Sayfa 38 Toplam 49 Sayfadan BirinciBirinci ... 28 36 37 38 39 40 48 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1210 adet sonuctan sayfa basi 926 ile 950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Esteban Alvarado Brown

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hep kötü bir kaleciydi.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

İki çapraz bağı kopuk oynayan kaleciden;

Kafam bozuk diye oynamayan, idmana çıkmayan kaleciye.

Müstehak kardeşim. Size müstehak. Onur bırakınca bir 10 yıl böyle çer çöple uğraşacaksınız.

Böyle herifler forma giyeceğine genç kalecilerimiz Uğurcan, Arda oynasın razıyım.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kalaci antrenörü azarlamış bunu ,2 gündür de idmana çıkmıyormuş
    alınganlık mı gösteriyor yoksa başka başka bişey mi var ,hala çözemediler böyle bir meseleyi .
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Zamanında boşuna demedik Esteban'la sözleşme yenilemek akıllı bir hamle değil diye.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adamı uyumlu olmaktan başka özelliği olmamasına rağmen kadroda tuttular oda gitti arızaya bağladı

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Takım arkadaşından küfür mü yardımcıdan azar mı bilemem ama bu işin içinde birşey var. Baş dönme, moral bozukluğu olayı yumuşatmak için atılmış pembe yalanlar.

Karmam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

kimsenin günahını almak istemem. söylediği rahatsızlıklar pek tabi gerçek olabilir. neyse gerekli doktor kontrolü yapılır.

lizarazu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri

Maçı lig tv si olan GS'lı bir akrabamın evinde izliyordum. 3-0 olduktan sonra ona dedim ki herşey iyi güzel de top kaleye gidecek diye çok korkuyorum bu kadar salak bir kaleci görmedim dedim. Az sonra o saçma sapan golü yedi. Herkes bacaklarının arasından yediğine takmış ondan önemlisi top açılmıştı oyunu takip edip ok gibi fırlasa topu alabilirdi en azından açıyı kapatabilirdi. Onur'a sallayanlar o pozisyon Onur oyundayken gerçekleşseydi Onur çoktan çıkıp topu almıştı. Onur yaptığ açıklamalarla Onur'a laf edip irin kusan arkadaşlara da cevabını vermiş oldu. Esteban kötü kaleci değil çünkü kaleci değil. Kova, Kova,Kova
    Konu lizarazu tarafından (27.09.2017 Saat 16:17 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Yok çenesi kitlenmiş, yok yerlilerden biri küfür etmiş, yok başı dönmüş! Bırakın bu işleri kardeşim!
    Saha dışında veya soyunma odasında ne olduğu ile ilgilenmiyorum. Bu adamın saha içinde ne yaptığı ile ilgileniyorum.
    Hiç hatasını hafifletmeye kalkmayalım! Zira yediği gol çok rezildi! Esteban deyince aklıma ''Güvensizlik'' geliyor.
    Ayakları ve yan toplara çıkışı Onur'dan daha iyi olmasına rağmen maalesef Esteban güven vermiyor.

Yok rakip oyuncuyu serbestçe ceza sahasına sokmuşlar, yok kimse müdahale etmemiş falan geçiniz bunları...
    Evet, rakip oyuncunun ceza sahasına kolayca girmesi ayrıca değerlendirilmelidir. Fakat Esteban'ın olayı çok ayrı!
    Bir kaleci bu kadar böyle bir gol yiyorsa bu pozisyonun daha öncesinde ne olduğuna bakılmaz.
    Kaldı ki bir kaleci o kadar çaprazdan sert olmayan bir şekilde gelen topu tutamıyorsa bıraksın gitsin.
    Esteban o şutu tutamayacaksa başka neyi tutacak? Savunması ve affı olmayan bir hataydı.
    Maalesef bu golden sonra zincirleme hatalarla maçı verdik. Yazık oldu.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yok başım ağrıyor, yok dötüm ağrıyor diye diye geçen seneki gibi bizi kaosa soktu sezonun içine etti şimdi 6-7 maç seriye bağlayacaksın ki zirveye yaklaşasın, o da imkansız. Hatta Bjk bizi yenince muhtemelen hocayı da kovacaklar sonra yeni hoca arayışları, takımdan gitmek isteyecek olan Sosa ve maaş alamadığı için kazan kaldıracak diğer oyuncularla dağılacak olan güzelim kadro.

Hepsi bu psikolojik sorunları olan besili kahverengi köy tavuğu yüzünden ama suç sende değil, piyasada bedavaya Boffin gibi kaleci dururken sana zam yapıp 700 bin euro dan 2 sene sözleşme imzalatan yönetimle hocada.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

yarinda özürsüz antrenmandan uzak kalirsa son ihtar cekilip cuma tek tarafli fesih yapilmali

2,5 milyon tl alip naz yapmak olmaz
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hiç bir zaman sevemedim.Ne karakterini ne de kaleceliğini.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    Bursa

Şuraya bak,insan gerçekten hayret ediyor,bugüne kadar en ufak sorunu olmayan,son iki yıllık süreçte Trabzonspor adına en kritik iki maça parası ödenmeyen futbolcular,leş bir kadro ve Hami gibi ne yaptığı belli olmayan Hoca ve yürüyen cehalet İHO ile çıkılan,Sivas ve MİY maçlarında bazı korkaklar gibi ortalıktan kaybolmayan,adam gibi sahada Trabzonspor'u küme düşme hattına sokmamak için sayısız kurtarış yapan adam,çok enteresan bir şekilde kamuoyunda artık kaleyi hak ediyor,1.kaleci olmalı denildiği günlerde ve 3-1 bir biten bir maçın devre arasında yaşadığı gizemli bir olay sonrasında devre arasında maçtan çıkıyor,iki gündür de antremenlara çıkmıyor.

İnsanlar bunu düşünmesi gerekirken,burası vurun kahpeye olmuş.
    Allah akıl fikir versin.
    Konu sasone tarafından (27.09.2017 Saat 23:27 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Esteban olayı normal değil
    Harbiden şeffaf bir şekilde araştırılmalı.

Olayın baş dönmesi vs. olduğuna inanacak kadar aptal değil millet
    Baş sağlığına ilk katil gelirmiş hesabı Ersun Onur ve Burak'ın dün antremandan önce yaptıkları ortak senaryo bildirisi de şüpheleri tavan yaptı ne yazık ki...
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Performansı tartışıldı, iyi kötü yorumlarımız oldu ama sözleşmesini uzatmak yerine iyi ve genç bir yerli kaleci alınmasını tercih ederdim. Zaman zaman forma konusunda hakkının yendiğini söylememiz gerekiyor.

Şimdi de bariz hatalı bir gol yedikten sonra böyle bir durumla karşı karşıyayız. Hata kimde onu da bilmiyoruz. Umarım her şey açıklığa kavuşur.
    Konu Çağatay_ tarafından (28.09.2017 Saat 04:23 ) değiştirilmiştir.
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Psikolojik sorunları varsa ve aşamıyorsa gönderilmeli. Tazminatını da sözleşmesini yenileyen sorumlular cebinden ödemeli.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

temel_yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yok kardeşim havada hizipçilik kokusu alıyorum,çok sıkıntı bu adam ile konuşulmalı sorun nedir diye.Trabzonspor hesabına 42 tane tivit attım cevap verin diye iplemediler.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adamı uyumlu olmaktan başka özelliği olmamasına rağmen kadroda tuttular oda gitti arızaya bağladı
    Uyumlu olduğunu kim söyledi? 2 senedir sorunsuz diyorlar. Kim ne biliyormuş? Oyuncu psikolojik açıdan sorunlu. Bu 2 yılda kaç defa intihara kalkıştı? Yok yedek olmayı dert etmemiş. Yahu bunun as olmayı dert etmesi lazım. Herhangi bir Anadolu takımı bile oynatsa küme düşürür.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Şanlı SanMarino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uyumlu olduğunu kim söyledi? 2 senedir sorunsuz diyorlar. Kim ne biliyormuş? Oyuncu psikolojik açıdan sorunlu. Bu 2 yılda kaç defa intihara kalkıştı? Yok yedek olmayı dert etmemiş. Yahu bunun as olmayı dert etmesi lazım. Herhangi bir Anadolu takımı bile oynatsa küme düşürür.
    eğer dediğin gibi sorunlu ise o zaman onu rehabilite eden her kimse helal olsun diyorum...bunu başardığımızı görmedim çünkü

Nereden
    İstanbul

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer dediğin gibi sorunlu ise o zaman onu rehabilite eden her kimse helal olsun diyorum...bunu başardığımızı görmedim çünkü
    Maalesef sorunlu. Büyük hata mukavelesini uzatmaktı bana göre. Yerli ve deneyimli ikinci kaleci alıp sezona başlamalıydık. Hakan Arıkan, Serkan Kırıntılı veya en iyisi Tolga Zengin. Yusuf'u Bursa'ya verirken üste biraz fark verip Harun'u da alabilirdik. Onur'un dizler sıkıntılı olduğu için arkasında iyi kaleci olmak zorunda.

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ne olursa olsun Takimi yari yolda birakip ben küstüm diyen biri asla birdaha Trabzonspor formasini giymemeli. Hala ceza almamasi skandal adam antremanlara da cikmiyormus defolsun gitsin bu kova.
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

aysant_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hakan bu adamdan 10 gömlek iyiydi. estebana vereceğin parayı keşke o adama verseydin

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ne olmus o devre arasinda kimsenin haberi yok. kulüpte kimin ne yaptigida belli degil, burdan öyle gözüküyor. denetim neyi denetiyor yönetim neyi yönetiyor. baskan son haftalarda yok piyasada, dogrumudur. ne olduda sesin kesildi.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı 6Şafak Aydın1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne olmus o devre arasinda kimsenin haberi yok. kulüpte kimin ne yaptigida belli degil, burdan öyle gözüküyor. denetim neyi denetiyor yönetim neyi yönetiyor. baskan son haftalarda yok piyasada, dogrumudur. ne olduda sesin kesildi.
    ne oldugunu hoca tek tek anlatti

tabi bizim insanimiz inanmaz, illa sensasyonel olmali

adamda psikolojik sorunlar var, büyük ihtimallen kendide kendisini yetersiz buluyordur

büyük ihtimallen golden sonra yedigi tepki sonucu hiperventilasyon gecirdi, basi döndü, midesi bulandi, cenesi kitlendi vs...
    baris yurdusevenin abarttigi kadar olmasada dogru bunlar
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Bursa

Esteban: Ben Trabzonsporluyum, ailem Tabzonspor'lu, Trabzon’dan vazgeçmeyeceğim.

Senin hakkını korumak,kollamak da gerçek taraftarın boynunun borcu.
    Torpillere,çarpık işlere,futbolcularla yapılan takım dizilişlerine bir yerden sonra dur diyeceğiz.

• Memento mori

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)