Sayfa 210 Toplam 333 Sayfadan BirinciBirinci ... 110 160 200 208 209 210 211 212 220 260 310 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8322 adet sonuctan sayfa basi 5,226 ile 5,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdülkadir Ömür

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Çaðatay96 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýncelmesi , zayiflamasi , kas kütlesinden kurtulmasi gerekiyor.
    Hiç öyle kalin falan görünmuyor... ya da ben göremedim emin misin ?

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Alýntý Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hiç öyle kalin falan görünmuyor... ya da ben göremedim emin misin ?
    Emin gibiyim ama herkesin bakis acisi olabilir. Ama kendi roportajinda bile pardon doktorunun rop.inda , ailesi gelmis gormus 3 ay sonra mi ne? Bu gercek mi noldu buna demisler filan tarzi soylemi var. Ve fotolarda da calistigi belli almanyada galiba

TSemih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hiçbir zaman fizik problemi olmadý bence. Her zaman topu saklamasýný biliyordu bunun için güçlü olmaya gerek yok. Keza top sürerken de gayet dengeli gidiyordu. Fiziði yaþ aldýkça geliþirdi zaten. Mesela bu Goretzka falan fizik yaptý ama oyun stilini de fiziðine uydurdu deðiþmek zorunda kaldý. Tabii orada futbol aklý ve metodlar daha yüksek seviyede olduðu için adapte olmakta sorun yaþamadý. Normal olan oyun stilinden taviz vermeden hem fizik hem de oyun tarzýný birlikte geliþtirmektir.

Abdülkadir'in asýl sorunu yanlýþ mevkide oynamasý. Sürekli temas alarak, oyun tarzýnýn kanat oyuncusuna evrilmesi için zorlayarak oynamasýndan kaynaklý bir türlü sahada standardý yakalayamadý. Baþka bir mevkiye adapte olmak zordur bunu futbol dünyasýnda çok az kiþi baþarabilir. Abdülkadir'de kanat özellikleri zaten yok ama zeki ve dribbling özelliði olduðu orada idare etti herkes daha fazlasýný bekledi ondan sonra. Adamdan þut atmasýný herkesi ipe dizmesini topu bizim yarý sahamýzdan alýp 50-60 metre sürmesini kontra atak futboluna uygun oynamasýný beklediler. Sonra da beceremiyor diye çöp ilan ettiler.

Abdülkadir Ömür'e serbest rol vermek lazým. Yeri gelir geriden oyun kurar yeri gelir ceza sahasý yayý çevresinde takýlýr þut açýsý arar, dar alanda pas akýþýný yönlendirir vesaire. Yönetmesi zor bir oyuncu fiziði sebebiyle akýllarý karýþtýrýyor ama karýþmasýn boþuna topla bu kadar rahat olan adam geçebilen, top taþýyabilen bir oyuncuya top sendeyken geriden topla buluþma özgürlüðü verirsin veya kendi yarý sahandayken ileride açýk alanda bekler takýmda 3-4 kiþiyle ataða çýkabileceðin bir yapýya bürünürsün Abdülkadir de bu kontralarýn pas istasyonu görevini görür. Top bizdeyken ve top rakipteyken farklý bir role bürünür. Yani serbest bir rol diyebiliriz buna.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý TSemih61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hiçbir zaman fizik problemi olmadý bence. Her zaman topu saklamasýný biliyordu bunun için güçlü olmaya gerek yok. Keza top sürerken de gayet dengeli gidiyordu. Fiziði yaþ aldýkça geliþirdi zaten. Mesela bu Goretzka falan fizik yaptý ama oyun stilini de fiziðine uydurdu deðiþmek zorunda kaldý. Tabii orada futbol aklý ve metodlar daha yüksek seviyede olduðu için adapte olmakta sorun yaþamadý. Normal olan oyun stilinden taviz vermeden hem fizik hem de oyun tarzýný birlikte geliþtirmektir.

Abdülkadir'in asýl sorunu yanlýþ mevkide oynamasý. Sürekli temas alarak, oyun tarzýnýn kanat oyuncusuna evrilmesi için zorlayarak oynamasýndan kaynaklý bir türlü sahada standardý yakalayamadý. Baþka bir mevkiye adapte olmak zordur bunu futbol dünyasýnda çok az kiþi baþarabilir. Abdülkadir'de kanat özellikleri zaten yok ama zeki ve dribbling özelliði olduðu orada idare etti herkes daha fazlasýný bekledi ondan sonra. Adamdan þut atmasýný herkesi ipe dizmesini topu bizim yarý sahamýzdan alýp 50-60 metre sürmesini kontra atak futboluna uygun oynamasýný beklediler. Sonra da beceremiyor diye çöp ilan ettiler.

Abdülkadir Ömür'e serbest rol vermek lazým. Yeri gelir geriden oyun kurar yeri gelir ceza sahasý yayý çevresinde takýlýr þut açýsý arar, dar alanda pas akýþýný yönlendirir vesaire. Yönetmesi zor bir oyuncu fiziði sebebiyle akýllarý karýþtýrýyor ama karýþmasýn boþuna topla bu kadar rahat olan adam geçebilen, top taþýyabilen bir oyuncuya top sendeyken geriden topla buluþma özgürlüðü verirsin veya kendi yarý sahandayken ileride açýk alanda bekler takýmda 3-4 kiþiyle ataða çýkabileceðin bir yapýya bürünürsün Abdülkadir de bu kontralarýn pas istasyonu görevini görür. Top bizdeyken ve top rakipteyken farklý bir role bürünür. Yani serbest bir rol diyebiliriz buna.
    Yorumunun büyük bir kismina katýlýyorum Ama topla adam geçme konusunda ise ilave etmek istediklerim var...abdüs sol ayaklý olmasýna ve sað ayaðýný neredeyse hiç kullanmamasina raðmen ýsrarla sað kanatta oynatýlýyor.. rakipler de onu tanýdýkça solunu kapatiyorlar... bir kanat oyuncusunda olmasý gereken özellikler de olmayýnca iyice demoralize olmaya baþladý...

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

Alýntý Çaðatay96 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýncelmesi , zayiflamasi , kas kütlesinden kurtulmasi gerekiyor.
    katýlýyorum. sakatlýk sonrasý gereksiz kas yaptý. o vücuda bi þekilde adapte olmadý o kaslar. hareket kabiliyetini olumsuz etkiledi diye düþünüyorum bende. abdüþ güç le oynayacak bi oyuncu deðil teknik çeviklik ve hýz onun öne çýkacaðý alanlar

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Özgüvensizliði ve takýmýn oyun anlayýþý performansýný düþüren.

Abdülkadir ilk piyasaya çýktýðýnda kalçasýný güzel kullanýyordu ya da Ýlk döndüðü Antep maçýnda gayet diriydi.

Ne zaman durarak oynamaya baþladýk o zaman performansý düþmeye baþladý. Hem dinamizm hem donuk oyun anlayýþý performansýný aþaðý çekti.

Ben abdüþ'ü üst düzey paslarýyla, bitirici ara toplarýyla hatýrlamýyorum. Abdüþ'ün en önemli özelliði al ver'leri, boþ alana driblingi vs

Abdüþ'ün Abdullah Avcý ile öne çýkacaðýný düþünmemin nedeni kendi özellikleriyle Avcý'nýn beklentilerinin örtüþmesi. Mental ve Fiziksel açýdan diri olduktan sonra eminim en verimli sýçramasýný yapacak. Takýmýn üstündeki uyuþukluðu da atmak lazým.
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "
    Ýnce Zeka --> Sadri Þener --> Yýldýrým Demirören
    Ýnce Zeka --> Aðaoðlu --> Alt Yapý Fetiþizmi

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Abdullah avcý oyuncunun topu hangi açýda, kaleye ne kadar uzaklýkta, hangi ayaðýyla topu almasý gerektiðini falan hesaplayan bir hoca. Abdülkadir'e de bu ezberler lazým özellikle kanatta oynarken.

Nereden
    Ankara

sakýn sakat sakat oynama. iyice dinlen kendine gel. Ayrýca, Trabzonspor'un kimsenin fedekarlýðýna ihtiyacý yok.
    En büyük Trabzon

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Saðlamken faydan tartýþýlýr, aðrýn varken oynamak istiyorum da nedir?
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

castillo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

5-6 aylýk sakatlýktan bile iyi dön ama pandemi arasýndan beri sahada tamamen doðaçlama oynayan takýmýn günah keçisi ilan edil. Keþke gitseydi.

Yusuf Yazýcý golleri sýralarken baþlýðýnda Abdüþ'ten daha iyi diyen arkadaþkar milli maçtaki 10 üzerinden eksi 10'luk performansýný neye baðlýyor merak ediyorum. Aslýnda cevap basit. Birbirinden kopuk, daðýnýk takýmdan kaynaklý olabilir mesela. Abdüþ'ün formsuzluðu da bire bir bundan kaynaklý. Koy oyununu oturtmuþ Lille'e bak bakalým hangisi daha iyi...

Oyunu okuyamayan adam da çýkýp 'yeni Barýþ Memiþ olma yolunda' diyor. Ýyi sen de kýna yakarsýn.

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý castillo61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    5-6 aylýk sakatlýktan bile iyi dön ama pandemi arasýndan beri sahada tamamen doðaçlama oynayan takýmýn günah keçisi ilan edil. Keþke gitseydi.

Yusuf Yazýcý golleri sýralarken baþlýðýnda Abdüþ'ten daha iyi diyen arkadaþkar milli maçtaki 10 üzerinden eksi 10'luk performansýný neye baðlýyor merak ediyorum. Aslýnda cevap basit. Birbirinden kopuk, daðýnýk takýmdan kaynaklý olabilir mesela. Abdüþ'ün formsuzluðu da bire bir bundan kaynaklý. Koy oyununu oturtmuþ Lille'e bak bakalým hangisi daha iyi...

Oyunu okuyamayan adam da çýkýp 'yeni Barýþ Memiþ olma yolunda' diyor. Ýyi sen de kýna yakarsýn.
    Tamam da sakatliktan iyi dönüp pandemi sonrasi sampiyonluga giderken bile berbat oynamasi nereden geliyor ?
    Onu da geçtim, 2 sene önce rakipleri ipe dizerken simdi ise 1 çalim bile atamamasi neden dolayi ? var bir skinti
    Geriye gidiyor, bu açik, umariz düzelir
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Sacma sapan koordinasyonu bozuk oyuncular. Altyapidan cikanlarin ortak ozelligi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tamam da sakatliktan iyi dönüp pandemi sonrasi sampiyonluga giderken bile berbat oynamasi nereden geliyor ?
    Onu da geçtim, 2 sene önce rakipleri ipe dizerken simdi ise 1 çalim bile atamamasi neden dolayi ? var bir skinti
    Geriye gidiyor, bu açik, umariz düzelir
    Ayný düþüncedeyim...sorunu sakatlýk ya da mental deðil... çalým bile atamýyor...cunku yanlýþ yerde oynatýlýyor ve rakipler onu çözdü...

munzevil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    47

Aferin kardeþ saçlarýný kesmiþsin bundan sonra yolun açýk.
    “Yenmez taamý ümeranýn, fuzelanýnÇünkü hakkýdýr, yetimin fukaranýn “

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Goldeki gibi topu artýk tutup bir þeyler katmalý ataða.Al - ver ben de yaparým.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

nasýl sabrediliyor anlamiyorum
    rezalet...

Mi MIX 2 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Konu Vkgz tarafýndan (22.11.2020 Saat 20:55 ) deðiþtirilmiþtir.
    Önce TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yazýk gerçekten.

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kendisini her ikili mücadelede yere atmaktan nezaman vazgeçecek acaba.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Numan Yerlikaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kardeþim lütfen köyüne dön. Emrah Baþsan bile 10 dk da senden daha fazla þeyler yapýyor. Git köyüne futbol sana göre deðil
    Yalakalardan sakýnýnýz. Çünkü onlar insanlarý boþ kaþýkla besler.

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

bu adam bu fizikle ancak U 15 de felan oynar artýk bundan fazlasý olmaz.

Manu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Ýstatistik kasmaya çalýþýyorsun bu yüzden bütün duran toplarý kullanmak istiyorsun. Ama bu konuda yetersizsin takýma zarar vermeyi býrak. Her pozisyonda yere düþüyorsun ayakta kalmaya hiç çalýþmýyorsun. Kendine gel artýk.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Hayýr hem fiziksel zayýfsýn hem de hýzlý deðilsin. Can sýkýyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi

Nereden
    Ýstanbul

Bu ligde dýþtan geçebileceðin oyuncu sayýsý çok az. Hâlâ içeri sürmüyorsun. Ýçeri gir.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Ýlk yarýdaki oyunu fena deðildi ama ikinci yarýda iyice düþtü. Özellikle en büyük maharetlerinden biri olan oyuncu eksiltme konusunda hâla ciddi problemleri var...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

adamýn yanýndan koþarak geçemeyeceðini hala anlayamadýn,
    her seferinde vücudunu koyan topu alýyor senden,
    her seferinde yere yapýþmana raðmen ýsrarla ayný þeyi denemeye devam ediyorsun,

rakiplerin içinden geçemeyeceksen yanlarýndan atýp koþarak geçmeye çalýþma sürekli
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler