Hesaplipazar
Sayfa 157 Toplam 157 Sayfadan BirinciBirinci ... 57 107 147 155 156 157
Toplam 3922 adet sonuctan sayfa basi 3,901 ile 3,922 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Abdlkadir mr

yelik tarihi
    23.06.2008
    Nereden
    Aydn
    Ya
    28

Alnt Ali hsan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ok uzman deilim ama menisks ile kariyer bitmez

Doktorun aklamasndan da anladmz kadaryla dier opsiyon kronik bir sakatlk durumu oluturabilecei belki kariyeri boyunca bu sknty yaamamas iin nlem alnm

Bundan sonras iin rehabilitasyon sreci kesinlikle profesyonelce yrtlmeli, ocuk tek bana braklmamal ve kaliteli rehabilitasyona almas salanmal.

Bu ocuk bizim cevherimiz, canmz. Cannn bir saniye bile sklmamas lazm, o arada kendini gelitirsin, dil rensin, psikolojik destek alsn...
    Inallah ok daha iyi dner. Bu tarz uzun sakatlk geirip bundan etkilenmeyen ve kariyerine devam edenler olmutur elbet inallah Abdulkadir de onlardan biri olur
    TRABZON SPOR

Trabzonspor Kongre yesi
    Anil Cevik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.05.2008
    Nereden
    Almanya

Alnt Anil Cevik Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    mr iin bu sezon kapanmistir malesef. Nisanda anca tam randimanla sahalara dner.
    Alnt Anil Cevik Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    6 ay ncesinde dnemez.
    5 gn nce yazmistim bazilari 3 ayda geri dner derken. Bosver saglikli olsun varsin bu sezon oynamasin.
    >Kombine Al
    >Forma Al
    >ye Ol
    62 - 23 - 07

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    27

Menisks ile 6 ay sahalardan uzak kalan bir oyuncu daha nce grmedim. Baka bir sakatl olup da(apraz) gizlenmiyordur umarm.
    Konu Sefa Murat Dokuz tarafndan (13.09.2019 Saat 12:11 ) deitirilmitir.
    Ey Trk Genlii!
    Birinci vazifen, Trk istiklalilini, Trk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve mdafa etmektir.

Ouzhan Fidan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.04.2008
    Nereden
    Mula

Alnt Sefa Murat Dokuz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Menisks ile 6 ay sahalardan uzak kalan bir oyuncu daha nce grmedim. Baka bir sakatl olup da(apraz) gizlenmiyordur umarm.
    hayr gizleyemezler adamn menisks orjinali gibi dikildi alnmad. i menisks nk alnrsa bidaha top oynayamaz.

Ouzhan Fidan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.04.2008
    Nereden
    Mula

Alnt falcon_61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ki eit ameliyat trnden bahsediliyordu. uan yaplan uzun vadede Abdus iin iyi olan m?

Mi A1 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    evet eksiksiz tamamen orjinal ayan kullanacak.

yelik tarihi
    14.11.2014
    Nereden
    stanbul

Bu doktor aklamas ok nemli, yrtk blgeyi alsalard ok ksa zamanda dnerdi, fakat acs daha sonra kard, belki imdi 6 ay sonra dnecek ama daha iyi dnecek inallah. ben byle anladm bu aklamadan.
    Alnt bordomaviask Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Doktor aklama yapm;

Daha nce yaam olduu sakatlk nedeni ile sol d menisksnde yrtk oluan sporcumuza artroskopik menisks tamiri uygulanmtr. Sporcumuzun ya, nnde bulunan uzun profesyonel sporcu kariyeri ve menisks yrtnn ekli dikkate alnarak basit bir rezeksiyon (yrtk blgenin karp alnmas) yerine zel bir teknikle mensks dikme ilemi gerekletirilmitir.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2006
    Nereden
    Samsun
    Ya
    37

Yldz futbolcunun ilk MR'n eken hastanedeki radyologlarn da, MR raporunda oyuncunun sol dizinde yrtk olduuna vurgu yapt ancak bu uyarnn dikkate alnmad ifade edildi.

yunus emre sel'in haberi.

o doktor bozuntusu hapse atlmal ona kim doktor raporu verdiyse oda hapse atlmal. bilerek mi yapt yoksa ii bilmedii iin mi bu da aratrlmal. bu kadar basit mi bu iler yahu bu herif bu meslee devam edecek imdi yarn bakasnn hayatn karartmayaca ne malum.
    sadece ak bizimkisi

bordomaviask - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.01.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Alnt yazkoldu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu doktor aklamas ok nemli, yrtk blgeyi alsalard ok ksa zamanda dnerdi, fakat acs daha sonra kard, belki imdi 6 ay sonra dnecek ama daha iyi dnecek inallah. ben byle anladm bu aklamadan.
    Aynen yle nndeki yllar kurtarma amal bugnden feragat edildi.

Grkan Asma - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.11.2011
    Nereden
    Trabzon

YES in haberi doruysa, bu i ihmal falan deil. Kast var bu ite.

Mert Ouzlu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.06.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    26

Sezon sonu en az 30m euro civarina satis beklentim vardi, tam olgunlasmaya baslamisti, transfer piyasasini sallayacakti.

6 ay, kisaca 1 sezon diyelim. Yarim devre bile degil, sezonun tamami gitti. Sebep olanlar ile tek tek ugrasilmali, bu olay ibret olmali. Alt yapidaki wonderkidler sakatlandi, bazilarinin kariyeri baslamadan bitti, bir sey demedik. Gecen sezon katliam yasandi, bir sey demedik. Onazi yanlis tedaviden dolayi hala topa dokunamadi, bir sey demedik ama biz gercekten cok amator bir kulupmusuz, hala kabullenemiyorum Avrupa'da en degerli oyuncusunu bu sekilde kaybeden kulup var midir ?
    Jackson Avelino Coelho

JAJA # 50 ---> O BR ''ALEN''

artvints - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa

Yazn Avrupa sampiyonasna da armazlar imdi, bahane kt.

erenslash - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.09.2012
    Nereden
    Gney Amerika

abdln sakatlndan bakan da sorumludur

acil geici olarak bamza gene baka daha nce grev yapm ayn doktoru getirdin diyelim

sene sonu veya devre aras baka ok daha iyi bir Trk hekim almanda fayda var ki elimizdeki baka deerleri kaybetmeyelim
    "Annuit cptis"

Muhammet YILMAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.07.2013
    Nereden
    Elaz
    Ya
    22

Eski doktorda yenisi de arzal, bir gn inallah iyi bir ekibimiz olacak.
    Bizim yamz Dozer Cemil,enol Gne, nal gibi kaptana yetmedi ama Fatih,Tolga,Onur gibi kaptanlar grdk.

yelik tarihi
    20.02.2011
    Nereden
    Trabzon
    Konu kadirgazioglu tarafndan (15.09.2019 Saat 00:01 ) deitirilmitir.

Onur Akyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Avrupa ampiyonasna her trl gider.

Tamamen iyilemi bacakla niye sezonu kapyor hi anlamyorum.

Bizim taraftarn ciddi anlamda arabesk bir yaps var. Ac ekmeye ve sorunlar bytmeye baylyoruz.
    97-Yusuf Yazc

----------8---------

murmut - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.07.2015
    Nereden
    Almanya
    Ya
    24

Alnt Onur Akyz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Avrupa ampiyonasna her trl gider.

Tamamen iyilemi bacakla niye sezonu kapyor hi anlamyorum.

Bizim taraftarn ciddi anlamda arabesk bir yaps var. Ac ekmeye ve sorunlar bytmeye baylyoruz.
    Cocuk Mart ayina geri dnyor, sezon Mayis'in ortasinda bitiyor.
    Yabi arabesk ile alakasi yok.

LittleFinger - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.07.2013
    Nereden
    Bursa

Ka kurtar kendini seneye bu takmla kampa bile gitme.. demez..
    Oy Trabzon Trabzon yk yeil sahalar
    k yukar ezilsin istanbul aalar

erenslash - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.09.2012
    Nereden
    Gney Amerika

bence 8-9 ay bulur yle oynayp toparlamas anlamnda dedim

kendisini amerikada sturridgn gittii micheal boyleye yollanabilir daha abuk iyilessin g toplasn diye.hem gelitirir kendini sakatlk srecini de daha iyi atlatr.

bakan byle bir ey yapmaz tabi nerede.....

tahminim micheal boyleye terapist danman eliinde giderse sakatlktan daha gl ve zinde kar

madem klubun en deerli oyuncusu byle yaplmal baz eyler
    Konu erenslash tarafndan (17.09.2019 Saat 02:52 ) deitirilmitir.
    "Annuit cptis"

artvints - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa

18 yanda 5 dakika oynad Gztepe ve bir devre oynad genlerbirlii malarndan beri trabzonspor'u hcuma tayan, orada tutan oyuncu. Sonra da diyorlar ki altyapy abartmayn.

Tamam da takm hedefe gtrebilecek aptaki oyuncular ancak altyapdan geliyor. O yzden benim yzm oraya dnk. transferde beklediim formda itahl oyuncu alnmas, dnemlik bizi tasn yeter, hemen faydalanmamz gerekiyor.

Trabzonspor Kongre yesi

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    45

Menisksn maksimum 1 buuk 2 aylk bir sakatlk olduu syleniyor ama bu ocukda ne oldu da 5 6 aylardan bahsediyoruz bunu yorumcular da anlamad biz de.

imdi vasfl gerek bir gazeteci aranyor ki ksn bakana (nk her uzatlan mikrofana kendisi konuuyor) bunu sorsun.
    Hakan KULAOLU: "Sabrl, sistemli ve ekonomik, tketen deil reten bir Trabzonspor oluturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    lker Yazcolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.01.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    36

Alnt My Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Menisksn maksimum 1 buuk 2 aylk bir sakatlk olduu syleniyor ama bu ocukda ne oldu da 5 6 aylardan bahsediyoruz bunu yorumcular da anlamad biz de.

imdi vasfl gerek bir gazeteci aranyor ki ksn bakana (nk her uzatlan mikrofana kendisi konuuyor) bunu sorsun.
    Abi onun aklamasn yaptlar. Tam tbbi terimlerle hatrlamyorum ama, an m kurtaralm , ocuun geleceini mi kurtaralm noktasnda, menisks diktiler sanrm yanl hatrlamyorsam...

Daha uzun sre sonra sahalara geri gelecek ama bir daha o blgede bir sknt nksetmeyecek...

Yani ya daha ksa srede sahalara geri dnecekti ama ileride tekrar nksetme olasl sabit kalacakt, ya da sahalara daha ge dnecek ama tekrar nksetmeyecek minvalinde bir aklama yapld.
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarmz Avni Aker'de...

Trabzonspor Kongre yesi

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    45

Alnt lker Yazcolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Abi onun aklamasn yaptlar. Tam tbbi terimlerle hatrlamyorum ama, an m kurtaralm , ocuun geleceini mi kurtaralm noktasnda, menisks diktiler sanrm yanl hatrlamyorsam...

Daha uzun sre sonra sahalara geri gelecek ama bir daha o blgede bir sknt nksetmeyecek...

Yani ya daha ksa srede sahalara geri dnecekti ama ileride tekrar nksetme olasl sabit kalacakt, ya da sahalara daha ge dnecek ama tekrar nksetmeyecek minvalinde bir aklama yapld.
    Valla lker eer yanl hatrlamyorsam tv net'de konuulanlar dinlemitim son teknolojiyle birlikte menisks yrtklarnn tedavisinin artk 1 buuk 2 aya kadar dt ama mr'de 6 aylarn konuulmasnn enteresan olduunu felan sylemilerdi. Ya da eski salk kurumu bakanndan m ne dinlemitim.

Dzeltiyorum Evet, menisksnn bir ksm alnm ve diki atlm dolayyla sein dediin gibiymi. Eski bakandan deil de Ho'lardan felan duymutum stte dediklerimi sanrm. Sar'dan farkl olarak mr'n uzun srmesi normalmi.
    Konu My tarafndan (Dn Saat 18:18 ) deitirilmitir.
    Hakan KULAOLU: "Sabrl, sistemli ve ekonomik, tketen deil reten bir Trabzonspor oluturmak."
    Murat

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 3 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 3 misafir)