Sayfa 284 Toplam 333 Sayfadan BirinciBirinci ... 184 234 274 282 283 284 285 286 294 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8319 adet sonuctan sayfa basi 7,076 ile 7,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdülkadir Ömür

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Alýntý Abdülkadir Kýlýç Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dün yine takýmýn en iyi 3-4 oyuncusundan biriydi. Süper star beklentisi ile futbol hayatý heba olacakken Gs maçý sonrasý yaþadýðý farkýndalýkla çok iyi bir takým oyuncusu oldu. Ayný þekilde devam ediyor. Bu sene de en önemli kozlarýmýzdan biri olacak.
    kardeþ mümkünse futbol izleme

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    24

Ýyi veya kötü olmasýndan baðýmsýz olarak topla çok daha özgüvenli gözüktü bana. Savunma yaparken de çok çalýþkandý. Böyle devam ederse ve sakatlanmazsa pozitif görüyorum þuanlýk.

Sefa Toyer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Bu vitaminsiz ve gereksiz yüzünden Baka gibi bir silahý geriye hapsettik. Gitsin de kurtulalým diyoruz ama bunu bu haliyle kimse almaz lakin adamda hiç bir þey yok.
    *Onur Recep Kývrak*

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Alýntý Sefa Toyer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu vitaminsiz ve gereksiz yüzünden Baka gibi bir silahý geriye hapsettik. Gitsin de kurtulalým diyoruz ama bunu bu haliyle kimse almaz lakin adamda hiç bir þey yok.
    aynen öyle kardeþim. aynýlarýný düþünüyorum. bu herifi parlartýp satacaz diye hem bakasetasý yedik, hem atak yapamýyoruz. pas atýp bekleyen, boþluklara kaçýp top istemeyen AMC olur mu ?

Nereden
    Almanya

Alýntý Hunk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    aynen öyle kardeþim. aynýlarýný düþünüyorum. bu herifi parlartýp satacaz diye hem bakasetasý yedik, hem atak yapamýyoruz. pas atýp bekleyen, boþluklara kaçýp top istemeyen AMC olur mu ?
    Istanbul macinda bir pozisyonda bizim sagbek oyuncuyu karsiliyor ve eliyle de abdulkadir' e diger oyuncuya baski yapmasini, yabi yardima gelmesi icin isaret yapiyor, abdus 4-5 metre uzakta be o an gerekli destegi vermiyor. Akabinde orta yapiyor be rakip oyuncu ceza sahamizda kafa vurusunu gerceklestiriyor. Abdüs olanlari seyrediyor ve Larsen pozisyon bittikten sonra abdüs' e bakiyor. Ben ayni pozisyonda kendimi Larsen'in yerine koyuyorum ve o an abdüse icimden senin oynadigin, oynayacagin topu bilmen ne yapayim diyorum. Abdülkadirin oynadigi futbolun özeti Benin icin o pozisyondu.
    Aynisibi gecen yillarda serkanda, parmakta be hüseyinde gordum. Hep ayni tarz, ayni tavir.
    Yetenek bar ancak zihinsel gelisim bir yerde duruyor. Bunlar ciraklik egitimini bitirince USTA oldum diyen ancak aslinda daha hicbir sey olmamis, olamamis ciraklar gibi. Cirakken ögrendiklerinin ekmegini yiyebildikleri kadar yiyorlar.halbuki futbol da yasam gibi, ögrenmenin, kendini gelistirmenin siniri, Sonu yok.
    Ayni seyleri Yusuf yazici icin de söyleyebiliriz. Bakin ugurcan nasil kendini gelistiriyor be calisiyor. Sonuc ortada! Üc yildir sürekliligi olan, ivmesi yukariya dogru bakan bir performans.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý Sefa Toyer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aynen hemen kadro dýþý býrakýlmasý lazým. Yerine keþke emre moru alsaydýk. Hatta karagümrüðe a.ömür ile takas önerseydik. Biz futbolcusunu, hocasýný, baþkanýný bu kadar kötüleyen kafa yapýsýyla iyi þampiyon olduk.
    Ayrýca Ahmet canýn gidecek olmasý kendýsý ve ts adýna çok sevindirici. 1-2 yýl içinde göreceði muamele aynen buydu.
    A.ömür, yusuf yazýcý, uðurcan çakýr, Ahmetcan kaplan özel çocuklar. Bari bunlara yapmayýn, ayýptýr. Fb taraftarýndan beklenen davranýþlarý kendi traftarýmýzýn yapmasý üzüyor.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Alýntý blues Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Istanbul macinda bir pozisyonda bizim sagbek oyuncuyu karsiliyor ve eliyle de abdulkadir' e diger oyuncuya baski yapmasini, yabi yardima gelmesi icin isaret yapiyor, abdus 4-5 metre uzakta be o an gerekli destegi vermiyor. Akabinde orta yapiyor be rakip oyuncu ceza sahamizda kafa vurusunu gerceklestiriyor. Abdüs olanlari seyrediyor ve Larsen pozisyon bittikten sonra abdüs' e bakiyor. Ben ayni pozisyonda kendimi Larsen'in yerine koyuyorum ve o an abdüse icimden senin oynadigin, oynayacagin topu bilmen ne yapayim diyorum. Abdülkadirin oynadigi futbolun özeti Benin icin o pozisyondu.
    Aynisibi gecen yillarda serkanda, parmakta be hüseyinde gordum. Hep ayni tarz, ayni tavir.
    Yetenek bar ancak zihinsel gelisim bir yerde duruyor. Bunlar ciraklik egitimini bitirince USTA oldum diyen ancak aslinda daha hicbir sey olmamis, olamamis ciraklar gibi. Cirakken ögrendiklerinin ekmegini yiyebildikleri kadar yiyorlar.halbuki futbol da yasam gibi, ögrenmenin, kendini gelistirmenin siniri, Sonu yok.
    Ayni seyleri Yusuf yazici icin de söyleyebiliriz. Bakin ugurcan nasil kendini gelistiriyor be calisiyor. Sonuc ortada! Üc yildir sürekliligi olan, ivmesi yukariya dogru bakan bir performans.
    baska bi büyük özelligi daha var. Pas verip yerinde durmak. Neden bos yere kosmiyor topu almak icin halen anlamis degilim. Hoca buna nasil katlaniyor onuda anlamis degilim. Durarak nasil etkili olucan?

