Sayfa 55 Toplam 333 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 45 53 54 55 56 57 65 105 155 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8322 adet sonuctan sayfa basi 1,351 ile 1,375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdülkadir Ömür

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Rakip önlem almaya baþladý. En az iki kiþiyle kapatýp sert oynuyorlar. Sol taraf iþlemediði için bütün yük Abdülkadir'de. Yeteneði tartýþýlmaz ama yine de bu yaþta bu kadar yük yüklenmesin çocuða.

Nereden
    Bursa

Alýntý Murat' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bazen bireysel oynamasý gerekiyor bence.
    Ýkinci yarý,þampiyonluk yarýþýnýn kýzýþtýðý günlerde bizi ipten alacak,þimdi böyle ýsýnma turlarý,motor rölantide gitmesi güzel.
    • Memento mori

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

iki tane çok net yanlýþ pas tercihi yapmýþ. 75. dakikada burak'ýn erken koþusuna hemen pas atmýþ oysaki, kucka boþluða çok güzel bindirme yapmýþ. pas açýsý rahat, bir saniye daha beklese gol pozisyonu.

içeri süzülürken yusuf çok boþ olmasýna raðmen yine sýrtýnda adam olan burak'ý tercih etmiþ. iki tane asit gitti yani.

burak'ýn bu koþularý alan açýyor, bunun video analizde tartýþýlýp üzerine plan yapýlmasý lazým. tek boyutlu pozisyonlardan daha fazlasýna ihtiyacýmýz var. umut bu koþularý yapýp top almayýnca sorun olmuyordu, burak da ikna olsun.

yusuf ve abdülkadir bu boþluklarý deðerlendirecek zekada oyuncular. yusuf bazen daha iyi seçenek için bekliyor, abdülkadir'in de yapmasý lazým, topla geliþ açýsý çok daha uygun bunlarý yapmak için.

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    iki tane çok net yanlýþ pas tercihi yapmýþ. 75. dakikada burak'ýn erken koþusuna hemen pas atmýþ oysaki, kucka boþluða çok güzel bindirme yapmýþ. pas açýsý rahat, bir saniye daha beklese gol pozisyonu.

içeri süzülürken yusuf çok boþ olmasýna raðmen yine sýrtýnda adam olan burak'ý tercih etmiþ. iki tane asit gitti yani.

burak'ýn bu koþularý alan açýyor, bunun video analizde tartýþýlýp üzerine plan yapýlmasý lazým. tek boyutlu pozisyonlardan daha fazlasýna ihtiyacýmýz var. umut bu koþularý yapýp top almayýnca sorun olmuyordu, burak da ikna olsun.

yusuf ve abdülkadir bu boþluklarý deðerlendirecek zekada oyuncular. yusuf bazen daha iyi seçenek için bekliyor, abdülkadir'in de yapmasý lazým, topla geliþ açýsý çok daha uygun bunlarý yapmak için.
    Ýkisi de çok net pozisyon olabilirdi. Paslar Abdülkadir'in atamayacaðý paslar deðildi.
    Hele ki Yusuf, direk karþý karþýya kalacaktý, gençler maçýnda Olcay'a attýðý pasýn benzeri ama bu sefer ters taraftaydý.
    Ya yorulmuþtu ya da Burak'a oynama isteði net pozisyonlara engel oldu.

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

mac istatistigi

71 touches
    42 passes
    88% pass accuracy
    2 key passes
    2 dribbles won
    3 tackles won
    3 interceptions
    2 aerials won

"Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Amasya

umarim bugün antrenmana katilabilir, dün üsüttügünden calisamamis

Ünal Karaman

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Karadeniz6116 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    umarim bugün antrenmana katilabilir, dün üsüttügünden calisamamis
    Antrenmanda var bugun.
    Okay hastaliktan, Akbas ve Batuhan sakatliktan salonda çalýþýyorlar.
    Bongonda da izinli.

LG-H815 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Konu Karadeniz6116 tarafýndan (20.12.2017 Saat 12:57 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

En önemli eksiði fiziði ve yere saðlam basmamasý. Bu açýdan Alanzinho'dan farký yok, basit mücadelelerde yere düþmesi kabul edilebilir deðil. Ayrýca þutunu geliþtirmeli. Mesela Yusuf'un þutu çok iyi. Bunun dýþýndaki özellikleri bu seviye için gayet iyi. Beklenen geliþimi saðlarsa Avrupa çapýnda bir oyuncu olabilir, umarým 4-5 yýl sonra üst düzey bir Avrupa takýmýnda izleme þansýmýz olur.

Nereden
    Bursa

Nereden
    Ýstanbul

Abdülkadir'e uzun saç yakýþmýþ
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Nereden
    Ýstanbul

@artvints Messi'nin fiziði daha iyiymiþ bariz. Abdülkadir de toparladý ama Messi'nin hastalýðý ve yaþýna göre çok iyi fiziði var.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

SOn bursa maçýný yerde geçirdi bildiðin. Çok çabuk býrakýyor kendini güçsüz olduðu için hakemler artýk kolay kolay faul çalmýyor Abdülkadire biraz daha kuvvet çalýþmasý lazým bence
    Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hami bir kupa maçýna çýktý maç trabzonda o maçta elenmiþtik akhisardý rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamýnýn saha kenarýndan verdi taktik kulaklarýmla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Nereden
    Bursa

Alýntý Fatih Çelik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @artvints Messi'nin fiziði daha iyiymiþ bariz. Abdülkadir de toparladý ama Messi'nin hastalýðý ve yaþýna göre çok iyi fiziði var.
    hormonluydu messi. nasýl oynamasý gerekiyor diye örnek video. biraz daha kafayý vücudu öne atarak, daha giriþken olabilir.

messi'nin muhteþem bir dribling devamlýlýðý varmýþ, kesinlikle nefesi kesilmiyor. ellerini, vücudunu çok iyi kullanýyor. dribling yapmak için doðmuþ.

Numan Yerlikaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Onur ev için yardým etti falan haberleri hoþuma gitmedi. Bu çocuk þuana kadar tek baþýna 5 maç almýþtýr 10 milyon para kazandýrmýþ daha da kazandýracak 3 ün 5 in hesabýný yapýp gündem olmak hoþ deðil bence Baþkan gerekeni yapamamýþ. Bu benim görüþüm
    Yalakalardan sakýnýnýz. Çünkü onlar insanlarý boþ kaþýkla besler.

Nereden
    Amasya

Alýntý Numan Yerlikaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Onur ev için yardým etti falan haberleri hoþuma gitmedi. Bu çocuk þuana kadar tek baþýna 5 maç almýþtýr 10 milyon para kazandýrmýþ daha da kazandýracak 3 ün 5 in hesabýný yapýp gündem olmak hoþ deðil bence Baþkan gerekeni yapamamýþ. Bu benim görüþüm
    onur yardim ettide, cepinden para vererek yardim etmedi, eski evini aldigi fiyata abdülkadire vererek yardimci oluyor

bunda ne var, bende olsam bir arkadasima böyle bir jest yaparim

Ünal Karaman

Nereden
    Bursa

Baþkan bunu Onur'un yaptýðý jesti ön plana çýkarmak için söyledi,yoksa paramýz çok gidiyordu,Onur'a yalvardýk da fiyat indirdi,kulübün parasýný kurtardýk demiþ gibi anlatmanýn manasý ne?
    • Memento mori

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

abdülkadir messinin yarýsý etmez gerçekçi olmak lazým hiç bir zaman da olmayacak ama oyun stili olarak kendini yükseltsin ne kadar yükselebilir þöyle diyebilirim :20-30-40 milyon euroluk seviyeye gelebilir. juan mata seviyesine ulaþabilir
    "Annuit cœptis"

Numan Yerlikaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Onur'un yaptýðý adamlýk zaten ancak ben hem haber olmasýna hemde gidip en iyi evi almak gerekirdi diye söyledim.Baþkanýn ortalama bir ev önerdik demesi ne bileyim bana abes geldi nedense Bu çocuk yok parasýna oynuyor takýmda Kamil Ahmet 7 kat daha fazla alýyor ben buna sinirleniyorum
    Konu Numan Yerlikaya tarafýndan (23.12.2017 Saat 00:55 ) deðiþtirilmiþtir.
    Yalakalardan sakýnýnýz. Çünkü onlar insanlarý boþ kaþýkla besler.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Onur'un yaptýðý adamlýk zaten ancak ben hem haber olmasýna hemde gidip en iyi evi almak gerekirdi diye söyledim. Bu çocuk yok parasýna oynuyor takýmda Kamil Ahmet 7 kat daha fazla alýyor ben buna sinirleniyorum
    Ýþte bunu yapmamak lazým. Zamaný gelince o da onun 10 katýný kazanacaktýr yeter ki gerekeni yapmaya devam etsin. Gençlere yarar deðil zarar bu tür söylemlerin yayýlmasý
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Bursa

Alýntý erenslash Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    abdülkadir messinin yarýsý etmez gerçekçi olmak lazým hiç bir zaman da olmayacak ama oyun stili olarak kendini yükseltsin ne kadar yükselebilir þöyle diyebilirim :20-30-40 milyon euroluk seviyeye gelebilir. juan mata seviyesine ulaþabilir
    messi'nin yarýsý eder diye koymadým videoyu stili ve o yaþtaki fizik yapýsý hakkýnda fikir versin diye koydum. dünyadaki hemen hemen bütün oyuncularýn durumu bu zaten, messi'nin yarýsý etmiyorlar. bunu söylemek iþ deðil, pozitif yanýndan yaklaþýlýr bu yaþtaki oyuncu için.
    Konu artvints tarafýndan (23.12.2017 Saat 01:06 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Güney Amerika

iyi bunu söylemek iþ deðilse ben ise onun için söylemedim yazýnýn devamýný da okursan gelecebileceði seviyeyi de yazdým zatenmessi gibi zaten 40 yýlda bir gelir messinin yarýsý eden futbolcular var zaten herneyse abdülkadirin gelebileceði seviye mezut özil ayarý br seviye olabilir kariyer anlamýnda ya da juan mata olabilir bende pozitif yaklaþtým zaten yazýnýn devamýný okursan görürsün
    messi'nin yarýsý eder diye koymadým videoyu stili ve o yaþtaki fizik yapýsý hakkýnda fikir versin diye koydum. dünyadaki hemen hemen bütün oyuncularýn durumu bu zaten, messi'nin yarýsý etmiyorlar. bunu söylemek iþ deðil, pozitif yanýndan yaklaþýlýr bu yaþtaki oyuncu için.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Bursa

Alýntý erenslash Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    iyi bunu söylemek iþ deðilse ben ise onun için söylemedim yazýnýn devamýný da okursan gelecebileceði seviyeyi de yazdým zatenmessi gibi zaten 40 yýlda bir gelir messinin yarýsý eden futbolcular var zaten herneyse abdülkadirin gelebileceði seviye mezut özil ayarý br seviye olabilir kariyer anlamýnda ya da juan mata olabilir bende pozitif yaklaþtým zaten yazýnýn devamýný okursan görürsün
    okudum devamýný, manu'nun vasat hallerinin sembol isimlerinden birini görünce ayný tondan devam ettiðini düþündüm. þart deðil 18 yaþýndaki çocuða ömür biçmek, gelebileceði en iyi yer gelsin inþallah.

Nereden
    Güney Amerika

vasatý baz alma sonuçta kariyerli topçu bence ardadan daha iyi overall olarak oynadýðý klupler sayýlý gayet iyi o ayarda bir þey olur sonu benzemesin o tartýþýlýr bilemeyiz ama deðer olarak lig olarak belki bir gün barça tarzý psg tarzý bir yere gider bu iþler belli olmaz zaten örnek verdim mata olmazda atýyorum mesut özil veya bir týk üstü olsun deðer ve popülerlik anlamýnda öyle de diyebilriiz umarým gelir önce bizde þampiyonluk yaþasýn bakarýz ilerde gideceði yere gider beþ sene bizde bir oynasýn iyice geliþsin daha yolun baþýnda
    okudum devamýný, manu'nun vasat hallerinin sembol isimlerinden birini görünce ayný tondan devam ettiðini düþündüm. þart deðil 18 yaþýndaki çocuða ömür biçmek, gelebileceði en iyi yer gelsin inþallah.
    "Annuit cœptis"

Saint Castillo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn

bursa maçýnda yattýðýndan þikayet edenlere üzülüyorum. Batalladan yediði dizden sonra birþey olmamasý rahatlattý.
    Gözü korkmadý devam ederek maçýn en çok top çalan ismi oldu. Bunun üstüne takým da ataklarý hep Abdüþ üzerinden geliþtirmeye kalktý. Biraz dinlenme fýrsatý buldu ancak.
    18 yaþýnda göbek oyuncusu kanatta bu kadar oynar yani, Bolasieden bahsetmiyoruz.

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Abdülkadir'in kýyasý Messi ile deðil, Modric ile yapýlýr. Oyun yapýlarý ve teknik tercihleri Modric'le çok daha uyumlu.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 3 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 3 misafir)

Bu Konu için Etiketler