Sayfa 236 Toplam 333 Sayfadan BirinciBirinci ... 136 186 226 234 235 236 237 238 246 286 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8322 adet sonuctan sayfa basi 5,876 ile 5,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdülkadir Ömür

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

benim görüþüm , oynayýþ tarzýnýn , topla koordinasyon bozukluðunun sakatlýklara açýk olduðu yönünde.
    yani yusuf sarý mesela oynarken kendini garantiye alýyor, ancak ömür biraz dengesiz oynuyor. topla adýmlamasýnda bir dolaþýklýk yapýyor.

(Ayrýca bu cocugun ilk sakatlýgýnýn hala hangi pozisyonda oldugu, hangi agrýdan sonra neye gore oynatýldýgýný bilmiyoruz.) Kulüp þeffaf olarak acýklamamýstý.
    Konu Çaðatay96 tarafýndan (03.08.2021 Saat 20:50 ) deðiþtirilmiþtir.

Dawsofield - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

ilk büyük sakatlýðýndaki skandallar sebebiyle içimde silinmesi güç bir burukluk oluþtu.

sahada iyi niyetli ve çalýþkan, futbol sezgileri ve aklý ortalamanýn üstünde bir oyuncu abdülkadir. bu sezon taraftarýn en kötü oyununda bile desteklemesini, irrasyonel sevgiyle kariyerini doðrultmasýnda yardýmcý olmasýný diliyorum.

bir de, bence merkeze çekilmesi çok iyi bir fikir deðil. avcý'yý anlamadýðým hususlardan biri bu konudaki ýsrarý. bekleyip görelim.
    futbol estetiðinin zirvesi kayarak müdahaledir

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

abdülkadir ömür türkiye liginde oynadýðý sürece bu sakatlýk sorunlarý hep olacak bu lig abdülkadir in oynayýpta iþ yapacaðý bir lig deðil adamýn ayaðýný eline verirler biran önce hem çocuðun kariyeri açýsýndan hem saðlýðý açýsýndan biran önce transferine izin verilmeli oynayacaðý lig ya alamanya ya ispanya ya hollanda olmalý bu ligler dýþýnda abdülkadir ömürün bu fizik yapýsýyla baþarýlý olma þansý yok.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Çaðatay96 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    benim görüþüm , oynayýþ tarzýnýn , topla koordinasyon bozukluðunun sakatlýklara açýk olduðu yönünde.
    yani yusuf sarý mesela oynarken kendini garantiye alýyor, ancak ömür biraz dengesiz oynuyor. topla adýmlamasýnda bir dolaþýklýk yapýyor.

(Ayrýca bu cocugun ilk sakatlýgýnýn hala hangi pozisyonda oldugu, hangi agrýdan sonra neye gore oynatýldýgýný bilmiyoruz.) Kulüp þeffaf olarak acýklamamýstý.
    Yahu ortadaki topa hamle yaptýlar. Çocuk, sýrf bizim kasmýyor laflarýmýzdan dolayý bile olabilir, bir anlýk etki ile topa koþtu. Adam kramponun altý ile dizinin üzerinden geçti. Tevekkeli saðlammýþ çocuk ki diz kapaðý gitmedi. Ya da derin yarýlmadý orasý. Tam gelse giderdi, orasý ayrý.

Önceki sakatlýðýnda rakibi arkadan geldi kaydý ayaðýný altýna aldý ve kýrdý.

bu kadar netken sakatlýklar hala neyin dengesi, neyin daðýnýklý ? Lütfen artýk. Bu çocuklar bizim kendi sistemimizin vermediði eðitim nedeniyle psikolojik olarak etkileniyor buralarda yazýlanlardan. Elimizde pýrlanta var. Ýlk diz sakatlýðý da yanlýþ bilmiyorsam bir hazýrlýk maçýndan sonra oldu ya da Avrupa Kupasý maçý.
    istanbul basýný bizi çözmüþ, içimize süper bir dinamit býrakmýþ. "futbolu en iyi bilen taraftar" demiþler bize. þimdi çýk çýkabilirsen iþin içinden.

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Geçmiþ olsun.

TS FAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý annttiigs Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu nasýl bir yorum yahu ? Her müdahalede sakatlanma riski mi ? Bu taraftara bu takým çok fazla.
    Sana abdükadir ömür ile mutluluklar diliyorum,hastanede daha çok ziyaret edersin,Zaten iskeleti olmayan birinin takýmýn iskeleti olabileceðini bekleyerek
    kendini kandýrmaya devam et,10 numara nasýl abdüþe fazla ise bu takým da senin gibilere 10 numara fazla bence.
    ÞEREFÝN YETER TRABZONSPOR YETER KÝ ONURSUZ OLMASIN AÞK.BÝTMEZ BU DAVA ÖLMEZ BU SEVDA!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý TS FAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sana abdükadir ömür ile mutluluklar diliyorum,hastanede daha çok ziyaret edersin,Zaten iskeleti olmayan birinin takýmýn iskeleti olabileceðini bekleyerek
    kendini kandýrmaya devam et,10 numara nasýl abdüþe fazla ise bu takým da senin gibilere 10 numara fazla bence.
    Ben daha baif bir þekilde, siizn kendiniz gibilerle sýnanmanýzý diliyorum. Herifin dizinin üzerinden krampon geçti, bir baþkasý ayaðýnýn üzerine oturdu. Bunþrýn ikisininn de sebebi rakiplerinden daha hýzlý ve atik olmasý. Her müdahalede sakatlanýyor demek kendi deðerimize yaptýðýmýz en büyük haksýzlýk ve adaletsizliktir.
    istanbul basýný bizi çözmüþ, içimize süper bir dinamit býrakmýþ. "futbolu en iyi bilen taraftar" demiþler bize. þimdi çýk çýkabilirsen iþin içinden.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Sende az beli dogrult, Yazici gibi gitmek icin taklalara baslayacaksin da iste bu ligdeki hayvanlar musade etmedi buna
    Ýnþallah en kisa zamanda eski haline dondersin ve muthis oynamaua tekrar baslarsinda bizden kacmak icin yirtarsin bir yerleri

Ne diyim sana bilemedim ama Allah saglik sihhat versin sonra yolun acik olsun
    TRABZONSPOR

TS FAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý annttiigs Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben daha baif bir þekilde, siizn kendiniz gibilerle sýnanmanýzý diliyorum. Herifin dizinin üzerinden krampon geçti, bir baþkasý ayaðýnýn üzerine oturdu. Bunþrýn ikisininn de sebebi rakiplerinden daha hýzlý ve atik olmasý. Her müdahalede sakatlanýyor demek kendi deðerimize yaptýðýmýz en büyük haksýzlýk ve adaletsizliktir.
    Düþüncelerine fikirlerine saygým var kendince bakýþ açýn var bunu anlýyorum ama haksýzlýk ve adaletsizlik noktasýnda orada duracaksýn þimdi;
    Futbol temaslý fizik oyunudur ,bahsettiðiniz bu tip müdahaleler de futbolun içerisindedir.Futbolda sahada duygusallýða yer yoktur hayat ta böyledir,duygusallýðýn yeri zaman olduðu durumlar vardýr yeri zamaný olmadýðý durumlar vardýr herkeste bununla sýnanýr hayatta,profesyonellik her þeydir baþarýnýn tek anahtarý hayatta profesyonelliktir.
    Size göre O zaman abdüþ voleybolcu olsun.Hani Türkiye voleybol ülkesidir muhabbeti çýktý ya bir ara abdüþ de voleybolcu olsun filenin arkasýnda temassýz iþte ona en uygun spor boyu kýsa ama zaten voleybolda kýsalar vardý farklý bir renk forma giyerler, orada sanýrým onlara da libero deniyordu hah iþte tam abdüþe göre voleybol liberoluðu ,ne yani abdüþ hýzlý diye file mi gerelim etrafýna kimse dokunmasýn hýzla kaleye mi gitsin dünyada bir abdüþ mü var böyle?Futbol kurallarýný abdüþe göre mi deðiþtirelim yani?dünyada ilk vetek hýzlý atik oyuncu abdüþ mü var baþka yok mu ?baþkalarý topu açýp akabinde boýdozlamasýna dalýp gitmeyi bilmiyor mu sanki? bence asýl haksýzlýk abdüþü aþýrý þiþirmek ve kollamaktýr bak henüz genç ama kariyeri ne halde? Ben þansa þansýzlýða tesadüfe falan inanmam böyle sýnandýðým için zaten,ben tasarýma tekniðe profesyonelliðe inanýrým. Abdüþ daha bu yaþta futbol hayatý sonlanacak biçimde bu riskli halde ise baþkalarýný suçlayýp hep abdüþü okþamak bence asýl abdüþe en büyük haksýzlýk ve adaletsizliktir bu tavýrlarýn abdüþü ne halde getirdiðini hepimiz görüyoruz iþte.Abdüþ düþmaný deðilim ben, severim de hýzlý atik oyun tarzýný da beðenirim ama futbol oynamaya devam etmek istiyorsa bu sorununa çare bulmalý.Fiziðini iskeletini olabildiðince güçlendirmeli,bodozlama gitmek yerine hýzýný atikliðini rakibe göre ayarlamayý kendini kollayabilmeyi öðrenmeli.mental yetenek bu iþte ve futbolcularýn devamlýlýðýný getiren bu yetenektir zaten.Abdüþ buna sahip olmayý öðrenmeli Rýdvan Dilmen dede ayný mental eksiklik vardý futbol hayatý sekteye uðradý abdüþ te Onun gibi ayný sona doðru sürükleniyor ben O böyle olmasýn diye konuþuyorum.Bu noktada beni mi dinlerse onun için faydalý olur yoksa seni mi dinlerse faydalý olur sence? Kim burada haksýzlýk yapýyor adaletsizlik yapýyor bence bir daha düþünmelisin!
    Konu TS FAN tarafýndan (08.08.2021 Saat 00:39 ) deðiþtirilmiþtir.
    ÞEREFÝN YETER TRABZONSPOR YETER KÝ ONURSUZ OLMASIN AÞK.BÝTMEZ BU DAVA ÖLMEZ BU SEVDA!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý TS FAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Düþüncelerine fikirlerine saygým var kendince bakýþ açýn var bunu anlýyorum ama haksýzlýk ve adaletsizlik noktasýnda orada duracaksýn þimdi;
    Futbol temaslý fizik oyunudur ,bahsettiðiniz bu tip müdahaleler de futbolun içerisindedir.Futbolda sahada duygusallýða yer yoktur hayat ta böyledir,duygusallýðýn yeri zaman olduðu durumlar vardýr yeri zamaný olmadýðý durumlar vardýr herkeste bununla sýnanýr hayatta,profesyonellik her þeydir baþarýnýn tek anahtarý hayatta profesyonelliktir.
    Size göre O zaman abdüþ voleybolcu olsun.Hani Türkiye voleybol ülkesidir muhabbeti çýktý ya bir ara abdüþ de voleybolcu olsun filenin arkasýnda temassýz iþte ona en uygun spor boyu kýsa ama zaten voleybolda kýsalar vardý farklý bir renk forma giyerler, orada sanýrým onlara da libero deniyordu hah iþte tam abdüþe göre voleybol liberoluðu ,ne yani abdüþ hýzlý diye file mi gerelim etrafýna kimse dokunmasýn hýzla kaleye mi gitsin dünyada bir abdüþ mü var böyle?Futbol kurallarýný abdüþe göre mi deðiþtirelim yani?dünyada ilk vetek hýzlý atik oyuncu abdüþ mü var baþka yok mu ?baþkalarý topu açýp akabinde boýdozlamasýna dalýp gitmeyi bilmiyor mu sanki? bence asýl haksýzlýk abdüþü aþýrý þiþirmek ve kollamaktýr bak henüz genç ama kariyeri ne halde? Ben þansa þansýzlýða tesadüfe falan inanmam böyle sýnandýðým için zaten,ben tasarýma tekniðe profesyonelliðe inanýrým. Abdüþ daha bu yaþta futbol hayatý sonlanacak biçimde bu riskli halde ise baþkalarýný suçlayýp hep abdüþü okþamak bence asýl abdüþe en büyük haksýzlýk ve adaletsizliktir bu tavýrlarýn abdüþü ne halde getirdiðini hepimiz görüyoruz iþte.Abdüþ düþmaný deðilim ben, severim de hýzlý atik oyun tarzýný da beðenirim ama futbol oynamaya devam etmek istiyorsa bu sorununa çare bulmalý.Fiziðini iskeletini olabildiðince güçlendirmeli,bodozlama gitmek yerine hýzýný atikliðini rakibe göre ayarlamayý kendini kollayabilmeyi öðrenmeli.mental yetenek bu iþte ve futbolcularýn devamlýlýðýný getiren bu yetenektir zaten.Abdüþ buna sahip olmayý öðrenmeli Rýdvan Dilmen dede ayný mental eksiklik vardý futbol hayatý sekteye uðradý abdüþ te Onun gibi ayný sona doðru sürükleniyor ben O böyle olmasýn diye konuþuyorum.Bu noktada beni mi dinlerse onun için faydalý olur yoksa seni mi dinlerse faydalý olur sence? Kim burada haksýzlýk yapýyor adaletsizlik yapýyor bence bir daha düþünmelisin!
    Bu kadar uzun yazmaya gerek yok. Temaslý oyunla dize tekme, ayak bileðine tekme falan iþlerini karýþtýrmayýn. Bunlardan bu sertlikte sýyrýlacak oyuncu yok maalesef. Ama benim baþka sözüm yok. Bol þans.

TrabzonVictory - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Haydi Abdülkadir Bu sezon göster kendini ve Büyük Baþarý Lig Þampiyonluðu sevincini hep beraber sonuna kadar mücadele ederek kazanalým.Belki Messi gibi bir kariyerin olamaz ama bir Luka Modriç gibi baþarýlý futbol kariyerin olabilir.Zaten stil ve futbol yeteneði olarak çok benziyorsunuz...

gabriel omar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

El üstünde tutulacak oyuncu. Bir Yusufu sattýn 2 sene onun parasýyla takimi döndürdün. Abdulkadir ondan daha fazla bonservis getirebilecek bir oyuncu. Ýþ ki lig kasaplarindan ve saðlýk ekibinden kafayý kurtarsýn.

Gerçi az biraz Yusuf gibi ýsrarcý olsa çoktan gitmiþti ama iþte vefakarligin sonucu 2 senesi gitti boþ yere.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dünyada rakiplerin en sert hamlelerini yaptýðý 2 tane oyuncu var biri Messi diðeri Ronaldo. Bu oyuncular 10 senede toplasan en fazla 10 maç kaçýrmýþtýrlar ama bizim Abdülkadir 3 senede 100 tane maç kaçýrdý sakatlýktan dolayý. Kim ne derse desin bu genç evladýmýz çalýþmadýðý için vücudu güçlenemiyor en ufak bir harekette hemen sakatlanýyor. Futbol herkese karþý sert sadece sana deðil Abdülkadir.

btnyldz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kendisine bu sezon çok inanýyorum, rotasyondan inanýlmaz skor katkýsý yapacak potansiyeli var.

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Bu çocuk fiziðini gayet geliþtirdi hiç söylenen gibi zayýf deðil. Sakatlýklar oluyor darbelerden ötürü yapacak bir þey yok. Toparlanacaktýr, bu sezon 15 gol katkýsý bekliyorum.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sað kanadý alýr muhtemelen, nwakame bile sol bekine daha çok yardým götürdü 2 maçta.

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Gervinho ile kýyaslamayacaðým gerek yok yani çoðu kiþi geçen maçý unutarak yorum yapýyor

Öncelikle saðlýklý olacaksýn. Elinde deðil bu tamamý ile biliyorum fakat temenni ediyorum. Sonrasýnda da öyle bi performans sergileyeceksin ki seni 11'e koymamýz gereken zamanlarda ya da formayý aldýðýnda orta saha kurgusunu çok daha iyi yapabileceðiz. Hýzýný nasýl daha etkin kullanmak gerektiði konusunda gervinho'dan bir þeyler kapman gerekiyor

Mert Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Bu sezon ihtiyacýmýz olacak kendini toparlar umarým.
    Kazým'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Naber evlat ?
    Ýnþallah iyisindir.

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    57

gervinhonun ileri topu taþýma, o yaþa raðmen delici hamleleri , kendine özgüveni, tecrübesi ve tek vuruþlarýný düþününce ondan formayý almasý sadece a.avcýnýn türk statüsü tercihinden kaynaklanýr. yetenekli ve trabzon sevgisi tartýþýlmaz ama asla bu takýmýn yýldýzý olamaz. sürekli geri dönüþleri ve paslarý zaten mental olarak güvensizliðini gösteriyor. vuruþlarýndaki zayýflýðýný hesaba bile katmadým. sürekli sakatlanmasý konusu tartýþýlabilir. ama gerçekten deðil 23 milyon eurolar 13 milyon euro verene paket yapýlsýn. þampiyonluk kadar hizmeti olur
    Rabbim sana binlerce þükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattýn...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Kardeþim sakatlanmazsýn inþallah.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

mawro61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýspanya

Alanyasporla takasta kullanilabilir.
    Olmuyorsa Hekimogluna gönderilmeli.
    Tipik trabzonlu mikromilliyetciligi ve ortadogulularin iflah olmaz duygusallýðý birleþince iki çalým ataný az hýzlý koþaný, Allah tarafýndan uzaydan gönderilen bir çeþit messi zannediyoruz.
    Bu adam 22 yaþýnda. Yildiz olacak oyuncu 17-18 yaþýnda kendini gösterir.19-20 yaþlarýnda kendini ispatlar. 21-22 de de artýk istikrarýyla, gelecekte ne olacaðýný ortaya koyar.
    Ister sakatlýk, þanssýzlýk isterse yeteneksizlik koordinasyon bozukluðu ya da güçsüzlük deyin.
    Sebep herneyse artýk, ömür kardeþimizden geçti diye düþünüyorum.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dünyada rakiplerin en sert hamlelerini yaptýðý 2 tane oyuncu var biri Messi diðeri Ronaldo. Bu oyuncular 10 senede toplasan en fazla 10 maç kaçýrmýþtýrlar ama bizim Abdülkadir 3 senede 100 tane maç kaçýrdý sakatlýktan dolayý. Kim ne derse desin bu genç evladýmýz çalýþmadýðý için vücudu güçlenemiyor en ufak bir harekette hemen sakatlanýyor. Futbol herkese karþý sert sadece sana deðil Abdülkadir.
    Üþenmedim gittim baktým. Messi hiç dediðiniz gibi toplamda 10 maç kaçýrmýþ deðil. Kas demeti yýrtýðý denen bir illlet var, iç yan yýrtýðý var, tarak kemiði kýrýðý var. Yani bayaðý bayaðý benziyor aslýnda bizim çocuða durumu.

Ronaldo Messi'ye göre daha az sakatlanmýþ (oldukça daha az) ama yine bahsettiðiniz gibi toplasanýz x kadar gibi bir durum yok.
    --------

Tarzlarýna bakarsak, Messi topu oynayan, oynatan, oyun kuran yani daha fazla topla buluþan birisi. Bizim çocuða benziyor tarzý

Nereden
    Ankara

Toparlan evlat. Þampiyonluk yürüyüþü baþladý
    En büyük Trabzon

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

2-3 güne döner dendi. Hala ne zaman dönecek belli deðil..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler