Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: (90+2) Çanak Çömlek Patladý

CeSS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

Standart (90+2) Çanak Çömlek Patladý

Hava soðuk , bize ayrýlan 600 kiþilik yer týka basa dolu. Çoðunluðu deplasmana gelmiþ
    taraftarlardan oluþuyor. Senelerdir saðlanamayan tribün bütünlüðü 500 metrekarelik
    bir alanda saðlanmaya çalýþýldý. Bu alan içerisinde bile tek bir yumruk, tek bir güç
    olmayý beceremedik.
    Bir ara 12 kiþi saydým , tribünleri ateþlemeye çalýþan
    kiþileri. Buna raðmen tarafttarýn yarýsý yine baðýrmýyordu. Çünkü gruplarýn baðýrmama
    gibi bir problemi yok , verin tezahüratý en güzel þekilde yapsýnlar , sorun diger
    baðýrmayan kesimde onlarýda tezahüratlara eþlik ettirmek için kimse uðraþmýyor.
    Neden , Çünkü herkes kendi grubunu ön plana çýkarmaya çalýþmak için uðraþtý durdu.
    Diðerleri maç seyretmeye geldi zannetmeyin , bize ayrýklan yerde maç seyretmek çok
    zordu. Alabildiðine tellerle çevrilen yerde maç seyretmek çok zordu. Tek eksiklikleri
    onlarý yönlendirecek bir tribün liderinin eksikliðiydi.

Ve ; 90 + 2
    Sakaryasporun golü gelmiþ , bir anda koltuklarýn kýrýlmasý ile baþlayan olaylar , ve
    tribünde taraftar gibi duran kiþilerin bu sahýþlarý ile uyarmasý ile baþlayan gerginlik.
    Henüz daha 17-18 yaþlarýnda olan gençler , size taraftarlýðý ya yanlýþ anlatmýþlar ,
    yada siz yanlýþ anlamýssýnýz. Taraftarlýk kýrýp dökmek deðildir. Biliyormusunki ,
    o kýrdýðýn koltuðun parasý senin kulubünden çýkýyor. Yani yine senin benim cebimden.
    (Benim çebimden çýkmýyor , ben yönetimden aliyorum biletimi diyorsan o baþka ,
    o zaman bizim cebimizden çýkýyor .) Öyleyse , þuraya dikkat et , seni bu olayý
    yapmaman için uyaran aðabeylerine sanane lan diye cevap verip , anýnda bir yumruk
    sallamanda bir oluyor , ve daha ne olduðunu anlamadan da diðer arkadaþlarýnda
    seni savunarak bütün tribünü karýþtýrýyor. Olay bir anda gruplar çatýþmasýna dönüþüyor.
    Ne yaptýðýnýn , nelere bulaþtýðýnýn farkýndasýn deðilmi ?
    Nedir bu kin, öfke, kime vuruyorsun ? Ve körü körüne arkadaþýný desteklemeye gidenler
    kime niçin vurdugunuzu biliyormusunuz ? Bilmiyorsunuz , hadi baþka takýmý tutsalar
    bir nevi anlayacaðýmda , vurdugunuz adam renkdaþýnýz , seninle ayni renklere gönül
    vermiþ insanlar , seninle beraber kilometrelerce yolu üþenmeden aþýp gelmiþ kiþiler.
    Cebinden parasýný , zamanýný harcayarak gelmiþ gönlü sevgi dolu insanlar.

Büyük takýmlarýn çeþitli taraftar guruplarýnýn olmasý gayet doðal. Ama hep eksikliðini
    hissettiðimiz tribünde birleþme konusunda artýk birþeylerin yapýlmasýnýn zamaný gelipte
    geçiyor. Hepimizin ortak paydasý Trabzonsporumuzun baþarýsý . Öyleyse neden
    tribünde birlik olmuyoruz.

Burada en büyük görev Guruplardaki büyüklere , sözü geçen kiþilere düþüyor. Kýrarak,
    dökerek , kendi taraftarýna vurarak bir yere gelinmeyeceðini herkes genç kardeþlerine
    anlatsýn. Baþkalarýna ve kulübe zarar vermesini engellesin.

Þurasý yanlýþ anlaþýlmasýnki , hiçbir grubu eleþtirmiyorum. Ve yapýlanlarýda þu grubun
    bu grubun çýkardýðý olaylar olarakda nitelendirmiyorum.Ve lütfen kimsede gruplar
    bazýnda bu olayý deðerlendirip ortalýðý germesin. Zaten yeteri kadar gerginiz.
    Tribünde yapýlabilecek güzel bir birliktelik için düþüncelerinizi yazýn sadece.
    Taraftarlýk ; Geçim kaynaðý deðil , Yaþam kaynaðýdýr ...
    Fýrtýnasýz denizde , herkes Kaptan ...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Muhakkak ki en halisane niyetlerle yazýlmýþ güzel bir yazý. Ancak bu durumun öyle birlik mesajlarýyla çözüleceði yok. Bir de buna Karadenizlinin çabuk parlama hastalýðýný,bazý siyasal ve sosyolojik unsurlarý eklersek mesele iyice çetrefilleþiyor. Vaziyetin bu hale gelmesine sebep olanlarla bi güzel tartýþmak, kabahatlerini yüzlerine teker teker vurmak lazým. Bu iþin de bu platformda çözüleceðine, hatta çözülmesi için bir adým atýlacaðýna bile inanmýyorum. En iyisi herkes kendi kapýsýnýn önünü temiz tutmakla uðraþsýn da bu meseleyi þimdilik "geçelim" diyorum.
    BÝLMEM ANLATABÝLDÝM MÝ?

tamuð yamtar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýnsanlar neden baðýrmýyorlar?

Veya neden böyle gerizekalý insanlar var?

Kýrdýðý koltuðun takýmýn cebinden çýkmasýný geçtik milli servettir.

Bu insanlar böyle yaparak saygý göreceklerini bekliyorlar.

Bekledikleri de oluyor. Gerizekalý az deðil nede olsa.

Ben baðýrýrým geldiðim maçlarda. Ama býrakýrým bir süre sonra.

Çünkü bu olay menfaat olayý olmuþ artýk.

Emir verme tripleri, küfretmeler ve kendini 1,5 saat olsada bir grubun hakimi zanneden süzmeler.

Bunlar da bize gelmez. Bu olay birliktelikle olur.

Arabesk adamlarýn garip hareketleriyle olmaz.

Herþey Trabzonspor lafý koca bir YALAN dýr.

Hayatta baþka þeyler de vardýr.

Ýþin, sevgilin, eþin, derdin, annen, baban......

Ýþte böyle düþünen insanlarýn hakimiyeti olmasý gerekir tribünde.

Trabzonspor üzerinden nemalanan asalaklarýn deðil.

Saygýlar.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli...

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Anlamlý ve çok geniþ yelpazelere açýlan bir baþlýk.Trabzonda yeni bir stad yapýlmadýðý sürece bu gruplar hep daðýnýk duracaklardýr.Çünkü herkes kendine bir yer bellemiþ ve kimseyide bu yerlerinden uzaklaþtýramazsýnýz malesef.Yani stad yapýlýrsa þayet,dönemim baþkaný taraftar gruplarýnýn yetkililerini alacak karþýsýna:

Beyler yeni stadýmýzýn oturma planý budur.Amacýmýz takýma destek verecek taraftarlarý tek bir çatý altýnda toplamaktýr.Þu gördüðünüz 300(rakam deðiþebilir) kiþilik bölüm tek bir isim altýnda oluþturulacak gruba verilecektir.Bu bölüme geçmek isteyen taraftarlarýmýza bilet yerine kombine vereceðiz.Kombine verdiðimiz her taraftarýn ev adresi, ev telefonu, cep telefonu bizde kayýtlý olacaktýr.Kendi aranýzda tek bir tribün lideri þeçeceksiniz ve o bölümden o sorumlu olacaktýr.Kendi aranýzda uzlaþmanýn saðlanamamasý durumunda tüm gruplarýn liderleri arasýnda oylama yada kura çekimi yapýlacak ve sonuca varýlacaktýr. Bu þartlarý kabul etmeyen ''ben kendi grubumla varým'' diyen gruplara hiç bir þekilde destek verilmeyecek ve tribünde yer ayrýlmayacaktýr.Kombine biletletlerimiz sadece bu bölümde bulunanlara has ücretsiz verilecektir.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Nereden
    Hakkari

Harun Trabzona yeni bir stad yapýlsýn bu taraftar gruplarý yine daðýnýk olacak... çünkü aþýlamamýþ kompleksler hala devam etmektedir...

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

@tamug yamtar

cok agir yazmissin.ama haksizda deilsin.atasini sevmeyen vatanini taraftarini sevmeyende takimini sevmez.
    Özkan SÜMER

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý sweetrose Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Harun Trabzona yeni bir stad yapýlsýn bu taraftar gruplarý yine daðýnýk olacak... çünkü aþýlamamýþ kompleksler hala devam etmektedir...

o gunleri gorsekte hep daginik kalsa.1 grup bagirir bi grup dinlenir.sonra bi anda BORDO-MAVI-SAMPIYON-TRABZON YAPARIZ:
    Özkan SÜMER

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Alýntý sweetrose Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Devam etsin öenemli deðil önemli olan çoðunluðu oluþturmak.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

cess yazdýðýn hepsinde haklýsýn bende maçtaydým yapmýyýn diyoruz ama dinletemiyorsun yani o koltuklarý kýrýp renkdaþýna zarar vererek ne kazanýlýyor anlamadým elimizden geldiði kadar baðýrdýk vallah yalan söylemiyorum sesim hala kýsýk yönetimede baðýrdýk takýmlara destek oldukta ama bu kiþileri anlamýyorum orda ufak çoçuklarda vardý yani onlar bida maça gelirmi hatta yanlýþ duymadýmsa birisinin kafasýna koltuk gelmiþ bide polis girse joplamaya baþlasa ne yapacaktýk bu sefer kavgayla ilgisi olmayanda yanacaktý bunlar TRABZONSPORA hiç bir þey kazandýrmýyor ALLAH o kiþilere akýl fikir versin

Kobalas61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

sonuna kadar desteklediðim bir yazý
    bazý konularda bir kaç ark da deðindi bunlara
    ayrý bir baþlýkta geniþ bir yaklaþým olmuþ
    bu tür seyler Trabzonspor luluða hiç bir sekilde yakýþmayan olaylar
    bir Trabzon'lu baþka bir Trabzon'luyu kardeþi gibi görmelidir
    sahsen ben böyle görüyorum
    çünkü bu sartlarda Trabzon'u desteklemek
    gercekten bir üstünlüktür
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

kutoz
    Ziyaretçi

Önemli bir konu. Sevgili, Cess'in de dediði gibi bir grup üzerinde tartýþýlmamasý gereken bir konu. Dün tribünde cereyan eden koltuk kýrma eylemi, sadece gruplar içinde cereyan etmemiþ olup, münferit olarak yada birkaç arkadaþýyla maça gelenler arasýnda da cereyan etmiþtir. Mesela, tribünün en tepesinde de koltuklarýn kýrýldýðýný hatta bazý kendini bilmezlerin bu koltuklarý sahaya atmaya çalýþtýklarýna þahit oldum. Öyle ki, tribünün en altýnda koltuk kýranlarýn baþýna geliyordu, yukarýda kýrýlýp atýlan koltuklar.

Öncelikle tepkimizi çok iyi ayarlamak zorundayýz. Taraftarlýk bir kültürdür. Malesef biz bu kültürü bir türlü oluþturamadýk. Örnek vermek istemiyorum ama stadyumlarda maç izleyen herkeste organize olan taraftarlarýn neleri baþardýklarýný görüyor.

Stadyum yapýlýr yapýlmaz ama ben gruplarýn yeni stadyumla bir araya geleceðine inanmýyorum. Çünkü, Trabzonspor üzerinde bu gruplarýn malesef çok büyük etkileri var. Öyle ki, koltuktaki baþkaný bile indirebilecek güçtedirler. Peki ne yapmak gerek. Bence, grup liderlerini havalarýn güzel olduðu bir dönemde, Antalya'da 5 yýldýzlý tatil köyünde 1 aylýk rehabilite, taraftarlýk vb. konularda eðitici bir seminere almak gerek.

Aþý tutar mý? Valla buda tutmazsa geçmiþ olsun. Çünkü 25 yýldýr tribünlerdeyim, açýkcasý benim tribünde ahenkin saðlanacaðýna dair hiç umudum yok. Çünkü bu olaylarý yapan gençlerde, bizlerin arasýndan çýkýyor. Söylediklerimizden, yazdýklarýmýzdan onlarý etkileyemiyorsak, ne yaparsak boþ.

Bir maç hatýrlamýyorum ki, tribünde kavga olmadý... Pardon hatýrlýyorum. Seyircisiz oynama cezasý aldýðýmýz maçlar...
    Konu kutoz tarafýndan (05.11.2006 Saat 22:55 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Maç bitimindeki olaylarýn sonrasýnda bize ayrýlan tribünün kapýsýnýn açýlmasýný beklerken Erkan Abimin (Cess) yanýndaydým. Caný çok sýkkýndý ve %100 emindim ki bu suratýn 90+1'de yenilen golle hiçbir alakasý yok.. suratýnýn asýklýðýnýn sebebi yukarýda yazdýklarýydý ve anlattýklarý bizim yýllardýr kanayan yaramýz..bunun baþ müsebbibi de geçmiþten beri bazý gruplarý beslenmeye alýþtýrmýþ olan yönetici ve baþkanlardýr..

Trabzon camiasýnda bu olay bitmez, biz de her gittiðimiz maça lanet ederiz, kardeþimizi çocuðumuzu Avni Aker dýþýnda nasýl maça götüreceðiz diye kara kara düþünürüz..

Klasik tabirle; Eðitim þart..
    Güçlülerin Ýktidarýna Karþý; Trabzonspor!

ibrahim_yattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

tribünün hali gerçekten iyi deðildi
    özellikle üst taraflar hep sustu benim baðýrmamý yanýmdaki üzerimdeki altýmdaki 5 sýra rahatlýkla duyabiliyorsa bu iþte bir problem var demektir.

ama bu ayný bölgeler yönetim istifa diye baðýrdýðýmýz anlarda daha canlý gözüktüler buda bir geliþme...

maçta tatangalar bir ara ateþlendiler ve takýmlarýna iyi tezahüratlarda bulundular. bizim onlarý yuhlamamýz nedendi bilemiyorum. bize küfürmü etmiþlerdi?_ hayýr!! sonra ne oldu kocaman bir taþ salladýlar yan taraftan ortamýza düþtü. biz olsak avni akerde durup dururken bize yuh çekene dahada fazlasýný yapardýk o yüzden kimse konuþmasýn...

90+2 de yediðimiz gole hiç üzülmedim 1 puan neyimize yarayacaktýki zaten ama bu yenilgi belki bir þeylerin deðiþmesine bir adým daha attý..

maç sonu tatangalarýn istanbul kulüplerine bizimle birlikte attýðý taþlar karþýlýklý tezahüratlarýmýz gözümüzde diðerlerinden biraz daha ayrýlmalarýna sebebiyet verdi.. dosthane görüntüleri güzeldi.. artýk birdahaki maçtan önce birlikte bir organizasyon düþünülebilir..
    Bir Güneþ Doðar Neler Deðiþir!

frango - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

arkadaþlar son sakarya maçý gosterdýký gruplaþma tartýþma ve kavga sadece trabzonda olmuyo her yerde oluyo ama bazý arkadaslar bunu sadece trabzonda yasanmýs gostermeye çalýýsýyo
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandýralýýýýýýýý...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Teþekkürler Erkan abi. Görüþlerine yorum yapma gereði duymadan katýlýyorum.

Tekrar teþekkürler...
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

aynen katýlýyorum yazý süper olmuþ
    bi birlik olmadan baþarý beklemek hayal

BDiler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Malesef birlik olamýyoruz,olamadýðýmýz gibi birbirimizi yiyoruz
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

altancakular
    Ziyaretçi

gene aðladým hem de çok

þair ceketli çocuða yazýlmýþ yazýyý yeniden okudum

ecevit de ölmüþ bu arada

http://209.85.129.104/search?q=cache...&ct=clnk&cd=15

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Alýntý altancakular Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    gene aðladým hem de çok

þair ceketli çocuða yazýlmýþ yazýyý yeniden okudum

ecevit de ölmüþ bu arada

http://209.85.129.104/search?q=cache...&ct=clnk&cd=15

Mesajý uygun baþlýða yazarsak iyi olur...
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Koltuk kýrýp kulübü zarara uðratanlara sözylecek fazla söz yok.Ýnönü'de maytap yaktýk diye kulübe ceza verdiler içim kan aðladý.Bu bir tribün þovuydu ama sonuçta kulüp ceza aldý.Ulan koltuðu ne diye kýrarsýn be adam?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Tribünlerdeki paylaþýmda mertliði bozup da insanlarý, insanlýk dýþý kafesler içine soktuklarý zaman, buna büyük bir tepki vermiþtim. Zira sadece Trabzonsporlu taraftarlarýn maçlarý giriþini önlemekle kalmayacak, pek çok iyi taraftar maçlardan elini ayaðýný çekecek diye.

Maalesef düþündüðüm oldu ve tribünler her yerde (ve sadece Trabzonspor Tribünleri deðil) konsantre fanatiklerin eline düþtü. Bazen yaptýklarýnýn taraftarlýkla baðdaþmadýðýný anlamayacak kadar gözleri körleþmiþ fanatiklerin eline geçtiðinden beridir, tribün olaylarý azalmak bir yana daha da arttý. Futbolun güzelliði, taraftar olmanýn bilinci yitirildi.

Eskiden 10-15 bin kiþiyle karþýlýklý bordo-mavi çekilen tribünler artýk üst taraf / yan taraf diye ayrýlýp 205-300'er kiþilk guruplar ile tezahürat yapar oldu.

Taraftarlýk sadece tribünde bulunmak deðildir. Taraftarlýk sadece tezahürat yapmak deðildir. Bu forumun çok deðiþik köþelerine, taraftarlýk bilinci üstüne bir çok söylemler var.

Dünyanýn EN REZÝL protestosu, sahadaki takýma sýrtýný dönmektir. Böyle protesto olmaz. Bunun ne anlama geldiðini bilmeden, bu REZÝL PROTESTOYU yapmak doðru deðildir. Hele ki bir deplasman maçýnda. Yabancý bir futbol fanatiði bulursanýz bir sorun bakalým bu yapýlan protestoya ne diyecekler size. Muhtemelen takým deðiþtirdiðinizi düþüneceklerdir.

Yönetimi istifaya çaðýrmanýn, hocayý ve oyuncularý protesto etmenin çok daha etkili ve DOÐRU yollarý vardýr.

Sahada kaybedilenlerin yanýnda bir de saha dýþýnda kaybedilenler var ki, onlar 3 puandan çok daha deðerli. Ýþte o kadar deðerli þeyleri kaybetmek için birbirimizle yarýþýyor olmak üzüntü verici.

Trabzonspor'un düsturlarý vardýr. Guruplarýn, insanlarýn deðil, Trabzonspor Camiasýnýn düsturlarý. Bunlarýn yozlaþtýðýný görüyoruz. Oysa ki gittikçe güdükleþen Türk Futbol Tiyatrosunda, o düsturlara her geçen gün daha da sýkýca sarýlmak gerekirken.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

maç sonrasý kýrýlan otobüs camlarý hakkýnda maça gidenlerin bir bilgisi var mý

CeSS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

Otobüs camýnýn kýrýlmasý taraftar ile ilgili deðil. Þoförün sanssýzlýðý diyelim . Stad giriþinde çok dar bir aradan otobüsü geçirmeye calýþtý. Ama olmadý. Ve Yan taraftaki aðaca otobüsü vurdu. sonrada geri çýktý baþka kapýdan girmeye gitti. Akþam televizyondan seyredince , olayý bilmeyen bunu taraftar yaptý diye düþünür dedim. Ama iþin aslý bu þekilde.
    Taraftarlýk ; Geçim kaynaðý deðil , Yaþam kaynaðýdýr ...
    Fýrtýnasýz denizde , herkes Kaptan ...

Nereden
    Hakkari

Alýntý Tunga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maalesef düþündüðüm oldu ve tribünler her yerde (ve sadece Trabzonspor Tribünleri deðil) konsantre fanatiklerin eline düþtü. Bazen yaptýklarýnýn taraftarlýkla baðdaþmadýðýný anlamayacak kadar gözleri körleþmiþ fanatiklerin eline geçtiðinden beridir, tribün olaylarý azalmak bir yana daha da arttý. Futbolun güzelliði, taraftar olmanýn bilinci yitirildi.

Eskiden 10-15 bin kiþiyle karþýlýklý bordo-mavi çekilen tribünler artýk üst taraf / yan taraf diye ayrýlýp 205-300'er kiþilk guruplar ile tezahürat yapar oldu.

Yönetimi istifaya çaðýrmanýn, hocayý ve oyuncularý protesto etmenin çok daha etkili ve DOÐRU yollarý vardýr.

Sahada kaybedilenlerin yanýnda bir de saha dýþýnda kaybedilenler var ki, onlar 3 puandan çok daha deðerli. Ýþte o kadar deðerli þeyleri kaybetmek için birbirimizle yarýþýyor olmak üzüntü verici.

Trabzonspor'un düsturlarý vardýr. Guruplarýn, insanlarýn deðil, Trabzonspor Camiasýnýn düsturlarý. Bunlarýn yozlaþtýðýný görüyoruz. Oysa ki gittikçe güdükleþen Türk Futbol Tiyatrosunda, o düsturlara her geçen gün daha da sýkýca sarýlmak gerekirken.
    Bireylerin deðilde; deðerlerin takýmý olmaktan çýkýyoruz... Bir kaç çapulcunun merkeziyetçilikten kendine pay çýkarmasý bu takýmýn geleceðini etkilemektredir..

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu gibi durumlarda sürü psikolojisi vardýr. Bir gruptan birisi kavgaya girince bütün grup sorup soruþturmadan dalar. Böyle geldi böyle gider.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)