Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 15 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 368 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Avni Aker'de, Kahvede, Meyhanede Kfr Eden Taraftar stemiyoruz!..

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Standart Avni Aker'de, Kahvede, Meyhanede Kfr Eden Taraftar stemiyoruz!..

Bilmem bu balk bizim taraftarmz iin bir ey ifade eder mi. Biraz olsun hakketten yahu ok kfr ediyoruz deyip bir zeletiri yapar m. Taraftarmz artk biraz akllanmas lazm. Futbolcuya hakeme, hocaya bakana kfr ederek bir eylerin zlemeyeceini renmesi lazm. Sadece Avni Aker'de deil kahvede mayhanede bile ok fazla var bu tip taraftarlarmz. Kfr etmekte stmze yok. ok orjinal kfrler retebiliyoruz. Ama artk bu konuda bir eyler yapmak lazm. Baz kampanyalar dzenlenebilir. Futbolcularmz sahaya kfre hayr pankartyla kabilir. Ynetim malardan nce brr felan databilir. Taraftar gruplar bir eyler yapabilir. Bktk usandk karanla kfr eden taraftar profilinden.
    Bazen Sevin Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

demokles - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.10.2006
    Ya
    45

Ben burada bir ey daha eklemek istiyorum...avni aker stadyumunda BAZI TARAFTARLAR GRUBU TARAFINDAN HALUK ULUSOY POSTERLER AILMASINI STEMYORUZ....

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Kaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    zmir
    Ya
    37

Faruk gzel bir balk amsn. Burda tartlacak konu belkide 10 senedir spor dnyasnda gndemde ama ortada hala bir zm yok.

Tm taraftar iin nasl bir zm bulabiliriz bilmiyorum ama herkes kendini deerlendirsin burada. Biz naslz bireysel olarak. Kfr ediyor muyuz?

nce herkes kendine zm getirsin.
    Her kim kendini kymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    42

Dk. 1 ;

futbolcu ayana ters gelen top vurunca top taca ckyo.

arkadan bir amcam futbolcunun , hakemin(konu ile ne alakaysa) ve futbolcuyu alan yneticinin alilesinin ve slalesinin hatrn soruyo.

bu adama deil buror kitap versen ne olur.

Kkaliolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Faruk sende biliyorsunki karadeniz insan kfre yatkn bir yapya sahip buna birde tezcanllk eklenince kanlmaz oluyor. Hatta en somut rneini Nihat Gen'in En byk taraftar yazsnda grebiliyoruz. Kfr hayatmza kolay girip ok zor kan bir olgu dolaysyla bunun birdenbire kesilmesi imkansz ancak uzun zamana dayal bir alma uygulanabilir. Byle bir projenin baarya ulaabilmesi iin Trabzonspor'un baar gstermesi arttr.
    Trabzon'dan iktum Yola Vardum Geldum stanbul'a
    Bu Ne Biim Yermi Ula Hi Bir eye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

Forumdan Uzaklatrlmtr poetricus - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Baz i yerlerinde levhalar vardr: "Bu i yerinde...gndr kaza olmamtr" diye. Stadyumlara onlardan assak ne olurdu acaba. Muhtemelen gn yerine dakika ya da sanye yazmamz gerekirdi.

Her ey insanda baayp yine onda bitiyor. Kfredenler bir kereliine bile olsa kendilerini kfrettiklerinin yerine koysayd bu kadar kfr olmazd.
    Konu poetricus tarafndan (11.11.2006 Saat 11:58 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    zmir
    Ya
    37

Alnt Kkaliolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Faruk sende biliyorsunki karadeniz insan kfre yatkn bir yapya sahip buna birde tezcanllk eklenince kanlmaz oluyor. Hatta en somut rneini Nihat Gen'in En byk taraftar yazsnda grebiliyoruz. Kfr hayatmza kolay girip ok zor kan bir olgu dolaysyla bunun birdenbire kesilmesi imkansz ancak uzun zamana dayal bir alma uygulanabilir. Byle bir projenin baarya ulaabilmesi iin Trabzonspor'un baar gstermesi arttr.
    Ali, bu sadece Karadeniz insanna zg birey deil bence. Kfr meselesini sadece Trkiye'ye indirgemekte yanl. Neyse konuyu deitirmeyelim fazla...

Biraz olsun kfr azaltmak istiyorsak bireysel olarak bizlerin buna karar vermesi lazm. Herkesin zm kendi iinde retmesi zorunludur. Kii diyecek "ben artk kesinlikle kfr etmeyeceim"... Aksi halde bunun nne gemek imkansz. Sigaray brakr gibi brakacak!..
    Malik bin Dinar

Forumdan Uzaklatrlmtr Salih61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    36

ya bizim insanmz kfr etmeden durur mu adam normal hayatnda bile kfr ediyor bir de imdiki duruma isyan etmesin mi ya da isyann kibarca m ifade etsin byle mantkl ey olmaz kfr olmasn derken nce artlar bir ele alalm

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    zmir
    Ya
    37

Alnt FORZA61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ya bizim insanmz kfr etmeden durur mu adam normal hayatnda bile kfr ediyor bir de imdiki duruma isyan etmesin mi ya da isyann kibarca m ifade etsin byle mantkl ey olmaz kfr olmasn derken nce artlar bir ele alalm
    Kfre bahane aramaktr bu ve kfrn kesinlikle savunulacak bir taraf yoktur. ok zor olduu grnyor.

Kfr etmemek iin illa artlarn iyi olmasna da gerek yoktur. Nerede Sabr!..
    Malik bin Dinar

yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    36

Alnt Kaya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kfre bahane aramaktr bu ve kfrn kesinlikle savunulacak bir taraf yoktur. ok zor olduu grnyor.

Kfr etmemek iin illa artlarn iyi olmasna da gerek yoktur. Nerede Sabr!..
    Sabr da bir yere kadar degil mi yle dnelim rizeye yenildin genlerbirligine yenildin art sakarya ya yenildin eee bu taraftar ne yapsn Allah akna bunu nasl engellersiniz ben kfr savunmuyorum sonuta malara bayanda geliyor ama yenilen her golde yenilgide taraftarn kendini dizlenmesini beklemek hayal olur

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    zmir
    Ya
    37

Herkesin dncesi farkl tabii ama sabrn snr yoktur...
    Malik bin Dinar

yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    36

Herkesin dncesi farkl tabii ama sabrn snr yoktur...
    tkler ama yine diyorum ki nce herkes grevini yapsn sonra taraftardan grevini yapmasn isteyebilirsiniz

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Herkes kendine bu konuda eki dzen verse biraz oto kontrol yapsa sinirlerine hakim olsa, u tez canllmz bir kenara koyabilsek. Enazndan biraz olumlu ynde gelime olacak.
    Bayanlar konusunda ise malesef onlarda az deil. En son BJK manda arkamdaki kz babas yannda dmdz gidiyor valla ben utandm
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    36

Alnt Emorfo Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Herkes kendine bu konuda eki dzen verse biraz oto kontrol yapsa sinirlerine hakim olsa, u tez canllmz bir kenara koyabilsek. Enazndan biraz olumlu ynde gelime olacak.
    Bayanlar konusunda ise malesef onlarda az deil. En son BJK manda arkamdaki kz babas yannda dmdz gidiyor valla ben utandm
    Dogru diyorsun kimse kfr edilsin istemez ama insan dedigim gibi bir yerde patlyor ya kfr edecek ya da kendini ypratacak in. dzelir takmda taraftarda rahat rahat kfrsz man izler

Ouuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.07.2006
    Nereden
    Sivas
    Ya
    36

Alnt FORZA61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    isyann kibarca m ifade etsin byle mantkl ey olmaz kfr olmasn derken nce artlar bir ele alalm
    ite tepki verirken kfr etmemeyi mantkszlk olarak alglayan taraftarlar olduka, tribnden kfr hi bi zaman gitmeycektir, renkdam ''nce artlar ele alalm'' demi ama zaten artlar iyi olduu zaman kfr sorunu yok, yiitlik artlar ne olursa olsun kfre bavurmamak diye dnyorum ben...
    yok bir sitemim hayatta hersey ksmet...

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

"Ne yapsn taraftar, btn hafta bunalm, malara dearj olmaya geliyor"

diyen mantn yerini

"Spor centilmenliktir, salktr, kardeliktir, seyredeceimiz ma ovdur elencedir"

fikri almad srece kfr stadyumdan kalkmaz
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    08.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    52

Alnt Emorfo Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Eee Farukuum, "Futbol erkek oyunudur" deyip duran sen deil miydin? Onlar da racona uyuyorlar ite...

Arkadalar, aka bir yana kfrsz bir tribn mmkndr. Bakn bat lkelerine, onlarn gnlk hayatlarndaki kfr alkanlklar bizden az deil, filmlerinde aka grlyor. Fakat tribnde bu meselenin stesinden pekala gelmiler.

Konu Blent irin tarafndan (11.11.2006 Saat 12:31 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi
    Cafer KILISOY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

Alnt Travelair Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    "Ne yapsn taraftar, btn hafta bunalm, malara dearj olmaya geliyor"

diyen mantn yerini

"Spor centilmenliktir, salktr, kardeliktir, seyredeceimiz ma ovdur elencedir"

fikri almad srece kfr stadyumdan kalkmaz
    te arkada ne gzel yazm (.)
    ODT'l bir hocann Trabzonspor atksyla dolaan Trabzonsporlular hakkndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarn sevgisi, derdi bir baka. TRABZONSPOR onlar iin bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a ksemez, kzamaz ondan utanamazlar nk o zaman ehirlerine ksm, ehirlerinden utanm olurlar''

Erman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.10.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

Kufur istemiyoruz, tamam. Ama cuvaldizi kendimize de batiralim.

Soruyorum: Genclerbirligi macinda 2-0 geriye dustugumuzde Genclerbirligi taraftarlari, ilk dakikalarda attigimiz slogana nazire yaparcasina "burasi Ankara, buradan cikis yok!" diye bagirdiginda kim "BIR AVUC I.NE OTUR YERINE" sloganini baslatti ve kimler katildi?

Mulkiye'den koyu Genclerli bir akademisyenin mactan sonra bana soyledigine bakin:

- Mac boyunca bir kufur dahi etmedik. Siz ilk firsatta bize "i.ne" diye bagirdiniz.

"Gururla" yayinlanan Taksim bulusmasinda Istanbul'un ortasinda, hangi grup tarafindan bilmiyorum, yapilan tezahurat: "TRABZONLU OLUNMAZ TRABZONLU DOGULUR; TRABZONLU OLMAYANLAR ...."

Kufurun kucugu buyugu yok. Ha futbolcunun anasina avradina soyuna sopuna kufretmissin ha karsi taraftara "i.ne" DEMIS ve DEDIRTMISSIN.

Simdi kufur etmeyelim cagrilarini okuyunca akilma uc kelime yanyana geldi:

Perhiz, lahana, tursu...
    Konu Kaya tarafndan (11.11.2006 Saat 12:56 ) deitirilmitir.
    ok yaa Trabzonspor

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    zmir
    Ya
    37

Alnt Erman Topu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kufur istemiyoruz, tamam. Ama cuvaldizi kendimize de batiralim.

Soruyorum: Genclerbirligi macinda 2-0 geriye dustugumuzde Genclerbirligi taraftarlari, ilk dakikalarda attigimiz slogana nazire yaparcasina "burasi Ankara, buradan cikis yok!" diye bagirdiginda kim "BIR AVUC I.NE OTUR YERINE" sloganini baslatti ve kimler katildi?

Mulkiye'den koyu Genclerli bir akademisyenin mactan sonra bana soyledigine bakin:

- Mac boyunca bir kufur dahi etmedik. Siz ilk firsatta bize "i.ne" diye bagirdiniz.

"Gururla" yayinlanan Taksim bulusmasinda Istanbul'un ortasinda, hangi grup tarafindan bilmiyorum, yapilan tezahurat: "TRABZONLU OLUNMAZ TRABZONLU DOGULUR; TRABZONLU OLMAYANLAR ...."

Kufurun kucugu buyugu yok. Ha futbolcunun anasina avradina soyuna sopuna kufretmissin ha karsi taraftara "i.ne" DEMIS ve DEDIRTMISSIN.

Simdi kufur etmeyelim cagrilarini okuyunca akilma uc kelime yanyana geldi:

Perhiz, lahana, tursu...
    Biz de kendimizi sorguluyoruz zaten.
    Malik bin Dinar

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

hele u Trabzonlu olunmaz Trabzonlu doulur Trabzonlu olmaya... diye devam eden tezahrat bile denmez o eyden NEFRET EDYORUM. bukadar irkin biey olamaz.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

Erman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.10.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

Biz de kendimizi sorguluyoruz zaten.
    Tersini iddia etmedim. Ayrica kendini sorgulama byle oluyorsa kt. Al sana iki tane cok bariz rnek verdim, hem de yakin zamandan.

nce BMN olarak bizim kfretmememiz ve edeni desteklememiz lazim. Istanbul videolari yayinlandiginda hic birimizin, "diger millete xxx cocugu demek kotu olmus" ya da Gencler macindan sonra "i.ne diye bagirdik ama yakismadi" dedigini okumadim. Buna ben de dahilim.
    ok yaa Trabzonspor

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Bir garip olmuuz gerekten. Neyin lahanas neyin turusu. Kimse ben hi kfr etmedim demiyor zaten. ok sinirlendii anda hi kfr etmeyende etmitir bi eyler. Bu konuda en byk sorun toplu kfr olaydr. Farzedelim ki hakem ok kt bir ma ynetiyor, toplu olarak hakeme kfr etmek mi etkili yoksa hakemin yzn kzartacak ekilde hatasn yzne vuran tazahratlar yapmak m etkili. Biraz retici olmak lazm.
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre yesi
    Cafer KILISOY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

Ya bir insan baka birinin anasna avradna vs. nasl kfr eder. Bu hangi erkeklie hangi delikanlla sar. Delikanl kesiliyoruz tribnlerden.

Hayatm boyunca bir insann yzne kar syleyemediimi asla arkasndan sylemedim ve asla da sylememde.

Kfrsz futbol seyretmek, eimi coluumu cocuumu gnl rahatlyla malara getirebilmek, ne kendi oyuncuma nede rakip oyuncuya kfr edilmesin istiyorum
    ODT'l bir hocann Trabzonspor atksyla dolaan Trabzonsporlular hakkndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarn sevgisi, derdi bir baka. TRABZONSPOR onlar iin bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a ksemez, kzamaz ondan utanamazlar nk o zaman ehirlerine ksm, ehirlerinden utanm olurlar''

Trabzonspor Kongre yesi
    LazAnisT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.02.2005
    Nereden
    Giresun

Bir yerden balamak gerekir. inallah buras baladmz yer olur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)