Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ziya Doann Son Basn Toplants!

Naim
    Ziyareti

Standart Ziya Doann Son Basn Toplants!

Ziya Doan'n son toplants!..

Trabzonspor Teknik Direktr Ziya Doan, medyada kan haberleri eletirdii basn toplantsnda, "Artk basn toplants dzenlemeyeceim. Bundan sonra demelerimi kendi web sitemden okuyabilirsiniz" dedi. Doan, "Ben ok rahatm. nsanlar yz ifademden bir ey kararak yorum yapyor" ifadesini kulland.

KUPADA DEK TAKIM

TSYD Trabzon ubesi'nde dzenledii basn toplantsna, Sakaryaspor mann deerlendirmesi ile balayan Doan, "Sakarya ma belki ligde en az pozisyon verdiimiz mat. Bence iyi mi oynadk, hayr. Sadece ikinci yarnn bir blmnde sahaya iyi oyun yansttk. Hatal bir golle yenildik. Pozisyon zenginlii bizdeydi ama gerek Trabzonspor sahada deildi, ben de memnun deilim,. Hayat devam ediyor. Eskiehir manda baz oyuncularm grp deerlendirmek istiyorum. 25 oyuncu var, hepsini grmemiz lazm. Bu ma da tabii ki ciddiye alacaz. Antalya ma var sonra. Trkiye' de byk – kk kulp yok. Belki ya itibariyle byk olabilirler ama dengeli bir lig seyrediyoruz. Antalya iyi takm. Zor bir hafta olacak. Hibir ma kk grme gibi bir dnce iinde deiliz. Herkese eit hazrlanyoruz" dedi.

YZ FADEMDEN SONU IKARIYORLAR

Greve geldii gnden bu yana gazetelerde srekli konuturulduunu belirten Doan, "nann ben ok rahatm. Yz ifademden insanlar bir ey kararak yorum yapyor. Bir ey beni ok zyor. Yalan haberlerle zellikle oyuncularm megul ediliyor. Bunlar gen oyuncular. Onlarn ayana bakld ve onlardan baar beklendii srete salkl bir ortam yok. Bunlar salkl hale getireceiz. u ana kadar eletirilerin hibirine hibir ekilde cevap vermedim. nsan ke yazsn yazar, taktikle ilgili, oyuncuyla ilgili yorumlara sayg duyarm. Bir eye asla sayg duymam. Kamuoyunun yanl bilgilendirilmesine. 'Ziya Doan iki kere istifa etmi, ynetim kurulu tarafndan kabul edilmemi' tr haberler kamuoyunu yanl bilgilendirmedir. Byle bir ey asla olmamtr. Kendileri burada taktik gelitiren bir iki kii olabilir. Yazanlarn suu deil. Yazdranlar var. Bu ok yanl. Transfer haberleri kyor. u ana kadar benim yedek kalecilerim dnda hepsi gnderildi. Bunlara inanamyorum. Oyuncular da ayn ekilde rahatsz. Baz oyuncularn azndan demeler var. yle haberler kyor ki. Geen gn bir gazete yazm, 'Celaleddin ve Szymek' i ynetim kadro d brakt' diye. Oyuncular bana geldi, hatta onlara kzdm. lkeli bir teknik adamm, prensipliyim. Benim bulunduum yerde ynetim kurulu kadro d brakmaz. Ben brakrm. Bunu oyunculara da syledim. Biz etkilenen oyuncular dzeltmekle urayoruz. Zamanmz bos eylerle harcamak zorunda kalyoruz" dedi.

BU SON TOPLANTIM

Doan, bundan sonra basn toplants dzenlemeyeceini de ifade ederek, "Kendi web sitemi kurdum. Oradan aklamalar yapacam. Haftada bir gn basn toplantsn oradan alabilirsiniz. Bir kelime sylyorum, oray bala ekiyorsunuz. Ben Lazaroni' yi direk sulayarak hibir ey sylemedim. Bir TV programna ktm, bir ey syledim. Ama onu aldlar, devaml ekilde kullandlar. Belki saha sonular iyi gittii iin, nceki dnemimde byle eyler olmad. Tabi sizin de hakl olduunuz konulardan biri saha sonular. Ama saha sonular kt diye uydurma eyler yapmayacaz. ok iddial bir teknik adamm. Hibir futbolcuyla ilgili ynetime bir rapor vermedim. Mutlaka bu raporu vereceim, mutlaka baz oyuncular gidecektir. Ama bakan dahil kimseye u ana kadar rapor vermedim, bu konuda konumadm. Tabii ki hazrlklar yapacaz. Transfer yapacaz anlamnda deil, ama gelecekle ilgili planlar yapmak adna oyuncu izleyeceiz. Transferi u ana kadar hi dnmedim. Zaten devre arasna kadar oyuncularmdan nasl verim alabilirsem o verimi almak durumundaym. zlerek sylyorum, gerekten biz artk web sitemizden aklamalar yapacaz, ona ramen artk yalan haberler olursa, kanuni yollarla hakkm arayacam" diiye konutu.

BYK EKSKLK VAR

Bu tr bir toplant dzenledii iin zgn olduunu da vurgulayan Doan, "Sizinle sohbetlerde birbirimizi anlyoruz ama baz eylere nlem alamadm. Ama baz kiiler kastl yanllar yaparak ok deerli byk ounlua da zarar veriyor. Ben de byle bir dnce iinde bu basn toplantsn yapmaya karar verdim. Trabzon camiasnda byk bir eksiklik var. Bu eksiklii ben ynetim kuruluna rapor olarak sunacam. yle bir dncem var, Trabzonspor devrim yapm 6 kere ampiyon olmu bir camia. Trabzonspor' da bu basit eyleri engellediimiz anda Trkiye liginde baarl olmak ok kolay. Avrupa' da bile nemli bir takm oluruz. Avrupa deyince sanki gzmzde hala bytyoruz, ama Avrupa ile aramzdaki fark u; byle bo ilerle Avrupa' daki insanlar uramyor, mesleine konsantre oluyor. Mesela ben 5 sene nce Basel' le karlatm, geen gn yine man seyrettim Besil' in. Ayn teknik direktr var. stikrar saland anda, birlik beraberlik olduu anda inann baar gelir. Burada arkanda itici bir g var. Bu itici g ampiyonluklarn kazanlmasna yardm eden gtr. Biz herkesi pozitif hale getirirsek, inann Trabzonspor Trkiye liginde deil Avrupa' da baary yakalar diye dnyorum" diye konutu.

YNETMN DESTE TAM

Ziya Doan, dorunun tek olduunu ve kendisinin de bundan sonra o dorulara parmak basacan ifade ederek, "Bu dorultuda yardm alacam tahmin ediyorum. Yneticilerin de byk destei var. Bu destekle Trabzonspor' un nerelere geleceini herkes grecek. Sahann iinde takm benim avucumun iinde, ama sahann dnda da her eyle uraacaz ve sonular greceksiniz. Baz etkilenmelerden de onlar korumamz lazm. imiz zor ama onu kolaya evirmek bizim grevimiz. Bundan sonra bir eyleri dzeltene kadar asla konumayacam, haftadan haftaya web sitemizden dncelerimi aktaracam" dedi.
    Konu Naim tarafndan (07.11.2006 Saat 14:15 ) deitirilmitir.

slam Sezer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

web sitesinin adresi nedir acaba???
    Adam aldrmada ge git, diyemem aldrrm.
    inerim, inenirim, hakk tutar kaldrrm!

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Naim
    Ziyareti

Standart Ltfen Destek!!

u forumda Ynetimi benim kadar eletirenlerin says parmakla saylacak kadard
    Ziya yda hepimiz Lazaroni faciasndan sonra kerhende olsa kabullendik

uan sezonun 12.haftas liderle aramzda 11 puan fark var uan ayaklanp Bakan Ziyay Takmn Yarsn asmamz kesmemiz bize hi bir ey kazandrmayacaktr

Diyorum ki Madem byle
    biz Devre arasna Kadar Taraftarlk Grevlerimizi Yerimize getirelim
    Kuru bir ekilde o gitsin bu gitsinibir kenara brakalm
    sadece 5 hafta ve nmzde kupalarda dahil 7-8 ma var
    Brakalm 6 hafta sonra Ziyanun ve ynetimin nmze koyaca tabloyu grelim
    stifa rtanln bir kenara brakalm
    Devre arasnda istenen ortam olumazsa hem ynetim hemde teknik ekip tarafndan zaten yolun sonuna gelinmi olacaktr
    Bir devrede greve gelen 3.hoca bize hi bir ey katmayacaktr

Bir mddet sadece kurumsal skntlarn giderilmesi iin Kurumsal ilerle ve BMN nin birazdaha gelimesi ile ilgilenelim

Bu Hem camiamz hemde ehrimiz iin inallah daha iyi Sonular verecektir

bu sebeple Ben devre arasna kadar imzamdaki istifa ibaresini kaldryorum ve site ynetiminde de Trabzonspora Zarardan baka getirisi olmayacak ve BMN de kamplamalar ortaya serecek istifa konularnn Kongre haftasna kadar durdurulmasn talep ediyorum.

Tm yelerinde Desteini Bekliyorum.
    Konu Naim tarafndan (07.11.2006 Saat 13:43 ) deitirilmitir. Sebep: Birde Byle Deneyelim

Kuu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.09.2004

sanrm www.4onlibero.com dur
    0II0II0I I00I0I0I 0III00II0 00II0I0I II0I0II0

oskanonur - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Kesinlikle sana katiliyorum Naim.Bu saatten sonra yonetimin veya hocayi degistirmek bize sadece zarar getirir.Kaldiki BMN forumlarindaki asliklar ve yorumlar ile gazetelerde cikan yazilari her okudugumda kendimi umitsiz hissediyorum ve canim cok sklyor.Taraftar olarak yapmak istedigim tek sey takimima sahip cikmak, ner kosulda olursa olsun.Lutfen uzerimize duseni hep birlikte yapalim.
    "ANES TR KNN, LAFINA BAKILMAZ"

oskanonur - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Az once soylemeyi unuttum, bu dakikadan sonra BMN forumlarinda istifa ve benzeri basliklarin hicbirisine yorum yazmayarak sana destek verecegim Naim.
    "ANES TR KNN, LAFINA BAKILMAZ"

Bar BAKIRTA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

Naime sonuna kadar katlyorum ziyann istifas bize art kazandrmayacaktr devre arasna kadar sabr
    61>34

Muhammet_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.05.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Alnt KuGu Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Bu gzeldi.
    Hamsilerin gzyalar denizde gzkmez.

The Londoner - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.01.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Ziya Dogan Trabzonspor`un Hocasi oldugu surece, Trabzonspor`u ilgilendiren aciklamalarini kulubun web sitesinden yapmalidir. Acikcasi, "bundan sonra aciklamalari kendi web sitemden yapacagim" demesini yadirgadim.
    "Better to keep your mouth shut and appear stupid than to open it and remove all doubt. "
    Mark Twain

Trabzonspor Ziya Dogan`in korku ve fantazilerine kurban edilmeyecek kadar onemlidir!

Naim
    Ziyareti

Alnt The Londoner Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ziya Dogan Trabzonspor`un Hocasi oldugu surece, Trabzonspor`u ilgilendiren aciklamalarini kulubun web sitesinden yapmalidir. Acikcasi, "bundan sonra aciklamalari kendi web sitemden yapacagim" demesini yadirgadim.
    Kulubun Resmi sitesinde ki aklamada o ksm dzeltilmi
    ve ziya doann aklamalarn bundan sonra Kulup Resmi Sitesinden Yapacan belirtmiler

bende okuyunca garipsemitim ama internet konusunda pek bilgisi olmayanlar bu konularda hatalar yapabiliyorlar

TSezgin61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.01.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    33

Alnt Naim Nickli yeden Alnt Mesaj gster

uan sezonun 12.haftas liderle aramzda 11 puan fark var uan ayaklanp Bakan Ziyay Takmn Yarsn asmamz kesmemiz bize hi bir ey kazandrmayacaktr

Diyorum ki Madem byle
    Devre arasnda istenen ortam olumazsa hem ynetim hemde teknik ekip tarafndan zaten yolun sonuna gelinmi olacaktr

Bir mddet sadece kurumsal skntlarn giderilmesi iin Kurumsal ilerle ve BMN nin birazdaha gelimesi ile ilgilenelim

bu sebeple Ben devre arasna kadar imzamdaki istifa ibaresini kaldryorum ve site ynetiminde de Trabzonspora Zarardan baka getirisi olmayacak ve BMN de kamplamalar ortaya serecek istifa konularnn Kongre haftasna kadar durdurulmasn talep ediyorum.

ya iste budur yaaa OH BEEEEEE, ben agzimda ty bitti artik anlatmaya calismaktan, ya ISTIKRAR ISTE, ARTIK ISTIFA ETSIN FALAN YOK, ARTIK ISTIKRAR. ya ADAM RESMEN DIYORKI, SUANDAKI DURUMLA ELIMIZDEN GELENIN EN IYISIYLE YARI DNEME GIRMEK ISTIYORUZ, ASIL TRABZON IKINCI YARI DEDI, eski aciklamalarinin iyi bir okuyun hepiniz. ya bekliyelim bakalim grelim nolacak okadar yil bekledik surda birkac ay bekliyelim nolacak yaaaa

Muhalif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Hatay
    Ya
    43

Bende sevinmitim be Neyse..
    #7 King of Kings

yelik tarihi
    15.10.2004
    Nereden
    Hakkari

Ziya Hocamn dedii ilk yaruya kadar bekleyelim. u an elimizden gelen bu. Bizde sabrediyoruz ve bekliyoruz hocam

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

Naim arkadam zellikle senin byle bir yaz yazman ok gzel .... ben sana kendimce yapc ama srekli muhalefet sfatn takmtm ... umarm bozulmazsn byle yazdgma .. ziya dogan hazretleri yanllarndan dnsn herkes destekler ... bu ekilde giderse zaten kendisi gidecek ... ama kabul eletirmiyelim ... destekleyelim ... umarm iyi olur ama hi sanmyorum ...

bari bugnk mehmet demirkolun yazsn okusa ........

FANATIK61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

Kulubun Resmi sitesinde ki aklamada o ksm dzeltilmi
    ve ziya doann aklamalarn bundan sonra Kulup Resmi Sitesinden Yapacan belirtmiler

bende okuyunca garipsemitim ama internet konusunda pek bilgisi olmayanlar bu konularda hatalar yapabiliyorlar
    Bundan sonra basn toplants yapmayacam, aklamalar kendi sitemden (www.ziyadogan.com) ve kulbn resmi internet sitesinden (www.trabzonspor.org.tr) yapacam. Haftada bir gn basn aklamasn oralardan alabilirsiniz. nk basn toplants yapyorum, bir kelime sylyorum o kelime alnp baka yerlere getiriliyor.

Kaynak: ziyadogan.com
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol a, ya da yoldan ekil.

DERIN TRABZONSPOR

Orhan_Gazi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.08.2006

Diyorum ki Madem byle

bende sana katiliyorum. devre arasina kadar sabir.

yelik tarihi
    22.07.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    40

Bir Trabzon dnn

Ersen Martin tek santrfor. Gkdeniz ve Yattara iki kanatta. Ortalarnda Marcelinho. Arkasnda Musampa, imek. Adn batan koyalm: Buna mkemmel bir hcum gc denir. Bu 6'ldan savunma zaaf olan tek oyuncu brahim Yattara. Trabzon, onu tar. nk o da, Trabzon'u tayacak bir yetenek. Bunu zaten grmeyen bilmeyen yok Trabzon'a gnl verenler arasnda.
    Bu g, doru hazrlkla ve yeterli oyun motivasyonuyla ligin her eye ramen ampiyonluk adaydr. Yeter ki, ilk yary liderden 10 puandan fazla farkla bitirmesin.
    Bu hakikaten sayg duyulacak kadar nemli g, Doan'n elindeki en nemli silah.
    Eri oturup doru konualm. Hibir ynetim planlamas, hibir futbol program olmadan, denk gelmi bir kadro bu. Savunmann zaaflarn grdnzde zaten bu ortaya kyor. Bir futbol planyla oluturulmu bir takmn, bir yn bu kadar gl, dier taraf bu kadar vasat olamaz zira.

Adaletli datm lazm
    Trabzonspor'un Marcelinho, Gkdeniz ve Yattara zerindeki hereyi yapma zorunluluunu kaldrp, yk adaletli datmas gerekiyor. Marcelinho ve Gkdeniz bugn hem oyun organizasyonunu yapmak hem gol yollarnda Ersen'i beslemek ve de gol atmak ykmllkleriyle sahaya kyor. Bunu yapabilirler tabii. O yetenekteler, ama bu bir zorunluluk ve tek yol olunca sorun kyor.
    Bu yk omuzlamak konusunda Hseyin'in performansnda bir art yok. Burada sadece Trkiye'de deil Avrupa apnda vasatn ok st bir ikili olan Musampa-imek'ten yararlanmak zaruret. Bu oyuncular yeniden st dzey forma ykseltmek kolay deil. Ama Trabzonspor gibi kulplere hoca olmak bu oyuncular kazanma grevini de ierir. Eer olmuyorsa onlarn yapabileceklerini yapan oyuncular karrsnz tabii. Ve o zaman herkes sizi ayakta alklar ve ynetime dnp sorar.
    'Bu adamlara niye bu kadar para verdiniz'.
    Bugn Trabzon, yksek motivasyonun otomatik olarak saland ve rakibin paldr kldr zerinize geldii derbilerde kontratak oyunuyla kazanlan zaferler dnda kt oynuyor. Daha kts elindeki gc kullanamyor. Ziya Doan fizik yetersizlikten ikayeti. Hakl da olabilir. Ama btn sknty buna balamak ne doru ne adil bir yaklam. Asl mesele eldeki kadroyu kullanma ve kadronun oyun konsantrasyonunun salanmasyla alakal.
    Ziya Doan bu lkenin en derli toplu hocalarnn banda gelir. ok takm deitirmi olabilir ama onu dier birgn orda bir gn burada tccar antrenrleriyle kartrmak ok ayp olur. lkelidir, alkandr. Gvenilirdir (maalesef lkede ekstra bir zellik oldu bu).
    Ama kusura bakmasn hi ama hi esnek deil. Onu sadece Trkiye'nin deil, Avrupa'nn en iyilerinden biri yapacak olan biraz olsun esneyebilme kabiliyeti. Futbolda tek doru yoktur. Her insan ayn deildir. Herkesin belli standart zelliklere sahip olmas beklenemez.

Savunma garantisi art
    Ziya Doan eer ligin 2. yarsnda Yattara'y bir nceki dnemde olduu gibi yedee ekecekse. Ve sylendii gibi Musampa ve Marcelinho'yu kafasnda silmise, yine vasat st, iyi mcadele eden ama kt bir takm olacak Trabzon.
    Bu, bu takmda yaplabilecek en byk yanl olur. Marcelinho belki kariyerinde ilk kez bu kadar trmalyor. Ama yle ar ve iinden klmaz grevlerle sahadaki.
    O bir avcdr. Ersen, Gkdeniz, Yattara rakip defans dengesini bozarken, imek ve Musampa dikine, yzdeli pasl oynarken grmek lazm Marcelinho'yu. Rakip savunmann tamam onun nn kapatrken, ondan bir ey beklenemez. Ronaldinho'dan da beklenemez ya neyse.
    Bu kadroyu oynatmay baarrsa Doan, sadece Trabzon'un deil lig tarihinin unutulmazlar arasna adn yazdrr. Bunu yapmak iin Doan' bekleyen bir baka tamamlayc grev daha var tabii.
    Trabzon'da gerekten eksik olan ve salanmas gereken savunma garantisi. Oyun rakip alana ylmken doal kriz anlarn giderecek g.
    Bu anlamda Trabzon'un elindeki tek standart st oyuncu Stepanov. Ziya Doan vnmekte hakl olduu oyuncu bulma yeteneini ite burada kullanmal. Kaleciden solbeke. Doan ite burada asl hnerini gsterecek.

MEHMET DEMRKOL'UN MLLYETTEK YAZISI.

NE DERSNZ?

Benim fikrim ziya doan'da bu 6 oyuncunun 4'n bile oynatacak cesaret ve fikir aklnn olmaddr.Sayglar...

A.T.R - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2006
    Nereden
    Dzce
    Ya
    52

Standart Aga Bu Yazi Demrkola Mi ...

Alnt 61hikmet61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bir Trabzon dnn

Ersen Martin tek santrfor. Gkdeniz ve Yattara iki kanatta. Ortalarnda Marcelinho. Arkasnda Musampa, imek. Adn batan koyalm: Buna mkemmel bir hcum gc denir. Bu 6'ldan savunma zaaf olan tek oyuncu brahim Yattara. Trabzon, onu tar. nk o da, Trabzon'u tayacak bir yetenek. Bunu zaten grmeyen bilmeyen yok Trabzon'a gnl verenler arasnda.
    Bu g, doru hazrlkla ve yeterli oyun motivasyonuyla ligin her eye ramen ampiyonluk adaydr. Yeter ki, ilk yary liderden 10 puandan fazla farkla bitirmesin.
    Bu hakikaten sayg duyulacak kadar nemli g, Doan'n elindeki en nemli silah.
    Eri oturup doru konualm. Hibir ynetim planlamas, hibir futbol program olmadan, denk gelmi bir kadro bu. Savunmann zaaflarn grdnzde zaten bu ortaya kyor. Bir futbol planyla oluturulmu bir takmn, bir yn bu kadar gl, dier taraf bu kadar vasat olamaz zira.

Adaletli datm lazm
    Trabzonspor'un Marcelinho, Gkdeniz ve Yattara zerindeki hereyi yapma zorunluluunu kaldrp, yk adaletli datmas gerekiyor. Marcelinho ve Gkdeniz bugn hem oyun organizasyonunu yapmak hem gol yollarnda Ersen'i beslemek ve de gol atmak ykmllkleriyle sahaya kyor. Bunu yapabilirler tabii. O yetenekteler, ama bu bir zorunluluk ve tek yol olunca sorun kyor.
    Bu yk omuzlamak konusunda Hseyin'in performansnda bir art yok. Burada sadece Trkiye'de deil Avrupa apnda vasatn ok st bir ikili olan Musampa-imek'ten yararlanmak zaruret. Bu oyuncular yeniden st dzey forma ykseltmek kolay deil. Ama Trabzonspor gibi kulplere hoca olmak bu oyuncular kazanma grevini de ierir. Eer olmuyorsa onlarn yapabileceklerini yapan oyuncular karrsnz tabii. Ve o zaman herkes sizi ayakta alklar ve ynetime dnp sorar.
    'Bu adamlara niye bu kadar para verdiniz'.
    Bugn Trabzon, yksek motivasyonun otomatik olarak saland ve rakibin paldr kldr zerinize geldii derbilerde kontratak oyunuyla kazanlan zaferler dnda kt oynuyor. Daha kts elindeki gc kullanamyor. Ziya Doan fizik yetersizlikten ikayeti. Hakl da olabilir. Ama btn sknty buna balamak ne doru ne adil bir yaklam. Asl mesele eldeki kadroyu kullanma ve kadronun oyun konsantrasyonunun salanmasyla alakal.
    Ziya Doan bu lkenin en derli toplu hocalarnn banda gelir. ok takm deitirmi olabilir ama onu dier birgn orda bir gn burada tccar antrenrleriyle kartrmak ok ayp olur. lkelidir, alkandr. Gvenilirdir (maalesef lkede ekstra bir zellik oldu bu).
    Ama kusura bakmasn hi ama hi esnek deil. Onu sadece Trkiye'nin deil, Avrupa'nn en iyilerinden biri yapacak olan biraz olsun esneyebilme kabiliyeti. Futbolda tek doru yoktur. Her insan ayn deildir. Herkesin belli standart zelliklere sahip olmas beklenemez.

Savunma garantisi art
    Ziya Doan eer ligin 2. yarsnda Yattara'y bir nceki dnemde olduu gibi yedee ekecekse. Ve sylendii gibi Musampa ve Marcelinho'yu kafasnda silmise, yine vasat st, iyi mcadele eden ama kt bir takm olacak Trabzon.
    Bu, bu takmda yaplabilecek en byk yanl olur. Marcelinho belki kariyerinde ilk kez bu kadar trmalyor. Ama yle ar ve iinden klmaz grevlerle sahadaki.
    O bir avcdr. Ersen, Gkdeniz, Yattara rakip defans dengesini bozarken, imek ve Musampa dikine, yzdeli pasl oynarken grmek lazm Marcelinho'yu. Rakip savunmann tamam onun nn kapatrken, ondan bir ey beklenemez. Ronaldinho'dan da beklenemez ya neyse.
    Bu kadroyu oynatmay baarrsa Doan, sadece Trabzon'un deil lig tarihinin unutulmazlar arasna adn yazdrr. Bunu yapmak iin Doan' bekleyen bir baka tamamlayc grev daha var tabii.
    Trabzon'da gerekten eksik olan ve salanmas gereken savunma garantisi. Oyun rakip alana ylmken doal kriz anlarn giderecek g.
    Bu anlamda Trabzon'un elindeki tek standart st oyuncu Stepanov. Ziya Doan vnmekte hakl olduu oyuncu bulma yeteneini ite burada kullanmal. Kaleciden solbeke. Doan ite burada asl hnerini gsterecek.

MEHMET DEMRKOL'UN MLLYETTEK YAZISI.

NE DERSNZ?

Benim fikrim ziya doan'da bu 6 oyuncunun 4'n bile oynatacak cesaret ve fikir aklnn olmaddr.Sayglar...
    Aga bu yaz FB li demirkolun yazs m gerejten??Yahu her ne kadar FB li de olsa ben bu adamn futbola bakndan ve Kncal Kulun'un zerine ylk bir ekilde iftira atmas karsndaki dik duruundan ok holanmtm. Vallahi byle bir kadroyu hazrlayp ksn Ziya Hoca ,bir tek beraberlik almadan galip bitiririz 2. devreyi ama nerde bizim Ziya'mzda bunu yapacak istidad??
    Eee o zaman ne diyoruz:

DEMRKOL TD TRABZON AMPYON.

aka bir yana da Ltfen be Ziya hocam bu tavsiyeyi gz nnde bulundur ltfen. Yenilirsek de byle yenilelim en azndan futbola doyalm kad ki inan yenilmeyiz.
    Ey zengin olan, btn hamdler kendisine ait olan, ey yoktan yaratan ve tekrar iade edecek olan, ey ok acyan ve (dostlarn) ok seven rabbim! Beni helalinle haramndan ve fazl-u kereminle senden bakasna muhta olmamdan mstan kl! (AMN)

Trabzonspor Kongre yesi
    Can basten - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2004
    Ya
    38

Klasik Ziya Doan ite... Yamasa da grlyor cengaver...
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, ampiyonluk kupas TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

frango - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2004
    Ya
    41

ziya doann aklamalarn az once yerel kanallardada zledm biraz sert aklamalar yapm ama soledklernn ogunda hakllk pay var tekrar soluyorum bende ziya hocaya destek verilmek zorunda ama ne yapp edip ziya hocayada yanl yaptgnnda mutlaka anlatlmas lazm
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandral...

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Belki de bu ma anlayacaz Ziya Hoca'y. Bekleyim yarna biey kalmad. Ayrca Ziya Hoca yeni anlam sanrm.Hocam zellikle TRABZONSPOR'un bandaysan oo ok duyacan bu tr haberleri Allah bilir daha neler yapacaklar.Hele azck dzeltelim bi dzle kalm bak.( nallah o gnleri de grrz de )
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

Harun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    41

Sorun destek vermek yada sabrla beklemek deil.Yarn bir iki ma stste kazanrz bu sefer pohpohlarz takm.nemli olan yenilsen dahi oynadn futbol ile taraftarn mest etmendir.Bizi umutsuzlua gtren budur.Yoksa futbolda illaki puan kaybedeceksin yenileceksin,ama Trabzon'u yenmek bu kadar basit olmamal zldm tek ey bu.
    Konu Harun tarafndan (07.11.2006 Saat 21:25 ) deitirilmitir.
    Zaman abuk gese de bugnleri zlesek.

Erman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.10.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

Alnt KuGu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Saygyla eiliyorum nnde. Son zamanlarda bylesine gldm hatrlamyorum.
    ok yaa Trabzonspor

Erman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.10.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

Hoca'nn bu toplantda syledikleri ve duruu beni biraz olsun onun hakknda umutlandrd. Hala Ziya Doan'n Trabzonspor'u ampiyon yapabilecek seviyede bir teknik direktr olup olmad ynnde phelerim var. Ama konumasnda verdii Basel rnei, Trk futbolundaki bu fahi hataya dikkat ekmesi beni sevindirdi. Ayrca ktye gittii bir dnemde websitesi hazrlatmas da iddial bir Hoca olduunu bana tekrar hatrlatt.

Bekleyip grelim. Devre arasna kadar kalrsa, ara dnemde istedii almalar takma yaptracaktr. Osman Denizci'nin hem TD Yardmcs olarak hem de futbolcu izleme komitesinde greve baladn renmi olduk. Bu da transfer yaplacana dair bir iaret.

Bunu sylerken tam emin deilim ama Ziya Hoca'ya sabretmek gerekiyor sanrm. En azndan istikrar baarnn anahtar olduu iin. Babamzn olu deil; hata yaptnda eletiririz.
    ok yaa Trabzonspor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan ye(ler) : 0

u anda listelenecek ye yok.