Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kim Gitsin..?

e-mercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Arrow Kim Gitsin..?

öncelikle bu soruyu sorduran nedenler keşke hiç olmasaydı diye geçti aklımdan konuyu açarken ama olmuyor işte...
    evet arkadaşlar yakın zaman önce tv kanallarının birinde kim gitsin diye bir yarışma programı vardı eminim bir çoğunuz izlemişsinizdir... kısacası yarışmada sorular soruluyor ve her soruya farklı bir yarışmacı cevap veriyor ve ödülde doğru cevapla orantılı olarak katlanıp gidiyordu ve her turun sonunda yarışmacılara''Kim Gitsin diye soruluyor ve yarışmada o ana kadar en az doğru cevabı veren beceriksiz yada bilgisiz diyelim,eleniyordu doğal olarak...
    Trabzonsporu'muzu izlerken bu yarışma aklıma gelir oldu son zamanlarda sıkça...
    Evet şimdi size burada soruyorum sizce kim gitsin...
    transferi gerçekleşeli uzun zaman olan ama buna rağmen hala antremansız olduğu söylenen ''Musampa''mı
    yoksa işi antremansız dahi olsa 2 aydır avrupada dahi isim yapmış olan musampayı hazırlayamayıp işini yapmamış olan ziya doğan'mı... basın mensupları ne zaman musampa ile ilgili soru sorsalar ziya hocamız kızıyor...siz benden iyimi bikliyorsunuz diye ,neymiş efendim adam fizik kondisyon bakımından yeterli değilmiş...eeee senin işin ne hocam ,sizin işiniz futbolcuları hazır hele getirip oyuna sokmak değilmi ,ondan azami seviyede faydalanmak değilmi yoksa kulubede oturtmakmı...
    Bir daha soruyorum...
    kim gitsin:
    almanyada yılın futbolcusu seçilecek kadar üst seviyede bir futbolcu yeteneğine sahip olan marcelinho'mu
    yoksa yine onu yeterince motive edemeyip istenilen verimi alamayan ziya Doğanmı...
    dünya yıldızı dediğimiz bu iki futbolcu maça ilk onbirde başlatılmıyor ,bakılıyorki maç istenilen gibi gitmiyor tehlike çanları çalıyor 2. yarı önce marcelinho sonrada maçın bitmesine 10 dk. kala musampa kurtarıcı olarak oyuna alınıyor...
    şimdi adama sormazlarmı eğer bu futbolcular yetenekli ve maça hazır haldelerse neden oyuna ilk 11 de başlatılmıyorlar...
    yok hayır bunlar yeteneksiz ve maça hazır değillerse ikinci yarı oyuna neden kurtarıcı olarak alınıyorlar... bu tercihlerde sizcede bir çelişki yokmu arkadaşlar...
    birde Szymkowiak varki sormayın...
    o'da antremansız psikolojik olarak trabzonspordan kopmuş... ve geçen senenin ilk 11 de değişmeyen ve yıldızlaşan bu adam musampa ve marcelinho'yla aynı sebepten müzdarip oynayamıyor,oynatılamıyor,oynatılmıyor...
    yerli futbolcular hakkında yorum yapmak istemiyorum bile
    şimdi söyleyin arkadaşlar KİM GİTSİN..?
    ...
    evet açıkçası ben lig tv üyesiyim sırf trabzonsporumu izleyebilmek uğruna ayda 40 ytl bayılıyoruz ama haram olsun bunu hakedemeyenlere...
    Bir düşünün takımınızda dünya yıldızları var ve sizde bunları izleyebilmek için şifreli kanala tıkır tıkır her ay para sayıyorsunuz ama gel gör ki bu yıldızlar iyi hazırlanamadıkları için kulubede oturuyor ve siz ferhatı.hüseyini.izlemeye mahkum ediliyorsunuz adeta işkence çeker gibi...
    hadi takım iyi oynasa ve her hafta galip gelse bunu bir nebze sineye çekeceğiz ama sırf hazır olmadıkları gerekçesiyle kulubede oturan bu yıldızlar yerine sahada koşanlar dahamı oynuyorla ...Maalesef hayır tam bir rezalet ve takım dökülüyor...
    Yönetim sezon başında yaptığı teknik direktör yanlışı hariç bence başarılı ...çıkıpta sahaya kendileri oynayacak değiller...
    ve bu kim gitsin sorusu bence en son onlara sorulmalı...
    evet biraz uzun yazmak zorunda kaldım belki ama sonuçta öfkeliyiz nede olsa
    ve son kez soruyorum........?..KİM GİTSİN...!!!
    Konu e-mercan tarafından (05.11.2006 Saat 15:40 ) değiştirilmiştir.
    Forum Kuralları Gereği İmzalarımızda Link vermek izin verilenlerin dışında yasaktır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zİya....zİya.....zİya.....
    Akşam çocuğumun boğazından geçen lokmayı sindirebilmesidir TRABZONLU oluşum!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)