Sayfa 43 Toplam 43 Sayfadan BirinciBirinci ... 33 41 42 43
Toplam 1061 adet sonuctan sayfa basi 1,051 ile 1,061 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor - Antalyaspor

Nereden
    İstanbul

Türkiye'nin problemi her yerde aynı YÖNETEMEME PROBLEMİ.

Trabzonda sorun budur. Sadece bu. Bugün konuşulanlar sene başında yapılanların uzantısıdır. Öncelikle ne Ziya suçludur, ne de Hüseyin, Hasan yani tüm futbolcular.

Nerede vizyon, nerede gerçekçilik. Nerede ? Gerisi koca bir boşluk...

Bir yönetici bir LİDER Allah'ım, güzel Allah'ım şu kulunu duy, yalvarırım bize bir Lider Yönetici gönder...
    Eppur, si muove! (ama gene de dünya dönüyor) --- G A L İ L E O

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bi maçta 3 tane sol bek değişebiliyosan yenilmediğine şükredeceksin bence....
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Nereden
    Samsun

Hocayı neden göndereceğiz?Gelen hoca neyi farklı yapacak?Yeni hoca gelecek,takımın yarısı değişecek,herşey iyi olacak,öyle mi?Dön dolaş,aynı noktadayız.Hoca kalmalıdır,yönetim anlayışı değişmelidir.Bu anlayıştaki yönetimin,yerinde ve yeterli transferler yapabileceğine hiç inanmıyorum,Trabzonsporun gölgeye ihtiyacı yoktur....Öyle,beş hafta da bir hoca değiştirmek de ne oluyor?Sadece kalmak istemeyen oyuncular,gönderilmeli....Stad yapma işi ayrı bir konudur,elmayla armut birbirine karıştırılmamalı,korkarım bu tutarsızlıkla o stadı birkaç kez yıkar,yeniden yaparız.Biz önce ne istediğimize karar verelim.........

maskeli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

biz her zmaan büyük bi takımız bu büyüklügü dün almadıkki yarın kaybedelim. bu sene lig çok enteresan her sene oldugundan dahada enteresan yedek fb sivası 4-0 yeniyo 3 gün sonra sivas bjk yi evinde 1-0 yeniyo demekki ne olacagı belli degil tabi biz sahada 11 kişi oynuyoruz başkaları kaç kişi oynar bizi alakadar etmez
    ama hakemede 2 çift sözüm var o gol pozisyonunda ofsayt nerde????
    ****TRABZONSPOR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEGİLDİR DAHA ÖNEMLİDİR****
    **ARSİNLİ AKREP**
    **61*77**

Nereden
    İstanbul

Alıntı coolank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimlerin yönetici kimleri ikinci başkan yapıldığını görmek kanıma dokunuyor..
    hala oralarda oturduklarına inanamıyorum..
    bunları seyreden başkanıma inanamıyorum..
    başkan stadı yapacaktır. stadı yapmak için albayraka hala ihtiyaç vardır. bu ihtiyacın ortada olduğunu bilen yönetici tipi naylondan saygı göstermeye devam etmektedir. bu ihtiyacı dahi göremeyen ve ilkokul dördüncü sınıftaki bir çocuk zekasına dahi sahip olmayıp her türlü densizliği bu kulübün başkanının edebine güvenerek sergileyen zavallı yönetici tipi çalışmaktadır.
    stad için başkana ihtiyaç olmadığını anladıkları an, başkan gidecektir.

bu görüşlerle hemfikirim ...stad olacaksa başkansız olmaz ....olmuyacaksa istenmiyorsa o farklı bir konu ....başkan ve yönetimi farklı görmek gerek ...bunu çok kez de ifade etmeye çalıştım ... benim başkana kızgınlıgım şu idi listeye karışmalıydı malum sebeplerden dolayı karışamadı ama en azından bari masaya yumrugunu vurmalıydı ... bir kaleciyi bastırıp almadı alamadı değil almadı ....başkan kendi ismini ve kredisini bitiriyor ... böyle devam ederse sanırım stad da kurtaramayacak ...
    Hala stad yorumları yapıldığına inanamıyorum. Ne stadı?.. Şu an nasıl stat düşünebiliyorsunuz???? Açlıktan ölmek üzere olan adamın kuş tüyü yatak düşünmesi gibi....

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçın ilk yarısında, gese ve bejeke maçlarından sonra sezonun en iyi futbolunu oynadık, bolca pozisyona da girdik, gol de attık ama kaderin cilvesi; bu kadar iyi oynarken hakem hataları geldi ve golü bulamadık. 2. yarıya ilk yarıdaki tempodan uzak başladık, Ersen de sakatlanınca umutlar aaldı ve golsüz geçen 4. haftamız..

Ziya Doğan'ın yaptığı değişiklikleri anlamak için de futbol bilgimi çok sorguladım ama bir sonuca ulaşamadım. Sanırım ben futboldan anlamıyorum.. Bana göre, Mustafa Keçeli oyundan çıkacaksa ve yedeklerde de Murat Ocak varsa oyuna o girer.. ama Ziya Doğan ne yapıyor? Musa oyuna ve sağ beke, sağ bekteki Ferhat ön liberoya(ki Ferhat sağ bekte iyi oynadı ilk yarı) ve ön liberodaki Hasan sol beke..

Kesin kanaatim; Ziya Doğan kesin takıntılı.. Musa Büyük'ü oynatmadığı için içi rahat etmedi heralde ve Musa'yı oyuna almak için 2 kişinin daha yerini değiştirdi.(Musa'da bizim göremediğimiz ne varsa?? Ziya Hocayla ortak bi özellikleri var ondan olabilir mi diye düşünmüyor değilim.. Cenk Abi değiniyor o konulara )
    Murat Ocak'ı ilk haftalarda defansta nerede duracağını bilmiyor, ters kademe yapamıyor diye eleştiriyordum ama toparlanmıştı ve canlı izlediğim bejeke maçında mükemmel oynamıştı.. Ondan sonra da doğru düzgün oynayamadı zaten, oynatmadı Ziya Doğan.. Heralde Keçeli'den daha teknik olduğu, birebirde adam geçebildiği için..

Ersenin yokluğunda herşey daha da zor olacak.. Son umutlarım; ilk yarıdaki oyunu 90 dakikaya yayabileceğimiz ve artık şansın bize güleceği.

Hırsından, özverisinden ötürü gökdenize tebrikler ama TS tarihinin en karanlık adamı olduğu gerçeğini hiçbirşey değiştirmiyor ve unutturamıyor maalesef..
    Konu Berat tarafından (14.11.2006 Saat 01:14 ) değiştirilmiştir.
    Güçlülerin İktidarına Karşı; Trabzonspor!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hocayı değiştirmek bi şey değiştirmez....

elindeki hamur bu olunca başka ekmek çıkmaz bu hamurdan......

forveti 3 tane ama santraforu hiç olmayan bi takım....
    orta sahası hiç birt eknik özelliği olmayan hasan hüseyin ferhat olan bi takım.....

hiç bir zaman başarılı olamaz.. trapattoni bile gelse durum aynı olur...
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

zeki gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

arkadaşım, sen ölmeyi gösterip beni bayılmaya ikna etmeyemi çalışıyosun?
    hakemden önce zaten hocaya ve futbolculara söyledim.
    ama hakem geçen sene çok kötü maçlarımızı yönetti, bu sene daha az kötü maç yönetti diyemi seviniceem..
    varmı böyle bi mantık?
    net bi penaltımızı, ve buz gibi golümüzü yedimi yedi...bu kılıf değil ama adamın markasını gösterir, ne malı olduğunu...
    zaten bişe demeyin bişe demeyin diye diye yönetimde pasif zaten...ee nooldu ? penaltı verilmez, giren gol geri çıkar, sonra bazı iyi niyetli arkadaşlarımızda hakeme yüklenmeyin der...

Alıntı littlebighorn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana katılmıyorum arkadaşım . Bu sezon hakem açısından Trabzon tarihinin en sorunsuz sezonudur. Hedef şaşırmayalım. Geçmişi ne çabuk unutuyoruz....
    .... yok, sadece takım değil; bir yaşam biçimidir Trabzonspor!

Nereden
    İstanbul

Bu sezon hakem açısından Trabzon tarihinin en sorunsuz sezonudur.

Buna katılıyorsan sorun yok.

Saygılar

Fanatik28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Belki Hakem acisindan diger sezonlara göre az sorunlu olabilir. Ama Yan hakemler acisindan hicte öyle degil.

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Buraları yine "YALAKALAR" basmış.

Bende nerede bunlar diyecektim.

Hepsi iş başı yapmış hemen.

Sonrada neden başarılı olamıyoruz.

Eeee kötüye iyi diyen kralcılar olduğu sürece olacağı bu.

Sivas'ı yenelim de aman aman.

Lig sonunda ikili averaja filan kalırız mazallah. Sorun olmasın.

En azından gollü beraberlik alalım.

Trabzon da ki maç 0-0 bitse bile önlerinde oluruz.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)