Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 82 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 82 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Trabzonspor

Analyzer
    Ziyaretçi

Hami Mandıralı'ya dillere destan, 7 düvelden duyulacak bir jübile bile yapamayan bu camiadan hiçbişey olmaz. Küme de düşer her bi şey olur. Yeni Trabzonspor'muş eskisiymiş farketmez. Gerisi laf-ı güzaf.

dr.muhsin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı yattara1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor bizim her zaman aklımızda olan,her an haftaya oynayacagımız macın onbırını kafamızda kurdugumuz,durmadan gelecege yonelık planlar yaptıgımız bıtmeyecek bır sevgi..Suan kotu durumdayız bu bır gercek,bu durumdan kurtulmanın tek yoluda bırbırımızın sevgısını ve dusuncelerını bırlestırerek çikis yolu bulmak..

oncelıkle eger yapılacaksa secım ıcın bıraz konusmak ıstıyorum..Seçimde herkes bırlık olmalı,kımse kımsenın kuyusunu kazmamalı,arkadan iş cevırmemelı,kendı cıkarları ugruna Trabzonspor'u kullanan kısılerı de elemelıyız..bize futbolu bılen ama cok parası olmayan baskan gerekıyor..ama iş baskanda bıtmıyor..yonetımı paralı olacak,parasını kulube verırken "be para verıyorum baskan havasını atıyor" dıye dusunmeyecek..bu ynetıcılerın ve baskanın ulke ve dunya futbolu hakkında genıs bılgısı olacak..ole menejerlere,AKRABAlara para yedırmeyecek..bu yonetım kendı arasında barısık ve planlı olacak,bırbırınden habersız iş yapmayacak/yaptırmayacak..KAPALI KAPILAR arkasında dıgerlerını ve Trabzonsporumuzu kazıklarmayacak..bu bole uzar gıder..pekı dıyeceksınız bu vasıflı ınsanları nasıl bulacaz??bu kısıler ıcımızde,yok mu koca Trabzonspor camiyasinda bole 20 kişi..var var hemde dusunemeyecegınız kadar çok var..
    pekı nıye ortaya cıkmıyolar?
    çunku orası Trabzon,orda herkes kendı cıkarlarını dusunmekte bu aralar,kımsenın en ustde bahsettıgım sevgısınden haberı yok(bazıları sevmedıgı halde suan yonetımde ya neyse!!)
    yonetımı gectık,takıma gelelım...
    ıkı onerım var..
    ilki Trabzonspor altyapısından 6 topcu,arsınden,sebatdan,ordudan ve dıger karadenız takımlarında yeteneklı 6 topcu,suan takımdakı 6 topcu ve 6 tane yabancı oyuncu(biri yattara olacak,dıgerlerı yenı genc ama gelecek vaat eden oyuncular olacak)toplayacaksın bır araya..baslarınada cok genc olmayan basarılı,karıyerlı,futbolcu yetıstırmeyı ve genclerle calısmayı sevenYABANCI bir teknık dırektor getıreceksın..sonra bekleyeceksın bu takım ılk 2 sene yaa kumeye duser(kı duserse BİZ yani BİZİM cocuklarımız dusmus olacak) yaa orta sıralarda mucadele eder yada suprız yapar,tıpkı fırtınanın basladıgı gıbı..
    ıkıcı onerım ıse..
    ole bı yonetım gelecekki,suan elımızde bulunan kadrodan belli baslı ısımlerı elımızde tutacak yanlarına,genclerbırlıgınden 3,kayserıden 3,vestelden 3 tane hepımızın aklında olan suan lıgde ıyı olan oyuncuları transfer edecek istanbul takımlarına kaybetmeden,bıde 2 tane ıyı yabancı alacak..ve hcı beklenmedık cok ıyı bır yabancı teknık dırektoru getırecek..
    ilk onerımde avnı aker kalmalı,baska bıyere stad yapılmalı,nasıl olsa transfer cok para harcamayacagız ve o BİZİM cocuklar Avnı aker'de oynamalıdır..
    ikinci önerımde stad yıkılıp yapılabılır,biz her hafta baska bı yerde oynayabılırız,boylelıkle tum Trabzonsporlular takımlarıyla hasret gıderır..

Yani ya format atıp sansımızı denıyecez,yada akıllı ınsanlar gıbı davranıp akıllı polıtıkalarla akıllı bı revızyon yapacaz..
    hersey degısebılır,sevgımız ve ınancımız dısında...

Yazdıklarının hepsine katılıyorum. Çözm önerilerine de fakat bu çözüm önerilerinden herhangi birini ortaya koysa şuanki yönetim veya gelecek olan yeni yönetim hemen çıpan başları öyle şey mi olur deyip bahsettiğin diğer önerileri niye yapmıyolar deyip destek yerine köstek olmaya başlıyacaktır. O yüzden ilk yapılcak şey geniş bir birlikteliğin aldığı (ki bu birliktelik bi kaç gün önce bi toplantıda gerçekleşti fener maçından önce) karara herkesin saygı duyduğu ve desteklediği bir ortamda tek bir çözümde birleşmek. Sorunlarımızı zaten 5 aşağı 5 yukarı hepimiz biliyoruz. Bazı arkadaşlarımız çok iyi biliyo yazıya döktüremese de, bazı arkadaşlarımız gerçekten döktürerek yazıyo zaten. Ama şu bir gerçek hepimiz üzüle üzüle de olsa diğer takım taraftarlarından futbol bilgisi olarak kültürlüyüz çünkü bir ihtilali gerçekleştiren takımın taraftarlarıyız...

alperberat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yazılanlar ve cizilenler trabzonsporumuzun geleceginin emin ellerde oldugunu gosteriyor.

sampiyonluk goremedik belki ama sevgimiz ve umudumuz var. sampiyonluk goren insanlar bizi anlamazlar. merak ediyorum acaba bizim yerimizde olsalar sadakati bizim gibi muhafaza edebilirler miydi?!

ben derimki bu camiiada heyecanını yitirmiş insanlar gitmedikce, trabzonumuza başarı haram!

onun için londoner arkadasımın yeni trabzonspor tabirine bir kucuk ekte ben yapıyorum; "Genç Trabzonsporlular" atılımcı bi hareket olmalıdır!!!

yalnizefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Ben Daha 23 Yasindayim .umarim GÖrurum Sampiyon Oldugumuz GÜnÜ
    BEKIR ( BEN BUYUM İŞTE GERİSİ HİKAYE)

Nereden
    Giresun

geçin bu kendi öz evlat ayakalrını manchester kendi öz evlatlarıyla mı cl yi aldı veya şampiyon oldu alt yapıya önem verilmesi muhakkak ama ben alt yapıdan yetiştirdiğim topçuyu satarım hepsi bende oynayacak diye bi şart mı var. manchester in maçlarını 70-80 bin kiçi izliyo diyosun senin maçına 7-8 bin kişi gidiyomu. yalandan boş lafla trabzon hiç bişey olmaz. bugün kendi öz evlatlarımızın takımın içinde nasıl bölücülük çıkardığını nasıl td. gönderip aldığını, takımda nasıl istediğini kadro dışı bıraktırabildiğini gördük.(sebebide herkesin bildiği gibi takımı tirübüne götürme olayı takımı tirübüne götürmeyen adam öz evladımız tirübüne getiren adam herkesin hakkında atıp kestiği adam ve sonra nedense kadro dışı kalıyo) artık yorumuda sizlere bırakıyom. isiin ciler e
    Bu ülke barışta zenginlerin, savaşta fakirlerindir.

Nereden
    Hakkari

Alıntı the cotanak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçin bu kendi öz evlat ayakalrını manchester kendi öz evlatlarıyla mı cl yi aldı veya şampiyon oldu alt yapıya önem verilmesi muhakkak ama ben alt yapıdan yetiştirdiğim topçuyu satarım hepsi bende oynayacak diye bi şart mı var. manchester in maçlarını 70-80 bin kiçi izliyo diyosun senin maçına 7-8 bin kişi gidiyomu. yalandan boş lafla trabzon hiç bişey olmaz. bugün kendi öz evlatlarımızın takımın içinde nasıl bölücülük çıkardığını nasıl td. gönderip aldığını, takımda nasıl istediğini kadro dışı bıraktırabildiğini gördük.(sebebide herkesin bildiği gibi takımı tirübüne götürme olayı takımı tirübüne götürmeyen adam öz evladımız tirübüne getiren adam herkesin hakkında atıp kestiği adam ve sonra nedense kadro dışı kalıyo) artık yorumuda sizlere bırakıyom. isiin ciler e
    Efsaneleri yaratan kendi özbenlikleridir, dışavurumla kimse efsane olamaz arkadaşım. Bunuda Trabzonsporumuzun şanlı tarihinde gördüm nitekim..

Nereden
    Trabzon

evet çok doğru. taşıma su ile değirmen dönmüyor. sistemi kurmalıyız.. tıpkı fenerbahçe gibi. fenerbahçenin son 5 yılına bakın, ne kadar derbe yeseler de yıkılmıyorlar, bir de bize vakın 2 sene süperiz sonra nal topluyoruz sonra varımızı yoğumuzu verip bir çuval topçu alıyoruz ve gerisi yine hüsran oluyor. öncelikle tesisleşmeli, sağlam bir ekonomik alt yapı oluşturmalıyız.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)