Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 42 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: (90+2) Çanak Çömlek Patladý

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

averaj takýmý olduk ya....

aslýnda onurlu bi yönetim olsaydý çoktan defolup giderdi ama bunlarýn amaçlarý farklý... bunlarýn bu icraatlarýndan sonra artýk iyi niyetli olduklarýna inanmýyorum ben......
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

Alýntý CeSS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Otobüs camýnýn kýrýlmasý taraftar ile ilgili deðil. Þoförün sanssýzlýðý diyelim . Stad giriþinde çok dar bir aradan otobüsü geçirmeye calýþtý. Ama olmadý. Ve Yan taraftaki aðaca otobüsü vurdu. sonrada geri çýktý baþka kapýdan girmeye gitti. Akþam televizyondan seyredince , olayý bilmeyen bunu taraftar yaptý diye düþünür dedim. Ama iþin aslý bu þekilde.
    aynen dediðin gibi oldu ben de dahil olmak üzere büyük ihtimal herkes bunu taraftarýn yaptýðýný sanmýþtýr. iþte böyle bir durumda da bizim basýn sözcüsünün çkýp böyle böyle bu görüntüler gösteriliyor ama seyirciyle ilgisi yok demesi lazým. bmn yönetcilerinde bmn adýna kulübe bu konuyla iligili bir uyarý yapýlabilir mi

zeki gursoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

antalyaspor bile trabzonu yenmeye gidyoruz diyo...millet bizi gözüne kestirmeye baþladý.eskiden hangi kulüp trabzona galip gelmeye geldiðini düþünebilirdi. maalesef son iki üç sezondur ben her maçtan korkar olmaya baþladým.artýk aldýðýmýz hiçbir sonuç beni þaþýrtmýyor.
    bu tammaen kendini hangi kulübün baþkaný hocasý ve futbolcusu olduðunu bilmeyen sorumsuz kiþiliksiz insanlarýn eserdir.
    hasbelkader yöneticilik yapanlara kendini iki maç kazandý diye hoca sananalara ve bu kulübün ekmeðini yiyip ben profosyonelim ayaklarýna yatan basiretsiz ve þahsiyetsiz futbolculara yazýklar olsun.
    akþam serdar bali diyoki bize ( eski toçular) trabzonda kimse biþe danýþmaz diyo.onlarýn adamlarý baþka demek istiyo.
    trabzonu trabzon yapan o futbolcular nerde þimdi? hangisi kulüpte?
    trabzonspor kendine bi baþkan bulamadýmýda baþka kulübün baþkanýný transfer etti? sýradan futbolculara takýmda yer verip bide kaptan yaptý, yýldýzlarý sattý...
    murat ocaðý, kaleci ahmeti, baþka kulüpler alamadýdamý biz aldýk?
    ben trabzona söz verdim baþka takýmda oynamam diyen ve ogünlerin en mükemmel futbolcusu olan ünal karamanýn malatyadan trabzona geldiðinde üç eziklerin aðzýnýn açýk kalmasýný özlüyorum...
    delikanlý yürekli mert tuncay ( soyak) gibi kafasýnda 3 santim yarýk varken bandaj takýp hýrsýndan aðlaya aðlaya tekmeye kafa atan futbolcu istiyorum,
    þimdikiler gibi kaybedilen her maçtan sonra önümüze bakýcaz martavalý okuyan rezil futbolcu deðil...
    sizn deðil trabzonsporda futbol, trabzonda nefes almanýz bile zarardýr zarar...
    ruhsuz kiþilkisiz ama profosyenel (!) .........
    .... yok, sadece takým deðil; bir yaþam biçimidir Trabzonspor!

egeli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    46

Alýntý zeki gursoy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    antalyaspor bile trabzonu yenmeye gidyoruz diyo...millet bizi gözüne kestirmeye baþladý.eskiden hangi kulüp trabzona galip gelmeye geldiðini düþünebilirdi. maalesef son iki üç sezondur ben her maçtan korkar olmaya baþladým.artýk aldýðýmýz hiçbir sonuç beni þaþýrtmýyor.
    bu tammaen kendini hangi kulübün baþkaný hocasý ve futbolcusu olduðunu bilmeyen sorumsuz kiþiliksiz insanlarýn eserdir.
    hasbelkader yöneticilik yapanlara kendini iki maç kazandý diye hoca sananalara ve bu kulübün ekmeðini yiyip ben profosyonelim ayaklarýna yatan basiretsiz ve þahsiyetsiz futbolculara yazýklar olsun.
    akþam serdar bali diyoki bize ( eski toçular) trabzonda kimse biþe danýþmaz diyo.onlarýn adamlarý baþka demek istiyo.
    trabzonu trabzon yapan o futbolcular nerde þimdi? hangisi kulüpte?
    trabzonspor kendine bi baþkan bulamadýmýda baþka kulübün baþkanýný transfer etti? sýradan futbolculara takýmda yer verip bide kaptan yaptý, yýldýzlarý sattý...
    murat ocaðý, kaleci ahmeti, baþka kulüpler alamadýdamý biz aldýk?
    ben trabzona söz verdim baþka takýmda oynamam diyen ve ogünlerin en mükemmel futbolcusu olan ünal karamanýn malatyadan trabzona geldiðinde üç eziklerin aðzýnýn açýk kalmasýný özlüyorum...
    delikanlý yürekli mert tuncay ( soyak) gibi kafasýnda 3 santim yarýk varken bandaj takýp hýrsýndan aðlaya aðlaya tekmeye kafa atan futbolcu istiyorum,
    þimdikiler gibi kaybedilen her maçtan sonra önümüze bakýcaz martavalý okuyan rezil futbolcu deðil...
    sizn deðil trabzonsporda futbol, trabzonda nefes almanýz bile zarardýr zarar...
    ruhsuz kiþilkisiz ama profosyenel (!) .........
    Kardeþ serdar bali yi her maçtan sonra bende dinlerim.Yorumlarýnada katýlýyorum,bende profesyonel futbolcu deðilde ölümüne herþeyi göze alarak top oynayan futbolcular istiyorum.KOþmayan ersen,takmayan marce,laubali akyel,istemiyorum.Bu formanýn deðerini anlayan aðýrlýðýný kaldýran adamlar lazým bize bunlar olmazsa olmaz.Para pul takmayan adakmlar lazým.Bu iþe yürek koyacak ah ah nerde o eski günler....
    iskefiyeli

geronimo_61
    Ziyaretçi

bu maç içerisinde ve maç sonunda yaþanan tatsýzlýklarý anlatmak o kadar çetrefilli bir konu ki. susmak olmaz anlatmak acý gelir velhasýl.

yenilmiþiz, boynumuz bükük. taraftar olarak hem sakaryaspor yönetiminden insanlýn dýþý bir muamele görmüþüz hem de takýmýmýz renklerine yakýþmayacak þekilde kötü oynamýþ. yorulmuþuz üþümüþüz velhasýlý kelam harap ve bitap bir durumdayýz. açýkçasý halimiz içler acýsý. duyarlý insanlar bu zor durumda bile maç kritiðii yaparken nasýl daha iyi bir tarbzonspor izleriz diye kendilerine sorar çözüm yollarý ararken (o esnada bile). bir kaç demeyceðim yeterli sayýda bir güruh tüm olanlarýn suçlusunu buluverdi. koltuklar ilk suçluydu. duyarlý taraftarlar ise ikinci suçlu.

yazýk ve yuh demekten baþka elden gelen bir þeylerin olmasý lazým.

Sanýrým bu fitne fesat ve tamamlý þiddet bizans hastalýðý. her platformda her yerde anti-istanbul deriz. Ýstanbul takýmlarýndan farklýyýz deriz. ama her olumsuzlukta onlarý taklit eder. onlarýn pis davranýþlarýný onlar kadar güzel yapmaya çalýþýrýz. öze dönüþ, kimlik, yerlinin yerlisi, efsane kadronun geri gelmesi, yenilerin bir türlü büyüklüðü kavrayamamasý gibi sorunlarýn içerisinde de karýþýr gider tozlu yerlerde unutulur bu taraftar profili.

çoðu zaman ali kemal'den, dozer cemil'den dem vuran taraftarlarýmýzýn dönüp onlarý izleyen taraftar profiline de sahip çýkmasý lazým.

Farklýyýz, farklý olduðumuzu her yerde göstermeliyiz. ve yükselen yeni nesil, ey þiddet toplumunda pay kapmanýn hesaplarýný gören, kahramanlýðý "lan" kelimesi zanneden züppeler, taraftar deðilsiniz anladýk da adam olun bari.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

küçüklerin maskarasý olduk.....,

yazýk ya yönetimdekiler hiç utanmadan konuþuyolar ya ona sinir oluyorum.....

ne hacýoslanoðlu nede baþkasý hepsi reklem için siyaset için gelmiþ.....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Kuran ý Kerimde var olan ayette belirttiði gibi ( Bir millet nasýl yönetilmeyi hakediyorsa öyle yönetilinir) burdan çýkartýlacak ders bu tip taraftara böyle takým fazla bile son 3 yýldýr tribünlerden iþim gereði uzaktayým ama Türkiye de bulunduðum süre içerisinde gittiðim maþlardaki taraftar profili hiç de þampiyonluðu hakedecek bir profil sergilemedi , en iyi ben bilirim ,bizden baþka kimse gerçek trabzonsporlu deðil mantýðý maçlara giden taraftarýmýzýn büyük çoðunluðunda var , organize olup 2 tezaurahatý bile yapamayan insanlar nasýl takýmlarýndan þampiyonluk bekler önce kendine sormalarý lazým ne kadar hakediyosunuz þampiyonluðu, taraftarlýðý stadlarda koltuk kýrmak , fenerli dövmek zannedenler ve etrafta kahramanmýþ gibi bunlarý anlatanlarýn eðer beyinleri hala yerinde ise tekrar düþünsünler bu davranýþlar trabzonspora ne kazandýrýyor.

