Sonuç: Sizce Trabzonspor Yönetimi İstifa Etmeli mi?

Katılımcı sayısı
187. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet İstifa Etmeli

171 91.44%
  • Hayır İstifa Etmemeli

16 8.56%
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 113 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetim İstifa Etmeli mi?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Yönetim İstifa Etmeli mi?

Trabzonspor Yönetimi istifa etmeli mi?
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Nereden
    İstanbul

Anketi açalım abi hemen.
    Evet.
    Uzun uzun anlatmaya gerek yok herhalde arkadaşlar.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

E. Okan Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Etmeli ama etmezler
    KUPA DEĞİL ARMA SEVDALISIYIZ

Full HD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Istifa degil, millet tarafindan kovulmalilar! Ama onu yapacak Millet yok Anadoluda.

Ogün' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oy kullananları göremiyor muyuz?
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. KAZIM KOYUNCU

Bayundur Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ya guzel insanlar bu artik soru falan olmadan cikti. Farz oldu artik. Bu ne ya
    "Gençliğimizi büyük bir savaş beklemektedir. Bozgunculuğa, tembelliğe, ahlaksızlığa, cehalete, yalancılığa karşı büyük bir savaş." Alparslan Turkeş

alone_6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kimse kararını açıklamak zorunda değil fakat hayır diyeni de bayağı merak ettim.....
    Marka değerini sevdiğimin Türk futbolu....

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Istifa degil seytan olarak taslanmali bu sahtekarlar
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

boş yere açmışsın başliği kardeş silinir heralde, bu kacıncı aynı başlık digerinden devam

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

geç bile kaldılar.zaten geçen sene sözü vardı,yarışta olamazsak devre arası bırakıım diye ama tükürdüklerini yalayan ve hedefi batırmak olduğu için görevini tamamlamadan gitmeyecek.sahipsiz bir takımın acayip bir camianın çöküşü 2015-16 sezonun da vizyon da...
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Ne mi si Uğur? Neden istifa diyemiyorsunuz? Nedir bu çekingeniz? Hacıosmanoğlu'na gelinceye kadar BMN'nin böyle bir tavrı olmadıydı. Neden Hacıosmanoğlu'na istifa demekten bu kadar imtina ediyorsunuz!?
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

etmeli ama su son transferlerıde yapsınlar oyle ıstıfa etsınler .
    takımı ortada bırakmak yıne takıma kötülük yapmaktır .

gercı forumda transfere hayır deyıp , sonra mac baslıgına gelıp sefaya kufredenlerde var . yok madem transfer ıstemıyorsun sefaya nıye kufredıyorsun kı
    Azılı bir ihocuyum

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne mi si Uğur? Neden istifa diyemiyorsunuz? Nedir bu çekingeniz? Hacıosmanoğlu'na gelinceye kadar BMN'nin böyle bir tavrı olmadıydı. Neden Hacıosmanoğlu'na istifa demekten bu kadar imtina ediyorsunuz!?
    İ
    S
    T
    İ
    F
    A

Diyorum ne değişiyor?

BMN Hacıosmanoğlu ve Yönetimini istifaya davet etmedi mi? Kongre yapılsın demedi mi? Yahu biraz yapılanlara bakın daha demin telefonda Bursaspor maçı için Avni Aker'de istifa organizasyonunu tartışıyorduk bizi burada bir taşlamadığınız kaldı...
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Artik kizginlik boyutunu astim.

Inanin mevcut durum mide bulandirici.

Pshycologist41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu adam başkan olduğunda belliydi o koltuğa yapışacağı. Zamanında söyledik hayatı ona buna sinyal olmak yancılık yapmakla geçmiş adamı başkan yaparsanız bunun sonuçları olur diye. Hayatında yaptığı en vizyonlu iş bizim Trabzonlu boksör arkadaşa sinyal olmaktı. O adamı tutup camiaya başkan yaptılar...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen bile yederliydin
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

İki senedir UEFA Kupasını kaldıran adam 3. Ön eleme turunda UEFA kupasına veda ediyor.. Burası Trabzon.. Trabzonspor'un saha dışındaki yönetilemeyiş sorunu saha içine her geçen gün daha fazla yansıyacak.. Kulüp kaos patlaması yaşayacak.

Köy takımına iki gol atmaktan aciz olan Trabzonspor'da hedef tahtasına Onur'u oturtmak kocaman bir zırvadır...Eleştirmeye başlayacaksak sıralamanın en tepesine Hacıosmanoğlu'nu ardından yanlış değişiklik yapan Şota'yı sonra topçuları koyacaksın...

Özer Hurmacı sahanın en iyisiyken takımın hücum yükünü taşırken oyunu tek kaleye yıkmışken oyundan alındı şaka gibi! Özer'in numarası tabelada gözüktüğünde gözlerime inanamadım maçın skorundan çok bu değişikliği değerlendirmek lazım... Bunun yanında hoca Constant'a verdiği serbestliği Cavanda'ya tanımamış Constant orta sahadan geri dönmedi Cavanda orta sahayı geçmedi. Hızlı olan bekimiz savunma yapıyor ağır olan bekimiz hücum. Bizim hangi işimiz doğru olacak acaba?!

Bu takımın mücadele edeceği yer PTT 1. Lig'dir. Formadan armayı sök bu takım 10. Sıradan yukarıya çıkamaz.. Olay bu kadar net. Takım aylardır kampta ama geçen sezon ki performansların üstüne koyan oyuncu yok.. Bu mudur profesyonellik? Çalışma.. Hırs.. Azim NEREDE? Avrupa Ligi maçında 20.000 taraftarının önünde top oynuyorsun ve pres yapmaktan baskı kurmaktan pozisyona girmekten acizsin..