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Alýntý emre6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aynen hemen kadro dýþý býrakýlmasý lazým. Yerine keþke emre moru alsaydýk. Hatta karagümrüðe a.ömür ile takas önerseydik. Biz futbolcusunu, hocasýný, baþkanýný bu kadar kötüleyen kafa yapýsýyla iyi þampiyon olduk.
    Ayrýca Ahmet canýn gidecek olmasý kendýsý ve ts adýna çok sevindirici. 1-2 yýl içinde göreceði muamele aynen buydu.
    A.ömür, yusuf yazýcý, uðurcan çakýr, Ahmetcan kaplan özel çocuklar. Bari bunlara yapmayýn, ayýptýr. Fb taraftarýndan beklenen davranýþlarý kendi traftarýmýzýn yapmasý üzüyor.
    ahmetcana ugurcana yusuf yazýcýya yapmýyoruz kardeþim. abdülkadir ömüre yapýyoruz, kendisi özel falan deðil böyle diye diye kaç sene kaç oyuncunun hakký yendi, ayný hüseyn türkmende olduðu gibi. sizin yüzünüzden oluyor bunlar. abulkadir özel falan deðil, iyi bir oyuncu sadece, bazý özellikleri iyi ama bu yetmiyor trabzon içi bu açýk açýk da belli oluyor. 1-2 hareket yapacak diye oyunda tutulmaz

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

ahmetcana ugurcana yusuf yazýcýya yapmýyoruz kardeþim. abdülkadir ömüre yapýyoruz, kendisi özel falan deðil böyle diye diye kaç sene kaç oyuncunun hakký yendi, ayný hüseyn türkmende olduðu gibi. sizin yüzünüzden oluyor bunlar. abulkadir özel falan deðil, iyi bir oyuncu sadece, bazý özellikleri iyi ama bu yetmiyor trabzon içi bu açýk açýk da belli oluyor. 1-2 hareket yapacak diye oyunda tutulmaz

Trajikomik

Antalya maçýnda yaptýðý 2 asist olmasa kafalarý duvarlara vuracak binlerce kiþi olacaktý. Nankör olmamak lazým
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Alýntý Harun-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trajikomik

Antalya maçýnda yaptýðý 2 asist olmasa kafalarý duvarlara vuracak binlerce kiþi olacaktý. Nankör olmamak lazým
    antalya maçýnda yaptýðý 2 asist. belki onun yerine baþkasý oynasaydý o 2 asiste baðlý olmayacaktýk. böyle düþündün mü peki hiç ? Nankörlükle ne alakasý var kardeþim. Yýldýz oyunxu olmasýný istiyor herkes bende dahil ama olmayacak, öyle bir oyuncu deðil, öyle bir kafasý yok. bunun yüzünden takým zarar görmeye baþlýyor. biraz futbol anlayan görebilir bunu..

bu dediðin mantýkla koita nýn verdiði kritik asisti unutma o zaman, nankör olma.

nchls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sen topa vurmayý mý öðrendin la hele bu yaþta olacak þey degil

Hasan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    32

Ayak içi ile örümcek aðý aramaktan vazgeçip, sað-sol bir tarafý seçip yapýþtýrmasýný takdir ettim.

gabriel omar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Git birader git. Pislik cikar 3e 5e git. Yoksa yiyeceðin kufurun bini bir para. En ufak hatanda seni gömecek yýðýnla silahþör var bu camiada.

Kaç kendini bir an evvel kurtar.

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

rokeeeettçççiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

antalya maçýnda yaptýðý 2 asist. belki onun yerine baþkasý oynasaydý o 2 asiste baðlý olmayacaktýk. böyle düþündün mü peki hiç ? Nankörlükle ne alakasý var kardeþim. Yýldýz oyunxu olmasýný istiyor herkes bende dahil ama olmayacak, öyle bir oyuncu deðil, öyle bir kafasý yok. bunun yüzünden takým zarar görmeye baþlýyor. biraz futbol anlayan görebilir bunu..

bu dediðin mantýkla koita nýn verdiði kritik asisti unutma o zaman, nankör olma.
    Takým zarar görüyoy, futboydan anlayanlar görüyoy falan filan.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yukarýdaki sallayanlar utanýr mý hiç sanmam

Devam kardeþim herkese inat takýma kazandýrdýðý puanlar ortada
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Abdulkadir bakarak yaptýðý vuruþlarda genelde etkili þutlar çýkarýyor onun sýkýntýsý daha çok dribling halindeyken yaptýðý vuruþlarda. Visca'nýn yokluðunda yeniden sað kanada geçme ihtimali yüksek...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

trbzonsporlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

böyle sert vurda isterse dýþarý gitsin hep
    iþte böyle mermi gibi vurmaya devam
    tebrik ederim gol icin

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Golden önce kýzdým, Fair-Play diye durduðu pozisyonda. Basit, ayaða oynadý. Ve harika bir gol...

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Aferim takýmý ipten aldýn.
    Golde de Erce'ye ayýp olmasýn diye sevinmedi galiba.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Haber Editörü Abdülkadir Kýlýç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

kardeþ mümkünse futbol izleme
    Bugün izlemedim maçý? Ne oldu, kazandýk mý?

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Sað iç. Net bir sað iç oyuncusu hem de avrupa standardýnda bir sað iç
    istanbul basýný bizi çözmüþ, içimize süper bir dinamit býrakmýþ. "futbolu en iyi bilen taraftar" demiþler bize. þimdi çýk çýkabilirsen iþin içinden.

Bahadýr Þimþek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Gol güzeldi bravo. Ama hala ürkek, çekingen.

Hatta bir pozisyon oldu, aradan deldi gitti ceza sahasýnýn önüne kadar, alýþkanlýðý olmadýðý için ne yapacaðýný bilemedi, yine yan pas yaptý.

Var yani içerde bir yerlerde yetenek var ama çýkarmaya korkuyor adam...
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

• Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Sonunds bir sut atabilmis olmasi birsey degistirmiyor. Bende trabxonsporluyum ve abdulkadirin basarili olmasini isterim, bebe gibi kotu oynamasini isteyecek degilim. Cocuk gibi gelip buraya bak gordunmu kazandirdi diyenlere soyluyorum. Sonunds guzel bir sut atti 30 mac sonra ama gorusumu degistirmiyor malesef. Yukarlards yazdiklsrmi okursaniz, abdulkadir iyi bir oyuncu ama bir yildiz degil, olamazda bu kafs yapisi ile. Ama tebrik ederim golu sayesinde kazandik. Keske ben haksiz ciksam da o da beni yaniltsa. Ama su golu atacqk diye kac mac yedi. Neyse kazandik mutluyuz. Insallah boyle devam eder bu sene onun senesi olur, ama sanmiyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler