Sayfa 5 Toplam 333 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8322 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdülkadir Ömür

özçelik61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Yolun açýk olsun genç..
    ne Yusuf Erdoðaný
    ne Muhammet Beþiri..
    ne Barýþ Memiþi..
    yýldýz adayý bir genç olarak görmedim...
    ama sende bu ýþýðý gördüm Allah yardýmcýn olsun..
    iki altýn kural var artýk yapman gereken..
    -saha dýþýnda kendini fanusta koruyacak ve kültürel geliþimini tamamlayacaksýn
    -saha içi için fiziðini geliþtirmek adýna profosyonel yardým alýp kendini güçlü hale getireceksin..
    Trabzon-Çaykara-Yeþilalan (Holaysa)

Nereden
    Trabzon

Hepimiz ayný kaygý ile yazýyoruz fakat Abdülkadir diðer gençler ile kýyaslanmamalý. Hemen diðerlerine takýlýp bu da öyle olur diyemeyeceðimiz kadar farklý.
    Oðuzhan için mesela çok yetenekli dedik dedik durduk ama henüz Trabzonspor formasý göremedi. Ya da Barýþ Memiþ için yetenekli deniliyor ama kendi kendine yazýk etti. Bu benzetmelere katýlmýyorum. Bu çocuk daha 16 yaþýnda. Çocuk yani. 16 yaþýnda Trabzonspor formasý giydi. Sahaya çýktý. Ve sanki onun için sýradan bir maçmýþ gibi inisiyatif aldý.
    Ben o yaþta olacaðým Trabzonspor formasý ile sahaya çýkacaðým ayaklarým dolanýr. Kendini gösterme çabasýna girmedi.
    Takým için hareket etti. Profesyonel olmuþ bile. Kimbilir kimi izliyoruz yani o derece heyecanlýyým.

Nereden
    Trabzon

çok yetenekli bir isim olduðu söyleniyor. umarým kulüp kendisine gereken deðeri verir fiziksel geliþimi dikkatle takip edilir. yoksa yazýk olur abdülkadire kazmalar yýldýrýr sahada.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

veratti'nin boyu kaç acaba? son dönemdeki en yetenekli ortasaha oyuncularýndan.

Oðuz B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

http://www.psg.fr/en/First-Team/3000...Verratti-Marco

1,65

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    veratti'nin boyu kaç acaba? son dönemdeki en yetenekli ortasaha oyuncularýndan.
    Konu Oðuz B. tarafýndan (13.01.2016 Saat 12:37 ) deðiþtirilmiþtir.
    Haksýzlýðýn envâýný gördük. Bu mu kanun? En gamlý sefâletlere düþtük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artýk yeter olsun; Artýk yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAÝHTÝLALEFSANE
    we the north

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

https://www.youtube.com/watch?v=3_-4_w6DFEA

en dikkat çeken özelliði basit oynamasý.gereksiz þekilde topla fazla oynamýyor.bu yaþlarda genelde topla fazla oynayan bireysel takýlan ''yýldýz adaylarý'' olur.ama abdulkadir takým oyununa kendine adapte etmiþ gözüküyor.messi deðilde ineaste ýþýðý var.

Nereden
    Ýstanbul

bu arada marco verratti de 1.65 boy var.

http://www.transfermarkt.de/marco-ve...spieler/102558

abdulkadir de ise 1.68 boy var

http://www.transfermarkt.de/abdulkad...spieler/271495

ki bu 1.75 e kadar çýkar.

Oðuz B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Temiz.

Haksýzlýðýn envâýný gördük. Bu mu kanun? En gamlý sefâletlere düþtük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artýk yeter olsun; Artýk yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAÝHTÝLALEFSANE
    we the north

Nereden
    Ýstanbul

3.42 deki hareket harika.

https://www.youtube.com/watch?v=3_-4_w6DFEA

özgüvenli panik yapmamasý rahat kendinden emin.

hofsaale - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    30

ofans orta saha deðilde ortasahanin ortasýnda oynyuor gibi geldi bana...Topu daðýtan bir oyuncu...alýp giden bir oyuncu degil...verratimýz olabilir eðer güclenirse...
    Sevinelim diye sevmedik.....

OÐUZHAN061 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüþhane
    Yaþ
    31

En büyük handikabý boyu galiba.Gerçi 16 yaþýnda çocuk,20'ye kadar boy atar
    En önemli özelliði sahada profesyonelmiþ gibi hareket etmesiydi

Nereden
    Trabzon

Boyu sorun deðil. Daha uzar zaten daha geliþiminin ortalarýnda.
    Önemli olan güçlü olmasý. Buna da kulüp el atmalý.
    Ve kesinlikle takip edilmeli.

L.Burrows - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Bu maca ozelmidir yoksa gercekten kendini boylemi yetistirmis bilemiyorum ama en guzel ozelligi izledigim kadari ile topu verip sabit kalmamasi beklememesi surekli hareket halinde olmasi.

LG-D855 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý L.Burrows Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu maca ozelmidir yoksa gercekten kendini boylemi yetistirmis bilemiyorum ama en guzel ozelligi izledigim kadari ile topu verip sabit kalmamasi beklememesi surekli hareket halinde olmasi.

LG-D855 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Pas hedefi olmak için müthiþ hareketleniyor.

Top ayaðýnda olan oyuncu için velinimet adeta
    BordoMavi.Net Forum Kurallarýna aykýrý bir mesaj veya kullanýcý gördüðünüzde, Kullanýcý Panelinde bulunan sekmesine týklayarak ilgili mesajý raporlamanýzý sizlerden rica ederiz.

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

Alýntý Mollasalihoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Pas hedefi olmak için müthiþ hareketleniyor.

Top ayaðýnda olan oyuncu için velinimet adeta
    bernde ona dikkat ettim de sanki bizim oyuncular da özellikle onu bulup ona atýyorlar gibime de geldi . gerçi kendisi de pas alýnabilecek yerlere çýkyordu hrp yada hoca da demiþ olabilir onun üzerinden oynayýn diye. herneyse sebep neyse ne kýsa sürede yüksek pas yüzdesiyle oynadý.sonuçta çok hareketli seri bir oyuncu görünümünü verdi

cewat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Beklenenden o kadar fazla çýktý ki, bir pozisyonda Mehmet Sak'ýn psikolojisi bozuldu resmen ve çekmeye baþladý çocuðu. Tabii ki yaþýnýn küçük olmasý sinir bozmasý için bir sebep ancak topla yaptýðý þeylerle birlikte iyice bozdu rakibi.

ÝnþAllah sürekli üzerine koyarak gider ve þýmarma durumlarýna girip kendini yok etmez..

Dün akþam ''Abdülkadir asist Muhammet gol'' durumu olsa idi þimdi ortalýk yanýyor olurdu. Umarým ileri ki maçlarda bu da olur..
    Sadece Trabzonspor..

Ahmet Baþkaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maçta çok dikkat edememiþtim ama þu video beni de epey umutlandýrdý. Yaþýna göre çok rahat ve özgüvenliydi.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

16 yaþýnda maþallahý var benimde en çok dikkatimi çeken sabit kalmamasý toptan kaçmamasý sürekli pas almak için hareket halindeydi ve tek pas oynadý fizik gücünüde oyunuyla birlikte geliþtirirse fena oyuncu olur yolun açýk olsun kardeþim.. müthiþ bi jenerasyon geliyor bunu atlayamayýz iyi ki baþkan usta gibi bir adam gelecek olan hoca ile iyi bir uyuma önümüzde ki 10 seneyi garanti altýna alýrýz.

tepataklakdan gönderildi
    sadece aþk bizimkisi

tekinonline - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri
    Yaþ
    32

Böyle gençler için Muharrem Usta gibi bir baþkan þanstýr. Yolun açýk olsun Ömür
    lay lay lay

A.Ali Karanis - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýçel

Methini çok duyuyorduk ama izleme þansýný pek bulamamýþtýk.Dünkü maçta da ikinci yarýnýn ortalarýndan itibaren oyuna girdi ancak ýþýk verdi kesinlikle.

16 yaþýnda as takým ile maça çýkmasýna raðmen hiç 16 yaþýndaymýþ gibi oynamadý.Vücut çalýmý denemesi,ver kaçlara girmesi,dikine top daðýtmasý beðendiðim noktalarý.Toptan kaçmýyor,özgüveni yerinde,denemekten çekinmiyor.Þüphesiz maçýn erken kopmuþ olmasýnýn da etkisi var ama bunlarý denemesi çok iyi.Karþýsýndaki oyuncular hem fiziksel olarak hem de profesyonellik anlamýnda Abdülkadir'den üst seviyede olmasýna raðmen korkmadan oynadý.Ayaðýna hakim,top kontrolü de iyi seviyede gözüküyor.Alýp götürdüðü pozisyon olmadýðý hatýrladýðým kadarýyla ancak seri gözüküyor.Topu aldýðýnda hareketli gerçekten Messi'yi hatýrlattý bana.Ýnþallah bu çizgide devam eder.

Negatif yönleri olarak fiziði gözükse de yaþý daha çok genç.Messi,Valbuena,Veratti gibi örnekler önümüzde.Maç baþlýðýna da yazmýþtým,cüsseli olmamasý bir problem olarak gözükse de iyi bir antrenman ve beslenme programýyla güç konusunda sýkýntý çekmez,yere saðlam basar.Ýzlediðim bir programda Messi'ye karþý oynayan oyuncular onu bazen faulle bile durduramadýklarýný söylemiþlerdi.Keza ligimizde Alex örneði var,1.75 boyu vardý öyle yoðun bir kas yapýsý da yoktu ancak indirilemiyordu. Zaten Abdülkadir aklýyla oynadýðý için eksikliðini oradan kapatabilir.

Tüm bu yazdýklarýmdan önemlisi ise daha 16 yaþýnda bir oyuncu olan Abdülkadir'in esasen mental olarak nasýl geliþeceði sorusu.Muhammed Beþir örneðinde de bu çok açýk,Uðurcan Çakýr örneðinde de.genç oyuncular fiziksel ve yetenek olarak kendilerini geliþtirebilirler antrenmanlarla ancak esas önemli olan mental geliþimleri.Ben oldum havalarýna girmemeleri lazým,bunun en yakýn örneði Barýþ Memiþ.17 yaþýnda as kadro ile maça çýkýyordu,geleceðimiz olarak gözüküyordu,ancak çok çabuk ben oldum dedi ve kaybetti.

Umarým hem senin için hem bizim için güzel günler yakýndýr Abdülkadir.Yolumuz açýk olsun,böyle devam et.

Ozan Gözaçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Yaþ
    39

böyle gençlere barýþ memiþin hayatý sürekli anlatýlmalý bence ... ozaman onun düþtüðü hatalara düþmeyeceklerdir.
    Biz Trabzonsporluluðu Sizden Öðrenecek Deðiliz...

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Stili Emre Belözoðluna benziyor huyu benzemesin.

LaZuRiBeRe_53 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    36

Alýntý Ozan Gözaçan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    böyle gençlere barýþ memiþin hayatý sürekli anlatýlmalý bence ... ozaman onun düþtüðü hatalara düþmeyeceklerdir.
    aynen barýþý çok beðenirdim ben ama kendi kendini bitirdi resmen

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ecthelion - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Her yerde Hami'nin rekorunu egale ettiðini yazýyor.Bu çocuk 16 yaþýnda Hami ise 17 yaþýnda formayý giymiþti.Dolayýsýyla rekoru egale deðilde kýrmýþ olmasý gerekmiyor mu?

LaZuRiBeRe_53 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    36

bu gençler çok önemli disiplinli bir þekilde eðitilip uzunca kontrat yapmak lazým Nasrettin hoca misali ya tutarsa

Sent from my iPhone using Tapatalk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler