Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 36 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bizi Para mı Bozdu?

Nereden
    Trabzon

Alıntı caykarali_erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim gercekdende inaniyormusun futbolcularin bu paralari ladigini ben inanmiyorum nedeni acik ve net 1.6 milyon dolar alan gokdeniz onun icinmi bahiz oynuyor (du) bu verilen paralar inandirici degil gs mahzemecisinin magasini bile veremezken biz veyatda her hangi bir klub milyonlardan konusdugunda inaniyormusunuz ben inanmiyorum para degil parasizlik ve malesef her seyi edinmek hayalleri bizi bozdu allah korkusu olmuyanlar bizi bozdu.
    futbolcuların paralarını alıp amadıkları apayrı bir konu. hem benim bahsettiğim yıl kulübün hiç borcu yoktu, üste parası vardı, borsadan bir sürü para gelmişti ve yöneti bunun üstüne futbolcuların maaşlarını iyileştirmişti. ben bunun takımın performansını etkilediğini söylüyorum. ama futbolcular paralarını aldı mı, almadı mı orasını bilemem

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

gelmeyen başarısızlığı sadece bir nedene yüklemek faydasız.

onun için bunları sadece paraya baglarsak hata ederiz.
    bu para konusu ile şu söyleyeyim.

oyuncu alıyorsun;
    diyelim 100.000 ytl ye.
    şart ne iyi oynayıp maçları kazanması değilmi.
    adam iyi oynuyo sen napıyosun iyi oynadın alsana 150000 daha.

bu ne şimdi.

o zaman anlaşmalar maç başına olsun en iyisi.ve galibiyete göre .
    yani ne kadar ekmek o kadar köfte.

altancakular
    Ziyaretçi

bizi para veya parasızlık değil

ilkesizlik ve adamsızlık bozdu

artık

parasız ölen dozer cemillerimiz yok
    ve şamil ekinci gibi başkanımız yok

fanatik_zuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

walla maçlardan sonra kendimi yiyip bitiriyorum.geçen sene anarthosis maçında komalara girdim desem yeridir..o kadar üzülmüştüm ki..kendimi harap etmiştim.ablam geldi : onların snein kadar üzüldüğünü sanıyor musun?alıyolar paralarını önlerine bakıyolar dmeişti..haklıymış..bu aralar herkes takımımız için atıp tutuyor yok büyük değiller hak etmiyolar vs..insanda az yürek olsa şunların ağzına lafı tıkamak için oynar..!geçen tv de yayınlanan belgeselde ali kemal denizci ne güzel anlatmıştı o yılları.başarıda bile pahalı hediyeler ev gibi veya para olarak onları almak yerine bir yemek ısmarlasanız yeter demelerini düşünüyorum da şimdikilerin hangisi bunu söyler??tamam para almasınlar demiyorum al ama hakkını ver!!hak et o aldığın parayı..!
    Senin Için Kan Akitmak Gerekirse TRABZONUM Dünyanin Atar Damarini Keserim,Yok Olmaz Senin Kanin Olacak Dersen Ben Seni Toprakta Da Severim...

takımda herkes maasını tıkır tıkır alıo maca gelınce oynamıooo
    bu takım 250 ser bın dolar cezayı hak ettı
    "Hayatta Yegane Üstünlüğüm Türk Doğmaktır" K.Atatürk

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bir takımın futbolcuları eğer yendikleri zaman prim alıyorlarsa neden yenildikleri zaman ceza ödemiyorlar.. ya da alacaklarından silinmiyor?

10 yılda 6 şampiyonluk ve 2 kez 2.lik yaşayan takımın oyuncuları paralarıyla değil yürekleriyle oynuyordu.. aynı zamandan o tarihten sonra elde edilen başarıları yaşatan futbolcular da.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Alıntı ibrahim_yattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bize paralı değil futbolu bilen adam lazımdı.
    ben bu durumlara geleceğimizi özkan sümer gibi adamı rahatça harcadıkları gün tahmin etmiştim zaten. ilk günden beri sevmiyorum bu yönetimi..

soruyorum size özkan sümer olsa idi fatih tekkeden gelen para ile neler yapardı?
    gelen parayla bir sürü brezilyalı ve yugolslav topçu alırdı.belki numunelik iyi bir tane çıkardı aldıklarından
    Runjeeee Runjeee Runjeeeeeeeee

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

aldıkları paralar haram olsun

hüseyin toraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

para icat oldu mertlik bozuldu
    para icat oldu futbol bozuldu
    herşey para para para oldu
    parasız bir dünya istiyorum
    Yoksula gülmedim, zenginliğe özenmedim, faşistleri sevmedim, ezilenleri dövmedim, ben Devrimci doğdum, Devrimci öleceğim..!

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hatirlamak isterim gecen sezon Vahid Hoca ayni seyleri söyledi. Oyuncularin ici rahat mi dedi Bankaya gidip paralarini cekerken. O dönemde ayni durmumdaydik. Eger BJK ve GS Maci icin prim veriyorsan simdide 4 Haftadir bizleri bu aciz durumda birakan Futbolculara agir ceza vereceksin. Bu ne bicim Yöneticilik böyle...
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

cicero9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Wink

Beyler, ceza keserek 25 yaş ortalamasına sahip bir grubu, futbol takımımızı, daha iyi oynatabileceğimizi hiç sanmıyorum. Yani artık cezaya dayalı öğrenme için çok geç. Topçular da sizin benim gibi insan.

Sana iş yerinden para kestiler mi daha azimli mi çalıyorsun?
    Ya da öğrenciyken, baban paranı kesti mi daha mı azimle derslerine sarılıyorsun?

Tabii ki ceza ve primin günlük hadiselerde önemi büyük olabilir ama kalıcı bir sonuç elde edilemez. Benim düşüncem, çok yüksek maliyetlerle transfer yapıp taraftarı da maddi gıpta içinde futbolculardan uzaklaştırmak yerine daha küçük maliyetlerle bütünlüğü sağlayıp ona göre hedeflerimizi seçmeliyiz.
    "dere coştu bir kere"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)