Bilgili , seviyeli , kültürlü sayýlarý sizin gibilerin yanýnda azýnlýkta olanlar malesef sizlerin içinde eriyip gidiyor.
    Kahpe Bizans;
    Ölünüzü Dirinizi ,Hergün Birinizi ,Birgün Hepinizi
    Trabzonspor da oynayan futbolcu nefes aldýðý sürece onun için kaybedilmiþ birþey yoktur...

zeki gursoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

benim bildiðim tek þey vardýr: oda deðerlerine sahip çýkmak...
    bu milliyetçilik deðil, ýrkçýlýk asla.
    bazý arkadaþlar bu þekilde anlýyor. içinde trabzon ruhu olmayan trabzonda oy-na-ya-maz!
    bu trabzonluluk kimlikte trabzonlu olmak deðildir. o inancý, o ruhu taþýmaktýr.
    dobi hasan, trabzonlu deðildi ama trabzonsporluydu.
    iskender trabzonlu deðildi ama trabzonsporluydu vede ailesinin çok zengin olmasýna karþýn trabzon için varýný yoðunu ortaya koyan üç eziklere sýrt çeviren biriydi...yada ünal...
    biz istanbul takýmlarý gibi futbolu ticaret olarak göremeyiz...bizim için futbol bi hayat tarzý. herþeyin odaðý.
    kendini, þampiyonluk kaybedilince asacak kadar çok seviyoruz biz trabzonu, trabzonsporu...buna normal bi takýmýn sevgisi bakamayýz...
    trabzonspor bir baþkaldýrýþtýr, bi diklenmedir....
    bu baþ, birkaç ruhsuz -ama profosyonel-(!) kiþiliksizin yüzünden düþmez aþþaðýya...
    kimse taraftara vurup durmasýn...
    ben çok defa cepteki son paramý maça verip hafta sonu ailemin yanýna gitmek için saðdan soldan borç aldým...(okurken yalnýz kalýyodum)
    hepinizin baþýndan geçmiþtir son parasýný trabzon maçýna verip züðürt kalmak...
    ve bu cefayý çeken taraftar karþýlýðýný almak ister...
    ve sen onun karþýlýðýný maçta deðilde tiribüne doðru artistlik yaparak verirsen bana benden herþeyi bekleyebilirsin.
    bu profosyonellik bozdu bizi..
    ben amatör ruh istiyorum...
    týpký trabzonda meslek lisesinde okurken ekmek ayvasýný ýsýra ýsýra yavuz selimde oynanan maçlarý seyrettiðim futbol aþýklarý gibi...
    yoksa trabzona küfredip gelip bide trabzona kaptan olan olan ve adý profosyonellik martavalý olan gibi deðil..
    .... yok, sadece takým deðil; bir yaþam biçimidir Trabzonspor!

ARAF - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    50

malesef iyi taraftar kültürümüz yok
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

degok - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    49

Arkadaþlar maçtan sonra çýkan olaylar gerçekten üzücü. Aslýnda staddaki koltuklarýn kýrýlmasýmý daha kötü kendi taraftarýna saldýrýlmasýmý ona karar veremedim. Çok ayýp. Bunlar kimdir nedir çok merak ettim.

HAYDE HAYDE.ISTANBULU BIRDAHA GETIR DIZE TRABZON.EZE EZE KUPA KARADENIZE TRABZON HAYDE HAYDE VUR HAYDE TRABZON

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý degok Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar maçtan sonra çýkan olaylar gerçekten üzücü. Aslýnda staddaki koltuklarýn kýrýlmasýmý daha kötü kendi taraftarýna saldýrýlmasýmý ona karar veremedim. Çok ayýp. Bunlar kimdir nedir çok merak ettim.
    uzakta arama içimizden birileri hatta maçtan sonra bir konuda yazdýda.yaptýklarýný ve gelen tepkiyi söyledi.ve þöylede bitirdi kýrarým kime ne.
    iþte mantýklarý.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

Alýntý Gürkan KALMUK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    uzakta arama içimizden birileri hatta maçtan sonra bir konuda yazdýda.yaptýklarýný ve gelen tepkiyi söyledi.ve þöylede bitirdi kýrarým kime ne.
    iþte mantýklarý.
    gerçekten de böyle diyen var mý çok merak ettim

Kasým Hilal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Birlik olmayýþýmýz ve kendi içimizdeki kýsýr döngü ayrýlýklar da en azýndan yönetim, teknik heyet ve futbolcular kadar pay sahibi yapar bizi bu kötü gidiþe..
    Belki bunun sorumlusu biz deðiliz ama bir arada hareet ederek bu kötü gidiþata son veren en büyük etken biz olabiliriz...

Ve;
    Öyleyse , þuraya dikkat et , seni bu olayý
    yapmaman için uyaran aðabeylerine sanane lan diye cevap verip , anýnda bir yumruk
    sallamanda bir oluyor , ve daha ne olduðunu anlamadan da diðer arkadaþlarýnda
    seni savunarak bütün tribünü karýþtýrýyor. Olay bir anda gruplar çatýþmasýna dönüþüyor.
    Ne yaptýðýnýn , nelere bulaþtýðýnýn farkýndasýn deðilmi ?
    Ben anlayamam abi..
    O konuda ayet sýð kafaþýyým..
    Eðer birilerine vurmak isteyenler varsa spor salonlarýnda dövüþ sporlarý öðrenmye gitsinler..
    Belki aradan yeni bir Muhammed Ali doðar (bizimkilerin gücü buna müsait)...
    Maç ,zlemeye gelen maç izlesin..
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Lapina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

Futbol adam bicaklamaktir tezahuratini yapan bir zihniyetten bekleyebilecegin seylerin belkide en kucugu.O yagmurda o karda belkide colugunun cocugunun rizkindan kesip maca gelmis ustelikte senden yasca buyuk,durusu bile senden farkli bi insan.Kaldi ki o insan yine seni dusunmustur,yine seni eziyet cekmesin seni besleyenler senden destegini cekmesin diye ''Yapmayin cocuklar.'' demistir.Yapmayin cocuklar yenildiksede biz buyuk takimin buyuk taraftarlariyiz demek istemistir.

Ama sen ne anlarsin,senin aklin abine attigin tokati veya tekmeyi yonlendirecek kadar calisir ancak.Sen futbolun adam bicaklamaktan ibaret oldugunu bilirsin.

Ne sandin kendini.O abilerin veya kardeslerin senin vurdugun tokatla attigin tekmeyle bi daha stada gelmeyecek mi?Buyudun mu?Veya kimleri buyuttun.Senin kirdigin koltuklarla attigin tokatlar pesine geldigin destek verdigini sandigin Bordo-Mavinin durusuna,Bordo-Mavinin asaletine vurdugunu biliyor musun ?
    Sen bilmezsin..Sen ictigin bira ve kendini uyusturdugun seylerle ancak 90 dk bagirip cagirirsin..Ondan sonra yoksun..Hicsin..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý bordoylamavi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    gerçekten de böyle diyen var mý çok merak ettim
    iþte burada;

vahit_ts tarafýndan yazýlan
    yenilgi hepimizi üzmüþtür ama beni asýl üzen ve yenilgiyi unutturan þey bir anda çok basit bi sebep yüzünden ayaðýmýn dibinde çýkan kavgadýr. nasýl olurda bir dava için 90 dakika kol kola olan taraftarlat bitiþ düdüðünden sonra birbirine girer gerçktn anlamýyorm.çýkma nedenýde koltuðu kýrma sanane kýrarým gerçktn utanç vericiydi

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

Alýntý Gürkan KALMUK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    iþte burada;
    ha ben koltuðu kýran adam buraya yazdý sandým. bmn de öyle birilerinin olduðunu sanmýyorum zaten. bu konuda yýllar önce ben de kazandýðýmýz bir maçtan sonra oyuncularýmýz soyunma odasýna giderken önümdeki koltuklarýn sýrt kýsmýna çýlgýnca basarak zýplayan 2 adet 15 16 yaþlarýndaki çocuðu uyarmýþtým. maçý kazanmýþýz sevinmiþiz çocuklar koltuklarý kýrýyor. heralde bazý þeyleri çocuk yaþta kazandýrmak lazým

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

yensekte yenilsekte , çevreye verilen zarar önce Trabzonspora sonra milli gelire zarardýr. ne gereði var. zaten 15-16 yasýndaký cocukta suc yok suc ornek olmasý gerektýgý halde o cocuktan beter hareketlerý yapanlarda.

1-3 luk bjk macýnda býle koltuk kýrýldý.parasý kýmden cýktý acaba.
    uyardýk peký noldu ; sýrýtarak verýlmýs nolcak abýya býrsey olmaz. ustelesen alsana taraftar kavgasý.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)