Sayfa 84 Toplam 333 Sayfadan BirinciBirinci ... 34 74 82 83 84 85 86 94 134 184 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8322 adet sonuctan sayfa basi 2,076 ile 2,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdülkadir Ömür

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Þu anda abdülkadiri satacaksak þu þartlara satarsýn:

40 milyon euro takassýz nakit paraya sat 40 milyon euro aþaðýsýna satýlmaz. bunu kim veriyorsa satýn.39 milyon euoe veya 35 milyon euroya da satmayýn en az 40.takas opsiyonu olmayacak tabi.cash para.

3-4 sene sonra 40 hatta 50 ye satarsýn .benfica geldiði gibi geri gidebilir.abdülkadirin þu anki deðeri geleceðe yönelik olduðu için 40 milyon eurodur bana göre.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Güney Amerika

terbiyesiz bunlar benim korkum yönetimin bize kazýk atmasý.yönetimin yapacaðý en akýllý hamle bu oyuncumuzu þu anda 40 milyon euro para verebilecek bir klup olursa satsýn derim ama dediðin gibi 3-4 sene içinde kafayý kullanýrlarsa 40 ýn üstüne bile satarsýn kesinlikle!
    Alýntý David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abdülkadir'in vasat Portekiz liginde oynadýðýný hayal edin iki üç adam çalýmladýðýný falan, Benfica bir sonraki satýþýndan muazzam para kazanýr...Ligi lig olmasa bile coðrafi olarak transfer pazarýna yakýn olmanýn avantajýný yýllarca kullanýyor hem Benfica hem Porto...

Abdülkadir gibi yetenekleri böyle 10 15 milyon £ alýp fahiþ fiyatlara Avrupa'nýn kalbur üstü takýmlarýna satýp hem para kazanýyorlar hem de liginin vasatlýðýndan Avrupa kupalarýna katýlmakta sýkýntý yaþamadýklarý için oyuncu kaybýnýn zararýný pek görmüyor ya da eksiði gediði çabuk kapatabiliyorlar..

Teklifte doðruluk payý varsa Benfica küstahlýk yapmýþ..En geç 3 yýl içinde deðeri 40-50 milyon £ olacak bir adamý þimdiden 15 e neden sana satayým hadi sattým sonraki satýþtan yüzde 20 gibi komik rakam nedir..Tam bir küstahlýk..
    "Annuit cœptis"

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Alýntý erenslash Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    terbiyesiz bunlar benim korkum yönetimin bize kazýk atmasý.yönetimin yapacaðý en akýllý hamle bu oyuncumuzu þu anda 40 milyon euro para verebilecek bir klup olursa satsýn derim ama dediðin gibi 3-4 sene içinde kafayý kullanýrlarsa 40 ýn üstüne bile satarsýn kesinlikle!
    Aþaðýlýk Benfica
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    Güney Amerika

bizim taraftar da akýllanmaz hala 20 ye gönderelim gitsin diyen var
    Aþaðýlýk Benfica
    "Annuit cœptis"

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Þimdi 20-25 milyon parayý beðenmeyenler var ama inþallah 2-3 sene sonra bu para akýllarýna gelince vay be ne teklifmiþ keþke satsaydýk demezler.

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Ne yaptý da 40.000.000 Euro diyoruz?
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    32

30 milyon Euro + Sonraki Satýþtan %20 Pay (Kardan deðil Doðrudan Pay) + 1-2 Futbolcu karþýlýðý satýlabilir.
    Neden?
    Avrupaya gitme ihtimalimiz gerçekten yok, bu çocuðu vitrine çýkaramýyoruz. Bu teklif bulunduðu anda satýlmasýnda sakýnca yok.
    Nerdeyse 160-170 milyon TL para kazandýrmýþ olur klübe kýsa vadede.

Benfica tarzý bir klüpte velevki 50m€ ya satsa, 10 m€ daha gelir. 50-60 milyon TL.

Ben isterim ki keþke satýlmasa ama bu teklif bulunduðunda satýlmasý klüp içinde malesef hayýrlý olur.
    Tabiki bu paralar Sosa,Kucka'lara ödenmemeli. Onlarda þutlanmalý.
    Ey Türk Gençliði!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Alýntý alper* Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sýkýntý bu zaten kulübün borç bataðýnda olmasýnýn temel nedeni bu, ne yaptý? mesele ne yaptýðý deðil ne yapabiliri zaten o yüzden benfica o parayý veriyor. bizde ne yaptý diye sorduðumuz için hep 30 yaþ üstü ihtiyarlara çuvalla maaþ ödüyoruz.

mesela real, vinicius junior'a 17 yaþýndayken galiba neden 45 milyon euro verdi ?
    sadece aþk bizimkisi

Nereden
    Afrika Diðer

O potansiyel var diyorsunuz yani?

Ben olmadýðýný düþündüðüm için soruyorum.

Ali Ýhsan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Yapacaklarýný tahmin etmek zor olmadýðýndan olabilir mi?

Yarým sezonluk oyununa 14 + 4 oyuncu + %20 veriyorlarsa demek ki 40 da istenebilir
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceðim!

Nereden
    Ýngiltere

bizim taraftar da akýllanmaz hala 20 ye gönderelim gitsin diyen var
    Bizim taraftar ileriyi görmez ayrýca bizde göreve gelen yönetimlerde pazarlama kabiliyeti yoktur...Utanmadan sýkýlmadan Ali Kemal Denizci'ye yönetim danýþmaný adý altýnda görev verdiler...Ali Kemal Denizci bugüne kadar idari anlamda Trabzonspor'a ne katmýþ biri çýksýn anlatsýn öðrenelim...Zýpkýn gibi çaký gibi adamlar var piyasada sen hala 70lerin kafasýndasýn...Konuþacak çok þey var da kalsýn.

John Lennon

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu maçta Arjantin'li Messi gibiydi. Daha bu yaþta tükenme sendromu yaþamaya baþladý. Bir türlü yerini, takýmýný bulup rahatça top oynayamadý.

Giallorossi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    31

1461 milyon euro
    .

Francesco
    Totti

Nereden
    Güney Amerika

Haklýsýn kardeþim.Bizim yönetimde aç gözlülük var 5 e ver þuna ver gitsin ne olacak böyle hani görmemiþler olur ya sonradan görmeler var klupte bana göre baþkan da sonradan görme hepsi öyleydi zaten .Sonradan görmeler ileriyi görmek istemezler kafalarýný kuma gömüp ver gitsin ne olacak aman canýmcýlar vardýr böyle aman caným ver gitsin iþte bu bizi felakete götürdü.
    Bizim taraftar ileriyi görmez ayrýca bizde göreve gelen yönetimlerde pazarlama kabiliyeti yoktur...Utanmadan sýkýlmadan Ali Kemal Denizci'ye yönetim danýþmaný adý altýnda görev verdiler...Ali Kemal Denizci bugüne kadar idari anlamda Trabzonspor'a ne katmýþ biri çýksýn anlatsýn öðrenelim...Zýpkýn gibi çaký gibi adamlar var piyasada sen hala 70lerin kafasýndasýn...Konuþacak çok þey var da kalsýn.
    "Annuit cœptis"

C.Guleryuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Abdülkadir'in kariyerinin, Trabzonspor'dan daha önemli olduðunu düþünüyorum.
    Bir an önce zaman kaybetmeden gitmesi ve kendini geliþtirmesi gerekiyor.
    Trabzonspor'da kaldýðý her dakika kendisi için kayýp.
    Arbeit Macht Frei !

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý C.Guleryuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abdülkadir'in kariyerinin, Trabzonspor'dan daha önemli olduðunu düþünüyorum.
    Bir an önce zaman kaybetmeden gitmesi ve kendini geliþtirmesi gerekiyor.
    Trabzonspor'da kaldýðý her dakika kendisi için kayýp.
    nasil böyle bir kaniya varabiliyorsunuz

Trabzonspordan daha degerli olamaz, Trabzonspor olmasa babasinin hali sahasinda kasiyer olarak calisacak biri nasil Trabzonspordan önemli olur
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

C.Guleryuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    nasil böyle bir kaniya varabiliyorsunuzTrabzonspordan daha degerli olamaz, Trabzonspor olmasa babasinin hali sahasinda kasiyer olarak calisacak biri nasil Trabzonspordan önemli olur
    Gerek kiþisel gerekse de milli kariyeri için daha iyi bir ortamda geliþmesi gerektiðini düþünüyorum. Daha profesyonel bir teknik ekip, daha profesyonel eðitim, daha profesyonel arkadaþlar vs.

Giderken zaten 20-25 milyon USD getireceði için Trabzonspor'a olan borcunu ödemiþ olacaktýr.
    Arbeit Macht Frei !

mkmoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

dün fransa maçýnda üstün fizik güç karþýþýnda varlýk göþteremedi..inþallah kapasitesi bu deðildir

Nereden
    Ýngiltere

Haklýsýn kardeþim.Bizim yönetimde aç gözlülük var 5 e ver þuna ver gitsin ne olacak böyle hani görmemiþler olur ya sonradan görmeler var klupte bana göre baþkan da sonradan görme hepsi öyleydi zaten .Sonradan görmeler ileriyi görmek istemezler kafalarýný kuma gömüp ver gitsin ne olacak aman canýmcýlar vardýr böyle aman caným ver gitsin iþte bu bizi felakete götürdü.
    Ver gitsin sat gitsin demek kötü bir þey deðil aslýnda yeter ki deðeri istediðimiz kývama gelmiþ olsun...Abdülkadir'in ciddi ve zeki bir hocaya ve doðru takým arkadaþlarýna ihtiyacý var...Bu, milli takým için de Trabzonspor için de geçerli...Daha fazla kaleyi düþünerek oynamasý gerekliliðinin yanýsýra daha özgür oynatýlmalý...

Abdülkadir'i 15 20 milyon euroya bahsettiðim þartlar yokken satmak baþarýdýr ama bu þartlarý yerine getirirsen 3 katýna satmak mükemmel bir iþtir..Biz mükemmeli istiyoruz neden daha fazla para kazanmayalým ki...O cevher bu oyuncuda var..

John Lennon

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

25-30 milyon euro nakit ve sonraki sarýþtan %20 pay karþýlýðýnda satýlabilir.

must61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

10 milyon euro + sonraki satistan %50 .

Burda harcanmasindan ciddi anlamda korkuyorum. Gerek futbolu gerek de mental anlamda gelisimi acisindan bir an once gitmeli. Bu sezon yine kaos sezonu olacak. Boyle bir yetenegi bu ortamda tutup heba etmeye hakkimiz yok.
    #Dik oyna

Nereden
    Güney Amerika

benim demek istediðim aman caným ver gitsin beklemeden acele ederek,köylü kafasýnda görmemiþ gibi satmak.baþarý olsa da mükemmeli istiyoruz kesinlikle akýllý olmak lazým beklemek iyidir.Abdülkadir normal bir oyuncu deðil çünkü çok para kazanabilirsin 15-20 bize göre baþarý olsa da rahat 40 a satabileceðin oyuncu kesinlikle ihtiyacýmýz olan da bu tarz oyuncunun bu rakama satýlmasý eðer satýlacaksa yaþý daha 19
    Ver gitsin sat gitsin demek kötü bir þey deðil aslýnda yeter ki deðeri istediðimiz kývama gelmiþ olsun...Abdülkadir'in ciddi ve zeki bir hocaya ve doðru takým arkadaþlarýna ihtiyacý var...Bu, milli takým için de Trabzonspor için de geçerli...Daha fazla kaleyi düþünerek oynamasý gerekliliðinin yanýsýra daha özgür oynatýlmalý...

Abdülkadir'i 15 20 milyon euroya bahsettiðim þartlar yokken satmak baþarýdýr ama bu þartlarý yerine getirirsen 3 katýna satmak mükemmel bir iþtir..Biz mükemmeli istiyoruz neden daha fazla para kazanmayalým ki...O cevher bu oyuncuda var..
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Ankara

Trabzonsporun leþ kadrosunu ligde tuttu, yetmez mi?
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Bence hemen gönderip üste de para vermeliyþz, 5-10 çok. Millet çöpünü 5’e satýyor. Nasýl bi vizyonsuzluk anlamadým
    En büyük Trabzon

Nereden
    Afrika Diðer

Alýntý serdaracýl Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonsporun leþ kadrosunu ligde tuttu, yetmez mi?
    Daha neler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler