Cafedegoygoy
Sayfa 67 Toplam 86 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 57 65 66 67 68 69 77 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2147 adet sonuctan sayfa basi 1,651 ile 1,675 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Abdlkadir mr

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

En durgun malarndan biriydi. Muhtemelen sakatl sebebiyle istenilen performansn gsteremedi...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Mert Ouzlu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.06.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    25

Sa ak balyor, srayla sol ak, 8 numara, sonra yine sol ak, oralarda biraz taklp tekrar sa ak, man sonlarnda 6 numara... Ma 90 dakika, bu ocuk 4-5 mevki deitiriyor. Sadece u samalklar bile hocay kovmak iin bal balna sebeptir.

Merak ettiim konu u; Preudhomme geldi diyelim, Abdl' Modric gibi kullanmay akl eder mi yoksa o da sol akta Yusuf Erdoan muamelesi mi yapar ? Elde byle devasa yetenek var, kanatlara sktryoruz olacak i deil. Abdl' merkezde sahaya karacak antrenr futbolu biliyordur. ok merak ediyorum kim akl edip bizi Okay-Kucka veya Okay-Onazi samalndan kurtaracak.
    Jackson Avelino Coelho

JAJA # 50 ---> O BR ''ALEN''

selcuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    33

Alnt Mert Ouzlu61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sa ak balyor, srayla sol ak, 8 numara, sonra yine sol ak, oralarda biraz taklp tekrar sa ak, man sonlarnda 6 numara... Ma 90 dakika, bu ocuk 4-5 mevki deitiriyor. Sadece u samalklar bile hocay kovmak iin bal balna sebeptir.

Merak ettiim konu u; Preudhomme geldi diyelim, Abdl' Modric gibi kullanmay akl eder mi yoksa o da sol akta Yusuf Erdoan muamelesi mi yapar ? Elde byle devasa yetenek var, kanatlara sktryoruz olacak i deil. Abdl' merkezde sahaya karacak antrenr futbolu biliyordur. ok merak ediyorum kim akl edip bizi Okay-Kucka veya Okay-Onazi samalndan kurtaracak.
    sanirim yusuf gibi ezemedigin icin merkeze konulsunda rakipler bi gzel ezsin diyorsun

daha erken, zamani geldimi belli eder, ayni as takima girmesi gerektigini belli ettigi gibi

birakinda gelissin
    "airin dedii gibi, ben artk ark dinlemek deil, ark sylemek istiyorum."

nal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Fatih elik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.01.2014
    Nereden
    stanbul

Yerli yardmcs olmazsa akl eder. Hatta ok ok farkl da kullanabilir bana kalrsa Abdlkadir'i modric gibi kullanmak bizim ayarmizda bir takm iin lks mmkn olduunca etkin blgede kaleye hcuma yakn oynamal. Onazi-Kucka'dan kurtulmak iin bize 2012 model Seluk nan, Ouzhan'n fiziklisi lazm. u an ihtiyacmz olan net 4 oyuncudan en kilit yer oras. Pasr stoper ile beraber
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Frtna..."

yelik tarihi
    04.06.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    25

Alnt selcuk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    sanirim yusuf gibi ezemedigin icin merkeze konulsunda rakipler bi gzel ezsin diyorsun

daha erken, zamani geldimi belli eder, ayni as takima girmesi gerektigini belli ettigi gibi

birakinda gelissin

Abdlkadir merkezi gayet gzel kaldryor, Gztepe manda Sosa ile yan yana resital sundular, ezilmeyi brak Gztepe orta lsn ezdi geti ama 2. yar sol aa geti film bitti takm kitlendi 2 pas yapamadk. Bu ocuk Salah deil skorer zellikleri yok her ma her ma kanat olmaz. Millet oyun kuracak orta saha diye alyor, bizde Modric var hala Okay-Kucka, Okay-Onazi garip garip eyler deniyoruz.

______okay
    ___abdl__sosa
    __yusuf___castillo
    ______burak

yle bir ey olabilir, Yusuf ile yer deitirerek oynarlar.
    @Fatih elik

Bizim Emre'miz olacak ite, merkezde maestromuz olsa takm da oynatr ama kanatlarda fazla kullanyoruz, skorer zellikleri yok her ma her ma olmaz.
    Konu Mert Ouzlu61 tarafndan (11.02.2018 Saat 00:21 ) deitirilmitir.
    Jackson Avelino Coelho

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.08.2007
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    31

Ender iyi yanlarmzdan.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - anakkale - Trabzon

Enaldo61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2010
    Nereden
    Sivas

Bu ocuk bu lkede heba olacak bunu Dortmund'a falan gnderelim bence.

Yok ya da spanya ligi daha iyi olur orada genelde baarl oluyor Trkler.
    2010-2011 AMPYONU TRABZONSPOR!

Denizlere, dalara. Kzlara, uaklara. ampiyonluk yakr, bordo-mavi aklara!

yelik tarihi
    10.05.2008
    Nereden
    Ankara

birakinda gelissin
    Kanatlarda ezilmez mi? ok mantksz. Bu ocuu ortada rakip kaleye yakn binyerde oynatacaksn. Yannda da sosa okacak
    En byk Trabzon

yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    33

Abdlkadir merkezi gayet gzel kaldryor, Gztepe manda Sosa ile yan yana resital sundular, ezilmeyi brak Gztepe orta lsn ezdi geti ama 2. yar sol aa geti film bitti takm kitlendi 2 pas yapamadk. Bu ocuk Salah deil skorer zellikleri yok her ma her ma kanat olmaz. Millet oyun kuracak orta saha diye alyor, bizde Modric var hala Okay-Kucka, Okay-Onazi garip garip eyler deniyoruz.

______okay
    ___abdl__sosa
    __yusuf___castillo
    ______burak

yle bir ey olabilir, Yusuf ile yer deitirerek oynarlar.
    @Fatih elik

Bizim Emre'miz olacak ite, merkezde maestromuz olsa takm da oynatr ama kanatlarda fazla kullanyoruz, skorer zellikleri yok her ma her ma olmaz.
    ilk yarida kanatta oynadi, 2. yari yoruldugundan dst

hatta tam tersi, bugn ilk yari nerdeyse hepten merkezdeydi, mackolikte oyun blgelerinde bakabilirsin

nal Karaman

yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    33

ilk yari oyun tablomuz

@Mert Ouzlu61

grdgn bile algilayamiyorsun

nal Karaman

yelik tarihi
    04.06.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    25

@selcuk

Bana bir foto atp iindeki yuvarlak numaral eylere gre yorum yapyorsun, ben izlediim eyi yorumluyorum bu ne imdi ? Tamam attn grsele gre yorum yapalm, grsele gre Sosa forvet oynam Rodallega merkez orta saha oynam. Bu mu yani ? Grselde el ele tutuup Selena Selena diyen 3 tane yuvarlak gryorum, neyini yorumlayaym ?
    Jackson Avelino Coelho

yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    33

@selcuk

Bana bir foto atp iindeki yuvarlak numaral eylere gre yorum yapyorsun, ben izlediim eyi yorumluyorum bu ne imdi ? Tamam attn grsele gre yorum yapalm, grsele gre Sosa forvet oynam Rodallega merkez orta saha oynam. Bu mu yani ? Grselde el ele tutuup Selena Selena diyen 3 tane yuvarlak gryorum, neyini yorumlayaym ?
    izledigimi yorumladim, istatistikcilerin hazirladiginlan sana yanildigini gsteriyorum

diger sayfalarda yazmisdim huga sosa ile oynamak icin cok kez geri cikti, ondan toplamda sosanin arkasinda gzkyor

nal Karaman

yelik tarihi
    04.06.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    25

@selcuk Ben merkezde Okay-Kucka ile boulan, bol pas hatal, Sosa'nn geri gelip 6 numara gibi top kapmaya alt, Abdl'n topla bulumasyla kvlcm gibi parlayan ama merkezdeki kopukluklar ve kanatlardaki yetersizlikten dolay alev almayan sama bir oyun izledim. Mata o kvlcmlar zaten Abdl'n kanad brakp zaman zaman merkeze kaymasyla oldu, gelecek malarda Yusuf ve Abdl' saha iinde mevki deitirerek kullanabiliriz ben de sana bunu sylyorum.
    Jackson Avelino Coelho

yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    33

@selcuk Ben merkezde Okay-Kucka ile boulan, bol pas hatal, Sosa'nn geri gelip 6 numara gibi top kapmaya alt, Abdl'n topla bulumasyla kvlcm gibi parlayan ama merkezdeki kopukluklar ve kanatlardaki yetersizlikten dolay alev almayan sama bir oyun izledim. Mata o kvlcmlar zaten Abdl'n kanad brakp zaman zaman merkeze kaymasyla oldu, gelecek malarda Yusuf ve Abdl' saha iinde mevki deitirerek kullanabiliriz ben de sana bunu sylyorum.
    kardesim sen totemlerini yap, tatli ayi resimlerini paylas, yle gzelsin

nal Karaman

smail Sezgin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.02.2012
    Nereden
    Ankara
    Ya
    24

Bu ma pek iyi deildin. Peki senin kabahatin mi deil tabiki. Biraz daha gole yakn bir blgede grmek isterim seni akas ama senin de rahat top oynayabilmen iin takmn da az bii yapmas gerek
    Geldik, Gidiyoruz...

yelik tarihi
    04.06.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    25

kardesim sen totemlerini yap, tatli ayi resimlerini paylas, yle gzelsin

Yeni sezon kadrosu kurup Kucka'y defansn nne yazan sensin, hi bana laf atma Kimse futbol profesr deil, herkesin yorumu farkl ve gayet normal.
    Jackson Avelino Coelho

brahim CHAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.06.2008
    Nereden
    rnak
    Ya
    27

Allah akna git hocaya syle ben kanat deilim de ya da birileri sylesin. Eminim bilmiyor bunu. Sada oynamasnn nedeni tamamen kendi meziyetleri, sk sk ieri kat etmesi ve pozisyon retebilmesi. Solda oynaynca ieri kat edemiyor ve eksik grnyor. Bu adam ok ok zorunda olmadka solda oynatilmamali, heba olur. Sada veya merkezde oynamal. Bero sada oynasn diye yarim saat ocuktan faydalanamadk. Sonra da sakatlk vs oldu kendini bulamad. Su kesinlikle Abdulkadir in deil.
    TRABZON SPOR

Murat' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

Bu takm ve kadro yaps Abdlkadir'i de yer.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    10.12.2014
    Nereden
    stanbul

Darbeye bal dn gzledik. Bu bizim iin ok kt. Anadolu takmlarnn kasaplar gzm korkutuyor.

yelik tarihi
    10.05.2008
    Nereden
    Ankara

Dele alli gibi adam nliberoda oynatyoruz.
    En byk Trabzon

Turul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.08.2012
    Nereden
    Bursa

2 matr sol akta oynatldndan etkisiz oldu.

Abdullah Avc'nn elinde mcevhere dnecek adam Rza'nn tercihleri ile murdar olup gidiyor.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Kesinlikle Abdulkadir'i sola hapsederek kaybediyoruz. stelik malara solda balamasna ramen solda bitirmiyor. Yani yle veya byle yanltan dnyoruz ama buna ramen solda balatyoruz. Sol kenarda sezon bandan beri 6 farkl oyuncu oynad ama ne yazk ki bir trl zm retemedik...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

brahim CHAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.06.2008
    Nereden
    rnak
    Ya
    27

Hocay gndermezlerse (kendisi gitmeyecek belli) git konu. "Ben gbek oyuncusuyum zorlama ile sa akta oynuyorum, ters ayakl olduum iin aslnda o blgede de kanat gibi deil oyun kurucu gibi oynuyorum" de. Ben kanat oynamadm hi hocam de. Allah akna de.
    TRABZON SPOR

Tayfun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.06.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    28

Modric gibi kullanlmal. Akl olan bunu grr ve uygular.
    .

pazarkapl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.11.2009
    Nereden
    ngiltere
    Ya
    33

yaplabilecek en iyi sey onunu acmak....gonderilmeli demiyorum, onunu acmak gerek nasl olmal bilemiyorum....
    slak imza....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)