Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Başkan Kim Olsun?

 1. #1
  altancakular
  Ziyaretçi

  Standart Başkan Kim Olsun?

  Biri bu anketi hazırlasın da BMN üyeleri ne düşünüyor görsek diyorum
  Ne dersiniz arkadaşlar?

 2. #2
  Trabzonspor Kongre Üyesi
  TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  02.04.2005
  Nereden
  Trabzon
  Mesajlar
  17,790

  Standart

  Bu başlık kalacaksa burda ben Ağaoğlu derim
  "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

 3. #3
  CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  29.05.2004
  Nereden
  Ankara
  Yaş
  53
  Mesajlar
  2,259

  Standart

  Allahh Allahhh

  Yapmayın lütfen , beğenmesenizde halen bir yönetimimiz var ve bu başlıkta Ziya Doğan giderse yerine kim gelsin başlığı gibi şu an için yersiz bir başlıktır.
  Taraftarlık ; Geçim kaynağı değil , Yaşam kaynağıdır ...
  Fırtınasız denizde , herkes Kaptan ...

 4. #4
  zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  20.10.2004
  Nereden
  Trabzon
  Yaş
  43
  Mesajlar
  15,720

  Standart

  ağaoğlu dan başkası yalan
  Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
  Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

 5. #5

  Üyelik tarihi
  09.08.2006
  Nereden
  İstanbul
  Mesajlar
  6,783

  Standart

  benim başkan adayım gene nuri albayrak ama bir farkla kendi yönetim listesi ile ..... arkadaşlar kim gelirse gelsin eger kendi listesini yapamazsa o yönetimden bugünkünden farklı hiç bir şey olmaz ... agaoglu acaba niye gitti ? kısaca söylüyeyim bu liste olaylarından ... başkan olacak kişi listesini kendi yapmalı ama bu işte bu kongre yapısı ile çok zor ... üstelik tek bizde değil diger takımlar içinde geçerli ..

 6. #6
  Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  21.08.2006
  Yaş
  36
  Mesajlar
  2,239

  Standart

  Ahmet Agaoglunu pek tanimasam bile benim adayim ondan yanadir.
  Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

 7. #7
  FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  31.05.2004
  Nereden
  Almanya
  Yaş
  41
  Mesajlar
  4,220

  Standart

  Ibrahim Ethem Haciosmanoglu

  Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

  DERIN TRABZONSPOR

 8. #8
  Adnan Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  09.03.2005
  Nereden
  İstanbul
  Mesajlar
  533

  Standart

  albayrak ve sümer hariç herkes...

 9. #9
  Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  09.03.2005
  Nereden
  İstanbul
  Yaş
  39
  Mesajlar
  18,036

  Standart

  ahmet agaoglu olsun ozkan sumerede ciddi gorevler verilsin.
  Özkan SÜMER

 10. #10
  Mehmet Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  22.06.2004
  Nereden
  Almanya
  Yaş
  46
  Mesajlar
  683

  Standart

  kesinlikle AHMET AGAOGLU
  Bugün dünden akıllı değilsen kayıptasın!

 11. #11

  Üyelik tarihi
  15.10.2004
  Nereden
  Hakkari
  Mesajlar
  2,146

  Standart

  Aslında vizyon ve misyon sahibi biri olsun yeter benim için... Bildiğim kadarıylada Ağaoğlu bu işi götürür bence..

 12. #12
  Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  28.02.2006
  Nereden
  Uzak Doğu
  Mesajlar
  3,136

  Standart

  yine kişilere döndük demek kurtarıcı olarak. neden kimse klube profesyonel bir yapı kazandıracak birini istemiyor ki?
  Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

 13. #13
  Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  31.05.2004
  Nereden
  Almanya
  Yaş
  42
  Mesajlar
  8,956

  Standart

  fark etmez hepsi ayni zaten
  1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

 14. #14
  Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08.09.2005
  Nereden
  İstanbul
  Yaş
  33
  Mesajlar
  6,989

  Standart

  Ahmet Ağaoğlu.

 15. #15
  adherent_1
  Ziyaretçi

  Standart

  Arkadaşlar ben de Ahmet AĞAOĞLU diyorum. Sayın Nuri ALBAYRAK bizim için bu kadro yeterli dedikten sonra bu yönetimden umudumu tamamen kestim....
  Değerli okuyucular öncelikle Trabzonspor için şunu söylemek yerinde olur.”Balık baştan kokar.”e yazık ki Nuri ALBAYRAK” ve yönetimi sezon başında takıma gerekli olan transferleri yapamamışlardır. Yapılan birçok transferde ise şu anki durumuyla ancak 3. ligde forma giyebilecek oyuncular, vasat oyuncular takıma satın alınmıştır. Burada şunu belirtmekte yarar var. Bu takımın çok büyük paralarla transfer edilen oyunculara veya vasat oyunculara ihtiyacı yoktur. Bu takımın öncelikle sahaya yüreğini koyacak, futbolunu daima üst seviyeye doğru taşıyabilecek, kaliteli oyunculara ihtiyacı vardır. Bu oyuncunun Trabzonlu olması önemli olmakla beraber bu, ikinci derecede önem taşır. Dolayısıyla yönetim, Lazaroni gibi bir çobana 600 bin dolar para kaptıracağına, marcelinho gibi vasat bir oyuncuya dünyanın parasını vereceğine, bu paraları alt yapıdan futbolcu yetiştirmek için harcasa, gelecek vad eden “Türk” oyuncuları için kullansa iyi olmaz mıydı? Bizim, taraftar için oynayacak, para kazanmayı ikinci planda görecek, disiplinli, karakterli ve en önemlisi istikrarlı futbolculara ihtiyacımız var. Onun için yönetimin kendine bir çekidüzen verip bu yönde uzun vadeli politikalar izlemesinde bence yarar var. Öyle kısa vadeli politikalarla örneğin marcelinho yu transfer edip, “tamam bu transfer taraftarı epey oyalar” anlayışıyla hareket eden ve bu zihniyette ısrar eden yönetimler yok olmaya, kötü yad edilmeye mahkumdur.
  Diğer taraftan takımın şu anki durumuna ve futbolcularına baktığımda bana göre takımın kadrosu doğru bir şekilde ve doğru bir taktikle sahaya sürülse bu takım, en azından ilk beş sıraya oynar. Ancak bu kadro, başına ancelotti bile gelse kesinlikle şampiyon olamaz bunu da eklemek gerek. Arkadaşlar şunu söylemek gerek ki uzun süreden beri yakından takip ettiğim kadarıyla özellikle Musa Büyük ve Hüseyin Çimşir kesinlikle bu takımda yeri olmayan oyuncular. Allah aşkına arkadaşlar Hüseyin Çimşir bu takımda senelerden beri forma giyiyor. Bu adamın futbolunda bir adım olsun ilerleme görebildiniz mi? Nedir bu oyuncunun hali? Hiç Trabzonluya yakışır şekilde top oynuyor mu ya? Ha diğer oyuncular çok mu iyi? Hayır. Bana göre birkaç futbolcu daha amatör ligde oynamaya layık oyuncular. Ancak onlar da yeri geldiğinde bu takımdan def edilmeli. Gelelim Ziya Doğan’a… Ya Allah aşkına bir takım bu kadar mı defansif analayışla oynatılır ve bu kadar mı kolay gol yer. Siz hem gol yememek adına takımı defansif özellikte kuruyorsunuz hem de çok basit goller yiyorsunuz. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu… Kimse bu Ziya Doğan a hatırlatmaz mı ki oyunda yeterli sayıda ve yetenekte orta saha oyuncusu olmadan, orta sahada top çevirmeden, orta sahada gerekli presi yapmadan, sağ ve sol kanattan gerekli bindirmeler adam gibi yapılmadan, en önemlisi kaleye adam gibi şut çekilmeden kısacası takım gibi oynamadan çağın futbolunu yakalamak imkansız… Allah aşkına Musa Büyük gibi amatör bir futbolcu nasıl olur da bunca hatasına rağmen hala defansın sağında oynatılır? Nasıl olur da hala elde bulunan futbolcuların içinde kaliteli sayılabilecek simkowyak gibi bir futbolcu kenarda tutulurken orta sahanın ortasında iki pas yapmaktan aciz Ferhat oynatılır? Nasıl olur da hala Trabzon’da, kendi iç sahamızda biz tek forvetle, rakip takımlar karşısında ezile ezile defansif futbol oynarız? Nasıl olur da biz hala defansın önünde, takımı çekip çevirecek olan bir mevkide, Hüseyin gibi boyu uzun ancak futbolu kısa, üç pas yapmayı beceremeyen, bırakın takımın kaptanı olmayı yedeklerde bile yeri olamayacak bir oyuncuya muhtaç oluruz? Nasıl ile başlayan soruları sıralasam bitmez! Peki tüm bunların sorumlusu kim? Bu soruya herkes ortak bir cevap aramalı!.. Ha bu oynatılan oyuncular 1.ligde şimdiye kadar boşuna mı top koşturdular, hepsinin bir kariyerleri var derseniz ben de şunu derim, yüreklerini sahaya koysunlar, mücadele etsinler, Allah aşkına üç-dört pası adam gibi yapsınlar ve en önemlisi kendilerini devamlı geliştirsinler. İşte o zaman ikinci lige düşseler de üzülmem. Çünkü benim iyi top oynayan, futboluyla zevk veren bir takımım var derim.
  Ben son olarak şunu söyleyeyim: bu takımın yeni bir staddan önce yeni bir yönetim ve teknik adama ihtiyacı vardır. Çünkü Nuri ALBAYRAK hala takımın kadrosunun yeterli olduğunu iddia ediyor. Hâlbuki siz okuyucularda takdir edersiniz ki bu takımda defansın sağına, orta sahanın ortasına ve en önemlisi de Fatih Tekke nin yerini dolduracak bir forvete ihtiyaç var. Ancak en önemlisi yüreğini ortaya koyacak oyunculara ihtiyaç var. Bu takımda yönetimle birlikte teknik direktörün de değişmesi gerekli. Çünkü Ziya hocanın futbol mantığı çok eskimiş bir mantık ve aynı zamanda sıkıcı bir mantık. Ziya hocanın, -bu futbol mantalitesini değiştirmediği sürece- hiçbir takıma faydası olamaz. Diğer taraftan bu takıma gelecek teknik adamın kesinlikle takım halinde hücum ve takım halinde defans mantalitesine sahip, oyunu kazanma düşüncesinden önce iyi futbolu benimseyen, takımı her türlü hücum ve defans organizasyonuyla donatabilecek kapasitede, hücumda presi, defansta ise yakın markajı uygulatabilecek, kısacası oyunu ve takımı iyi okuyabilecek ve buna göre gerekli müdahaleleri yapabilecek bir teknik adam olması gerekli. Kısacası gelmesi muhtemel olan teknik adamın bu takımı cesur oynatması ve iyi futbolu ön planda tutması gereklidir. Ziya Doğan gibi maçın elden gideceğini anlayınca orta saha veya hücum oyuncularını bir kurtarıcı olarak oyuna süren bir teknik adam asla olmamalı. Herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum…

 16. #16
  Trabzonspor Kongre Üyesi
  Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  29.11.2004
  Nereden
  İstanbul
  Yaş
  50
  Mesajlar
  10,721

  Standart

  Şu anda kulübün bir kongre kararı yok. Başkan değişimi gündemine girmedi henüz kulübün. Yönetim gitsin mi kalsın mı tartışmalarının yapıldığı başlıklarda görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

  Olağanüstü bir gelişme olması durumunda tekrar açılabilir.
  Trabzonsporlu olmak...
  Zor ama güzel be kardeşim!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •