Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 97 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Takım Olarak Eksiklerimiz Nelerdir?

Standart Takım Olarak Eksiklerimiz Nelerdir?

fenerbahce besiktas ve galatasaraydan eksiklerimiz
    fenerbahce:kadrosu ortada geçelim mutlak sampiyonluk favorisi
    besiktas:fb den sonra ii ancak tigana hoca değil olsa bjk ii olcak
    gs:ben pek sans vermiyom biz gibi ümitsiz vaka
    trabzon:bence en kötü durumda olan biziz yazık ya 2 sezon önce fenerle boy ölçüyoduk bjk gs gerimizde sürünüodu ulan takım dağıldı be
    F.TEKKE=ezikler+cincon+jimnastik
    "Hayatta Yegane Üstünlüğüm Türk Doğmaktır" K.Atatürk

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Nedir eksiklerimiz peki?
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

istanbul takımlarıyla karşılaştırmalara da başladık..sonumuz hayrola!!

biz İstanbulla yarışmayı onlara benzemek,onları takip etmek,buna göre davranmak olarak algıladığımız gün bitişimizin ilk adımlarını attık!!!bu yolda bir adım da ben atmayacağım!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eksiğimiz değilde fazlamız ne biliyo musunuz? Futbolcularımızın ağa paşa gibi yaşaması .Tek kuruş alacakları yok. Ne olursa olsun arkalarında olan bir camia var.Şımarıklığın daniskası o kadar.
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Alıntı tselif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eksiğimiz değilde fazlamız ne biliyo musunuz? Futbolcularımızın ağa paşa gibi yaşaması .Tek kuruş alacakları yok. Ne olursa olsun arkalarında olan bir camia var.Şımarıklığın daniskası o kadar.
    çok haklısın ancak eziklerin kadrosu bize göre çok üstün tekke + yattara olsa 2-3 hafta sonra oynıcaz yanılmıosam dağıtırdık

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Ne alaka bir başlık anlamadım doğrusu. Anlatılmak istenilen ne? Allah aşkına şu zerzavatlarla bizi aynı kefeye koyupta konu başlığı açmayın. Onlar mağripte bizler ise maşrukta. Neyin karşılaştırılmasını yapabilirizki. Bizim meselemiz ''biz'' olabilmek.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

trabzonspor ve diğer 3 takımdan başka sampiyon varmı bu ülkede yok o zaman kıyaslanağımız 3 takım var şampiyonlar her ne kadar bazı ...ne kanallar 3 büyük tabirini kullansada
    acil takviye lazım
    bjk maçı, gs maçı trabzonspor için ölçü olmamalı çünkü futbolcular büyük maçlara ayrı bir konsantre ile hazırlanıo

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı jefferson61sefa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trabzonspor ve diğer 3 takımdan başka sampiyon varmı bu ülkede yok o zaman kıyaslanağımız 3 takım var şampiyonlar her ne kadar bazı ...ne kanallar 3 büyük tabirini kullansada
    acil takviye lazım
    bjk maçı, gs maçı trabzonspor için ölçü olmamalı çünkü futbolcular büyük maçlara ayrı bir konsantre ile hazırlanıo
    Arkadaşım sence mesele takviye meselesi mi? Yani Trabzon futbolcu transfer edip futbolcu göndermekle mi kurtulacak? İstanbul yapabilir zira hem bütçeleri buna müsait hemde destekçleri sağlam. Senin gibi 3 5 milyon dolar borcunun peşine düşen yok onlarda. Onlara benzeyip onlar gibi onlarla mücadele etmeye kalkarsak nereye kadar gider bu sence? Başedebilirmiyiz onlarla bu şekilde. Meselenin özünü zaten buralarda tartışıyoruz. Mesele yeniden biz olabilmek. Adam gibi yönetilmek. Profesyonelce yönetilen bir kurum olabilmek. Yoksa gerisi hikaye.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

ÇaGaTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

türkiyenin en iyi orta sahası fb ve bizde...

yattara-gökdeniz-hüseyin-marcelinho-musampa

yedekler:szymek,hasan,m.keçeli,musa

kaleci olarak bırak diğer 3 takımı 1.ligdeki 17 takımdan gerideyiz...kalemiz boş gibi bişe...

defans olarak istanbul takımlarından gerideyiz...

ileri uçta ersen,umuttan başka alternatifimiz yok... takviye şart...

Tek üstün olduğumuz kısım orta saha...ordakileri de zaten ziya oynatmıyo(dünkü maçta musampa.marcelinho,szymek yedek) biz nası maç kazanalım daha?

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Eksiğimiz "Hoca" arkadaşlar...Soyunma odasında oyuncularımızı yüreklendirecek, adam gibi oyuncu seçecek, çıkın saldırın diyecek bir hoca olsa ben hiçbir zaman böyle şaşaalı bir kadromuz olduğunu görmedim...

Adam gibi !!!!! Hoca lazım bize...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eksiğimiz sadece ruh.Başka çözüm yok.Hocada değil.lazaroniyi yolladık ziyayı getirdik sonuç aynı.Yıldız dedik yıldızların sönmüş olduğunu farketmedik.Son çare stadın yapılması.O zaman belki şehrede takımada ayrı bi motivasyon gelir.(bkz:saracoğlu)
    Özkan SÜMER

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eksiklerimi ve artılarımız var

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

Arkadaşlar eksiklerimizi başka takımlara göre değil istediğimiz başarı seviyesine göre değerlendirelim. O yüzden başlığı değiştirdim...
    Malik bin Dinar

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

1. eksigimiz teknik kapasitesi yüksek olan kaliteli futbolcu...
    2.Futboldan anlayan GERCEK bir teknik direktör
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

kivancpehlivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

orta açabilen ve şut çeken bir takım, tüm eksik bu....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kiwanch arkadaşımızın imzasındaki dörtlünün eksik olması.
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Top saklayabilen, teknik, dar alanda etkili oyuncularımızın sahnede (en azından) olmayışı
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

şu an en çok eksiğimiz moralimiz.psikoljik durum

Nereden
    Hakkari

Ruh...ruh...ruh....ruh başka bişi değil..

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

kaptan lazım. matriks olup tüm birimleri bütünleşik hale getirecek biri lazım.
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kaleci, defans, orta saha, forvet, başkan, yönetim.

adherent_1
    Ziyaretçi

takım olarak eksiklerimiz çok... birçoğunu aşağıda bulacaksınız.
    Değerli okuyucular öncelikle Trabzonspor için şunu söylemek yerinde olur.”Balık baştan kokar.”e yazık ki Nuri ALBAYRAK” ve yönetimi sezon başında takıma gerekli olan transferleri yapamamışlardır. Yapılan birçok transferde ise şu anki durumuyla ancak 3. ligde forma giyebilecek oyuncular, vasat oyuncular takıma satın alınmıştır. Burada şunu belirtmekte yarar var. Bu takımın çok büyük paralarla transfer edilen oyunculara veya vasat oyunculara ihtiyacı yoktur. Bu takımın öncelikle sahaya yüreğini koyacak, futbolunu daima üst seviyeye doğru taşıyabilecek, kaliteli oyunculara ihtiyacı vardır. Bu oyuncunun Trabzonlu olması önemli olmakla beraber bu, ikinci derecede önem taşır. Dolayısıyla yönetim, Lazaroni gibi bir çobana 600 bin dolar para kaptıracağına, marcelinho gibi vasat bir oyuncuya dünyanın parasını vereceğine, bu paraları alt yapıdan futbolcu yetiştirmek için harcasa, gelecek vad eden “Türk” oyuncuları için kullansa iyi olmaz mıydı? Bizim, taraftar için oynayacak, para kazanmayı ikinci planda görecek, disiplinli, karakterli ve en önemlisi istikrarlı futbolculara ihtiyacımız var. Onun için yönetimin kendine bir çekidüzen verip bu yönde uzun vadeli politikalar izlemesinde bence yarar var. Öyle kısa vadeli politikalarla örneğin marcelinho yu transfer edip, “tamam bu transfer taraftarı epey oyalar” anlayışıyla hareket eden ve bu zihniyette ısrar eden yönetimler yok olmaya, kötü yad edilmeye mahkumdur.
    Diğer taraftan takımın şu anki durumuna ve futbolcularına baktığımda bana göre takımın kadrosu doğru bir şekilde ve doğru bir taktikle sahaya sürülse bu takım, en azından ilk beş sıraya oynar. Ancak bu kadro, başına ancelotti bile gelse kesinlikle şampiyon olamaz bunu da eklemek gerek. Arkadaşlar şunu söylemek gerek ki uzun süreden beri yakından takip ettiğim kadarıyla özellikle Musa Büyük ve Hüseyin Çimşir kesinlikle bu takımda yeri olmayan oyuncular. Allah aşkına arkadaşlar Hüseyin Çimşir bu takımda senelerden beri forma giyiyor. Bu adamın futbolunda bir adım olsun ilerleme görebildiniz mi? Nedir bu oyuncunun hali? Hiç Trabzonluya yakışır şekilde top oynuyor mu ya? Ha diğer oyuncular çok mu iyi? Hayır. Bana göre birkaç futbolcu daha amatör ligde oynamaya layık oyuncular. Ancak onlar da yeri geldiğinde bu takımdan def edilmeli. Gelelim Ziya Doğan’a… Ya Allah aşkına bir takım bu kadar mı defansif analayışla oynatılır ve bu kadar mı kolay gol yer. Siz hem gol yememek adına takımı defansif özellikte kuruyorsunuz hem de çok basit goller yiyorsunuz. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu… Kimse bu Ziya Doğan a hatırlatmaz mı ki oyunda yeterli sayıda ve yetenekte orta saha oyuncusu olmadan, orta sahada top çevirmeden, orta sahada gerekli presi yapmadan, sağ ve sol kanattan gerekli bindirmeler adam gibi yapılmadan, en önemlisi kaleye adam gibi şut çekilmeden kısacası takım gibi oynamadan çağın futbolunu yakalamak imkansız… Allah aşkına Musa Büyük gibi amatör bir futbolcu nasıl olur da bunca hatasına rağmen hala defansın sağında oynatılır? Nasıl olur da hala elde bulunan futbolcuların içinde kaliteli sayılabilecek simkowyak gibi bir futbolcu kenarda tutulurken orta sahanın ortasında iki pas yapmaktan aciz Ferhat oynatılır? Nasıl olur da hala Trabzon’da, kendi iç sahamızda biz tek forvetle, rakip takımlar karşısında ezile ezile defansif futbol oynarız? Nasıl olur da biz hala defansın önünde, takımı çekip çevirecek olan bir mevkide, Hüseyin gibi boyu uzun ancak futbolu kısa, üç pas yapmayı beceremeyen, bırakın takımın kaptanı olmayı yedeklerde bile yeri olamayacak bir oyuncuya muhtaç oluruz? Nasıl ile başlayan soruları sıralasam bitmez! Peki tüm bunların sorumlusu kim? Bu soruya herkes ortak bir cevap aramalı!.. Ha bu oynatılan oyuncular 1.ligde şimdiye kadar boşuna mı top koşturdular, hepsinin bir kariyerleri var derseniz ben de şunu derim, yüreklerini sahaya koysunlar, mücadele etsinler, Allah aşkına üç-dört pası adam gibi yapsınlar ve en önemlisi kendilerini devamlı geliştirsinler. İşte o zaman ikinci lige düşseler de üzülmem. Çünkü benim iyi top oynayan, futboluyla zevk veren bir takımım var derim.
    Ben son olarak şunu söyleyeyim: bu takımın yeni bir staddan önce yeni bir yönetim ve teknik adama ihtiyacı vardır. Çünkü Nuri ALBAYRAK hala takımın kadrosunun yeterli olduğunu iddia ediyor. Hâlbuki siz okuyucularda takdir edersiniz ki bu takımda defansın sağına, orta sahanın ortasına ve en önemlisi de Fatih Tekke nin yerini dolduracak bir forvete ihtiyaç var. Ancak en önemlisi yüreğini ortaya koyacak oyunculara ihtiyaç var. Bu takımda yönetimle birlikte teknik direktörün de değişmesi gerekli. Çünkü Ziya hocanın futbol mantığı çok eskimiş bir mantık ve aynı zamanda sıkıcı bir mantık. Ziya hocanın, -bu futbol mantalitesini değiştirmediği sürece- hiçbir takıma faydası olamaz. Diğer taraftan bu takıma gelecek teknik adamın kesinlikle takım halinde hücum ve takım halinde defans mantalitesine sahip, oyunu kazanma düşüncesinden önce iyi futbolu benimseyen, takımı her türlü hücum ve defans organizasyonuyla donatabilecek kapasitede, hücumda presi, defansta ise yakın markajı uygulatabilecek, kısacası oyunu ve takımı iyi okuyabilecek ve buna göre gerekli müdahaleleri yapabilecek bir teknik adam olması gerekli. Kısacası gelmesi muhtemel olan teknik adamın bu takımı cesur oynatması ve iyi futbolu ön planda tutması gereklidir. Ziya Doğan gibi maçın elden gideceğini anlayınca orta saha veya hücum oyuncularını bir kurtarıcı olarak oyuna süren bir teknik adam asla olmamalı. Herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum…

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nedir eksiklerimiz peki?

Tek Eksiğimiz Ruh !!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

Soğukkanlı, sakin, hızlı düşünebilen, zeki oyunculara ihtiyacımız var.

Şuan aksine tüm futbolcularımız çok heyecanlı, top ayaklarına gelince bocalayan, ne yapacaklarını şaşıran, risk alma cesareti olmayan, basit düşünüp basit oynayan oyunculardır.

Yukarıda saydığım tipte oyuncu almayan yönetimler de eksiklerimizden.
    Konu Kaya tarafından (05.11.2006 Saat 21:50 ) değiştirilmiştir.
    Malik bin Dinar

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence en buyuk eksik inanç inanç olmadan hiç bişe olmaz ıkıncısıde özguven kı o zaten suan takımda yok
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)