Sayfa 25 Toplam 333 Sayfadan BirinciBirinci ... 15 23 24 25 26 27 35 75 125 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8322 adet sonuctan sayfa basi 601 ile 625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdülkadir Ömür

murmut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    29

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yayin var mi bu kez?
    Yine yok malesef, ama mac bitiminde bir özet atarim insallah buraya.

Edit:
    Son yedi dakika; Portekiz 3-1 Polonya
    Biz hala berabere oynuyoruz, bu durumda Portekiz Avrupa Kupasina katilacak..
    Konu murmut tarafýndan (28.03.2017 Saat 19:40 ) deðiþtirilmiþtir.

Aydýn Tiryaki - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Abdulkadir'in bir topu direkten dönmüþ sanýrým. Uefa canlý anlatýmda öyle yazýyor.

Edit: Maç bitti. Portekiz üst tura çýktý.
    Konu Aydýn Tiryaki tarafýndan (28.03.2017 Saat 19:50 ) deðiþtirilmiþtir.
    2010-2011 Sezonu þampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanýcý Adý: Forever_Yattara

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    29

Mac bitti, elendik.
    64 dakika bir kisi eksik oynayan rakibimizi yenemiyorsak zaten Avrupa kupasina katilmayi hak etmiyoruz...

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    29

Dünkü macin özeti.
    Abdülkadir'in diregi sallayan müthis sutu, dakika 1.53'te.

ccd6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Emre mor ile 2 sene var aralarýnda
    Ýnþallah o 2 senede ondan daha iyi olacak

Onur Erçetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý murmut Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Dünkü macin özeti.
    Abdülkadir'in diregi sallayan müthis sutu, dakika 1.53'te.
    Yazýcýdan çok daha yetenekli ve çabuk oynayan bir oyuncu.Fiziksel olarak aþama kaydederse gelecekte 10 numara falan aramayýz.

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bu hafta en azýndan 18 kiþilik kadroda olmasýný bekliyorum.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Onur Erçetin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yazýcýdan çok daha yetenekli ve çabuk oynayan bir oyuncu.Fiziksel olarak aþama kaydederse gelecekte 10 numara falan aramayýz.
    Ýlk cümleye ne gerek var.

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

10 no olarak düþünülmesine, hele hele Messi yakýþtýrmalarýna þiddetle karþý çýkýyorum. Ofansif orta saha olarak kullanabiliriz ama 10 no çok farklý bir olay, Yazýcý mesela o aðýrlýðý kaldýrdý. Geri çekilsin diyenler var ona da karþýyým. Hücumu öðrensin kalsýn orada. Geriye zaten geliyor, merkezde de kullanabiliyoruz. Çok takýlmamak lazým, Yazýcý nýn mevkileri ve yapabilecekleri kafamýzda az çok þekillendi. Geliþtirsin kendisini Mesut Özil olsun, her þey onun elinde.

Abdülkadir den Messi falan deðil, Ýniesta-Modric-Verratti çýkarmaya bakalým. Merkeze yakýn olmalý, kendisini orada geliþtirmeli. Mesela Emre cibiliyetsizini düþünün, o tarz çift yönlü maestro çýkartabiliriz. Ofansif olarak da kullanabiliriz ama 10 no, Messi yakýþtýrmalarý Abdülkadir e hiç uygun deðil.

Rize maçýnda mutlaka 18 kiþilik kadroda olmalý. Eðer skor avantajý yakalarsak 2. devre oyuna sokup biraz ýsýndýrýrýz.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Nereden
    Trabzon

Alýntý Hakan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýlk cümleye ne gerek var.
    Ýleride Yazýcýnýn yerinin alabileceðini düþünüyorum neden böyle düþündüðümü de þuan 10 numara olarak görev yapan Yazýcý ile karþýlaþtýrma yaparak aktarmak istedim kendi aramýzda forumda bir oyuncumuzun diðerinden daha yetenekli olduðunu ifade etmekte ne gibi bir olumsuzluk olabilir ki ?

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý Onur Erçetin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýleride Yazýcýnýn yerinin alabileceðini düþünüyorum neden böyle düþündüðümü de þuan 10 numara olarak görev yapan Yazýcý ile karþýlaþtýrma yaparak aktarmak istedim kendi aramýzda forumda bir oyuncumuzun diðerinden daha yetenekli olduðunu ifade etmekte ne gibi bir olumsuzluk olabilir ki ?
    yetenek ölcü aleti henüz bulunmadigindan olabilir
    hemde niye yerini alsin, yan yana oynaymazlar mi?

johan cruyff:"calismaylan herkes top cambazi olabilir, asil yetenek takim erkadasinin kosu yoluna dogru noktada dogru hizda topu birakabilmektir!"
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Trabzon

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yetenek ölcü aleti henüz bulunmadigindan olabilir
    hemde niye yerini alsin, yan yana oynaymazlar mi?

johan cruyff:"calismaylan herkes top cambazi olabilir, asil yetenek takim erkadasinin kosu yoluna dogru noktada dogru hizda topu birakabilmektir!"
    10 no olarak Abdülkadirin daha fazla potansiyel vadettiðini açýkça görüyoruz bu nedenle özellikle son zamanlarda 10 no ile ilgili tartýþmalar yapýldýðý için bir karþýlaþtýrma yapmak istedim.

Abdülkadir fiziksel anlamda güçlenir ve 90 dk oynayabilecek duruma gelirse merkez ortasaha olarak da kullanýlabilir geliþimini takip etmek lazým.Oðuzhan beþ yýl önce beþiktaþa geldiðinde 19 yaþýndaydý yýllarca sabrettiler ve þuan geliþimini ciddi anlamda tamamladý.Merkez ortasaha olarak görev almak kolay deðil.Ýkili mücadelelerde ayakta kalabilmen lazým,oyun içi enerjinin yüksek olmasý lazým.Abdülkadir þuan daha 17 yaþýnda önünde uzun yýllar var.Abdülkadir merkez oyuncusu olmayý baþarabilirse Yazýcý da ofansif ortasaha olarak devam eder bu þekilde ikisini de kazanmýþ oluruz benim amacým oyuncularýmýzdan birisini deðersizleþtirmek falan deðil tamamen 10 No tartýþmalarýndan ötürü bir yorum yapmak istedim.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ersun Yanal'ýn Abdülkadir'in üzerine düþmesi lazým. Arda'yý nasýl bek oynattý biraz burnunu sürttü ve direnç kazandýrdý, Abdülkadir'in de buna ihtiyacý var
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

abdülkadir'in 10 numarada deðil merkezde oynayacaðýný düþünüyorum. çünkü defansif hassasiyetini görüyorum. takýmýn kazanmasý için oynuyor, bireysel özelliklerine oyun sýkýþtýðýnda baþvuruyor ve çok basit oynuyor. bu yönüyle emre'yi hatýrlatýyor bana. en azýndan yaþ ilerledikçe merkeze evrilir.

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Mert Oðuzlu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    10 no olarak düþünülmesine, hele hele Messi yakýþtýrmalarýna þiddetle karþý çýkýyorum. Ofansif orta saha olarak kullanabiliriz ama 10 no çok farklý bir olay, Yazýcý mesela o aðýrlýðý kaldýrdý. Geri çekilsin diyenler var ona da karþýyým. Hücumu öðrensin kalsýn orada. Geriye zaten geliyor, merkezde de kullanabiliyoruz. Çok takýlmamak lazým, Yazýcý nýn mevkileri ve yapabilecekleri kafamýzda az çok þekillendi. Geliþtirsin kendisini Mesut Özil olsun, her þey onun elinde.

Abdülkadir den Messi falan deðil, Ýniesta-Modric-Verratti çýkarmaya bakalým. Merkeze yakýn olmalý, kendisini orada geliþtirmeli. Mesela Emre cibiliyetsizini düþünün, o tarz çift yönlü maestro çýkartabiliriz. Ofansif olarak da kullanabiliriz ama 10 no, Messi yakýþtýrmalarý Abdülkadir e hiç uygun deðil.

Rize maçýnda mutlaka 18 kiþilik kadroda olmalý. Eðer skor avantajý yakalarsak 2. devre oyuna sokup biraz ýsýndýrýrýz.
    Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    abdülkadir'in 10 numarada deðil merkezde oynayacaðýný düþünüyorum. çünkü defansif hassasiyetini görüyorum. takýmýn kazanmasý için oynuyor, bireysel özelliklerine oyun sýkýþtýðýnda baþvuruyor ve çok basit oynuyor. bu yönüyle emre'yi hatýrlatýyor bana. en azýndan yaþ ilerledikçe merkeze evrilir.

Önemli iki yorum. Yetenekli adamý hemen hücuma göndermek, koþan adamý hemen defansa göndermek gibi alýþkanlýklar var. Böyle bir þeye gerek yok. Yazýcý ile arkalý önlü oynarlar, çok da güzel olur

Merkezde oynamaya uygun bir stili var, al-ver yapýp topu ileri taþýyabilen, takýmý rahatlatabilen ve pas baðlantýsý açabilen bir oyuncu. Fiziksel geliþimini iyi devam ettirirse merkezde oynamasýna hiçbir engel yok.
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Tuðrul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hamle oyuncusu olarak oyuna girmeli, takýma ýsýndýrýlmalý.

Hani yedek kulübesi zengindir, kalitelidir oynamamasýný anlayýþla karþýlarým.

Fakat Yusuf, Bero'nun olduðu yerde Abdülkadir'e þans verilmemesi kabul edilemez.

Harun CAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Oyuna Aytaç'ýn Yusuf Erdoðan'ýn girdiði bir takýmda her türlü Abdülkadir de girebilmeli.

Rize maçýnda Abdülkadir oyuna girse Rize bize bu kadar baský kuramazdý. Çok eminim bundan.

Ayrýca geliþimini gerçek maçta oynayarak daha çok hýzlandýrýr diye düþünüyorum.

Elin Dembelesi, Mpambe si MArtial'ý bir senede patladý gitti. Olunca oluyor yani...

Nereden
    Bursa

Ya þu çocuða yer açýn kadroda Allah aþkýna Ersun Hoca,bu adamlar özel yetenekler,bir þeyler bekleyeceðin tip oyuncular,korkmadan ver formayý.
    Yazýk oluyor.
    • Memento mori

esra61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu çocuktan hepimizin beklentisi oldukça fazla, hadi be çocuk güldür yüzümüzü.

Emre Veli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    26

artýk u21 de degil 11 de gormek istiyoruz. ersun yanal neden oynatmiyor acaba?

Nereden
    Ýstanbul

Luca Modric v4.0 Limited. Yani beklentimiz bu yönde.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Emre Veli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    26

Okay-Yusuf-Abdülkadir. allahim orta sahaya bak. minimum 10 sene oynar. son halka o, oynamali artik abdulkadir. 45 dakika verin 15 dakika verin ama oynasin artik.

Mert Zaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Aytaç oyuna dahil olacaðýna neden tercih edilmez anlamýyorum
    #50 Jackson Avelino Coelho
    #7Miroslaw Szymkowiak
    #61 Ýbrahima Yattara

hay1699 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Evet ama okay gitmezse...

Uður Kalyoncu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

Kalan 7 macin hepsinde sahada olmalý ..

Bu cocukta gelecek var ..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler