Hesaplipazar
Sayfa 210 Toplam 214 Sayfadan BirinciBirinci ... 110 160 200 208 209 210 211 212 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5348 adet sonuctan sayfa basi 5,226 ile 5,250 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Abdlkadir mr

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Cengiz ubukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Alnt aatay96 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ncelmesi , zayiflamasi , kas ktlesinden kurtulmasi gerekiyor.
    Hi yle kalin falan grnmuyor... ya da ben gremedim emin misin ?

aatay96 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2018
    Nereden
    stanbul
    Ya
    24

Alnt Cengiz ubukcu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hi yle kalin falan grnmuyor... ya da ben gremedim emin misin ?
    Emin gibiyim ama herkesin bakis acisi olabilir. Ama kendi roportajinda bile pardon doktorunun rop.inda , ailesi gelmis gormus 3 ay sonra mi ne? Bu gercek mi noldu buna demisler filan tarzi soylemi var. Ve fotolarda da calistigi belli almanyada galiba

TSemih61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.07.2011
    Nereden
    Bursa

Hibir zaman fizik problemi olmad bence. Her zaman topu saklamasn biliyordu bunun iin gl olmaya gerek yok. Keza top srerken de gayet dengeli gidiyordu. Fizii ya aldka geliirdi zaten. Mesela bu Goretzka falan fizik yapt ama oyun stilini de fiziine uydurdu deimek zorunda kald. Tabii orada futbol akl ve metodlar daha yksek seviyede olduu iin adapte olmakta sorun yaamad. Normal olan oyun stilinden taviz vermeden hem fizik hem de oyun tarzn birlikte gelitirmektir.

Abdlkadir'in asl sorunu yanl mevkide oynamas. Srekli temas alarak, oyun tarznn kanat oyuncusuna evrilmesi iin zorlayarak oynamasndan kaynakl bir trl sahada standard yakalayamad. Baka bir mevkiye adapte olmak zordur bunu futbol dnyasnda ok az kii baarabilir. Abdlkadir'de kanat zellikleri zaten yok ama zeki ve dribbling zellii olduu orada idare etti herkes daha fazlasn bekledi ondan sonra. Adamdan ut atmasn herkesi ipe dizmesini topu bizim yar sahamzdan alp 50-60 metre srmesini kontra atak futboluna uygun oynamasn beklediler. Sonra da beceremiyor diye p ilan ettiler.

Abdlkadir mr'e serbest rol vermek lazm. Yeri gelir geriden oyun kurar yeri gelir ceza sahas yay evresinde taklr ut as arar, dar alanda pas akn ynlendirir vesaire. Ynetmesi zor bir oyuncu fizii sebebiyle akllar kartryor ama karmasn bouna topla bu kadar rahat olan adam geebilen, top tayabilen bir oyuncuya top sendeyken geriden topla buluma zgrl verirsin veya kendi yar sahandayken ileride ak alanda bekler takmda 3-4 kiiyle ataa kabilecein bir yapya brnrsn Abdlkadir de bu kontralarn pas istasyonu grevini grr. Top bizdeyken ve top rakipteyken farkl bir role brnr. Yani serbest bir rol diyebiliriz buna.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Alnt TSemih61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hibir zaman fizik problemi olmad bence. Her zaman topu saklamasn biliyordu bunun iin gl olmaya gerek yok. Keza top srerken de gayet dengeli gidiyordu. Fizii ya aldka geliirdi zaten. Mesela bu Goretzka falan fizik yapt ama oyun stilini de fiziine uydurdu deimek zorunda kald. Tabii orada futbol akl ve metodlar daha yksek seviyede olduu iin adapte olmakta sorun yaamad. Normal olan oyun stilinden taviz vermeden hem fizik hem de oyun tarzn birlikte gelitirmektir.

Abdlkadir'in asl sorunu yanl mevkide oynamas. Srekli temas alarak, oyun tarznn kanat oyuncusuna evrilmesi iin zorlayarak oynamasndan kaynakl bir trl sahada standard yakalayamad. Baka bir mevkiye adapte olmak zordur bunu futbol dnyasnda ok az kii baarabilir. Abdlkadir'de kanat zellikleri zaten yok ama zeki ve dribbling zellii olduu orada idare etti herkes daha fazlasn bekledi ondan sonra. Adamdan ut atmasn herkesi ipe dizmesini topu bizim yar sahamzdan alp 50-60 metre srmesini kontra atak futboluna uygun oynamasn beklediler. Sonra da beceremiyor diye p ilan ettiler.

Abdlkadir mr'e serbest rol vermek lazm. Yeri gelir geriden oyun kurar yeri gelir ceza sahas yay evresinde taklr ut as arar, dar alanda pas akn ynlendirir vesaire. Ynetmesi zor bir oyuncu fizii sebebiyle akllar kartryor ama karmasn bouna topla bu kadar rahat olan adam geebilen, top tayabilen bir oyuncuya top sendeyken geriden topla buluma zgrl verirsin veya kendi yar sahandayken ileride ak alanda bekler takmda 3-4 kiiyle ataa kabilecein bir yapya brnrsn Abdlkadir de bu kontralarn pas istasyonu grevini grr. Top bizdeyken ve top rakipteyken farkl bir role brnr. Yani serbest bir rol diyebiliriz buna.
    Yorumunun byk bir kismina katlyorum Ama topla adam geme konusunda ise ilave etmek istediklerim var...abds sol ayakl olmasna ve sa ayan neredeyse hi kullanmamasina ramen srarla sa kanatta oynatlyor.. rakipler de onu tandka solunu kapatiyorlar... bir kanat oyuncusunda olmas gereken zellikler de olmaynca iyice demoralize olmaya balad...

bordoylamavi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    50

Alnt aatay96 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ncelmesi , zayiflamasi , kas ktlesinden kurtulmasi gerekiyor.
    katlyorum. sakatlk sonras gereksiz kas yapt. o vcuda bi ekilde adapte olmad o kaslar. hareket kabiliyetini olumsuz etkiledi diye dnyorum bende. abd g le oynayacak bi oyuncu deil teknik eviklik ve hz onun ne kaca alanlar

Cezal ye
    yelik tarihi
    05.02.2013
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    28

zgvensizlii ve takmn oyun anlay performansn dren.

Abdlkadir ilk piyasaya ktnda kalasn gzel kullanyordu ya da lk dnd Antep manda gayet diriydi.

Ne zaman durarak oynamaya baladk o zaman performans dmeye balad. Hem dinamizm hem donuk oyun anlay performansn aa ekti.

Ben abd' st dzey paslaryla, bitirici ara toplaryla hatrlamyorum. Abd'n en nemli zellii al ver'leri, bo alana driblingi vs

Abd'n Abdullah Avc ile ne kacan dnmemin nedeni kendi zellikleriyle Avc'nn beklentilerinin rtmesi. Mental ve Fiziksel adan diri olduktan sonra eminim en verimli sramasn yapacak. Takmn stndeki uyuukluu da atmak lazm.

artvints - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa

Abdullah avc oyuncunun topu hangi ada, kaleye ne kadar uzaklkta, hangi ayayla topu almas gerektiini falan hesaplayan bir hoca. Abdlkadir'e de bu ezberler lazm zellikle kanatta oynarken.

yelik tarihi
    11.05.2008
    Nereden
    Ankara

sakn sakat sakat oynama. iyice dinlen kendine gel. Ayrca, Trabzonspor'un kimsenin fedekarlna ihtiyac yok.
    En byk Trabzon

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    lker Yazcolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.01.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    37

Salamken faydan tartlr, arn varken oynamak istiyorum da nedir?
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarmz Avni Aker'de...

castillo61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2016
    Nereden
    Kocaeli

5-6 aylk sakatlktan bile iyi dn ama pandemi arasndan beri sahada tamamen doalama oynayan takmn gnah keisi ilan edil. Keke gitseydi.

Yusuf Yazc golleri sralarken balnda Abd'ten daha iyi diyen arkadakar milli mataki 10 zerinden eksi 10'luk performansn neye balyor merak ediyorum. Aslnda cevap basit. Birbirinden kopuk, dank takmdan kaynakl olabilir mesela. Abd'n formsuzluu da bire bir bundan kaynakl. Koy oyununu oturtmu Lille'e bak bakalm hangisi daha iyi...

Oyunu okuyamayan adam da kp 'yeni Bar Memi olma yolunda' diyor. yi sen de kna yakarsn.

Sefer Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    29

Alnt castillo61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    5-6 aylk sakatlktan bile iyi dn ama pandemi arasndan beri sahada tamamen doalama oynayan takmn gnah keisi ilan edil. Keke gitseydi.

Yusuf Yazc golleri sralarken balnda Abd'ten daha iyi diyen arkadakar milli mataki 10 zerinden eksi 10'luk performansn neye balyor merak ediyorum. Aslnda cevap basit. Birbirinden kopuk, dank takmdan kaynakl olabilir mesela. Abd'n formsuzluu da bire bir bundan kaynakl. Koy oyununu oturtmu Lille'e bak bakalm hangisi daha iyi...

Oyunu okuyamayan adam da kp 'yeni Bar Memi olma yolunda' diyor. yi sen de kna yakarsn.
    Tamam da sakatliktan iyi dnp pandemi sonrasi sampiyonluga giderken bile berbat oynamasi nereden geliyor ?
    Onu da getim, 2 sene nce rakipleri ipe dizerken simdi ise 1 alim bile atamamasi neden dolayi ? var bir skinti
    Geriye gidiyor, bu aik, umariz dzelir
    Gurban Osman olu Gurbanov , bizi ampiyon yapar

aatay96 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2018
    Nereden
    stanbul
    Ya
    24

Sacma sapan koordinasyonu bozuk oyuncular. Altyapidan cikanlarin ortak ozelligi.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Alnt Sefer Asan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tamam da sakatliktan iyi dnp pandemi sonrasi sampiyonluga giderken bile berbat oynamasi nereden geliyor ?
    Onu da getim, 2 sene nce rakipleri ipe dizerken simdi ise 1 alim bile atamamasi neden dolayi ? var bir skinti
    Geriye gidiyor, bu aik, umariz dzelir
    Ayn dncedeyim...sorunu sakatlk ya da mental deil... alm bile atamyor...cunku yanl yerde oynatlyor ve rakipler onu zd...

munzevil - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.12.2008
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    44

Aferin karde salarn kesmisin bundan sonra yolun ak.
    Yenmez taam merann, fuzelannnk hakkdr, yetimin fukarann

Cem Balc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.09.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

Goldeki gibi topu artk tutup bir eyler katmal ataa.Al - ver ben de yaparm.
    • Biz emperyalistlerin penesine den bir ku gibi yava yava aalk bir lme mahkum olmaktansa, babalarmzn oullar olarak vurua vurua lmeyi tercih ediyoruz.
      Mustafa Kemal Atatrk

Vkgz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

nasl sabrediliyor anlamiyorum
    rezalet...

Mi MIX 2 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Konu Vkgz tarafndan (22.11.2020 Saat 20:55 ) deitirilmitir.
    nce TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre yesi
    AYYILDIZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Yazk gerekten.

Cem Balc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.09.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

Kendisini her ikili mcadelede yere atmaktan nezaman vazgeecek acaba.
    • Biz emperyalistlerin penesine den bir ku gibi yava yava aalk bir lme mahkum olmaktansa, babalarmzn oullar olarak vurua vurua lmeyi tercih ediyoruz.
      Mustafa Kemal Atatrk

Numan Yerlikaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.07.2010
    Nereden
    Ankara

Kardeim ltfen kyne dn. Emrah Basan bile 10 dk da senden daha fazla eyler yapyor. Git kyne futbol sana gre deil
    Yalakalardan saknnz. nk onlar insanlar bo kakla besler.

redbul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.07.2014
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

bu adam bu fizikle ancak U 15 de felan oynar artk bundan fazlas olmaz.

Manu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.06.2008
    Nereden
    Samsun

statistik kasmaya alyorsun bu yzden btn duran toplar kullanmak istiyorsun. Ama bu konuda yetersizsin takma zarar vermeyi brak. Her pozisyonda yere dyorsun ayakta kalmaya hi almyorsun. Kendine gel artk.
    DRaZeN PeTRoVi....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

yelik tarihi
    27.06.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Hayr hem fiziksel zayfsn hem de hzl deilsin. Can skyor

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

yelik tarihi
    16.09.2019
    Nereden
    stanbul

Bu ligde dtan geebilecein oyuncu says ok az. Hl ieri srmyorsun. eri gir.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

lk yardaki oyunu fena deildi ama ikinci yarda iyice dt. zellikle en byk maharetlerinden biri olan oyuncu eksiltme konusunda hla ciddi problemleri var...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Forum Yneticisi Ozan Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2013
    Nereden
    stanbul

adamn yanndan koarak geemeyeceini hala anlayamadn,
    her seferinde vcudunu koyan topu alyor senden,
    her seferinde yere yapmana ramen srarla ayn eyi denemeye devam ediyorsun,

rakiplerin iinden geemeyeceksen yanlarndan atp koarak gemeye alma srekli
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)