorum.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Toraman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim izlediğim her maçta gol attı. Gol şansı çok yüksek bir oyuncu. Evet üst düzey bir top tekniği olmayabilir ama zaten bu fizikteki oyuncularda bunu beklemek zor. Dışarıdan biraz tembel bir görüntü veriyor olabilir. Ama bazı oyuncuları maçlardaki görüntüsüne göre değerlendirmek lazım. Geçmişte Samsunspor'da fark yaratamamış deniyor. Emin olun Abdulkadir ve Yusuf da ikinci ligde oynasalar kendilerini gösteremezlerdi. İkinci ligin mantalitesi bambaşka. Yani şu takımda Rodellega'dan çok mu aşağı kalır, neden kadroda tutulmak istenmez anlamıyorum. Üstelik bir santrofor bulmak demek neredeyse 10 yılını garanti altına almak demek. Futbolda en zor oyuncu yetişen mevkilerden biri mutlaka tutulması gerektiğini düşünüyorum.
    Besir'i savunmuyorum ve çok da is yapacagini sanmiyorum, ama kesinlikle bende birkaç gündür pttnin ve alt liglerin farkli bir dünya oldugunu yazmak istiyordum, unuttum yazmadim.... Abdülkadir'i pttye koysak o seviyenin 5 gömlek üstü olmasina ragmen 10gol 10 asist mi yapacak ? kesinlikle çok zor,,, futbolda öyle her zaman 2+2=4 matematigi islemez...
    haa ama bu meselâ Abdülkadir Parmak için de geçerli, 40 maç 1gol 1asist yapmismis, o tarz pirpir topçularin o ligde isi zordur, istsinâlari bir kenara birakalim.... ha ama mesela Besir o fizikle aslinda tam da pttye uygun, ki çok da berbat degildi etkili oldu sayilir...
    bu islerde biraz da etrafindaki topçularin kalitesi önemli, sonrasi nasip kismet sans... sahalarin durumu falan bunlar da önemli
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Altyapıdan gelmiş olmasaydı, sezon hazırlık kampında yer alabilir miydi?
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Neyse Samsun'a bonservisiyle vermişiz artık yeni kariyerinde başarılar.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Amasya

ücretsiz birakilmasi büyük hata, ne olursa olsun

yetistirme bedelini almama gibi bir hata yapmazlar umarim
    Konu selcuk tarafından (31.07.2018 Saat 23:56 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

birakin da o kadar kiyak yapalim,,, seneye Enes'i bize verirler, kolaylik saglarlar, konusmuslardir bu konuyu
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)