Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yetenek Avcısı...

sarsari61
    Ziyaretçi

Post Yetenek Avcısı...

Arkadaşlar...Bilirim ki futbolla alakalı arkadaşlarımız yağmur çamur demeden hangi maç olursa olsun gidip izlerler. Belkide birkaç topcuda gözüne takılır..Maç amatör küme maçıda olsa her maça gidip yeterki maç olsun izleyeyim diyen arkadaşlar..Veya ekran başından izleyen arkadaşlar..Şu topcuda gelecek vaat ediyor diyen arkadaşlarımız burada bunu bizimle paylaşabilir..Bilirim ki yurt dışındanda bu foruma katılan bir çok arkadaşımız var ve yurt dışındaki amatör küme 1.lig 2. lig 3. lig hiç farketmez beğendiğiniz geleceği olabilecek futbolcuları bizimle paylaşırsanız seviniriz..Türk olmuş yabancı olmuş hiç önemli değil..Bizimde çorbada bir tuzumuz olsun...yeni yeni kişiler tanıyalım...Hiç ismi duyulmamış topcuları belkide ilk biz keşfederiz..ne dersiniz..saygılarımla..

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Insallah iyi fikir , cogumuz bir kisi yi begenirsek Trabzonspora da iletebiliriz.... Ben sahsen Huntelaar i cok begeniyorum ama adam suan yildiz lasmis durumda.. Malesef gelmez... 2 sene once alabilseydik (yine de ajax fazla para isterdi ama deger di..) Teske yildizimiz Huntelaar olsaydi diyorum... Genc oyuncu yetenekli ama ajax tan alamayiz..

Nereden
    Belçika

hollandanin heerenven takiminin baskani skandinavya ulkelerinde birdunya amator mac seyrettigini bilirim futbolcu bulmak icin..isvecin meshur golcusu marcus allbacki o buldu mesela..gecen sene istedigimiz hansson ve nilsonuda o buldu getirdi heerenveene..
    İnsan ol evlat!

mesela eskisehirden serkan rencber
    "Hayatta Yegane Üstünlüğüm Türk Doğmaktır" K.Atatürk

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jefferson61sefa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mesela eskisehirden serkan rencber
    ciddi misin? çünkü bu adam yılların serkanı ve benim bildiğim 30 yaşında, en az 15 takım sayarım sana oynadığı..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

saviola diye biri var barcelonada adam iyi top oynuyor ersenle iyi ikili olurlar

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ciddi misin? çünkü bu adam yılların serkanı ve benim bildiğim 30 yaşında, en az 15 takım sayarım sana oynadığı..
    30 yasinda oldugunu bilmiyordum valla pardon hatta 31 yasindaymis

o zaman muglaspordan riza atil die bir orta saha oyuncusu var baya ii ve yasi yanilmiosam 20

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence bunu yönetime mail olarak yazalım, sonra tüm talip olduğumuz futbolcuları şu aldı bu aldı demeye başlarız bu forum takip ediliyor millete oturduğu yerden transfer yaptırmayalım derim
    0II0II0I I00I0I0I 0III00II0 00II0I0I II0I0II0

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı AkcaabatliTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hollandanin heerenven takiminin baskani skandinavya ulkelerinde birdunya amator mac seyrettigini bilirim futbolcu bulmak icin..isvecin meshur golcusu marcus allbacki o buldu mesela..gecen sene istedigimiz hansson ve nilsonuda o buldu getirdi heerenveene..
    ben o dediğin adamları cm den biliyorum o herif biraaz bana para versin ben ne cevherler bulurum ona

Turgut Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı esTeban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben o dediğin adamları cm den biliyorum o herif biraaz bana para versin ben ne cevherler bulurum ona
    cm denilen oyun kalıcı ve cezbedici olmak için genç yetenekler bulmalı bulamıyorsa oluşturmalıdır.Türkiye liglerini izleyen 20 ye yakın cm gözlemcisi var.Tabi onca lig ve takım için ne kadar yeterlidir bilinmez.Her takıma bir yıldız oyuncu ve alt yapısına potansiyelli bir kaç oyuncu koyulmadıkça oynayanların sıkılacağı bir oyun olacaktır.Çok defa cmden duyduğum oyuncunun bir kaç yıl sonra avrupanın en büyük takımlarına gittiğini gördüm.Şaşılacak bir şey değil bu.Sonuçta cmninkilerde büyük kluplerinkilerde gözlemci. İzlenilip beğenilen bir oyuncu cm de yüksek potansiyelle piyasaya sunulup oyunun fanatiklerinin transfer hedefi haline geliyorlar.Cm nin bulduğu yetenekler şaşırtıcı değildir şaşırtıcı olan var olmayan yetenekleri cmnin yetenekmiş gibi gösterme zorunluluğudur.Yoksa cazibesini kaybedecektir.Her ülkeden genç yıldızlar çıkarmadıkça o ülkenin potansiyel cm alıcılarını kaybetme tehlikesi başgösterecektir.Cm var olan ve oluşturulan yıldızlar cennetidir.Ancak güvenilir bir kaynak olmaktan uzaktır.
    Elbette mümkün değil ama, herşey gönlünüzce olsun.

Alıntı gritz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cm denilen oyun kalıcı ve cezbedici olmak için genç yetenekler bulmalı bulamıyorsa oluşturmalıdır.Türkiye liglerini izleyen 20 ye yakın cm gözlemcisi var.Tabi onca lig ve takım için ne kadar yeterlidir bilinmez.Her takıma bir yıldız oyuncu ve alt yapısına potansiyelli bir kaç oyuncu koyulmadıkça oynayanların sıkılacağı bir oyun olacaktır.Çok defa cmden duyduğum oyuncunun bir kaç yıl sonra avrupanın en büyük takımlarına gittiğini gördüm.Şaşılacak bir şey değil bu.Sonuçta cmninkilerde büyük kluplerinkilerde gözlemci. İzlenilip beğenilen bir oyuncu cm de yüksek potansiyelle piyasaya sunulup oyunun fanatiklerinin transfer hedefi haline geliyorlar.Cm nin bulduğu yetenekler şaşırtıcı değildir şaşırtıcı olan var olmayan yetenekleri cmnin yetenekmiş gibi gösterme zorunluluğudur.Yoksa cazibesini kaybedecektir.Her ülkeden genç yıldızlar çıkarmadıkça o ülkenin potansiyel cm alıcılarını kaybetme tehlikesi başgösterecektir.Cm var olan ve oluşturulan yıldızlar cennetidir.Ancak güvenilir bir kaynak olmaktan uzaktır.
    cm de az football manager oyunu 1 lige 120 tane gozlemci atio
    orenegin bizim stepanov trabzonda cok guclu fm 2007 de aynen jeffersonda super ama nedense yattara cok ii degil :d

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Böyle bir konu var zaten Türk ve Dünya Futbolu'nda.
    keyif adamı ..

galyanlim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

bu sitede bi benim konular siliniyo
    medicina humaniem veterineria humatitem

bordoomavii
    Ziyaretçi

Esenlerspor da ramazan die birisi war hakkatten çok ii çocuk.alınırsa iş yapar

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=4831

Benzer konu burda, yurtiçi kısmı eksikti
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.