Sahanın içindeki sorunun ana kaynağı sahanın dışında bulunan ama saha içine dair en ufak bir fikri ve zikri olmayan Hacıosmanoğlu'dur... Her zaman iddia ettim bu yönetim şu anki mevcut kadronun üzerine Hummels-Marcelo-Messi-Iniesta 4'lüsünü getirsin yine başarı gelmez..Yapılan transferler ne kadar iyi olursa olsun böyle ahmakça yönetilen bir kulübün başarılı olma ihtimali milyonda bir bile değildir..

Forman atlet bozması.. Takımın yalpalamıyor bile.. Taraftarın bölünmüş.. Futbolcuların gruplaşmış.. Yönetim şaşırmış.. Ne başarısı...

Aralık'a kadar bu takımdan birşey beklemeyin.. Yeni yönetimle beraber yeni bir hoca ve 5 yıllık planlama yapılmalı.. Taraftar sabredecek. Trabzonspor akademi kültürüne mi dönecek genç yabancılara mı yönelecek artık onun muhasebesini yeni yönetim yapacak... Taraftara adam gibi forma yapacaksın... Millet ürün almaya TS Club'a gidiyor söverek geri çıkıyor.. Sen nasıl yöneticisin be! Trabzonspor'a öz benliğini bulduran tüm değerler S.Şener yönetimiyle başlamış mevcut yönetimle saha içinde ve saha dışında erimiştir.. Bu takım bu sezon ilk 5'e zor oynar... Ligin 5. Haftasında camia karışır kongre sesleri yükselir... Ama Hacıosmanoğlu yapıştı bırakmaz!

Bu camiaya Abraham Lincoln'ün ABD'de yaptığı gibi toparlayıcı rolü üstlenen cesur bir başkan lazım... Başka türlü reçete yazılmaz.

Bu sezon ligi falan da izlemeyeceğim... Digitürk'te sadece Premier Lig açık mutlu ve huzurluyum... Tavsiye ederim.

mete61bordomavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Acaba istifa etmeli mi? Bilemedim şimdi. Çok kararsız kaldım.
    Trabzonspor Başkanı Nasıl Olmalıdır?
    -Birilerinin adamı değil,Trabzonspor'un adamı olmalıdır!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasıl Olmalıdır?
    -Hiçbir şey olmasa da korkak olmamalıdır!

Nereden
    Trabzon

İstifa onurlu davranıştır. Yani bu sorunun cevabı imkânsızdır.

mete61bordomavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeniden yapılandırmayı bu klüp kaldırabilir mi?
    Veya bu yönetimle gerçekten gidilebilir mi? Tarihinde hiç bu kadar
    Kötü bir durumda olmamıştı Trabzon. Bence kısa vadede bazı topçuların takımla ilişiğini kesmek lazım.
    Trabzonspor Başkanı Nasıl Olmalıdır?
    -Birilerinin adamı değil,Trabzonspor'un adamı olmalıdır!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasıl Olmalıdır?
    -Hiçbir şey olmasa da korkak olmamalıdır!

Bayundur Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı mete61bordomavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeniden yapılandırmayı bu klüp kaldırabilir mi?
    Veya bu yönetimle gerçekten gidilebilir mi? Tarihinde hiç bu kadar
    Kötü bir durumda olmamıştı Trabzon. Bence kısa vadede bazı topçuların takımla ilişiğini kesmek lazım.
    inanilmaz bir borc batakligindayiz. Yavas yavas futbolcu satip alt yapidan yetistirip bes yil idare etmemiz gerek. Durum oyle boyle degil. Cok kotu. Bu sene gelir falanda yok.
    "Gençliğimizi büyük bir savaş beklemektedir. Bozgunculuğa, tembelliğe, ahlaksızlığa, cehalete, yalancılığa karşı büyük bir savaş." Alparslan Turkeş

Nereden
    Trabzon

Kimse de kendini kandırmasın. Buradaki üyelerin çoğu da olmak üzere Trabzonspor taraftarı skor taraftarıdır. Yönetimin vizyonsuzluğu ve hataları umurlarında değildir. Ya da saman alevidir.
    Cardozo ile söner. Mbia ile söner. Onur'un gol yiyişi ile söner.
    Varsa böyle bir isteğiniz öncelik yapıp fikrinizi buna yorun. Ha yoksa, bir iki eleştiri atayım sonra transfere koşayımsa mesele buyrun şike başlığı orda duruyor.
    Yandı bitti kül oldu. Bu da olacak. Biraz kalsın. Maçlar başlasın tek derdimiz maç olsun. 3puan olsun.
    Hani dün sokağa kadar inmişti tepki? Hani herkes yönetime karşıydı?
    Kocaman kocaman yalanlar.
    Yönetim istifa sesleri tüm tribünlerce bastırıldı. Islıklandı. Çünkü Barcelona'ya yenilip elendik. Ya da Madrid'ı yendik. Üzerine terbiyesizlik yapmış gibi yönetim istifa demek kimlere hizmet?
    Onur hatalı gol yemiş gördün mü? Yönetime niye kızayım?
    ...
    Binbir parça olmuşsun. Paramparça. Herkesin bir çıkarı var
    Kiminin kombine kiminin 3 puan.
    Masada zavallı Trabzonspor.
    Kim, niye istifa etsin? Kim istiyor diye...

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genel tavrı ve anlayışı itibariyle BMN istifa demez, kongre der. Bu hep böyle olmuştur...

Tunga abinin güzel bir lafı var "Bu adamların kucağındaki rehine Trabzonspor." diye.

Tek kurşun hakkımız var belki de...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...

Tek kurşun hakkımız var belki de...
    Onu da her zamanki gibi topuğumuza sıkarız bir şekilde.

Bizim de kaderimiz böyle...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)